POSFORM

Nowy Sącz

Opinie o POSFORM

smak

Pewnie, że produkty mają dobre, ale wydaje mi się, że nie ma teraz żadnej oferty pracy.

dobra rada

Brak perspektyw i wypłat. Ogromne zaległości u wszystkich pracowników aktualnych i byłych. Radzę omijać.

ja23XXXxXx

witam...Szukam któregos kierowcy który jezdził po elementy głownie nawojowa..Kierowca jezdził z firmy Posform...Bardzo prosze o kontakt..pod emailem..krystian.dobosz@poczta.onet.pl..

nie-pracownik

@huśtaweczka bez bredni, proszę. Chyba ktoś musi na ziemię sprowadzić to zamieszanie...

ja

Haha ładne jaja!!! Na szczęście mi wypłacili.

posform

ortografia
@posform 19.11.2014 23:09
Zobaczcie sobie jak wygląda sytuacja posformu: http://www.posform.info/ :(

jak się pisze swojich zamiast swoich to można sobie darować wysyłanie dokumentów......

wyśmiewacz wyśmiewających
@posform 19.11.2014 23:09
Zobaczcie sobie jak wygląda sytuacja posformu: http://www.posform.info/ :(

wow no tak, zadłużenie na 4000 faktycznie firma pada-brawa dla geniusza wstawiającego link.....

ja

Podobno zaczeli płacić. Ale mi nadal nie...

julian

Powiem tak. Wiekszosc z Was ma racje. Firma Posform, BosonTec i innymi spółkami rządzą Ci sami klamcy. Bardzo duzo obiecują i zwodza pracowników, bez względu na staż pracy. Pieniadze wypłacają, ale z ogromnym poślizgiem w pierwszeństwo do ich otrzymania mają Ci, którzy akurat sa w pracy. Wiekszosc problemów wynika z terminów wyssanych z palca, braku materiału na czas i idiotycznych procedur, których przede wszystkim nie przestrzegają szefowie. Najgorszy jest prezes Firmy Posform ktory zajmuje sie finansami. Nie odbiera telefonów i ukrywa sie przed wszystkimi. Niestety firma Posform łapie sie kazdego zlecenia jak tonacy brzytwy. Jednak bez pieniędzy, narzędzi i z ludźmi z lapanki na produkcji przeaznie tylko na tym traci. Szkoda bo praca ciekawa i stosunkowo lekka. Aha. Bylbym zapomnial. Najlepszy jest socjal. Papier toaletowy trzeba sobie z domu przynieść.. pozdrawiam wszystkich biedaków którzy tam pracują.

ja

Jestem za. Ludzie zmobilizujmy się bo nasze pieniądze przepadną. Z moich informacji wynika że w tym momęcie nikt tam nie pracuje z tej ekipy która robiła tacki tyskie. Pracuje tam teraz max 5 osób i kończą prace o różnych godzinach żeby przed wyjściem nie spotkać ludzi którzy po kase przychodzą.

ja2

Witam. Moja propozycja jest zeby zebrac sie wieksza grupa i isc do tej inspekcji pracy. Bo osobno mozecie nic nie zdzialac bo moga sie wybronic. ;-)

ja

Myślicie żeby zgłosić sprawe do państwowej inspekcji pracy? Nie narobie sobie tym większych kłopotów że na czarno tam pracowałem?

Gustek

Buta nie zjemy , wypłaty za maj i czerwiec tez nie widać,a za maj dostałem 200 zl i powiedzieli ze na przeżycie ( 3 miesiące)... Dzwonie do biura a i tak w (usunięte przez administratora) lecą. Dobrze ze zrezygnowałem bo i tak (usunięte przez administratora) z tego mam :) a kasy im nie podaruje . Pozdro dla pracowników .

byłem w posformie

Ludzie, to nie jest taka pierwsza akcja tej firmy, około trzech lat temu było podobnie. Sprawa do sądu, bo inaczej pieniędzy nie zobaczycie. I każdemu mówcie co to za firma, żeby nowych naiwnych nie znajdowali. Jak można komuś za uczciwa pracę tyle czasu nie płacić i zwodzić kolejnymi obietnicami.

ja

No to mobilizujmy sie i ustalmy jakies spotkanie i ruszamy na posform .

yoo

Ja się bardzo chętnie przyłączam! czy szef czasem nie mieszka w Przysietnicy?

