Opinie o Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

anonim - 2011-01-14 10:36:30 Ta Firma to bardzo przykry obraz zaangażowania niemieckiego kapitału w Polsce. Teoretycznie wszystko w porządku,bo daje utrzymanie sporej grupie rodzin w Gorzowie . Jest to jednak okupione ogromnym "ciśnieniem " i wynikającym z tego stresem doprowadzającym pracowników na skraj umysłowego i fizycznego wyczerpania. Głównym powodwem jest niemiecki prokurent , który napewno nie chodził do właściwych szkół w DDR . Moim zdaniem firma skończyła się wraz z odejściem budującego ją od poczatku polskiego Prezesa , który w końcu też nie wyrobił psychicznie. Najgorsze , że nie szanuje się największego kapitału firmy -czyli doświadczonych ludzi . Przecież wśród niemców też są normalni biznesmeni prowadzący firmy godnie i uczniwie(usunięte przez administratora)i żaden z jego ludzi a w szczególności(usunięte przez administratora)takich nie należą. Komentarz na temat (usunięte przez administratora)ł bardzo mylny , to miła i bardzo kompetentna osoba - możliwe , że ten kto go zamieścił był obsługiwany przez inne osoby zastępujące JĄ podczas nieobecności.

wszyscy tu gadają na innych najlepiej niech każdy robi swoje i nie patrzy na innych ... można sie wyżalić ale co to da ? jak maja rozwalić firmę to i tak nie będziemy mieć na to wpływu, jesli szef chce zachować kadrę i utrzymać firmę dostrzeże problem i mam nadzieje rozwiąże go szybko . Najbliższy czas pokaże niebawem nadejdą zmiany i domyślam sie dość poważne dla wszystkich mam nadzieje ze pozytywnie:)

AjekBezJajek

Do Słodziak A Ty sobie gościu zawdzięczasz nieróbstwo w tej pracy. Dlatego tak tu podskakujesz do wszystkich, na każdego z czerwonych najeżdżasz-może czas spojrzeć na siebie! Powtórzę się-zawdzięczasz swoją wypłatę czerwonym i nie będę z Tobą więcej polemizować, bo szkoda czasu.Język to masz ale na forum-tylko i wyłącznie na forum!

"Happy"

Na początek serdecznie pozdrawiam Ktosię&Co! Jest wiele osób, które chcą w Iss JESZCZE pracować, ale każdy z nas ma jakieś granice wytrzymałości na chamstwo, totalny debilizm i brak podstawowej wiedzy o funkcjonowaniu firmy. Nowi pracownicy w oczach góry to autorytety, ale nic nie trwa wiecznie, już wkrótce i oni są gnojeni jak cała reszta. Jak można firmę, która wyrobiła sobie markę, rozwijała się, powierzyć w ręcę prostaka na prochach i ludzi z łapanki, którzy zdołali się już skompromitować w innych firmach? Niestety - ISS to jak Arka Noego, oprócz gatunków na wyginięciu (długoletni pracownicy), świnie też się mogą uratować. Ale nie o to przecież chodzi, żeby dzielić ludzi, nie walczmy ze sobą tylko przeciw bagnu, które się tu utworzyło. A dla ewentualnych chętnych do pracy tutaj mam jedną radę - UCIEKAJ!!!!!!

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. Reklamacji w firmie Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
słodziak

Do RadioMaryja Przede wszystkim nie dziamgam tylko opisuje jak jest. Inspekcja pracy? no cóż może wlepić karę właścicielowi co może odbić się na pracownikach więc odpada no chyba że po odejściu z pracy ale to w zasadzie częste w tej firmie, radio maryja?:) żaden ksiądz tu nie pomoże, gazeta i co to da? Znalazł się doradca od siedmiu boleści Do AjekBezJajek Rzucasz się jak mało kto tylko jakoś tak głupotą powiewa zresztą ktoś wcześniej powiedział Tobie że inteligencją nie grzeszysz. Uwierz mi że nie obchodzi mnie kim Ty jesteś ani co robisz jak strasznie ciężko pracujesz mając czas na wypisywaniu pierdół. Tutaj ludzie nie piszą dla jaj oni czują się [usunięte przez moderatora].

