Opinie o Arpex Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Arpex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Arpex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arpex Sp. z o.o. w Gliwice

rosa

Warunki pracy są dobre. Pracuje się w miłej atmosferze. Jeżeli pojawia się problem, to możesz zawsze liczyć na pomoc, czy radę. Wynagrodzenie zawsze jest na czas, nigdy nie zdarzyło się, żeby wypłata się opóźniła. Jeżeli chcesz pracować w firmie Arpex to śmiało możesz złożyć swoją ofertę, chociaż nie wiem, czy aktualnie szukają kogoś do działu współpracującym z sieciami handlowymi.

gość

Jeszcze nigdy nie widziałem gorszej firmy. (usunięte przez administratora)

gość
@gość

nie wiem dlaczego administrator usunął 90% mojej wypowiedzi?

ona
@gość

No prawda w oczy kole

gucio

A najlepiej to tylko narzekać i narzekać. Ja pracowałem i było w porządku. Warunki pracy normalne, jak w większości firmach, w których wcześniej pracowałem. Jak pracuje się, jak należy, to nie ma problemu i wszystko jest ok. Mili ludzie, pośmiac się czasem można było. No, ale cóż niestety musiałem się przeprowadzić daleko i z pracy zrezygnować. Miło wspominam te czasy.

@gucio

Ciekawe kiedy tam pracowałeś, jak długo i na jakiej umowie? Tam są równi i równiejsi więc nie wciskaj ludziom ciemnoty gucio.

gucio
@trzy kropki

pracowałem na normalnej umowie o pracę i ponad dwa lata, to chyba całkiem sporo. Myślę, że wszystko zależy od podejścia też do pracy. Ja nie narzekałem, nie mogę nic złego powiedzieć. Nigdy nie jest tak, że wszystkim się dogodzi. Zawsze będzie ktoś nie zadowolony. Ja wspominam dobrze tą firmę i ludzi z którymi pracowałem.

KTOŚ

W dzisiejszych czasach cieszę sie że mam pracę, która do tej pory dawała mi satysfakcję - zawsze może być gorzej.Mówi się wszedzie dobrze gdzie nas nie ma - zachwalamy innych i nie szanujemy tego co mamy .Jeżeli ktoś chce stara się ,wykazuje to na pewno zostanie zauważony.Nikt nie chce staracić CZEGOŚ/KOGOŚ wartościowego.Zawiść zazdrość to gorzkie uczucie które męczy człowieka i wypala więc trzeba spojrzeć na to inaczej każdy ma wolną wole i nikt nikogo nie przymusza więc po co te żale? - bo my taki naród jesteśmy że trzeba jęczeć i narzekać !

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
h2o woda

Szok co sie dzieje w tej firmie jak masz znajome to dostaniesz prace chałpnicza jak pani Kasia towar wydaje swojej rodzince oczywiscie ta ktora jest lepiej płacona a jak grosz to w tedy dzwoni do chałpnika

trzy kropki

wszystko zależy od tego jaki towar dostaniesz do przerobienia.Pytasz czy stawki są aż tak złe - owszem są złe i to bardzo, no chyba,że jesteś znajomym przełożonego to dostaniesz dobry towar przy którym się nie urobisz a coś zarobisz. Podam Ci jeden przykład z wielu: Kiedyś za jeden dzień pracy który trwał akurat 10 godzin zarobiłam niecałe 5 zł bo to co było do zrobienia było bardzo pracochłonne a płacone od sztuki a nie od godziny. Składek żadnych nie masz ani lat pracy - niczego nie masz prócz pewności,że nabijasz kasę szefowi.

trzy kropki

o jakich wysokich zarobkach Ty mówisz jak tam stawki groszowe są , a większość osób jest na umowach o dzieło przez wiele lat gdzie płacone masz na akord - ile zrobisz tyle zarobisz tylko jest tam taka zasada - musisz przerobić miliony sztuk aby zarobić kilka złotówek.

mgr inż.

Bardzo miła atmosfera. Fajna ekipa i szefostwo. Jeśli Ci zależy i jesteś inteligentny to masz szansę na ogromny rozwój. Zarobki bardzo wysokie! Polecam!