oho

Pasuje sie zgadac jakos i ekipa tam zawitac nawet na dniowce wejsc i wysmiac tych co dalej robia powiedziec im ile my czekamy na hajs bo to juz mija 3mc banda zlodziei

@oho 29.07.2014 13:34

Dokładnie! Trzeba się jakoś spotkać i zrobić wlot na firme!!! Ja jestem chętny i mam kontakt z osobami które również czekają na kase!

xyz

Ta babina w biurze na węgierskiej jest niepoważna dzwonie do niej o ponad 3 tygodni. Przychodze tam mówie jej dlaczego nr jest ciągle nieaktywny a ona wyciąga swój telefonik z torebki i macha mi nim że przecież działa !! PARODIA. Nadaje się cała ta firma :/

jasiek

dziwie się @załamany, że pozdrawia te pipy z biura, przeciesz to same ściemniary, kombinują i kłamią by nie wypłacić kasy..... Parodia, 75% stawiam, że ta firma padnie i czytając komentarze ani %klasarobotnicza ani "piotruś" nie będzie w stanie tego uratować....... uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..... lipa.................... POSFORM ZALICZA UPADEK.................................... uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu........................... HWWD :)

shrek

Ta firma to same kręty, nie wypłacają pieniędzy a baby z biura to potrafią jeszcze najechać na "pracownika" że się domaga o swoje zarobione pieniądze których firma PO PROSTU NIE MA!! Zwlekają mnie tak już od maja, a telefony do nich milczą!

ja

Czy ktoś dostał już kase za maj???

shrek

Ja też nadal bez kasy. @kacper właśnie obmyślamy strajk, jest narazie dużo wyłamów, ale połowa jest w stanie się zorganizować! Pokażemy im jak się każdy zainteresuje wkońcu tą psełdo firmą

henio

Nadal zero kasy...

kaczuszka

Dalej brak pieniędzy za maj, czy ktoś w ogóle dostał jakiekolwiek??? Mam już dość czekania!!!

zorg

cały czas są zapewnienia z ich strony, że będzie przelew pojutrze i tak w kółko od miesiąca. Kłamią w żywe oczy, także tez trzeba być wobec nich, tak jak oni wobec pracowników nie w porządku, na dniach wszystko wyjdzie :)

ryba
@zorg 11.07.2014 19:00

ma ktoś nr do posformu bo ten ( usunięte przez administratora )nieaktywny.

xyz

ja akurat robiłem inne rzeczy ale też czekam na zaległe pieniążki z maja

Rekin

Nie jestem pracownikiem Posmform/Bosontec, ta firma zalega nam z płatnością. Dlatego sprawa trafiła do odpowiednich organów i osób, a jeżeli ktoś jeszcze chce odzyskać pieniądze, to może do nas po prostu się zgłosić. Szczególenie jeżeli wykonywał podświetlane tace "Tyskie".

Gosia
@Rekin 09.07.2014 16:17

Proszę o kontakt( usunięte przez administratora ) Gosia

Rekin

www
@Rekin 08.07.2014 09:55
Witam, jeżeli komuś nie zostały wypłacone pieniądze, albo jest/była zwłoka z zapłatą, proszę napisać na reakcjaposm@gmail.com...

Jest masa takich ludzi którzy pracowali i zapłaty nie mają. Po co mamy pisać na tego waszego maila??? To nie wiecie komu kase wisicie??? Przecież były karty wypełniane i lista podpisywana... Znów zaginęły karty???

www

Firma kanał!!! Dwa miesiące pracy zero kasy!!! Praca i ludzie ok. Zrezygnowałem bo nie ma widoków żeby zapłacili!!! Z księgową się nie dogada, drze ryja jak głupia!!! Jeśli chcecie pracować za darmo to polecam.

rekordzista

święta racja, ja pracując tam biłem normy stwarzając nowe normy ilościowe i jakościowe, byłem najlepszy, i mam zapłatę, posform jest jednak zwycięzcą w zwlekaniu z wypłacaniem wypłat..... Norma to 2 tygodnie jak zapewniali, jednak są w stanie przeciągnąć do 2 MIESIĘCY..... SZACUN (usunięte przez administratora)!!! A sprawę nagłośnie w jakichś mediach może ktoś wam pomoże zrozumieć i skończycie się śmiać z parobków którzy chcą TYLKO SWOICH PIENIĘDZY

maly

Brawo kolego! Taka jest prawda o tej firmie. Młoda mama ma problem z językiem polskim i to daje przykład jakie nieuki pracują w posform. Nadal niewiem kto im tak te mózgi pierze że są w stanie głowe oddać za firme. Dzisiaj 5 lipiec a o kasie za maj mowy nie ma!

