Opinie o Fabryka Mebli Sancro Sp. z o.o. w Targowiska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Mebli Sancro Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fabryka Mebli Sancro Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mebli Sancro Sp. z o.o. w Targowiska

Przystojniak

Brak słów,syf,smród i mogiła.Dyrektor lata jak by miał cos z głowa,majstry (usunięte przez administratora) dyrektora.chcesz pracować to przygotuj sie na wszystkie stanowowiska z miotła też i za to dostaniesz zrabke ze słabo pracujesz.Uciekajcie jak najdalej od tego zakładu,a jeśli nie to pamietajcie Bóg Was Kocha.pozdrawiam

Beata
@Przystojniak

Nic zupełnie nie piszesz o tym, ile zarabiasz. Może da się jakoś wytrzymać z dyrektorem i majstrami, bo wypłata jest porządna? Czytałam na stronie PUP, że magazynierowi dają 3 tysiące. To mało jak na Targowiska?

OLo Nowy wpis
@Beata

najniższa na umowie +160 brutto jak nie chorujesz i nie masz urlopu na żądanie wiem bo pracowałem Przystojniak 13.11.2019 pisze prawde

Ktos Nowy wpis

Raczej nie :)

spokojny Nowy wpis

Święte słowa komentarze są jak najbardziej wiarygodne i prawdziwe.Właściciel pan (usunięte przez administratora) to prawdziwy tyran z krwi i kości wielki (usunięte przez administratora)a człowieka ma nic

Barbara

Jakie stanowisko w firmie Sancro mogłaby objąć osoba z dużym doświadczeniem w sprzedaży oraz zarządzaniu magazynem? Czy szykują się jakieś rekrutacje?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fabryka Mebli Sancro Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Niunio

Ta firma to porazka nie wiesz z ktorej strony przyleci i cie opieprzy....stoja nad toba jak nad jakims (usunięte przez administratora)...

Lokals

Co tu dużo mówić. Na 3 majstrów tylko jeden jest normalny. Braki w zamówieniach. Oszczędność na czym tylko się da (taśmy do klejenia paczek, karton do mebli ,pianka,itp. Teraz najlepsze (BHP Sancro) dzień lub dwa cały zakład wie że będzie kontrol i tu zaczyna się zabawa. Zaczyna się wielkie sprzątanie gaśnice kture gdzieś tam stoją zakurzone i pozostawiane różnymi pierdołam nagle są czysciutkie jak psie jaja i poodsłaniane. Maszyny kture emitują zbyt duży hałas są po prostu wyłączane z użytku i jest stwierdzone ze "ups maszyn od kilku dni jest zepsuta i czeka na serwis". Pracownicy bez papierów na ten czas są wysyłani do domów. To ja się kur.a pytam na h..j takie kontrole zapowiadane.

admin

Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie Sancro Sp. z o.o. Fabryka Mebli, produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Sancro Sp. z o.o. - Targowiska

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli Sancro Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli Sancro Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Fabryka Mebli Sancro Sp. z o.o.
  • 1A
    38-430 Targowiska

Fabryka Mebli Sancro Sp. z o.o.