Opinie o Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

FAN \ cześć koleżko jeśli jest ci tak żle i piszesz takie opinie o zakładzie który ci daje zarobić to po prostu zwolnij się i poszukaj sobie czegoś co nie będzie ,,syfem" .Widzę że bardzo lubisz dużo pisać no bo praca twoja to wielki znak zapytania .

FAN \"ISS\"

kolego jak chcesz sie dowiedzieć to przyjdź na okres próbny my tu juz sie przyzwyczailiśmy do tego syfu wiec nie widzimy zbytnio różnicy

Zbigniew44

Mam pytanie: właśnie dotałem ofertę pracy z ISS. Praca biurowa. Czy warto? Jak firma funkcjonuje po zmianie właściciela? Czy nadal są takie patologie?

bolek

koszmar

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. Reklamacji w firmie Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

A to pewne, że prezes (usunięte przez administratora) już nie wróci?

bolek

Moze (usunięte przez administratora)wreszcie wróci i bedzie mozna w koncu normalnie pracowac i załatwic sprawy...

Dobre wiadomości docierają z szybkością błyskawicy w różne zakątki naszego pięnego kraju , miejmy nadzieję że nowi właściciele wiedzą ile złego wydażyło się w firmie dzięki (usunięte przez administratora)

anonimus

S Z O K - firma ISS należy (usunięte przez administratora) Wszystko co było powyżej napisane to już czysta historia, o której dla zdrowia psychicznego lepiej szybko zapomnieć.

anonym

Drodzy użytkownicy forum, to forum daje możliwość wypowiedzenia się wszystkim, którzy nie udało się osiągnąć w życiu. Człowieka do wyrażania swoich opinii, byłoby w istocie znaczy mieć charakter. Jednak ludzie, którzy nie tyle komentarz charakter. (usunięte przez administratora). Co niektórzy z pracowników, oni mu podziękować, w których obraża lub obrażają go. Nadszedł czas, aby obudzić, inaczej będzie za późno i trzeba będzie zapłacić więcej za dużo mniej pracy.

--------------------------------------

ha ha nikt z niczym tam sobie już nie radzi , stołki niedługo i wam polecą jako ostatnim ale to już niebawem, technologia widzę pełną parą idzie haha.... żałosne

FAN \"ISS\"

dzięki koligen :) ale daj namiar na pośrednika który wkręci do Formatu:):)

FAN \"ISS\"

kto ma namiary na FORMAT :) piszcie może komuś sie przyda

zastanawia mnie jedno o co chodzi w firmie że ludzie sie zwalniają a nikt nich nie próbuje zatrzymać czy do tego darzyli cały czas ?? może ktoś wtajemniczony się podzieli czy już czas na ewakuacje z tego tonącego okrętu ??

--------------------------------------

ja tam nikomu do portfela nie zaglądam i niech sobie zarabiają(usunięte przez administratora)tys miesięcznie .. lecz niech(usunięte przez administratora) będzie kosztem ludzi pracujących ciężko fizycznie bo dzięki nim biurwy maja chleb lecz nikt tego nie może pojąć i docenić!!! prokurenci ..... żałosne szkoda gadać

obserwator

witam, czytając to forum można odnieść wrażenie, że od dawna iss nie powinien istnieć z braku rozsądnych ludzi w załodze... ale skoro ktoś płaci cytuję:(usunięte przez administratora)miesięcznie pracownikom - pewnie biurowym, nawet jeśli to brutto - (w Gorzowie to rewelacja jak wygrana w lotto) i firma działa to znaczy, że jest tam dosć rozsądnych ludzi... tylko brak właściwego zarządzania ze strony nadzorców czy prokurentów. podejrzewam, że ból niektórych pracowników jest spowodowany zawiścią bo pewnie poza biurem zarabiają nie więcej niż połowę w/w kasy jak nie mniej...

--------------------------------------

Kolega HS sie myli .....tu juz nikt z Gorzowa i okolic nie przyjdzie do pracy ,ta firma zmierza ku przepaści i wszyscy dobrze wiedz o tym a panowie w czerwieni nie sa świadomi ze niebawem stracą sporo ludzi, dobrych fachowców lecz co oni mogą zrobić ))))(usunięte przez administratora)Z tą obsada w magazynie , sprzedaży , zaopatrzeniu i kadrach ( śmiech na sali ) s(usunięte przez administratora) uratuje firmy ,ponieważ tak trzymają sie krzeseł ze nie widza i nie słuchają ludzi którzy odejdą, odchodzą .... żałosne

HS

"Pieniądze to nie wszystko" - ta maksyma w pełni oddaje sytuacje w tej firmie.(usunięte przez administratora)myślą ze za pare groszy otrzymają w zamian oddanego pracownika, który bedzie w pełni oddany pracy i "im". Z przykrością nie jest tak - w pracy nie liczy sie takze atmosfera. Tu jej nie ma - i nie jest warte za te pieniądze wysłychiwać cały dzien - a to zle, a to nie dobrze...." Aby zwabić nowe pracownika obiecuje sie złote góry (pieniądze wyzsze niż długoletnim pracownikom" z nadzieją, ze moze zostanie, ze moze sie uda - a tu niespodzianka - brak chętnych. Panowie z Niemiac - zmienicie swoje postepowanie a ludzie sami przyjdą

@ja@

Tam pracuje wielu fantastycznych ludzi ( przyjemnych tez) ale niestety nie maja zbyt wiele do powiedzenia. A ci co maja cos do powiedzenia- juz fantastyczni nie sa, a juz przyjemni najmniej. Praca tam to juz ostatecznosc. to moje zdanie.

ssqw

A jak wygląda praca w zakupach? Widać szukają spec. ds zakupów, a teraz nawet kierownika do tego działu. Czy jest aż tak źle, że taka rotacja jest? Z tego co mi się wydaje na dziale kierownika pracował całkiem przyjemny człowiek..

Dziękuję za odpowiedzi, trochę żałuję - bo znam niemiecki i szukam pracy na stanowisku gl. ksiegowej w spółce z kapitałem niemieckim. Przykro mi, że tyle osób cierpi przez ten wyzysk, Gorzów generalnie jest ciężkim rynkiem pracy. Mam nadzieję, że to szybko się skończy.

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.?

Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 192 ocen.
  • Kobylogórska 2
    66-400 Gorzów Wielkopolski
  • NIP: 5992756493 REGON: 211201198 KRS: 0000098661

Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.