invest-Rem

Mogilno

Opinie o invest-Rem

Martyna

Myślę, że dobra praca jest powodem tak długiego milczenia na forum! Kiedyś pracowałem i bardzo dobrze wspominam tamten czas

Iza

@Gosc - a czy posiadasz informacje, czy invest-Rem rekrutuje w tym momencie? Jakie są warunki zatrudnienia? Osoby poszukujące pracy będą wdzięczne za merytoryczną odpowiedź

chezzzzzzze

a jesli mam okazje zostac pracownikiem tej firmy i to moja pierwsza umowa o prace fakt wczesniej pracowalem w tej branzy lecz jako szlifierz czy warto//./

Gosc

Co wy piszecie ze to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wszedzie trzeba pracowac bardzo dobra firma placa na czas jako spawacz mozna zarobic 5/6 tys. Na spawalni jest dobrze!

P

Zgadzam się z opiniami ludzi to jaki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne] To była najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem w dodatku za najniższą krajową. Nie będę już pisać do jakich sytuacji tam dochodziło bo lepiej o tym zapomnieć nie liczą się z człowiekiem i jego wartościami. Ta praca to wyzysk a kierownik to Gebels bez powodu by tak ludzie nie mówili gdyby było inaczej...Nie polecam Wchodzisz na własne ryzyko hahaha

Brzęczyszczykiewicz

Odradzam. Brak zainteresowania prezesów firmy, którym jak się przypomni o niej, oczekują momentalnej poprawy. Niejasna struktura administracyjna, brak zaangażowania zarządzających , którzy są i tak na łasce osób niepotrzebnych i mających rodzinne powiązania. Brak działań związanych z własnymi decyzjami. Aspiracje jako producenta europejskiego i światowego - jak najbardziej, .utrzymanie rodziny kosztem pracowników ... ? to ich prawo . Zniszczycie się sami. Czas. Poczucie mogileńskiego dominatora pryska jak bańka na wodzie. Powstaje rynek pracownika gdzie każdy znajdzie pracę i nie będzie traktowany jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mający prawa pracownika , fundusz socjalny, umowę o pracę =ZUS. Myślicie, że jesteście światowcami , może tak ale chłopska pańszczyźniana słoma wlecze się za dziedzicem. Dziedzicem, dziedzicami, którzy zapomnieli o pewnych sprawach.... a szkoda.

mati

czy ktoś wie jak się pracuje w biurach i jaka płaca

konik

@eryk a czo przypadkiem nie zalezy od wielkości realizacji? interesują mnie takie projekty jak np. montaż rurociągu parowego pomiędzy turbiną a kondensatorem przy budowie spalarni w ZUTOK Konin, ciekawe wyzwania

bobi

placa nie w terminie ? a co to sredniowiecze?

bobi

elo gdzie wczesniej pracowales?

Pracowałem w tym obozie, ta firma to totalna kpina a Artur zachowuje się jakby był opóźniony w rozwoju. NIE POLECAM straciłem dużo zdrowia przez tą pseudo firmę. nie będę więcej pisał bo same niecenzuralne słowa przychodzą mi na język. NIE IDŹCIE TAM, OMIJAJCIE "TO" SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!!

zainteresowany

Witam! Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jakich farb do malowania używa ta firma, jakiej marki?

POPROSTU ( usunięte przez administratora ) MALO PLACA NIEPOLECAM

abc

jakie free po sobotach? masz zaplacona dniowke plus 60 zł premii. chyba ze jesteś na akordzie to tyle co zarobisz+ 60 zł.

Dlaczego usuwacie moją opinię na temat tej firmy? Nie jest to pomówienie (art. 212 Kk) ani zniewaga (art. 216 §2 Kk). Wyrażam tylko swoje zdanie na temat warunków pracy w ww przedsiębiorstwie, zgodnie z założeniem serwisu, który właśnie do tych celów został utworzony. Pozdrowienia dla administracji gowork.pl

byk

Witam,ponoć mają jakieś budowy po Polsce-śląsk,świętokrzyskie,czy ktoś coś wie na ten temat,proszę o jakiś post w tej sprawie i jeszcze jedno czy są wypłacalni pozdrawiam i dziękuje.

Inspektor

ja się wam ludzie dziwie że nikt nie powiadomił inspektora pracy, (usunięte przez administratora)za free po sobotach, na montażu po 9 h dziennie.

edmundo

Witam, nie rozumiem waszego podejścia do zakazu palenia, wiadomo że jeśli już ono jest to nie ma co się chować po kątach i jarać jednego papierosa za drugim. No ale 10 minut podczas całego dnia pracy nikogo nie zbawi. To tak jakby zabronić komuś jeść albo napić się kawy. Niektórzy po dłuższym czasie bez papierosa są rozkojarzeni.

