Ahead Personal Management

Nürnberg

Opinie o Ahead Personal Management

buty
użytkownik zarejestrowany

no tak jest @lak. A swoją drogą - na chwile obecną chyba nikogo nie szukają? Gdyby jednak, to piszcie prosze na forum. Mam wykształcenie wyższe ekonomiczne i kilka lat doświadczenia w pracy biurowej.

Zeitarbeiter

To cwaniaki z DDr-u. Nie zarobisz.

operator
użytkownik zarejestrowany

Hej, na stronie Ahead Personal Management znalazłem informację, że poszukuja osób do pracy na stanowisko Operatora maszyn CNC. Wymagania spełniam, a napisali, że oferują wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym w Niemczech (na ile można liczyć, bo chyba minimalna tam to teraz 8,5 euro/h), umowe o pracę, bezpłatne zakwaterowanie, czy zwrot kosztów przejazdu do Polski raz w miesiącu.

kaczuszka marysia
użytkownik zarejestrowany

ja może i nawet bym wybrała jako swojego nowego pracodawcę ale nie przepradam za gadką motywacyjną i ogólnikami. dla mnie liczą się końkrety.przede wszystkim czy mam tam szansę dostać umowę o pracę na czas nieokreślony i ile netto jestem w stanie miesięcznie zarobić już na starcie mojej kariery u nich?

gawi
użytkownik zarejestrowany

prawdy znajdziesz tutaj tyle co i w innych firmach... także wszystko co piszą o sobie musisz najpierw podzielić na pół , a potem jeszcze na kilka części. Wiadomo, że każda firma będzie zachęcała w taki sposób w jaki tylko potrafi do tego , aby przyciągnąć ludzi. Im bardziej firma się stara tym bardziej podejrzane , że coś może być z nią nie tak

Arcy
użytkownik zarejestrowany

Mi zależałoby na pewnym pośredniku, bo ostatnimi czasy na rynku roi się od typowych cwaniaczków. Mogę bez stresu z nimi wyjechać?

nowy
@Arcy 10.03.2014 22:15
Mi zależałoby na pewnym pośredniku, bo ostatnimi czasy na rynku roi się od typowych cwaniaczków. Mogę bez stresu z nimi wyjecha...

mam jechac do pracy do schwarzwald jako operator cnc ma moze ktos jakies info o tej robocie? jak co i gdzie

kazek6585

pracowalem w ahead 6 miechow i nie narzekam.caly dol willi moj i kasa niezla ale nie wyszlo bo nie przyjechale na czas a pan slynny moskwa mnie wykrecil.

rafikk

Widzę opinie tu są różne...jak dla mnie praca ok, od 27 miesięcy pracuje w jednej firmie, mam pokój sam a całe mieszkanie zamieszkujemy we dwoje z kolega, fakt ze kosztuje mnie to 100 euro ale czego nie płaci sie żeby mieć spokój bo nie wiadomo na jakiego sąsiada z pokoju sie trafi;) Geld też ok zaczynałem od 8.74 a teraz już mam 11.60 niewiele mniej od kolegów zatrudnionych w firmie do której ahead mnie oddelegowal;) pozdrowki dla wszystkich Maschine cnc eisteler;)

Zeitarbeiter

" Byłem, pracowałem, szybko zrezygnowałem". Odradzam stanowczo. Są inne firmy, lepsze. Szukaj dalej.

jaca

raczej nie bo spi sie po 4 w pokoiku brak internetu i jaja ze wszystkim czego normalny czlowiek by chcial jak chcesz to musisz sobie wykupic np internet ,maja prace ale nie do konca ,poza tym jak cos jest nie tak i zaczynasz sie pytac to stajesz sie wrogiem ,polaczków zatrudnionych w biurach i to nie prawda ze jestrz potrzeba znac niemiecki ,to jest wymysl co poniektorych ludzi polakow z tych biur ,pracowalem dla nich jak sie konczyl bum na solary bo byly dotacje unijne ale jak sie skonczyly bylo dowidzenie bez powodu ,traktuja ludzi jak w polsce albo nawet gozej maja swobode

pipi

byłem widziałem i zobaczyłem (usunięte przez administratora) 8 euro ma godzine a potem i tak obliczją wszystkich jednakowo a co do kontaktu to kiła straszna te z u nas były jaja na hotelu raz fajny raz spanko w piwnicy za tą kase niepolecam niewarto to ze dają samochód i spanie co z tego ale chłopaki robią w innych firmach za 14 euro to chyba różnica

