Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

mikrus

Jakie zarobki na Zofiowce jako elektryk lub gornik

Bytomiak

UOKiK wyraził zgodę na przejęcie teraz kwestia miesiąca, dwuch i jesteśmy Załoga w JSW. Już Nas nikt nie ruszy, konkretna firma, konkretne roboty i pieniądze. Stabilizacja nadchodzi!

Real
@Bytomiak

Taaa...... Kupuj już nowy samochód i zapłać zaliczkę za wczasy na kanałach

Bytomiak
@Real

Nowego nie kupię ale używanego Hyundaia z dyrekcji tak, wczasy mam zapłacone w Sobieszewie. Pozdrawiam

Alfrid

Jaki obowiązki ma ślusarz czy naprawia skąplikowane maszyny? Czy w tych szybach mocno wieje? Pytam bo nigdy nie byłem na dole a podobno są przyjecia

Wqurw

Czy w PBSzu już jest tak źle że emerytów zaczynają zatrudniać? Na lepszych stawkach niż my, za co? Pytam w czym są lepsi leśne dziadki niż My?

Mg
@Wqurw

Na jaki oddział zostali przyjęci?

@Wqurw

Witam, proszę nie wypisywać nieprawdziwych informacji jakoby nasza firma przyjmuje emerytowanych pracowników, cały czas prowadzimy rekrutację i zainteresowanie jest tak duże że zaspokaja to nasze potrzeby personalne. Tak więc reasumując nasza firma ma się świetnie i cały czas przyjmujemy nowych pracowników bo nasza ekspansja jeszcze trwa. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. PBSz Pracuj z Najlepszymi !!!

Szwajser
@Mg

Pniówek, Jankowice, Bzie

@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Chyba jest Pan źle poinformowany emeryci są przyjmowani proszę sobie sprawdzić np. Jankowice, Pniówek lub Rydultowy.

@elo

Nie siej herezji , na oddziale Rydułtowy nie pracuje żaden emeryt.

Na 100 % pracuje .

Niestety
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Przyjmuje emerytow na szyb (usunięte przez administratora)niema ludzi a Ci co sie zatrudniaja to na10 zostanie 2 ogolnie jest zla atmosfera poniewaz wszytkie placzki i (usunięte przez administratora) dostaja stawki albo juz maja je wysokie dla reszty nie ma sa ludzie ktorzy za kazdy kurs dostawali stawke a sa tacy ze nie dostali nic forma wynagrodzenia jest tak ulozone ze jezeli nie chodzisz do pracy to nie zarobisz czy chcesz czy nie musisz przyjsc weekend bo nie zarobisz3000tys a za kazdy dzien wolny masz odliczane ze stawki ludzie sa ok dozor tez nie najgorszy choc jest paru ananasow najgorsze jest to ze wszystkie roboty daleko itrzeba dojezdzac we wlasnym zakresie a dyrekcja ma sluzbowki i limt kikometrow a dla ludzi busow nie ma albo inaczej sa dla wybrancow na dodatki tez nie ma co liczyc poniewaz jest tak zrobione ze juz nie mozna pisac wszystkim zeby wyplate podgonic premia tez zeby jednemu dac wiecej drugiemu trzeba zabrac zarobisz ale trzeba pracowac weekendy wszyscy zyja jsw i obietnicami tylko tak naprawde nie ma ludzi dlatego emeryci wracaja jest jak w kazdej firmie sa czasy lepsze i gorsze zreszta teraz to i kopalni dotyczy

Grzmoty

Piczucha

Piotrek

Witam!! Czy dojeżdża ktoś z Katowic lub okolic na Ruch Zofiowka?? Jestem w stanie pokryc polowe kosztow dojazdu.

LUKASZBTM

Witam czy ktoś dojeżdża do KWK szczyglowice z Bytomia jestem gotów pokryć połowę kosztów za dojazd.

MIX
@LUKASZBTM

Witam, Proszę zostawić do siebie jakiś namiar numer tel/email. Skontaktuję się z Panem w najbliższym czasie.

Piotrek

Wybiera sie ktos na szkolenie na kop szczyglowice ?? Gdzie sie odbywa takie szkolenie teraz we srode ??

braveheart

Witam proszę o konkrety dotyczące zarobków ślusarzy i elektryków ktoś coś ale poważnie ???

