Opinie o Ahead Personal Management w Nürnberg

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ahead Personal Management. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ahead Personal Management na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ahead Personal Management w Nürnberg

bobek

nie polecam nie poleca nie polecam i jeszcze raz nie polecam ,

bezsilny

Czy ta firma funkcjonuje jeszcze? Jezeli tak, to mam nadzieje, ze to juz koncowka. (usunięte przez administratora)

glober

Taki juz Polak: \\\\\\\"gnoic rodaka swego jak wroga najgorszego\\\\\\\" (usunięte przez administratora)

strumyk

tomi1978 - 2012-06-21 15:29:27 Wiec Panowie nie wiem czy wiecie ale Lukas Gawel nie pracuje juz w ahead. Zwolnili go z dnia na dzien. Podobno (usunięte przez administratora) ludzi jak sie tylko dalo, obiecywal niestworzone rzeczy przez telefon i z tego co mi kolega z Augsburga mowil (usunięte przez administratora). A teraz mi sie smiac chce bo kumpel mowil, ze czlowiek mial chyba jakas rzadze wladzy i okazywal to na kazdym kroku. Spawacze z Norymbergii pozdrawiaja spawaczy z Augsburga i oby wam teraz lepiej bylo ;)i tu jest disponent

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ahead Personal Management. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
pracownik ahead Augsburg

Łatwiej jest powiedzieć to zrobił i on (usunięte przez administratora) Firma że nie jest lojalny niż powiedzieć zrobiliśmy błąd i z powrotem kogoś zdobyć

Zeitarbeiter

MYŚLENIE - Janie! Nie myślisz i dlatego mało zarabiasz. Skoro przeczytałeś wszystkie powyższe posty i nic nie zrozumiałeś, to po co ktokolwiek miałby się wysilać i Ci odpisywać? No chyba tylko specjalista od (usunięte przez administratora) ;) Bez obrazy, popracuj nad szarymi komórkami i to nie przed telewizorem. Powodzenia w rozwoju.

bobek

Ta firma to totalna porazka. Nie polecam.

Jan

Chciałbym sie dowiedziec czegos konkretnego na temat Ahead Personal poniewaz bardzo czesto widze ich ogloszenia w internecie, a chetnie bym wyjechal do pracy za granice. Czytajac wszystkie wypowiedzi na temat tej firmy stawiaja ja w zlym swietle, ale czy jest tak na prawde?? Jezeli ta firma jest taka zla i tak (usunięte przez administratora) ludzi to dlaczego pracuje dla niej az tyle osob?? Ja jestem elektrykiem z uprawnieniami oraz budowlancem, skonczylem studia i mam doswiadczenie a kokosow i tak nie zarabiam.

niezadowolony

Witam Pracuje dla firmy już dłuższy czas i nie jest źle do kiedy pracowała p.Agnieszka nie było problemu teraz pojawił się c (usunięte przez administratora) p. GAWEL LUKAS i niema co c (usunięte przez administratora) stwo goni c (usunięte przez administratora) stwo. POZDRAWIAM GL

strumyk

A co do tego Gawla, to musi byc niezly gosc. Super ziomal!

TTT

O kim mówicie, kto to jest Gawel ??

yhyhy

Może ktoś napisać jak się nazywała osoba z którą rozmawialiście, umawialiście się na przyjazd? i gdzie dokładnie mieszkaliście ???

delix

Luudzie, a gdzie mieszkaliście, w ogóle gdzie ta wasza praca była coo?? w jakim mieście??

Hyy

Witam wszystkich, czy nie jest czasem tak, ze każdy trafia w zupełnie inne miejsce, nawet do innego miasta, wtedy można mieć różne opinie. Czy z tej firmy wyjeżdżaliście do pracy na produkcje, magazyny??

stolarz

no to w końcu ile płacą na godzinę? ile godzin się pracuje i język niemiecki jest wymagany? bo w ogłoszeniu na stolarzy budowlanych nic o języku nie piszę

K

Słuchajcie a możecie polecić jakąś firmę pośredniczącą w pracy na terenie Niemiec, której można zaufać?Chciałabym wyjechać, ale ze względu na problemy finansowe i chorobę rodziców nie moge pozwolić sobie na wyjazd w ciemno. Zupełnie nie wiem jak się zabrać do tego. Proszę może coś podpowiecie :) Z góry dziękuję i pozdrawiam.

lekarze

...słuchajcie , ten zeitarbeiter kombinuje na całego, o co ci chodzi tak naprawdę gamoniu ?? Pracujesz tam? jeśli tak to morda w kubeł, jeśli nie to się odłącz bo z tego nakręcania głupich przemyśleń dostaniesz przepukliny !!

zeitarbeiter

..miałem na myśli to, że to P.Agnieszka pisze pozytywy nt Ahead, ale chyba się myle, bo raczej o sobie samej to już by nie pisała. Chyba że się mylę co do jej skromności, chyba...

Wild

Pracowałem w Augsburgu przez to biuro i podzielam opinię innych. Bardzo miła obsługa i sympatyczne relacje. Płaca jak to płaca, w okolicach 1300 netto. Uwaga: musisz sprawdzić się u końcowego pracodawcy pod względem dyscypliny, fachowości i języka. Bez tego ciągnie się za tobą negatywna opinia i będziesz ciągle niezadowolony !

pracowity

ten ostatni komentarz to chyba sami sobie napisali nie mam pewności co do wiarygodności tego wpisu

Zostaw merytoryczną opinię o Ahead Personal Management - Nürnberg

• Jak się pracuje w Ahead Personal Management?

Zobacz opinie na temat firmy Ahead Personal Management tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ahead Personal Management?

Ahead Personal Management