Maćko

Pracowałem rok i jeśli ktoś zatrudnia się, żeby pracować, a nie na wakacyjny wypoczynek to nie będzie miał na co narzekać. Wypłata jak w zegarku i dokłądnie tyle ile na umowie. Towarzystwo to spora zaleta tej firmy, strasznie fajna ekipa w pracy i z paroma osobami po pracy można było pogadać i pobawić się.

dj

witam pracowalam 8 lat to prawda szacunku zadnego po tylu latach potrafią tylko powiedziec ze niema towaru co oznacz ze niema pracy dla chałupników teraz tylko na chali tak to jest obuz za marne 0.005 groszy pozdrawiam

wariat

Pracowałem swego czasu tam trochę no i co moge powiedzieć przychodzi się na 7:00 i nie wiesz o której wyjdziesz przyjedzie tir do załadowania musisz zostać, nie zostaniesz wielkie pretensje o nie dyspozycyjności.. Jest ich też drugi magazyn a tam to jest masakra! brak wody pitnej, brak mydła ręczników, CIEPŁEJ WODY !! o prysznicu zapomnij..

AB

Magister, jako człowiek światły, powinieneś więc wiedzieć do czego to miejsce służy - do dzielenia się opinią na temat pracodawcy. Mniemam, że masz problem ze zrozumieniem tekstu pisanego, ale każdy ma coś. Każdy niesie swój krzyż i nie możesz wiedzieć jakie warunki zmusiły kogoś do \"naklejania naklejeczek\". Mówi się, że żadna praca nie hańbi, ale pracodawca już może zhańbić. Tak uważam. Czy to prostszych prac z \"naklejeczkami\", czy też pracy bliżej siedziby głównej nie polecam. Z tego co zdążyłam zaobserwować, to ludzie w dużej mierze są zabawkami zarządu, ot i tyle. Jedno mogę powiedzieć pozytywnego - wypłata nigdy się nie spóźniła... gorzej z jej wysokością ;) Absolutnie nie polecam.

magister

Oj widzę że same nieuki tu piszą i narzekają. Tak to jest jak się na szkołę kamieniami rzucało. Teraz Wam tylko taka praca została: naklejeczki, wykałaczki, kasa w tesco ... życie bez przyszłości - smutne. Szkoda tylko, że plebs internet odkrył, teraz ten cały syf między wierszami się wala.

Ooo!!!

Witam! Kiedyś miałam tam pracować. Już jak kazano mi przyjść na rozmowe do jakiejś dziury tzwanej magazynem czy coś w tym rodzaju to masakra strach. Jeśli chodzi o zarobki to szok przerzyłam 1 grosz od nalepki, a jak źle to trzeba kase oddawać, to ja się z takim czymś nie spotkałam jeszcze. Jakies pół roku temu. Ludzie co wy tam jeszcze robicie do związków napiszcie. I jeszcze jakaś dziwna umowa, czyli zadna. Wyślijcie tam Urząd skarbowy.

space

Pani (usunięte przez administratora) Bardziej szanuje pracwników od Pani (usunięte przez administratora)

izaura

Na spacery mają czas takie u (usunięte przez administratora) y jak ty. Cały czas w robocie pośfirować i co tam szychta leci debilu. Jak byś głąbie miał rodzine tobyś wiedział oczym pisze,ale pewnie niemasz bo kto chciałby takiego niedorozwoja bo zatakiego cie uważam.

gall

(usunięte przez administratora) może troszkę za piłką pobiegaj albo idź na spacer do parku i odłącz internet - zaoszczędzisz nadwątlone pracą zdrowie, pieniądze i cenny czas;)

izaura

Na siłę może nie ale sytuacje życiowe zmuszają do pracy w takich obozach.Pewnie jesteś lizusem kierowniczki i takim jak ty praca w takich obozach pasuje tu zakapujesz tam zakapujesz i się bujasz.A reszta tyra jak niewolnicy na takich nieroboli jak ty.

hmm z tych opinii wynika że wszyscy byli tam niewolnikami... tylko czy to możliwe w dzisiejszych czasach? chyba coś tu nie gra... chyba nikt nikogo nie trzyma w pracy na siłę

zawiedziona

Uciekajcie z ARPEXU jak najdalej się da i trzymajcie sie z dala od ich kontrahentów .Omijajcie firmy, które z nimi współpracowały badz współpracują. Mobing, wyzysk.Kompletny brak poszanowania człowieka mówiąc bardzo delikatnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Arpex Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Arpex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arpex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arpex Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arpex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Arpex Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arpex Sp. z o.o.