Hemarpol Trade Sp. z o.o. Sp.k.
counter
3 17 10 5 1

Hej! Coś nowego dzieje się u pracodawcy jakim jest ,,HEMARPOL" sp.j w mieście Kalety, bo nie widzę nowych informacji. Może ktoś z osób pracujących powie nam co nowego u nich?

Ja Nowy wpis
 Problem
@Administrator

Witam hałas na taśmach więcej niż 80 db nawet słuchawki nie pomagają zero tolerancji dla kobiet przerwa niby20 minut praca stojąca ubikacja ogólnodostępna z mężczyznami nie polecam zdrowie kobiet najwazniejsze

@Ja Nowy wpis
@Ja

To się nazywa szukanie problemu na siłę, przerwa trwa 30 minut i nikt nie robi problemu jak się trochę wydłuży, praca stojącą? Serio? Trzeba było się uczyć albo iść na kasę do sklepu, ale podejrzewam, że nie będziesz zadowolona z zarobków w sklepie, z doświadczenia wiem że w sklepach i marketach jest cięższa praca niż w hemarpolu :)

Tak1Nie1
Aa Nowy wpis
@Ja

Pracuje od kilku miesięcy na tym dziale. Fakt, hałas jest, ale słuchawki dobrze go tłumią. Przerwa zawsze trwa 30 min. Ubikacje dla kobiet jest wydzielona. W szatni dosyć ciasno, ale ponoć maja budować nową. Praca stojąca, jak na każdej taśmie sortowniczej. Atmosfera dobra, zarobki dobre, wypłata na czas. Z czystym sumieniem mogę polecić tą pracę.

Tak1Nie

Jakie są warunki zatrudnienia w ,,HEMARPOL" sp.j?

Adam Nowy wpis
@Pytanie

Solidny pracodawca. Prężnie rozwijająca się firma. Polecm.

Tak1Nie2
MM

Tylko nie tam. Nie ze względu na dyrekcję tylko niektórych pracowników którzy uważają się za bogów

Buser
@MM

No, jest taki jeden, którego nikt nie trawi. Ma ksywę "Pokemon" Łazi, obserwuje, wypytuje i bez skrępowania od razu donosi. Do tego ma tak wredny charakter, że już nie jeden pracownik musiał się powstrzymywać, by mu ryja nie obić. I nic nie zrobisz...Wygląda na to, że komuś pasuje, że ma takiego pracownika.

Ble ble
@Buser

To prawda sam chciałem mu nie raz przyłożyć, ale kierownictwo takich potrzebuje.

Brawo

Wzięli od państwa pieniądze z "Tarczy", obniżyli zarobki, premie i wielkość urlopu. Ale czasu pracy nie obniżyli. Pracujemy po 8 godzin, ale każą pisać 6. Zarobki poniżej minimalnej krajowej. W ofertach o pracy zawyżają kwotę zarobków, by przyciągnąć naiwnych.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw merytoryczną opinię o Hemarpol Trade Sp. z o.o. Sp.k. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Hemarpol Trade Sp. z o.o. Sp.k.