zorg

Zaczepiłem się w tej firmie na parę dni. Praca lekka, atmosfera na produkcji nie mogę powiedzieć bo elegancka. Wiele opinii o tym, że firma dużo uczy moim zdaniem na wyrost bo stukanie młotkiem w platik i metal, obklejanie taśmą plastiku, przewiercanie plastiku wkrętarką, klejenie pistoletem "TOPEX", pakowanie do pudeł kartonowych, czyszczenie plastiku z mikrozabrudzeń - bez komentarza zostawie. "Miła" pani księgowa błądzi w ściemach na temat wynagrodzenia i wymyśla coraz to nowsze niewiarygodne rzeczy na ten temat. Ogólnie firma NIEWYPŁACALNA. Dziękuje PA

nieDLAposform

Młoda mamusia ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Gdzie on napisał że po pracy na kursy chodził? Dla Ciebie praca tam jest szczytem mażeń. Ale to co dla Ciebie jest sufitem dla innych jest podłogą. Co do siedzenia w kantorku owszem może tam siedzieć kierownik, ale w posform wystarczy być brygadzistą i możesz robić co chcesz. No i wszyscy znajomi brygadzisty mogą ww godzinach pracy robić sobie kawe i chodzić co 20 minut na fajeczke do łazienki. A jeśli nie jest on twoim znajomym dostaniesz opierdziel gdy zejdziesz na przerwe 30 sekund wcześniej. Widzisz dla innych istnieje inny świat prócz posformu. Coś mi się zdaje że to klasarobotnicza zmienił nick na młodamamusia lub pod tym nickiem ukrywa się partnerka klasyrobotniczej pani I... Tak czy siak żal mi was że macie takie klapki na oczach i innego świata nie znacie prócz posformu.

były

W końcu ktoś napisał racjonalnie, popieram przedmówców "@mający dość , @były pracownik , @jasiek , @załamany , @rączka, @mały". Też pracowałem tam miesiąc temu i do dziś czekam na wynagrodzenie z kwietnia. Totalna porażka tam pracować, elita rządzi niczym posłowie w sejmie. Śmiertelnicy robią na ich ściemnianie, siedzenie w kantorkach, obchody i pytania "jak Ci idzie? ... super rób szybciej" i ich kawki w czasie godzin pracy. Odważyłem się napisać by w końcu @klasarobotnicza przestał się błaźnić i zachwalać swoje kłamstwa, nikogo tym nie zachęcasz, wręcz wszyscy z czasem zrozumieją, że błędem było tam pracować tak długo. A teraz usiądź, przeczytaj wszystkie wypowiedzi i zastanów się czy nie lepiej poszukać normalną prace, nim za dużo nawychwalasz, wylecisz z hukiem, bo zapewne są lepsi od Ciebie i nawet nie wejdziesz na forum by POWIEDZIEĆ PRAWDĘ bo cie każdy zjedzie.....

były pracownik

Praca na produkcji bez perspektyw, duża rotacja ludzi i od wielu lat jak widzę ten sam problem z terminowym wypłacaniem wynagrodzenia. Atmosfera nawet ok, ale nie brakowało takich co za plecami biegli "uprzejmie donieść". Zostają tam dłużej dwie kategorie pracowników - ci, którzy mają dobre układy i ci, którzy nie mają innego wyjścia, zdesperowani, więc pracują za marną stawkę, czekając na lepsze czasy. @klasarobotnicza - przeczytaj te swoje wypowiedzi i zastanów sie jak jesteś zmanipulowany. Nie tacy jak Ty wylatywali z hukiem z dnia na dzień. Ja doszedłem do wniosku że nic mnie w tej pracy lepszego nie czeka, doszkoliłem się i mam fajną pracę z terminową wypłata na konto (tak jak powinno być wszędzie, a nie kasa w kopercie). Pozdro dla wszystkich którzy chcą uczciwie zarabiać normalne pieniądze.

