Opinie o Ahead Personal Management w Nürnberg

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ahead Personal Management. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ahead Personal Management na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ahead Personal Management w Nürnberg

Leszek

Taka cisza na forum. Czy ktoś pracował w firmie i mógłby coś napisać?

buty

no tak jest @lak. A swoją drogą - na chwile obecną chyba nikogo nie szukają? Gdyby jednak, to piszcie prosze na forum. Mam wykształcenie wyższe ekonomiczne i kilka lat doświadczenia w pracy biurowej.

Zeitarbeiter

To cwaniaki z DDr-u. Nie zarobisz.

operator

Hej, na stronie Ahead Personal Management znalazłem informację, że poszukuja osób do pracy na stanowisko Operatora maszyn CNC. Wymagania spełniam, a napisali, że oferują wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym w Niemczech (na ile można liczyć, bo chyba minimalna tam to teraz 8,5 euro/h), umowe o pracę, bezpłatne zakwaterowanie, czy zwrot kosztów przejazdu do Polski raz w miesiącu.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ahead Personal Management. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
kaczuszka marysia

ja może i nawet bym wybrała jako swojego nowego pracodawcę ale nie przepradam za gadką motywacyjną i ogólnikami. dla mnie liczą się końkrety.przede wszystkim czy mam tam szansę dostać umowę o pracę na czas nieokreślony i ile netto jestem w stanie miesięcznie zarobić już na starcie mojej kariery u nich?

gawi

prawdy znajdziesz tutaj tyle co i w innych firmach... także wszystko co piszą o sobie musisz najpierw podzielić na pół , a potem jeszcze na kilka części. Wiadomo, że każda firma będzie zachęcała w taki sposób w jaki tylko potrafi do tego , aby przyciągnąć ludzi. Im bardziej firma się stara tym bardziej podejrzane , że coś może być z nią nie tak

Arcy

Mi zależałoby na pewnym pośredniku, bo ostatnimi czasy na rynku roi się od typowych cwaniaczków. Mogę bez stresu z nimi wyjechać?

nowy
@Arcy

mam jechac do pracy do schwarzwald jako operator cnc ma moze ktos jakies info o tej robocie? jak co i gdzie

kazek6585

pracowalem w ahead 6 miechow i nie narzekam.caly dol willi moj i kasa niezla ale nie wyszlo bo nie przyjechale na czas a pan slynny moskwa mnie wykrecil.

rafikk

Widzę opinie tu są różne...jak dla mnie praca ok, od 27 miesięcy pracuje w jednej firmie, mam pokój sam a całe mieszkanie zamieszkujemy we dwoje z kolega, fakt ze kosztuje mnie to 100 euro ale czego nie płaci sie żeby mieć spokój bo nie wiadomo na jakiego sąsiada z pokoju sie trafi;) Geld też ok zaczynałem od 8.74 a teraz już mam 11.60 niewiele mniej od kolegów zatrudnionych w firmie do której ahead mnie oddelegowal;) pozdrowki dla wszystkich Maschine cnc eisteler;)

Zeitarbeiter

" Byłem, pracowałem, szybko zrezygnowałem". Odradzam stanowczo. Są inne firmy, lepsze. Szukaj dalej.

jaca

raczej nie bo spi sie po 4 w pokoiku brak internetu i jaja ze wszystkim czego normalny czlowiek by chcial jak chcesz to musisz sobie wykupic np internet ,maja prace ale nie do konca ,poza tym jak cos jest nie tak i zaczynasz sie pytac to stajesz sie wrogiem ,polaczków zatrudnionych w biurach i to nie prawda ze jestrz potrzeba znac niemiecki ,to jest wymysl co poniektorych ludzi polakow z tych biur ,pracowalem dla nich jak sie konczyl bum na solary bo byly dotacje unijne ale jak sie skonczyly bylo dowidzenie bez powodu ,traktuja ludzi jak w polsce albo nawet gozej maja swobode

pipi

byłem widziałem i zobaczyłem (usunięte przez administratora) 8 euro ma godzine a potem i tak obliczją wszystkich jednakowo a co do kontaktu to kiła straszna te z u nas były jaja na hotelu raz fajny raz spanko w piwnicy za tą kase niepolecam niewarto to ze dają samochód i spanie co z tego ale chłopaki robią w innych firmach za 14 euro to chyba różnica

HENDRIX

Witam, miałem kontakt z tą firmą w ubiegłym roku ( 2011). Byłem na spotkaniu w Katowicach - wyglądało to wszystko nieźle... Warunkiem otrzymania pracy była znajomość języka niemieckiego, a że znałem język słabo więc skorzystałem z możliwości udziału w kursie j.niemieckiego organizowanego przez firmę w Goerlitz... Kurs był bezpłatny ( byłem na ich pierwszym turnusie), kurs w miarę dobry, mieszkanie ok - byłem sam w pokoju ( gratis)... Po kursie nie dostałem obiecywanej pracy i pomimo podpisanej umowy wstępnej i brak jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony AHEAD!!! Olali mnie...Ktoś tam z kursu dostał pracę, ale nie wiem jak z wypłatą, ponieważ kontakt się urwał... Jeżeli interesuje cię bezpłatny kurs języka - jedź. Jeżeli szukasz poważnej firmy - daj sobie spokój z AHEAD- szkoda twojego czasu!!!

aaa

ciekawa jestem kto w tej (usunięte przez administratora) firmie jeszcze pracuje . chodzi mi o osoby, które były tam między kwietniem a sierpniem 2012 ???

nie młody

Pracowałem pod Stuttgartem,warunki zamieszkania Bardzo Very Good, geld: niecałe 1500 netto !!!!!!! kto uwierzy to uwierzy, ten kto nie uwierzy to nie uwierzy, ale innej prawdy nie ma :-)

pracownik ahead Nürenberg

Witam Hotel to juz wole nic nie mowic, totalne dno, wszyscy konkuruja ze soba, zero milych twarzy i co weekend afery, krew sie leje po scianach i nikt z tym nic nie robi. A jak sie zadzwoni juz po (usunięte przez administratora) to udaja ze przyjada, potem to olewaja a tak naprawde to sie boja,

chciałem jeszcze powiedzieć nikt nie jest niewinny, który pracuje w biurze różnica jest taka, że ​​niektórzy wiedzieli nadal jak traktować innych uczciwie a inni uważają, że są lepsi ( biuro ahead )

Pracuję ponownie u (usunięte przez administratora) i jestem bardzo zadowolony stawka godzinowa 11 euro i mieszkanie i zawsze można do niego zadzwonić ahead nie, dziękuję i (usunięte przez administratora)polecam

Robert S.

Witam, Otarłem się o tą firmę i nikomu nie polecam :) (usunięte przez administratora) Więc sami się zastanówcie ;]

niezadowolony

K - 2012-02-15 12:57:07 Słuchajcie a możecie polecić jakąś firmę pośredniczącą w pracy na terenie Niemiec, której można zaufać?Chciałabym wyjechać, ale ze względu na problemy finansowe i chorobę rodziców nie moge pozwolić sobie na wyjazd w ciemno. Zupełnie nie wiem jak się zabrać do tego. Proszę może coś podpowiecie :) Z góry dziękuję i pozdrawiam.tam gdzie pracuje (usunięte przez administratora)bo on jest w miare fair

Zostaw merytoryczną opinię o Ahead Personal Management - Nürnberg

• Jak się pracuje w Ahead Personal Management?

Zobacz opinie na temat firmy Ahead Personal Management tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ahead Personal Management?

Ahead Personal Management