Arpex

Mosina

Opinie o Arpex

Bana

Firma ARPEX Krosinko/k Mosiny jest solidna i słowna.Wykonywali u mnie zabudowę . terminowo, solidnie ,jestem bardzo zadowolona i dlatego polecam Firmę i nie wiem skąd się biorą te negatywne opinie...uwierzyć nie mogę jak można pisać takie bzdury.

Nie
@Bana 14.11.2015 15:41

Co znajoma to pisze czy sam właściciel

Arpex
@Bana 14.11.2015 15:41

Ale jaja solidna firma słowna dobre Arpex to kłamcy wszystko co naj gorsze a tu tak ładnie napisane przez właścicieli

Kuchnia

Każdy negatywne opinie popieram szkoda pisać a jeśli chodzi o meble to zapraszam do domu zobaczycie te meble na żywo po roku użytkowania wymiana i wstyd ze mogę mieć taka kuchnie

Nie poleca

Meble po 2 latach do wymiany jak złożyłem pismo o reklamacje to mnie wyśmiali i tyle. Teraz mam meble z ikea i POLECAM

Paweł Matuszak

To jest strona firmy meblowej z Mosiny koło Poznania, NIE FIRMY Z GLIWIC. Firma z Mosiny to produkuje meble kuchenne - bardzo złej jakości, z wielomiesięcznym opóźnieniem. Utrudniony kontakt, chamskie odzywki i zagrania właścicieli.

@Paweł Matuszak 15.07.2016 22:59

Popieram w 100 % meble tragedia po roku meble do wymiany

Klient 1
@Paweł Matuszak 15.07.2016 22:59

Popieram prawda

Klient

Meble Arpex mosina to poraszka odradzam a terminy są przekładane bo nie maja kasy na towar

Klient

Meble tragedia a jeśli chodzi o poprawkę to czekam już dwa lata . Jaka cena taki towa a jeśli chodzi o żonę właściciela do już nic nie dodam sami się dowiecie

kłamcy

Iwona

Pracujesz w Arpex? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Mc gaywer

Śmiechu warte są te twoje opinie (moja kochannaaaa! konkurencjo ) patrz na siebie... kolego ....pozatym dawaj dalej miło czytać ....

Wa

Wiesz co, jak moga niby pisać o różnych firmach jak firm przeciez nie ma dużo tylko jest jefdna, ludzie piszą o Arpex z tego co mi wiadomo, to chyba prosta sprawa, gdzie tu się można niby pomylić @nick

nick

hahahhahahaha widać jaką realną prawdę mają te posty , ludzie piszą o różnych firmach .... bzdury i tyle ...środowisko medyczne hahahahahhaha

max

Polecam , robią dobrze i cenny mają nie z orbity.

Mati

Solidna firma , cenny spoko, Polecam

Nie

Wszystko u tego Pana jest na "nie". Nieterminowy, Niepunktualny, Niesłowny, Niewiarygodny, Nierzetelny, Nieodbierający telefonu, Nieprawdomówny i można by tak wymieniać niekoniecznie krótko zawierając w jednym: Nieprofesjonalny !!!

firma

Człowieku zakończmy tą sprawę w Sądzie i nie błaznujmy na jakiś forach, ponadto będąc anonimem.

JJ

Oszuści. Ludzie, uważajcie! Nie zamawiajcie u nich kuchni, wpłacicie zaliczkę a kuchni nigdy na oczy nie zobaczycie! Kłamią w żywe oczy, a tak naprawdę tylko wyłudzają pieniądze! Złodzieje to mało powiedziane! Nie dajcie się nabrać!

Klient

Czy ten opis dodał sam pracodawca. Jeśli chodzi o firmę to coś strasznego. Fatalna to chyba za mało powiedziane.

klient

Firma jednym słowem fatalna.Tanie meble i jeszcze gorsze wykonanie.szkoda gadać.