@braveheart

ja zostalem przyjety nigdy nie robilem na kopalni jestem elektrykiem dostalem 2900 zl netto badania lekarskie trzeba zrobic w jastrzebiu zdroj nigdzie indziej masakra

DOŚĆ POPiSu
@twoja stara

Na punkcie KWK Szczygłowice jest możliwość wykonania badan w Knurowie w Unii Brackiej.

@twoja stara

Daj namiary na siebie na maila litek@onet.eu

@braveheart

Stawka 2900 , z jedną sobotą 3100 + kartki ponad 500zł. Jestem zadowolony , jak na pierwszą wypłatę to bardzo dobrze. Pozdrawiam

Miner
@Mariusz

3100- to jest Super kasa dla gornika:):):) Na wozku to samo zarobie:):):)

@Miner

Na wózku do 65 roku i emerytura z kapitału początkowego. Gratuluję inteligencji !!!

@Paweł

Miedze dalej w JSW można mieć 2x tyle co w PBSz, serio dalej żyjecie tradycją i historią, kim napisz Adminie strony, kim chcecie robić przyszłe roboty przy stawkach 3100??? O weekendach nawet nie rozmawiamy tylko czarne dni, serio? Pracowałem w PBSz pracuję w JSW szczerze? Nie te kwoty i nie te stawki dla pracowników, dyrekcja wszystko zżera niestety. Pozdrawiam tych z którymi pracowałem, Bzie, Budryk!

@DOŚĆ POPiSu

nie ma w kadrach mi powiedziala ze tylko i wylacznie jastrzebie przychodnia zofiowka (usunięte przez administratora) sa odemnie to jest 65 km w jedna strone hahaha sa inteligentni

Przeszłość
@Paweł

Otóż to Pawle!! Ze wszystkim się zgadzam niestety...kiedys to były jedne z lepszych zarobkow... A od pewnego czasu tragedbia.. Już nie mówiąc o porównaniu z JSW pod którym robię obecnie też.. Na koniec kariery w pbsz zarobki najwyżej 2200 Hahahaha........ Również pozdrawiam załogi bzie, budryk, chwalowice i Rydułtowy

Miner
@Paweł

ja na kneflu w universal energy mialem 3500(he-he)

@Paweł

W tym miesiącu 3700 + 550 kartki. Musisz jednak tęsknić za tym PBSz skoro tutaj się udzielasz.

@Mariusz

Wypłata 3700 z 4 sobotami, kogo oszukujesz? Chyba samego siebie. Jeszcze doliczasz do tego kartki... Rób, rób, dyrekcja jest z Ciebie zadowolona.

@DOŚĆ POPiSu

Babka z centrali powiedziala ze tylko jastrzebie zdroj, gdzie lepiej przy jasmosie czy ta druga kopalnia zrobic badania ??

@Paweł

Widzę że jednak dalej tęsknisz za tym PBSz skoro dalej tutaj lamentujesz. 3700 jak na drugą wypłatę to bardzo dobry wynik w odróżnieniu do Twojego 2200 które zarabiałeś. Myślę że to właśnie z tego powodu wypisujesz te bzdury. Podpisz się imieniem i nazwiskiem , masz na tyle odwagi tchórzu? Pamiętaj że nie jesteś anonimowy i za pomówienia można dostać wyrok. No ale Ty jesteś zarobas , spłacisz tą karę szybko , jednak tchórzem będziesz nadal.

@Mariusz

Nigdzie nie pisałem o zarobkach na poziomie 2200, słabo czytasz, albo nie rozumiesz tego co przeczytałeś. Nikogo nigdy tutaj nie pomowilem a wyrokiem to możesz straszyć dzieci w domu. Co do bzdur wypisywanych przeze mnie, piszę tylko jak się ma rynek pracownika w dzisiejszych czasach i naszej branży do tego co oferuje firma PBSz. Niech przyszli kandydaci wiedzą jak jest naprawdę, jakie są zarobki w firmie a jakie pod KWK. Tak jestem tchórz, bo zmieniłem pracę na lepiej płatną, tym samym poprawiłem stan życia mojej rodziny. Pozdrawiam

ZAWSZE NAD GEBELSAMI
@Piotr

Chyba Jas mos . Najlepiej być przed 7:00. Okulista przyjmuje do 7:45. Najlepiej przedzwonić do tej przychodni i się dowiedzieć jak przyjmują lekarze w dany dzień.

