Opinie o Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

zgadzam się z przedmówcą praca w księgowości to koszmar(usunięte przez administratora)brak pracy zespołowej nerwy nerwy i jeszcze raz nerwy. Nie polecam.

witajcie, mam pytanie do (ex) pracowników ISS - czy warto jest zgłosic podanie na stanowisko głównej księgowej? nie jestem pewna ale na tym stanowisku tez chyba jest dośc częsta rotacja?

Zgadzam sie z przedmówca Dziękujemy (usunięte przez administratora) za wskazanie drogi nam wszystkim i pomocy w zrozumieniu co jest w życiu najważniejsze...

--------------------------------------

DLA WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH PODJĘCIEM PRACY W ISS ..... LEPIEJ POMIDORY W BIEDRONCE UKŁADAĆ NIŻ TAM (usunięte przez administratora)

Czy rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. Reklamacji w firmie Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
\"HAPPY\"

Dziś pożegnał się z pracownikami(usunięte przez administratora)czyżby nie odpowiadał BOSSOWI ? A może jest odwrotnie , szybko się przekonał z kim będzie musiał pracować . I co teraz zrobi właściciel ? Kadra mu się wykrusza. Pewnie będzie nowy narybek złapany(usunięte przez administratora) piwem a pracownicy będą musieli się dostosować do nowej " miotły ". Wszystkim jeszcze pracującym i nowo przybyłym ( podobno tacy jeszcze są ) wiele cierpliwości życzę .

FAN \"ISS\"

co juz nikt nie ma nic do powiedzienia o ISS :)?????????????

wydawało mi sie ze forum to miało służyć wystawieniu opini firmie,w której pracujemy a co nie którzy pracowali ,a nie obrażanie ludzi w pewnym sensie publicznie. Każdy z nas ma coś za kołnierzem. ....Wiem jedno,że to ludzie tworzą i dzięki nim ta firma funkcjonuje lecz niestety góra nie potrafi docenić to co ma na dole czyli nas fachowców , fundament tej firmy. Normalne jest to, gdy podstawa sie rozleci to góra nie ma na czy sie trzymać a wiem ze po każdym 10 , po wypłacie ludziom ręce opadają i tracą jakąkolwiek chęć do pracy. Szefie , panie RR zrób pan coś bo koniec jest bliski!!!!

pokrak

1. Wyrazy szacunku dla Prezesa [usunięte przez moderatora]. Nie za jego pracę i to, co robił dla ISS - szacun, że [usunięte przez moderatora] jak go klepnął w ramię na dowidzenia. To się nazywa 'nerwy ze stali', obym kiedyś jeszcze z nim pracował. 2. ISS nie ma marki - markę to sobie wyrabiają Hartman, Kaiser&Kraft itp. W końcu to ich znaki są na sejfach. Sprzedajemy się jak dziwka po prostu i skończmy z hipokryzją wielkiej marki... ISS działa na rynku B2B jako podwykonawca i nawet na stronie jest napisane, że kontaktem handlowym ISS jest firma GST zza Odry. ISS mołgoby być montownią i nikogo to by nie obchodziło póki kasa by z tego była. Przymiarki do przerobienia na montownie już były ale na szczęście filipińcy jak zwykle produkują [usunięte przez moderatora] i nadal są za tępi. Kiedy kolejny transport swieżo pordzewiałych sejfów? 3. Czerwoni sami sobie załorzyli pęta, prokura DS to fikcja-oni robią swoje i wykonują polecenia, nie wiecej i nie mniej. Tak się kończy uciszanie sumienia kasą - HS rządzi i to jest związane z pochodzeniem, nie kompetencjami... Oczywiście czerwoni nie są jedyni winni, sprzedaż bez polotu i choćby odrobiny myślenia, technologia która od lat nie ma kierownika a tylko [usunięte przez moderatora]który jest tam utrzymywany bo jest wierny i posłuszny, bezmyślnie przekazuje polecenia z góry i pożyczył większą kaskę u szefa - taki kapo obozowy... ci wszyscy kierownicy sprzedaży/technologi łącznie z obecnym to tylko pionki były, które nie pracują dłużej niż 2 miesiące. 4.Pamiętajcie koledzy z produkcji - każda nagła inwentaryzacja=ktoś jest zainteresowany kupnem firmy. RR sprzeda ISS i nawet nie przyjdzie się pożegnać - jak jego gruby wielbiciel [usunięte przez moderatora] (którego wyrzucił z godziny na godzine heheheh... pozdrowienia słodki lodziarzu) i inni . Z tą sprzedazą to nie jaja - w zeszłym roku na magazyn sprowadzono 2-letni zapas najbardziej zajebistych, legendarnych, zamków na świecie czyli GST, bez standardowej drogi i uzasadnienia w zamówieniach. Efekt - 400 tysiecy złotych przelane z kasy ISS na konto GST - jeśli to nie jest wyprowadzanie kasy to co? Pamietajcie - RR sprzeda firmę bez mrugnięcia jeśli zarobi na tym. Jesteście tylko zasobem firmy. 5. Słodkie pierdzenie o braku zamowien i kryzysie - ISS dostaje ochlapy z GST, wiekszość robi InvestREM. RR chce zrobic ten sam numer jak z ISS ale to nie te czasy, nie ta liga... nie da sie przejąc teraz firmy za niespłacony kredyt na gietarkę.