Jan

Nie dotrzymuja terminów. NIe odbieraja terminow, skladaja obietnice i ich nie dotrzymuja, okłamuja klienta i nie szanuja jego czasu. ODRADZAM, TRZYMAC SIE OD NICH Z DALEKA !!!

klient

Opinia-tylko jedna fatalna ,brak kontaktu pani właścicielka udaje pracownika a to żona,terminy przekładane, wykonanie fatalne za nic nie biorą odpowiedzialności,wszyscy są winny tyko nie oni.koniec szkoda czasu. co do pozytywów to wiadomo kto pisze .pozdrawiam ARPEX .

ola

firma jest strasznie zadłużona kłamią nie odbierają telefonów nie otwierają drzwi

Zenon Pruc

Firma ma duże kłopoty finansowe, zamiast rozwiązać problem okrada klientów nie wykonujac umów. Pan Matuszczak spędza wiecej czasu w sądach niz w pracy. Odradzam zdecydowanie. Nie dotrzymuja terminów, nie odbieraja telefonów. Brak szacunku do klientów i ich czasu. Odradzam tez branie przez nich AGD - przywożą sprzet inny niz zamówiony bo nie mieli pieniędzy wiec kupili tańszy.

klient

Firma to jakaś porażka,nie polecam!!!Nieterminowi! Zabiegają przed podpisaniem umowy, potem totalny brak szacunku dla klienta, zbywają, nie odbierają telefonów. Uwaga, bo umowa nie zawiera konsekwencji w niedotrzymaniu terminu! My się nabraliśmy! PRZESTRZEGAM i NIE POLECAM!!!

ala

firma robiła mi kuchnię , w dniu montażu zrobiłam przelew , i to był mój największy błąd. na poprawki przyjechali po pół roku .po kilku latach domawiałam kilka szafek, wpłatę dokonałam tak jak chcieli.szafki dowieżli dzień przed wigilją (ale najpierw zażądali reszty pieniędzy bo inaczej nici) dostali kasę szafki częściowo dostałam reszta miała być po nowym roku , ale niestety za chwile będzie rok jak czekam na resztę i do dziś niema reszty mebli.są najgorszą firmą jaką znam , nie uczciwa ,nie rzetelna , po każdym telefonie zwodzą na drzewo,stale się czymś tłumaczą zwłaszcza jak już klienta wykasują .

gofrik

Nie dotrzymują terminów. Mają tysiące wymówek. My czekaliśmy dwa miesiące, a znamy kolejnych, którzy mają ten sam problem.

xv

nie polecam!!!chyba że chcecie stracić nerwy czas i pieniądze.nie dotrzymują terminów,zaliczka 2x po 40% co rzadko się zdarza,ale tak słodko zapewniają przed podpisaniem umowy o swojej fachowości,terminowości i rzetelności że to już powinno wzbudzic czujność.i się nabraliśmy.PRZESTRZEGAM i NIE POLECAM TOTALNY BRAK SZACUNKU DO KLIENTA!!!

seba

odradzam nie słowni zero poszanowania klienta jak otrzymaja zaliczke to mebli juz nie zobaczycie zadłużeni bardzo kretacze jkaich mało

laura

nie polecam firmy, nie dotrzymują terminu, kontakt telefoniczny bardzo utrudniony, nie szanują klienta, po podpisaniu umowy i wpłaceniu zaliczki brak kontaktu, nie polecam, nie polecam !!!

anielka

tez słyszałam z kilku źródeł że szykują się jakieś wielkie zatrudnienia w Arpex ale niestety z pomocą internetu nie mogę tego w żaden sposób zweryfikować, a tak się składa ża z powodów osobistych i zawodowych ekstremalnie bardzo zależy mi na zdobyciu w tej firmie jakiejś posady, najlepiej dobrze płatnej.

Maciej

Panowie z firmy robili u nas w mieszkaniu szafy z tz. skosami , wszystko wykonane solidnie i starannie.

Mirek

polecam, firma robiła mi szafy, wszystko wykonane zgodnie z umową.Dziękuję.

ja

Pozytywne opinie są nieprawdziwe. Wyszukajcie opinie na temat Arpex Mosina Paweł Matuszak produkcja mebli. Odradzam zdecydowanie. Największy błąd. Brak szacunku do ludzi.

@ja 15.09.2014 19:12

Potwierdzam - firma bardzo nie słowna, nie terminowa, brak jakiejkolwiek współpracy z klientem. Nie wiem skąd te pozytywne opinie.

mark

MEBLE wykonane ,czysto perfekcyjnie ,super doradztwo naprawde polecam

seba

firma solidna super doradztwo meble wykonane bez zastrzezen p o l e c a m

pyton

korzysyalem z uslug firmy arpex dwa razy meble solidnie wykonane polecam

marcin

Solidna firma , polecam meble wykonane są solidnie, fajna ekipa monterska solidne doradztwo!

@marcin 01.11.2012 17:19

zdecydowanie odradzam syf, kiła i mogiła.JAK NIBY MAJA WYKONAĆ MEBLE JAK NIE MAJA NA TOWAR

@marcin 01.11.2012 17:19

Zostaw opinię o Arpex - Mosina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arpex