@Paweł

Jesteś tchórzem ponieważ oczerniasz innych jako anonim. Mam nadzieję że napisałeś to co chciałeś i nigdy już tu nie powrócisz. Żegnam

Kop

Jak tam na sosnicy?

Dreher cnc
@Miner

Universal energy haha no to żeś u cera w mysłowicach musiałeś sie wypinać

Jan
@Mariusz

To ty zarabiasz tyle co ja, a ja pracuje już ponad 7lat. Czasem mam wrażenie że Ci co tutaj piszą źle rzeczy maja rację co do firmy, dyrektor tylko obiecuję z roboty na robotę że będzie lepiej a jeszcze nic się nie zmieniło. Może ktoś napisać jak jest w innych firmach z zarobkami?

miner
@Dreher cnc

175zt. dniowka - ty durniu

Mick

Jak to jest. Idę jutro na szkolenie na zofiówka, w piątek do pbsz-u też na szkolenie. Czy od poniedziałku już zjazd?

Remo

Na produkcji po 3 latach z sobotą szarpie 3,5.po 8h Jako robol.

Ghost
@Remo

To w PBSz to samo tylko wpada 14 i Barbórka i jubilaty co 5 lat, no i kartki. Dziennie ujebbany, zmazany, mokry jak leje w szybie, szelki, linki nawet nie ma co porównywać... W Ekooknach po 3 latach ponad 4k netto także odpowiedzcie sobie sami czy warto tracić zdrowie i jakim kosztem to robicie... Gdy robota blisko to spoko PBSzowi daje +, ale jak latasz po oddziałach to szału nie ma, co weekend pakowanko na inny szyb, brak stabilizacji.... Nie doceniają fachowców

operator szyb SG1

Dobrze że kierownicy nie przyjmują emerytów z cały szacunkiem dla nich,ale nas kierownik już od wtorku załaduje żeby przychodzi w sobotę lub inne święto a emeryt w domu siedzi ,bo mówi że on już sobót się narobił to nie w porządku i dlatego firma powinna wszystkim emerytom wypowiedzieć umowy w myśl zasady nie ma ludzi niezastapionych!

Takitam
@operator szyb SG1

Nie ma chętnych emerytów, oni ida do pugibu za ponad 2 razy tyle netto. Daj buziaka kierownikom hahaha, mocniej nie napisze.....

Ryl

Z zarobkiem to szału nie macie jak na firma z gruby, w ZOK-u wiecej sie zarabia. I to bez przeciągów.

Nikt wazny

Starzy pracownicy pracują masa stawkach 2900-3200 A nowych przyjmują na stawkach 3300-3500. Widocznie najlepiej się zwolnić i na nowo przyjąć bo nikt nie docenia wkładu w pracę przez lata...

Wojtek z rejonu
@Nikt wazny

Dyrekcja twierdzi że, stary pracownik się nie zwolni bo szkoda mu stażu, kolegów, pozycji, ogólnie jest przywiązany. Nowym dają więcej bo nie ma ludzi chętnych do pracy, wy jako starzy fachowcy powinniście się postawić, dać wypowiedzenia to znajdą się podwyżki. Oo przyjmowaniu emerytów to szkoda gadać, swego czasu PBSz to była jedyna firma bez emerytów, ale już powrócili, dyrekcja do byłych pracowników(emerytów) dzwoni i prosi, żeby przyszli spowrotem, żal i obłuda...

braveheart

Czy ktoś z GZUG pracuje teraz w PBSZ ???

Młodszy gornik

Witam. Górnicy na jaka stawkę może liczyć młodszy górnik ? Z 4 letnim doświadczeniem ?

ANTYPIS
@Młodszy gornik

Myslę ze od 2800 - 3000 brutto

twoja stara

a jak to jest z tym deputatem weglowym to jest wyplacane do wyplaty czy talony sie dostaje czy jak to dziala

Młody
@twoja stara

Co miesiąc do wypłaty .....

Twoja stara
@Młody

Aha no to wychodzi ze tylko pisze ze jest jak w gzug hahaha norma

twoja stara

taka wielka firma od 70 lat na rynku a nie posiada strony www? to sa jakies kpiny...

Pjoter
@twoja stara

Jaka firma, taka strona czyli....