HENDRIX

Witam, miałem kontakt z tą firmą w ubiegłym roku ( 2011). Byłem na spotkaniu w Katowicach - wyglądało to wszystko nieźle... Warunkiem otrzymania pracy była znajomość języka niemieckiego, a że znałem język słabo więc skorzystałem z możliwości udziału w kursie j.niemieckiego organizowanego przez firmę w Goerlitz... Kurs był bezpłatny ( byłem na ich pierwszym turnusie), kurs w miarę dobry, mieszkanie ok - byłem sam w pokoju ( gratis)... Po kursie nie dostałem obiecywanej pracy i pomimo podpisanej umowy wstępnej i brak jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony AHEAD!!! Olali mnie...Ktoś tam z kursu dostał pracę, ale nie wiem jak z wypłatą, ponieważ kontakt się urwał... Jeżeli interesuje cię bezpłatny kurs języka - jedź. Jeżeli szukasz poważnej firmy - daj sobie spokój z AHEAD- szkoda twojego czasu!!!

aaa

ciekawa jestem kto w tej (usunięte przez administratora) firmie jeszcze pracuje . chodzi mi o osoby, które były tam między kwietniem a sierpniem 2012 ???

nie młody

Pracowałem pod Stuttgartem,warunki zamieszkania Bardzo Very Good, geld: niecałe 1500 netto !!!!!!! kto uwierzy to uwierzy, ten kto nie uwierzy to nie uwierzy, ale innej prawdy nie ma :-)

pracownik ahead Nürenberg

Witam Hotel to juz wole nic nie mowic, totalne dno, wszyscy konkuruja ze soba, zero milych twarzy i co weekend afery, krew sie leje po scianach i nikt z tym nic nie robi. A jak sie zadzwoni juz po (usunięte przez administratora) to udaja ze przyjada, potem to olewaja a tak naprawde to sie boja,

Marek

chciałem jeszcze powiedzieć nikt nie jest niewinny, który pracuje w biurze różnica jest taka, że ​​niektórzy wiedzieli nadal jak traktować innych uczciwie a inni uważają, że są lepsi ( biuro ahead )

Marek

Pracuję ponownie u (usunięte przez administratora) i jestem bardzo zadowolony stawka godzinowa 11 euro i mieszkanie i zawsze można do niego zadzwonić ahead nie, dziękuję i (usunięte przez administratora)polecam

Robert S.

Witam, Otarłem się o tą firmę i nikomu nie polecam :) (usunięte przez administratora) Więc sami się zastanówcie ;]

niezadowolony

K - 2012-02-15 12:57:07 Słuchajcie a możecie polecić jakąś firmę pośredniczącą w pracy na terenie Niemiec, której można zaufać?Chciałabym wyjechać, ale ze względu na problemy finansowe i chorobę rodziców nie moge pozwolić sobie na wyjazd w ciemno. Zupełnie nie wiem jak się zabrać do tego. Proszę może coś podpowiecie :) Z góry dziękuję i pozdrawiam.tam gdzie pracuje (usunięte przez administratora)bo on jest w miare fair

bobek

nie polecam nie poleca nie polecam i jeszcze raz nie polecam ,

bezsilny

Czy ta firma funkcjonuje jeszcze? Jezeli tak, to mam nadzieje, ze to juz koncowka. (usunięte przez administratora)

glober

Taki juz Polak: \\\\\\\"gnoic rodaka swego jak wroga najgorszego\\\\\\\" (usunięte przez administratora)

strumyk

tomi1978 - 2012-06-21 15:29:27 Wiec Panowie nie wiem czy wiecie ale Lukas Gawel nie pracuje juz w ahead. Zwolnili go z dnia na dzien. Podobno (usunięte przez administratora) ludzi jak sie tylko dalo, obiecywal niestworzone rzeczy przez telefon i z tego co mi kolega z Augsburga mowil (usunięte przez administratora). A teraz mi sie smiac chce bo kumpel mowil, ze czlowiek mial chyba jakas rzadze wladzy i okazywal to na kazdym kroku. Spawacze z Norymbergii pozdrawiaja spawaczy z Augsburga i oby wam teraz lepiej bylo ;)i tu jest disponent

pracownik ahead Augsburg

Łatwiej jest powiedzieć to zrobił i on (usunięte przez administratora) Firma że nie jest lojalny niż powiedzieć zrobiliśmy błąd i z powrotem kogoś zdobyć

Zeitarbeiter

MYŚLENIE - Janie! Nie myślisz i dlatego mało zarabiasz. Skoro przeczytałeś wszystkie powyższe posty i nic nie zrozumiałeś, to po co ktokolwiek miałby się wysilać i Ci odpisywać? No chyba tylko specjalista od (usunięte przez administratora) ;) Bez obrazy, popracuj nad szarymi komórkami i to nie przed telewizorem. Powodzenia w rozwoju.

bobek

Ta firma to totalna porazka. Nie polecam.