Kiki

mogę powiedzieć że tam liczą się pierdoły i jeden pod drugim kopie a najwięcej ci co nie znają się na pracy od góry zaczynając nie wszyscy A totalny bałagan i brak organizacji przerzuca się na pracowników że wciąż coś brakuje i trzeba szukać dorabiać a gotowe elementy na złom bo zostają . i pieniążki w błoto ale To są Ich pieniążki -chciał bym dostać te pieniążki co są detale wyrzucane na złom :) I nawet jak będziesz super robił to dostaniesz kopniaka

nowy

Witam, dostałem ofertę pracy z Invest Rem i chciałbym z kimś porozmawiać, kto tam pracował. Proszę o mail na adres waleriangrass@interia.pl Dziękuję

Mistrzu

Oj żeby to nie była zamiana na gorszy model. Bo z tymi zmianami na poziomie kierownictwa zawsze różnie bywa.

krzych

No dobra, kierownictwo się zmienia w invest-rom, ale nikt tak naprawdę nie napisał dlaczego występują takie zmiany, no i czy kierownicy sami zmian nie robią w warunkach - widac tendencję rozwojową?

holender

tam dla (usunięte przez moderatora) . ludzie nie istnieja.nawet na kierowniczych stanowiskach a co dopiero zwykly robol.za mojej kadencji bylo chyba z 6 kierownikow w przeciagu 3lat!.wiec samo to mowi za siebie.szkoda nerwow na ta firme.ODRADZAM

holender

kolego arek ,powiem ci taki przyklad gdy na hali pan (usunięte przez moderatora) . wprowadzil zakaz palenia na hali gdzie sie spawa nie wyznaczajac nawet kacika palarskiego,z powodu mozliwosci zapruszenia ognia,a nastepnie ganial z synem po ubikacjach i podgladal 40 i starszych ludzi czy tam nie popalaja.troche zenada

holender

tez tam pare lat spedzilem i do tej pory czuje niesmak .jezeli ktos mowi ze tam jest spoko i ludzie wpozo to chyba nigdy nie pracowali tam na produkcji.ja pracowalem 5lat i proboje to wymazac z pamieci

jabba

Szansy na awans nie ma i nie będzie, jeśli jesteś pracownikiem fizycznym. W biurze nieważne czy masz studia skończone czy nie, podwyżki przez to nie dostaniesz. Pracowałem ponad rok w tym(usunięte przez moderatora) w temperaturach piekielnych i przy ciągłym poganianiu 'szybciej, szybciej, czas to pieniądz!' (gdy oczywiście człowiek biegał jak szalony, aby nie słyszeć (usunięte przez moderatora) .) - stawka minimalna, bez możliwości podwyżki.... Chcesz tutaj zakonczyc swoja kariere i ledwo wiązać koniec z końcem? Nie czekaj, składaj cv! Kamer więcej niż ludzi, okłamywanie ludzi którzy chca się zatrudnic w tej firmie na rozmowach kwalifikacyjnych - obiecuja zlote góry, a wraz z pierwszym dniem pracy marzenia pryskaja.... 3 tys? przez 2 miesiące łącznie, to tak.

adds

na podstawie umowy o prace wiec pełny legal ;)

adds

pracuje sie dobrze , wiadomo komu sie nie chce to firma nie do niego. ja srednio zarabiam 3 tys zł. na okolice nigdzie wiecej nie zarobisz. i przede wszystkim ludzie bardzo spoko ;) pzdr

Bodzio

Najgorsza z firm w jakiej pracowałem. Masakra po prostu. Jak zaczynałem karierę moją pierwszą firmą był invest-rem. Myślałem ze to normalne. po trzech latach nie dawałem juz rady taki pręgierz i bat na plecach. Zwolniłem sie i dzięki Bogu!!! W nowej firmie jest zupełnie inaczej. nikt nie krzyczy, nie pogania i nawet wypłata jakaś taka grubsza! Stanowczo odradzam Invest! (usunięte przez moderatora)

maksio

100% zgody z przedmowcami. jeszcze pracuje w tym bagnie ale to tylko kwestia czasu. ta firma to kpina, karykatura biznesu. pracowalem juz w kilka miejscach i zawsze mozna znalezc cos wkurzajacego, ale w tej firmie to to co sie dzieje to masakra. bagno, [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i jeszcze raz bagno.

Potwierdzam powyższy komentarz. Firma Invest-Rem Mogilno zapewnia umowę o pracę na czas określony, choćbyś pracował tam 10 lat, ciągłe naciskanie pracowników na maksymalną wydajność połączone z totalnym wyniszczeniem organizmu, rządy byłego burmistrza miasta Mogilna, który uważa się za wszystkowiedzącego, a nie ma pojęcia o niczym, ups...ma pojęcie...ale o tym SZA, szef z kolei na ogół nie bardzo wie, co się w firmie dzieje, a wszystkie niedociągnięcia zrzucane są na pracowników, którzy wypruwają z siebie flaki, wykonując najcięższą robotę, a jeszcze muszą wysłuchiwać ciągłych pretensji o sprawy, z którymi niewiele mają wspólnego. Wielu rozchorowanych pracowników odeszło, nagle stali się niepotrzebni, a przecież w kółko musieli robić najgorszą pracę w pocie czoła, szczególnie latem, kiedy jest nie do wytrzymania, bo klimatyzacja, którą założyli działa tylko fikcyjnie Ja jeszcze się trzymam, ale zdrowie już nie tęgie. NIE POLECAM!!!!!

Jedna z najgorszych firm w jakich pracowałem. Ciągły bat i nacisk na ogromną wydajność. Ludzie marnują sobie zdrowie a w zamian dostają tylko pretensje że przecież można więcej!!! Totalnie odradzam.

Zostaw opinię o invest-Rem - Mogilno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie invest-Rem