mającydość

Popierasz klasarobotnicza? Pracujesz tam? Wiesz coś o tej firmie? Nie? To nie pisz głupot! Powiedz że go popierasz tym co na wypłaty z kwietnia czekają! Klasarobotnicza to nikt inny tylko Piotruś który myśli że bez niego firma nie istnieje,ale pamiętaj Piotrek niema ludzi niezastąpionych! I bez ciebie firma będzie istnieć tak jak istnieje bez wielu dobrych pracowników którzy mieli dość czekania na swoje marne wynagrodzenie po pół roku. Jeśli takie czekanie jest szczytem twoich marzeń to gratuluje! Ja mam wyższe aspiracje! I jeśli prawdą jest że macie pracowników i nikogo nie szukacie to niby po co "firma" do mnie wydzwania żebymprzyszedł pracować? Odpowiedz przynajmniej raz prawdziwie, i nie myśl że firma to TY! Bo ona bez Ciebie też będzie istnieć, i naciągać następnych głupków którzy się dadzą.

kaczuszka

Tam wszyscy na czarno pracują!!! Niema żadnych umów!!! Potwierdzam co mały pisze, wypłaty w jakiś śmiesznych zaliczkach! Ja i tak mam lepiej bo kwiecień mi wypłacili. Za maj pewnie w sierpniu :)

mały

Jak wszyscy, NIE POLECAM, brak kasy, wyzysk naiwnych ludzi, obiecują cuda a wynagrodzenia wypłacają w zaliczkach, aktualnie 100zł za kwiecień, a kasę za czerwiec pewnie w grudniu. Strach chodzić bo nie ma nawet za co dojechać a nie chodzić jest jeszcze gorzej, bo pewnie tym bardziej lub w ogóle nie wypłacą!! POSFORM to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

ciotka śmieszka

nie, nierobią problemów, biorą wszystkich, nawet kobitki z ulicy, a są też tam fajne chłopaki i nawet lubią młode, chętne, fajne, nawet po pracy odworzą przy "dobrych układach" oczywiście..... Serio :) Gorzej tylko z kasą bo ja czekam na kase z kwietnia!!!!

raczka

śmietnik to jest w posform, bo w surpapie to jest sortownia i sam tam popracuj to zobaczysz jak jest fajnie i jaka jest różnica, niema kamer i wyzysku człowieka jak u was

kaczuszka

Ja tam lubię pracować w Posform :) Na nocnej zmianie fajni faceci pracują :)

załamany

Wszystko by fajnie wyglądało jeśli faktyczne by się robiło w dobrze zorganizowanej paczce, za lepsze pieniądze. Firma płacąc więcej PLN a mniejszej (przesianej) liczbie osób lepiej by na tym wyszła. Jednak tak nie jest. Elita jak się chwali w opiniach zarabia po 20zł a nawet po 24zł na godzinę, a dla przykładu co dzień jest ktoś nowy za 7zł, inni są w kratkę i po tygodniu urlopu wracają z nudów popracować za 7zł, a Ci co działają pomiędzy elitą a tymi balowiczami wiedzą więcej, zrobią więcej, każdemu podpowiadają i pomagają też za ……………………………………………………………………………… 7zł. SPRAWIEDLIWIE?? Pozdrowienia dla miłych pań z biur

@załamany 02.06.2014 09:50

Dawno mnie nie było i proszę rozpisaliście się że aż miło. Pozdrowienia dla małego i młodej mamusi jad którym plujecie nawet mnie zaskoczył. Młodzieży kochana przecież jest Surpap, Fakro, Wiśniowski, Newag, Norlis i inni sadzę że przywitają was z waszymi umiejętnościami z otwartymi ramionami:) Ale poważnie; Załamany z tym mniejszym a lepszym zespołem to genialny pomysł. Naprawdę od lat firma się z tym problemem boryka, dlatego jeśli oczywiście masz taką chęć zaproponuj coś. Może na początek anonimowo jakaś lista osób które mogły by stworzyć ten nowy trzon. Mówię poważnie pracuje tu dość długo i wiem że te osoby powinny być przygotowane na elastyczną współpracę. Wszyscy wiemy jak jest kasę dostajemy ale z obsuwami, dlatego taki zespół musi wziąć na to poprawkę. Skoro są to ludzie już działający to będzie można ten problem przeboleć. Załamany może nie jest tak źle i da się coś razem zrobić.

jasiek

Wszyscy co narzekają już wiedzą o tej firmie, kasa marna jeszcze nie na czas i do tego nie na biało?? PORAŻKA!! Nasyłajcie na nich odpowiednie służby, nie dajcie się wykorzystywać, bo Ci co bronią opinii to próbują znaleźć więcej ludzi co by na nich robili, zresztą pracując 12h należy się gorący posiłek!!!!!