RadioMaryja

Do Słodziak tylko dziamiecie i narzekacie,nikt tam was na siłę nie trzyma,a jak wam się nie podoba to jest inspekcja pracy i tam z problemami idźcie,jest radio,gazeta,nagłośnijcie jak to jest naprawdę a nie skomlicie między sobą jak to wam źle

123456 - 2011-01-11 18:19:54anonim - 2011-01-11 08:39:10Panowie Panowie uchylcie rąbka uwagi i pomyślcie co tu wypisujecie. Jak czerwone spodnie mogą się cieszyć z odejścia [usunięte przez moderatora]? przecież oni na niczym nie zyskali,płaca ta sama, roboty tylko więcej... Ze wszystkiego tłumaczyć się musza Szanownem(usunięte przez administratora)czerniacie ich, ale nie zdajecie sobie sprawy, że gdyby ich teraz zabrakło to(usunięte przez administratora)] który tam powstał i lepiej cieszcie się, że póki co macie pracę! (usunięte przez administratora)s stawia na Niemców i Nierobów! coś czuje koleżko ze ty też nosisz czerwone gacie bo tak bronisz ich wszystkich:)...teraz dopiero może co niektórzy (usunięte przez administratora) do pracy ruszyli bo tak za (usunięte przez administratora)brali po 7 tys plus deputacik na paliwko ale to sam prezes ich tak rozpieścił.. a to imprezki , wyjazdy integracyjne itp itd ...teraz nie mogą sie za bardzo odnaleźć bo trochę roboty na nich spadło i darciem sie na roboli nadrabiają to czego zrobić nie mogą i wysługują sie ludźmi . Ktoś tu napisał ze książkę napisać można a ja mysle ze ze to To mogła napisac tylko jedna osoba .pozdrawiam serdecznie ....

AjekBezJajek

Jestem osobą,która współpracuje z ISS, także Słodziaku zagaduj zgadula i daruj sobie aluzje co do czerwonych gaci, bo sam nie wiesz co na siebie kręcisz! Bierz się do roboty!Internet nie jest anonimowy i nikt w sieci anonimowy nie jest, kwestia czasu a z tamtąd polecisz!

słodziak

co do nicka "anonim" jest jeden czy więcej bo tak swoją drogą trochę fantazji i wymyśl sobie nick aby było widać czy to Ty czy nie Ty :) 123456 dobrze zauważyłeś że czerwone gacie wzięły się za robotę jakoś ucichli jakby ich nie było :) no a któryś z nich [usunięte przez moderatora] żalił się niedawno jakie to słabe zarobki mają [usunięte przez moderatora] 7 koła za[usunięte przez moderatora]głupot bez szkoły bez wkładu w wytwarzanie co oni pozyskują klientów może projektują sejfy a może spawają je gdzie jest ich wkład może odpowie któryś a nie w kółko to samo wpisuje?? chłopie konkrety o nie pierdoły pierdoły już się skończyły. [usunięte przez moderatora] co Ty rozumiesz pod pojęciem kompetentne osoby bo ja napisałem dlaczego uważam że są to niekompetentne osoby i poparłem to faktami i konkretami Na(usunięte przez administratora)yjątkowo dzisiaj nic nie napisze :D

normalny

To juz nie jest tonacy okret.ISS w tym momencie to juz lodz podwodna.Pomyslec,ze kiedys to byla zupelnie inna firma(usunięte przez administratora)kto Pana tak omamil w tej firmie?Niemiecki prokurent,czy ,,nowa mafia,, pochodzaca z upadlej firmy Dovenbeck.Teraz dopiero beda mieli pole do dzialania,a jak jeszcze dojdzie nowy ,,prezes,,Nie wiem jednak,czy znajdzie sie wrecz uzdrowiciel,bo tylko on by pomogl.Milej pracy koledzy!

CZAKALAKA

DO 123456 A ty koleżko lepiej trzymaj się swojego stołka, bo widze jesteś tym z NIEROBÓW i ciągle tu siedzisz-weź sie do roboty chłopie bo wielki brat nad tobą czuwa i patrzy na twoje brudne ręce.Zdziwiony,że wiem kim jestes? zastanow sie nad tym co robisz i wypisujesz, bo my na ciebie robimy!!!!!!!!!!!!!!!

