Opinie o Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Feliks

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko zaglądacie?

Justyna

Pracowałam w tej firmie i złego słowa nie powiem kasa na czas i firma super sprzątałam pociąg w Ostrowie Wlkp i bardzo miło wspominam tą pracę i chciałabym znów móc tam pracować bo takiej pracy to już nie znajdę bardzo miło wspominam firmę ISS to była moja najlepsza praca pod każdym względem

Hanna

@Czarek Kiedyś firma poszukiwała na przykład Spawaczy, Lakierników, Szlifierzy, Technologów, Specjalistów ds. Sprzedaży i Reklamacji. Obecnie nie mogę znaleźć żadnej nowe oferty. Czy to oznacza małą rotację pracowników w firmie? Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w tej firmie, zawsze możesz aplikować bezpośrednio i wysłać swoje CV. Może akurat będą kogoś szukać do pracy?

Czarek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. Reklamacji w firmie Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Fitman

Pracuje w iss i nie rozumiem opinii. Praca jak każda inna robisz swoje i masz za to wynagrodzenie które małe nie jest. Wypłata zawsze na czas, kadrowa dba o pracowników i pomaga jeśli ktoś sobie z czymś nie radzi. Być może opinie wystawiają osoby które pracowały miesiąc czy dwa i odrazu spodziewały się kokosów. Ja polecam firmę prezes wporzadku można się dogadać bez problemów.

Olek

Idealnych firm nie ma. Zawsze mogą zdarzyć się nieprzyjemne zdarzenia. Generalnie ISS ma opinię dobrego pracodawcy.

Shr

Praca w tej firmie to żenada. Prezes p.doberschultz to oszust. Umowil się i oczywiście nie potrafił rozliczyć mimo wywiazania się z mojej części umowy. Odradzam. Jak ktoś chce się szarpać po sadach itd. i wiele nie zarobić to proszę, pomijam fakt napuszczania na siebie pracowników, kablowanie do przełożonych i zawiść. Odradzam

Wiktor

Czy może ktoś podpowiedzieć czy aplikować do firmy? Słyszałem sporo dobrego ale opinia pracowników jest bardzo ważna.

Hanna

@były pracownik, dlaczego tak uważasz?

marek

Specjalista ds. Likwidacji Szkód Transportowych z Językiem Niemieckim teraz jest potrzebny... dajce tylko znać jak sparwa wygląda jeśli chodzi tutaj o zarobki.

Ta firma to szambo - pracowałem niedługo ale opinia zostanie na zawsze..... dno!!!

młody

Jak masz końskie zdrowie i batem cię od pługa oderwali polecam

fasola

Unikajcie tego miejsca - dobrze wam radzę. Włóczenie po sądach pracy zakończone wyrokiem skazujacym dla tego koszmarnego zakładu. Żenada, syf, brak poszanowania dla pracowników, praca pod presją czasu bez należnego wynagrodzenia za nadgodziny - to pamiętam i chcę o tym jak najszybciej zapomnieć.

ieco

Być może jest tak jak mówisz, że wszystko się zmienia. Chociaż często gdy wchodzi nowy właściciel, nowy inwestor wprowadzane są powolne, ewolucyjne zmiany tak aby nie zachwiać całą firmą, jej działalnością i nie generować niepotrzebnych strat. Jeżeli natomiast Gorzów Wielkopolski posiada tą firmę w swoich rekordach na pewno pracownicy wcześniej zostaną poinformowani.

tobiasz

skoro mówicie że do iss wszedł nowy właściciel, więc wnioskuje że poprzednie opinie już nie są aktulane bo pewnie nowy właściciel, nowe zasady, podejście inne i w ogóle, więc czy ktoś z obecnych pracowników issa może mi powiedzieć jak teraz płacą- tzn ile i czy do konkretnego dnia każdego miesiąca wypłata jest na koncie?

mackwi32

Pracuje w invest rem w Mogilnie dlaczego nie podoba się wam nowy własciciel

niewazne

ocena dla firmy niedostateczna firma ruszylaby po wymianie calej kadry praca akordowa roboty brak pracownik jest 8 godzin w pracy a wyrabia niewiele reszta za darmo brak zainteresowania ze strony przelozonych nowy prezes to upadek produkcji polecam firme dla tych co nie maja gdzie sie ogrzac przed mrozami i lubia udzielac od siebie promocje czyli praca za pol darmo

byly pracownik

zgadzam się z przedmówcą

BYŁY PRACOWNIK

nie rozumie kolego o co Tobie tak naprawde chodzi.stawka dla spawacza na poczatku jest faktycznie 12 zł za godzine ponziej akord 16 z.wynagrodzenie jakie sie wypracuje zalezy tylko od samego pracownika.pracowałem tam 8 lat i miałem bardzo dobre zarobki.KAzdy jest kowalem swojego losu takze ten Twoj wpis chyba był tu nie potrzebny.Pozdrawiam Ps a jezeli chodzi o PAnia kadrowa to jest to naprawde jedna z nielicznym osób ktore interesuja sie sytuacja pracowników w firmie i zawsze jest pomocna ,wiec na przyszłośc zastanów się co piszesz

Znajomy

A mnie sie w obecnej sytucaji pracuje bardzo dobrze. Zarabiac chce sie zawsze wiecej, ale wazne jest tez to w jakiej atmosferze sie to odbywa. Od czasu, kiedy nie ma juz niemieckich oszolomow przy wladzy pracuje sie spokojniej i czuje sie poparcie i chec do rozmow szefow. Rzymu tez w 2 dni nie zbudowano, dlatego na pewne kwestie potrzeba czasu. (usunięte przez administratora) niszczyl firme i pracujacych w nich ludzi, wiekszego debila w zyciu nie widzialem i za to juz bardzo dziekuje. Pozdrawiam wszystkich.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.?

Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 192 ocen.
  • Kobylogórska 2
    66-400 Gorzów Wielkopolski
  • NIP: 5992756493 REGON: 211201198 KRS: 0000098661

Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.