Mosina

3 39

Opinie o Arpex

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 19-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej atmosfery w firmie Arpex?

Nie

Wszystko u tego Pana jest na "nie". Nieterminowy, Niepunktualny, Niesłowny, Niewiarygodny, Nierzetelny, Nieodbierający telefonu, Nieprawdomówny i można by tak wymieniać niekoniecznie krótko zawierając w jednym: Nieprofesjonalny !!!

@Nie 23.06.2016 11:45

Popieram cała prawda

marcin

Solidna firma , polecam meble wykonane są solidnie, fajna ekipa monterska solidne doradztwo!

@marcin 01.11.2012 17:19

Kto to pisze chyba właściciel

Klient kolejny

Witam wszystko co negatywne popieram i tyle.jak u nich kupisz meble to się przekonasz.

Arpex mosina to firma poraszka tez czekam na poprawę lecz do dziś brak odpowiedzi a jak dzwonisz to nie odbierają albo mówią że za tydzień będą ha ha i tak od roku

Były klient niezadowolony

Ta firma jeszcze istnieje tragedia

Arpex

O ta firma jeszcze istnieje tragedia gadać

Były klient

Arpex firma krzak do d..u meble popieram negatywne opinie

Negatyw

Arpex mosina to solidna firma śmiech na sali. Właściciel ładnie pisze o sobie szkoda ze klienci źle piszą i maja rację tragedia

Bana

Firma ARPEX Krosinko/k Mosiny jest solidna i słowna.Wykonywali u mnie zabudowę . terminowo, solidnie ,jestem bardzo zadowolona i dlatego polecam Firmę i nie wiem skąd się biorą te negatywne opinie...uwierzyć nie mogę jak można pisać takie bzdury.

@Bana 14.11.2015 15:41

Ale jaja solidna firma słowna dobre Arpex to kłamcy wszystko co naj gorsze a tu tak ładnie napisane przez właścicieli

Kuchnia

Każdy negatywne opinie popieram szkoda pisać a jeśli chodzi o meble to zapraszam do domu zobaczycie te meble na żywo po roku użytkowania wymiana i wstyd ze mogę mieć taka kuchnie

Nie poleca

Meble po 2 latach do wymiany jak złożyłem pismo o reklamacje to mnie wyśmiali i tyle. Teraz mam meble z ikea i POLECAM

Paweł Matuszak

To jest strona firmy meblowej z Mosiny koło Poznania, NIE FIRMY Z GLIWIC. Firma z Mosiny to produkuje meble kuchenne - bardzo złej jakości, z wielomiesięcznym opóźnieniem. Utrudniony kontakt, chamskie odzywki i zagrania właścicieli.

Klient 1
@Paweł Matuszak 15.07.2016 22:59

Popieram prawda

Klient

Meble Arpex mosina to poraszka odradzam a terminy są przekładane bo nie maja kasy na towar

Klient

Meble tragedia a jeśli chodzi o poprawkę to czekam już dwa lata . Jaka cena taki towa a jeśli chodzi o żonę właściciela do już nic nie dodam sami się dowiecie

kłamcy

Iwona

Pracujesz w Arpex? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Mc gaywer

Śmiechu warte są te twoje opinie (moja kochannaaaa! konkurencjo ) patrz na siebie... kolego ....pozatym dawaj dalej miło czytać ....

Wa

Wiesz co, jak moga niby pisać o różnych firmach jak firm przeciez nie ma dużo tylko jest jefdna, ludzie piszą o Arpex z tego co mi wiadomo, to chyba prosta sprawa, gdzie tu się można niby pomylić @nick

nick

hahahhahahaha widać jaką realną prawdę mają te posty , ludzie piszą o różnych firmach .... bzdury i tyle ...środowisko medyczne hahahahahhaha

max

Polecam , robią dobrze i cenny mają nie z orbity.

Mati

Solidna firma , cenny spoko, Polecam

firma

Człowieku zakończmy tą sprawę w Sądzie i nie błaznujmy na jakiś forach, ponadto będąc anonimem.

JJ

Oszuści. Ludzie, uważajcie! Nie zamawiajcie u nich kuchni, wpłacicie zaliczkę a kuchni nigdy na oczy nie zobaczycie! Kłamią w żywe oczy, a tak naprawdę tylko wyłudzają pieniądze! Złodzieje to mało powiedziane! Nie dajcie się nabrać!

Klient

Czy ten opis dodał sam pracodawca. Jeśli chodzi o firmę to coś strasznego. Fatalna to chyba za mało powiedziane.

klient

Firma jednym słowem fatalna.Tanie meble i jeszcze gorsze wykonanie.szkoda gadać.

Jan

Nie dotrzymuja terminów. NIe odbieraja terminow, skladaja obietnice i ich nie dotrzymuja, okłamuja klienta i nie szanuja jego czasu. ODRADZAM, TRZYMAC SIE OD NICH Z DALEKA !!!

klient

Opinia-tylko jedna fatalna ,brak kontaktu pani właścicielka udaje pracownika a to żona,terminy przekładane, wykonanie fatalne za nic nie biorą odpowiedzialności,wszyscy są winny tyko nie oni.koniec szkoda czasu. co do pozytywów to wiadomo kto pisze .pozdrawiam ARPEX .

Zostaw opinię o Arpex - Mosina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arpex