kadrowa nowa ok totalny matol ale jej maz to juz totalne guw.o polecial z volkswagena z faurencji i teraz z tpv jego hobby zwalnianie ludzi gdzie nasz(usunięte przez administratora)oczy moze faktycznie jedzie na dopalaczach gdzie jest daniel jak od poniedzialku nadchodzi katastrofa podobno powiedzial ze to jest w porzadku czlowiek ok 3 firmy go zwolnily z jednej wyszedl pod eskorta zeby nie dostac w zeby a 4 go zatrudnia cos tu jest nie tak

A ty koleżko lepiej trzymaj się swojego stołka, bo widze jesteś tym z [usunięte przez moderatora] i ciągle tu siedzisz-weź sie do roboty chłopie bo wielki brat nad tobą czuwa i patrzy na twoje brudne ręce.Zdziwiony,że wiem kim jestes? zastanow sie nad tym co robisz i wypisujesz, bo my na ciebie robimy!!!!!!!!!!!!!!!

anonim - 2011-01-11 08:39:10 Panowie Panowie uchylcie rąbka uwagi i pomyślcie co tu wypisujecie. Jak czerwone spodnie mogą się cieszyć z odejścia Jacka? przecież oni na niczym nie zyskali,płaca ta sama, roboty tylko więcej... Ze wszystkiego tłumaczyć się musza Szanownemu Panu [usunięte przez moderatora].Oczerniacie ich, ale nie zdajecie sobie sprawy, że gdyby ich teraz zabrakło to firma już nie istnieje- prawda w oczy kole???? to oni ciągną ten jeden wielki (usunięte przez administratora) który tam powstał i lepiej cieszcie się, że póki co macie pracę! Bo [usunięte przez moderatora] stawia na Niemców i Nierobów! coś czuje koleżko ze ty też nosisz czerwone gacie bo tak bronisz ich wszystkich:)...teraz dopiero może co niektórzy (usunięte przez administratora) do pracy ruszyli bo tak za damski frajer brali po 7 tys plus deputacik na paliwko ale to sam prezes ich tak rozpieścił.. a to imprezki , wyjazdy integracyjne itp itd ...teraz nie mogą sie za bardzo odnaleźć bo trochę roboty na nich spadło i darciem sie na roboli nadrabiają to czego zrobić nie mogą i wysługują sie ludźmi . Ktoś tu napisał ze książkę napisać można a ja mysle ze ze to "Saga o ludziach w ISS" była by bestselerem w Gorzowie i okolicy ha ha

Czikita

Wczoraj był 10, a mój mężuś śmiał wrócić do chaty bez wypłaty. Chyba jakieś żarty sobie robi Ta Wasza nowa kadrowa,słyszałam że matoł z niej, nawet mgr nie ma( ale to nie ważne, najważniejsze,że zero kompletne zero wiedzy) CO WIDAĆ!!! [usunięte przez moderatora] ogarnij się co za nieudaczników zatrudniasz. Na miejsce kompetentnej osoby wsadziłeś PUSTAKA!

no nic panowie jutro kolejny dzień może cos ciekawego sie wydarzy:):) dawno Bossa nie było, może w środę zawita ? szkoda gadać trzeba cos zrobić z tym gównem w którym toniemy. Moze nie uda sie go przekonać ale nie dowiemy siejak nie spróbujemy a wydaje mi sie że warto. To tyle na dzis z mojej strony . Dobrej nocy i jutro do pracy rodacy :):) haha

o to też mi się podoba :)

albo zastrajkować :) chorobowe i niech zobaczą ze jesteśmy potrzebni a nie ma jak kiedyś mówili ze na każde miejsce jest 10 innych za bramą

słodziak a myślisz ze ja nie mam zobowiązań?? jak mnie zwolnią to leże ale za frajer i poniżać sie wiecznie nie dam tym bardziej ludziom którzy nie maja pojęcia co robią i o czym mówią.

kulfon

A ja nie rozumiem dlaczego ludzie czekaja na zbawienie. W pojedynke nic sie nie zdziala, ale jak przychodzi co do czego to kilka osob zawsze sie wylamie. Ewenement na skale swiatowa to to ze na najwyzsze stanowiska zatrudnia sie ludzi obcych nie majacych pojecia o budowie sejfow zamiast wziac kogos kto od lat w tym siedzi!!!! Paranoja!

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.?

Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 192 ocen.
  • Kobylogórska 2
    66-400 Gorzów Wielkopolski
  • NIP: 5992756493 REGON: 211201198 KRS: 0000098661

Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.