Internetowy
@twoja stara

Strona istnieje od zawsze. Aktualnie, ze względu na zmianę Kopexu w Primetech adres to https://www.primetechsa.pl/. W zakładce "Grupa Kapitałowa" znajdują się informacje o PBSz. Także nie siej zamętu.

Spider
@Internetowy

Serio?? To jeszce jest PBSz czy jakaś firma kogucik ??

Internetowy
@Spider

PBSz pozostał pod nazwą PBSz, nie ma żadnych zmian. Natomiast wcześniej należał do grupy KOPEX, a teraz należy do grupy Primetech SA. Może za 2 miesiące będzie w grupie JSW, kto to wie. Natomiast skąd takie zmiany nazw grupy (a nie PBSzu!) to można poczytać na przykład tutaj: https://gornictwo.wnp.pl/dlaczego-kopex-zmienil-nazwe-na-primetech-odpowiada-bartosz-bielak-wiceprezes-famuru-ds-strategii-i-rozwoju,333344_1_0_.html

@Internetowy

czlowieku co nie siej zametu naprawde trzeba przyznac ze w latwy sposob znalesc ich strone wpisujac w google pbsz nie ma mozliwosci znalezienia ich strony wiec pomysl zanim cos napiszesz

Dobry
@twoja stara

Czytając wasze ostatnie wpisy dochodzę do jednej myśli, jak pies się nudzi to se kochones liże ;) nie macie już oczym pisać to pierdoły wyciągacie. PBSZ ze stroną czy bez i tak jest najlepszy. Jak to zrozumiesz to przyjdź może się załapiesz ?! PBSz Pracuj z Najlepszymi !!!!!!!

@twoja stara

A czego dokładnie chcesz się dowiedzieć z tej strony internetowej? W punkcie masz kierownika , sztajgrów , szefa ... możesz zadzwonić do Tarnowskich a nawet się tam wybrać , nie rozumiem do czego Ci ta strona potrzebna.

operator

Witam. Chciałbym się dowiedzieć na jakie wynagrodzenie mogę liczyć w PBSz w kopalniach rudna / sieroszowice kghm. Jestem operatorem z kilkuletnim stażem na LKP. Może jest tutaj ktoś kto pracuje w tej firmie? A może oficjalne konto Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. może odpowiedzieć?

@operator

Witam, proszę pana jeśli jest pan zainteresowany podjęciem pracy w naszej firmie, to proszę zaaplikować w zakładce "Oferty Pracy" i umówić się na rozmowę kwalifikacyjną . Do każdego kandydata podchodzimy indywidualnie a zarobki są zależne między innymi od pana doświadczenia i stażu oraz posiadania innych kwalifikacji. Wszystkie te żeczy ustalamy podczas rozmowy i tam tak naprawdę dowie się pan na ile może pan liczyć. Zapraszm do zaaplikowania. Pozdrawiam

SiGowiec
@Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.

Rozmowa, rozmową, nie możesz napisać od razu o jaką stawkę chodzi?! Chyba to nie jest tajemnicą? Aaa wiem szkoda się chwalić tym że stawki dla fizycznych to max 3500 brutto za pracę na dole. Dziękuję...

Krzychu
@operator

No a na dodatek ludzie twierdzą że te kartki które Ci się należą to robią robotę żal. Kartki to nie jest wasz zarobek pamietajcie

janic

spoko gadka ale ile mogę zarobić bo o to chodzi i czy jest to liczone jako 25lat pracy pod ziemią

@janic

Jest liczone jako 25 lat pracy pod ziemią , a co do zarobku to zależy jaka stawkę dostaniesz.

Stasiuszczygly

Kurcze firma naprawdę dobrze płaci jekały... większość firma grosze płaci spróbujcie pro carbon albo prg Bytom...haaa...jak dzieci...nie pasuje zwolnij sie lub sie nie przyjmuj albo do Czech jedź...

KaWuK
@Stasiuszczygly

Widocznie nigdy nie szanowałes swojego czasu, jeśli twierdzisz ze PBSz dobrze płaci. Świętami nie naciagaj tego. Teraz nowe pokolenie wchodzi PRL już na emeruturach. Polecam prześwietlic rynek firm górniczych, jest w czym wybierać.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 425.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 235, z czego 57 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 135 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.?

Kandydaci do pracy w Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.