Jan

Chciałbym sie dowiedziec czegos konkretnego na temat Ahead Personal poniewaz bardzo czesto widze ich ogloszenia w internecie, a chetnie bym wyjechal do pracy za granice. Czytajac wszystkie wypowiedzi na temat tej firmy stawiaja ja w zlym swietle, ale czy jest tak na prawde?? Jezeli ta firma jest taka zla i tak (usunięte przez administratora) ludzi to dlaczego pracuje dla niej az tyle osob?? Ja jestem elektrykiem z uprawnieniami oraz budowlancem, skonczylem studia i mam doswiadczenie a kokosow i tak nie zarabiam.

niezadowolony

Witam Pracuje dla firmy już dłuższy czas i nie jest źle do kiedy pracowała p.Agnieszka nie było problemu teraz pojawił się c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] p. GAWEL LUKAS i niema co c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo goni c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo. POZDRAWIAM GL

strumyk

A co do tego Gawla, to musi byc niezly gosc. Super ziomal!

TTT

O kim mówicie, kto to jest Gawel ??

yhyhy

Może ktoś napisać jak się nazywała osoba z którą rozmawialiście, umawialiście się na przyjazd? i gdzie dokładnie mieszkaliście ???

delix

Luudzie, a gdzie mieszkaliście, w ogóle gdzie ta wasza praca była coo?? w jakim mieście??

Hyy

Witam wszystkich, czy nie jest czasem tak, ze każdy trafia w zupełnie inne miejsce, nawet do innego miasta, wtedy można mieć różne opinie. Czy z tej firmy wyjeżdżaliście do pracy na produkcje, magazyny??

stolarz

no to w końcu ile płacą na godzinę? ile godzin się pracuje i język niemiecki jest wymagany? bo w ogłoszeniu na stolarzy budowlanych nic o języku nie piszę

K

lekarze

...słuchajcie , ten zeitarbeiter kombinuje na całego, o co ci chodzi tak naprawdę gamoniu ?? Pracujesz tam? jeśli tak to morda w kubeł, jeśli nie to się odłącz bo z tego nakręcania głupich przemyśleń dostaniesz przepukliny !!

zeitarbeiter

..miałem na myśli to, że to P.Agnieszka pisze pozytywy nt Ahead, ale chyba się myle, bo raczej o sobie samej to już by nie pisała. Chyba że się mylę co do jej skromności, chyba...

Wild

Pracowałem w Augsburgu przez to biuro i podzielam opinię innych. Bardzo miła obsługa i sympatyczne relacje. Płaca jak to płaca, w okolicach 1300 netto. Uwaga: musisz sprawdzić się u końcowego pracodawcy pod względem dyscypliny, fachowości i języka. Bez tego ciągnie się za tobą negatywna opinia i będziesz ciągle niezadowolony !

pracowity

ten ostatni komentarz to chyba sami sobie napisali nie mam pewności co do wiarygodności tego wpisu

kos

Augsburg. Mamy zupełnie inne doświadczenia. BARDZO miła obsługa pracowników przez personel,zawsze uśmiechnięci i mili. Można liczyć na pomoc dosłownie w każdej sytuacji nawet po godzinach pracy biura. Ostatnia wypłata: niecałe 1400 Euro. Naprawdę nie wiem skąd te negatywne komentarze ??

Zeitarbeiter

Witam, pracowałem, unikaj oszustów, chyba że chcesz zapieprzac za 700€ miesięcznie, bo tyle właśnie płacą, niezależnie od tego co wcześniej obiecają. Więcej na portalu MYPolacy.de

pat789

Witam, ja pracowałem i odradzam. Oszukują na każdym kroku , traktują pracowników jak śmieci.

nowy

Pracował może ktoś w Niemczech prze to biuro. Proszę o opinie na temat tej firmy.

Zostaw opinię o Ahead Personal Management - Nürnberg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ahead Personal Management