Def - 2011-01-28 09:02:52Wszyscy znamy tego pana, który tych "złotych mysli" uzywa. Ja zacytuje inne bardzo lubiane złote (usunięte przez administratora)esień średniowiecza, przy jednej dziurze to i kot zdechnie, lub bardzo lubiane i czesto cytowane " za dziekuje mama z tata nie śpi". Az smiać się chce(usunięte przez administratora)czekał sie ze jego "złote myśli" wyląduja na forum. A kolege z technologii pozdrawiam

witam ponownie zapewne większość obecnych pracowników ISS podpisze sie pod moim postem stwierdzając fakt ,że potrzebna jest nam specjalistka w dziale kadr i płac z naciskiem na specjalistka a nie samozwańcza [usunięte przez moderatora]o zerowym poziomie doświadczenia i pojęcia o obowiązkach oraz sprawowanym stanowisku.

Zawiedziony

Znowu pojawiły się oferty pracy do ISS: ślusarz, spawacz, specjalista ds. zakupów, księgowa, specjalista ds.płac. Wszyscy uciekli czy jak? Pozdrawiam

jesli chodzi o zarobki to niektorych pracownikow zony pracuja w urzedach takze zarobki sa widoczne czarno na bialym kto ile zarabia mozna podac liste na kartce

amoniak

anonim - 2011-01-17 11:10:16Amoniak skąd wiesz o tym ile zarabiają, kto dał wypowiedzenie i zaraz dostał podwyżkę- nie ładnie kolego z góry obrabiać kolegom z produkcji[usunięte przez moderatora]!!! To się nazywa fałszywość!Wiem, bo nie którzy sie chwalili(usunięte przez administratora) na paliwko też dostawali ok.(usunięte przez administratora) Kto ostatnio składal wypowiedzenie i dostał podwyzke? Przeciez głosno było w firmie, zwie sie (usunięte przez administratora)e którym obiecywał ze załatwi podwyzke u (usunięte przez administratora) zeby tylko wycofali wypowiedzenie (wiem od zainteresowanego), na szczęście nie skorzystał z tej "wspaniałej" okazji. Najpierw kolego zafunduj sobie dobrego informatora, a później broń brać w czerwonych spodenkach

FAN "ISS"

cholera więcej sie dowiaduje z forum niż w pracy po 7 latach pracy :):).... przestańcie ludzie juz wymyślać, bzdury piszecie co niektórzy, nie po to jest to forum. Jako pracownik fizyczny ( nie mam czerwonych spodni ) nie mowie że jest cudownie ale żle tez nie jest wiem ze indziej maja gorzej i żyją. Pozdrawiam i wiece wiary w firmę i w ludzi ...

