Opinie o Ahead Personal Management w Magdeburg

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ahead Personal Management. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ahead Personal Management o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ahead Personal Management w Magdeburg

Man Nowy wpis

No co ja Wam mogę powiedzieć kochani, dobra robota z tego co widzę, bardzo rozwijająca, zwłaszcza że do Ahead Personal Management mają coraz sensowniejsze umowy o prace, więc na spokojnie lepiej stary

aga Nowy wpis

Nie polecam tej firmy. Pracowałam dla nich krótko jako rekruter z Polski. Też mieli problemy z płatnościami - do tej pory nie otrzymałam wypłaty za jeden miesiąc - więc zakończyłam współpracę, między innymi dlatego, że warunki zatrudnienia pracowników z Polski, które od nich otzrymałam nie zgadzały się ze stanem rzeczywistym. Miałam przyjemność rozmawiać z osoabami, któe już tam pracowały i nikt nie otrzymał nigdy takiej wypłaty - jak na pczątku była proponowana - lepiej trzymać się z daleka.

arnold33044 Nowy wpis

Witam ,dzięki za podpowiedz bo wlasnie wyslalem do nich moje cv.ale brak odpowiedzi ,juz wiem co mam im odpowiedziec. pozdrawiam.

obdachlose Nowy wpis

Jesteś bezdomnym, bez wykształcenia, wypuścili cię za dobre sprawowanie? jeśli spełniasz choć jeden warunek ta firma jest dla ciebie, bo nie masz wyjścia. Wszyscy inni powinni ich unikać. Szkoda czasu i nerwów.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ahead Personal Management. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Operator Gietarki,Lasera,Plazmy
PERCONI GmbH
logo firmy Hydraulik od zaraz!
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
logo firmy Praca dla par w magazynie z jęzkiem niemieckim
ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
Gienek

Dojazd do pracy we wlasnym zakresie, nieraz po 30km w jedna strone, wyzywienie jak oszczedzasz i jesz same smieci to wyjdzie 250E, dolicz karty do telefonu, benzyne itp. Pracujesz jako fachowiec, a dostajesz wyplate jak na plantacji truskawek. Jakiekolwiek dodatki to obiecanki cacanki, naobiecuja zebys pracowal dalej i kase dla nich robil, a po miesiacu niby wielka pomylka i w nastepnym miesiacu wyplaca dodatek itd. gonisz kroliczka. Zero szacunku dla pracownika, kreca klamia, kasa marna, nie polecam tej zeitfirmy.

do anonim

Te 700E można odłożyć po miesiącu pracy? Jak wygląda tam zakwaterowanie, dowóz do pracy i wyżywienie?

Oszukany

Witam, ja też niestety zostałem oszukany przez tego pośrednika. Obiecują w Polsce złote góry, a wypłaty dostałem 700€ , żeby nie było pracowałem cały miesiąc , nie chorowałem , nie imprezowałem, zaliczek też nie pobierałem i klase podatkową miałem jedynkę. Więc pytam gdzie te pieniądze??? Nie polecam tej firmy !!!

Dałem się oszukać, bo chciałem pracować. Niestety każdy kto podejmie pracę przez tego pośrednika, dostaje 960 euro na miesiąc niezależnie od tego ile godzin przepracował i co mu obiecano w kraju a jakieś podwyżki pozostają tylko na papierze. Do Polski przy dobrych układach i oszczędności przywieziesz 700 euro. Nawet ubrania roboczego nie dają kompletnego. Wstyd dla szefów Ahead.

Zostaw merytoryczną opinię o Ahead Personal Management - Magdeburg

Ahead Personal Management