Amoniak skąd wiesz o tym ile zarabiają, kto dał wypowiedzenie i zaraz dostał podwyżkę- nie ładnie kolego z góry obrabiać kolegom z produkcji [usunięte przez moderatora]!! To się nazywa fałszywość!

słodziak

To jasne jak słońce czerwone gacie się nie zwolnią. Spójrzcie na historię innych działów innych kierowników niż produkcja. Każdy dział dawał sygnały to zwolnienia chorobowe to urlopy. A spójrzcie na czerwone gacie jak kurczowo trzymają się stanowisk czy któryś z nich pokazał że nie podoba mu się to co dzieje się w firmie??Odpowiem nie pokazali w żaden sposób!! A dlaczego? Bo boją się o swoje czerwone gacie. Wszędzie wymieniają kierowników może czas się wziąć za czerwone gacie!!

amoniak

Kompetencje "czerwonych spodenek" to wielki znak zapytania. Czemu siedza teraz cicho? Bo sa w takim wieku ze nigdzie pracy w tym wieku i za tak duze pieniadze nie dostana (ich pensje to od 7-10000). Nie raz straszyli odejściem, co nie którzy nawet kilka razy składali wypowiedzenia. Ostatni raz jak jeden złozyl wypowiedzenie, to dostał podwyzke.Dlaczego pare lat temu pracownicy spuszczali im powietrze z kół. Bo takimi gnojami byli.Teraz los sie odwrócił, juz nie chodza, nie cwaniakuja, w końcu wzieli sie do roboty bo boja sie ze ktos ich podkabluje, a po za tym jak mnie doszły słuchy to maja kamere u siebie w biurze.

anonim - 2011-01-10 17:20:21123435 masz rację w wielu kwestiach. Ale powiedz mi czy chciałbyś mieć szefa który boi tępego cwela? To dlaczego czerwone spodnie nie mają pogłosu u szefa? bo nie są niemcami? a czasem szefa nie interesuje tylko kasa? Oni się boją i powiem ci z każdym dniem mają mniejsze szanse na to aby pokazać [usunięte przez moderatora]to tępy zakuty łeb. Już niedługo wiosna a później lipiec naturalna kolej rzeczy :)) A tak po prawdzie czy czerwone spodnie nie W 100% popieram. Sam (usunięte przez administratora) bo to starzy ludzie sa, i za taki pieniądze jakie dostaja w tej firmie i w tym wieku nigdzie pracy nie dostana. nie raz sie odgrażali, nie jeden raz co nie którzy straszyli wypowiedzeniem. i co? dostawali podwyzke i siedzą dalej

ŁYSY

Witam !!! Wszystkich pracowników ISS :))) obecnych i tych którzy powiedzieli dość takiemu traktowaniu ludzi - w szczególności lakiernie, szpachlowanie i zbrojenie. Również pana w czerwonych spodenkach, który zawsze miał "RACJĘ" Jakże sie cieszę, że nie muszę już z nim pracować :) i podziwiam wszystkich którzy tam jeszcze wytrzymują. To co tam się dzieje to szok, myślałem że już gorzej być nie może .

normalny

O ktorej [usunięte przez moderatora]mowisz kolego,bo chyba nie o [usunięte przez moderatora] przyszlego prezesa.Chyba za krotko pracujesz w tym obozie.Owszem byla mila [usunięte przez moderatora],,,ale to juz bylo,,kiedys

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.?

Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 192 ocen.
  • Kobylogórska 2
    66-400 Gorzów Wielkopolski
  • NIP: 5992756493 REGON: 211201198 KRS: 0000098661

Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.