rączka

no racja bo to wiadomo jak w POSFORM jest 3 szefów, 2 prezesów, 2 kierowników i 3 brygadzistów. Każdy gada co innego zrub mi tak nagle nie tak nierób kto Ci tak kazał i tak w kółko a robić trzeba bo kamery więc sie tyra na 3 stanowiskach lub 2 maszynach. Praca wykańcza!!! A teraz se robie w SURPAPIE i zawsze można coś znaleś i kasa jest na bieżąco i firma ubezpiecza i płaci zawsze na czas i niemusze już czekać 3 a nawet 4 miesiace na hajs jak bo BOSTON POSFORM ;/

@rączka 01.06.2014 09:10

śmietnik, właściwe miejsce dla odpowiedniego człowieka;)

ja

Jak to nie szuka pracowników? Ciekawe kto by te tacki składał? Te pięć osób które tam legalnie pracują? Ciekawe że praktycznie na każdą zmiane przychodzi ktoś, pracuje 12godzin i już go więcej nie ma. Wszyscy pracownicy źli? A może robota do.......... nie podobna. Ciekawe też że wypłat dalej za kwiecień nie ma. Ale co tam, to najlepsza firma pod słońcem jak tu różni twierdzą :-)

chętny królik

eee tam taką mamą to by sie każdy zajoł, w posform tylko naobiecują co do garka czy na patelnie nie włożą a w sumie z ich utrzymania sie pani zatrzyma!! :)

biedronka

Dokładnie popieram "byłypracownik" klasarobotnicza podbija tylko opinie, sam pewnie czeka miesiącami na SWOJE wynagrodzenie, nie zwracając już w ogóle uwagi, iż karty giną nagminnie, bo firma leci na dużym minusie i niema nawet zaco na bieżąco kupować materiału bądź zatrudnić na biało, nie mówiąc już o podstawach typu nożyk (ostatecznie ostrze owinięte szmatą), rękawiczki (z poprzedniej zmiany, o ile sie znajdą) czy narzędzia pracy których nigdy niebyło i niema, bądź strach robić bo pamiętają Gierka!! A mówiąc o starcie to ja miałem 6,50zł i 5miesięcy na[usunięte przez administratora], każdy wymięknie i nikt nie chce tam zapylać charytatywnie jak „kudłaty” po 12h na czarnej produkcji

@biedronka 31.05.2014 14:51

Droga biedronko, wszystko się zgadza ale spokojnie zacznijmy po kolei; ad 1. Tak czekam i wpienia mnie to tak samo jak innych, ale mam możliwość poczekać. Ci którzy nie mają, a wiem że są tacy muszą z firmy odejść bez żalu do firmy bo tu sytuacja jest w tej kwestii niestabilna. Ale nigdy nie zgodzę się że nie wypłacalna, wypłaca ale z przesunięciami. ad 2. Co do kart, w biurze była na nie skrzynka do skrzynki był klucz, miała go księgowa, wówczas problemów nie było. Kartę wrzuciłeś kasa była nie wrzuciłeś kasy brak. Niestety ktoś skrzynkę zdemontował załoga nie protestowała, a teraz wszyscy narzekają. Wystarczy powrócić do starego sprawdzonego systemu. ad 3. Czy firma leci na minusie czy plusie to się nie dowiemy bo to sprawa właściciela a braki dostaw to i owszem nieregularne ale z tego co wiem sytuacja się poprawia ad 4. Temat zatrudnienia indywidualnie należy o to zadbać ja tez czekałem i miałem nerwa na to ale nie żałuję ad 5. Narzędzia to temat rzeka. Są nowe to giną sa stare to wszyscy wnerwieni bo muszą pracować szajsem. Kiedyś każdy pracownik miał swoją skrzyneczkę z podstawowym wyposażeniem ( nożyk, rękawiczki, metrówka etc)może warto to wprowadzić z tym że będzie trzeba się z tego rozliczać ad 6. Stawka zdecydowanie za niska. Przypominam że o stawce rozmawiamy z przełożonym i on wnioskuje o zmianę. Uwaga; nikt tego za was nie załatwi! Mam nadzieję ze coś wyjaśniłem i pomogłem.

babeczka
@klasarobotnicza 19.06.2014 14:22

Tak tak, a świstak siedzi i zawija je w te sreberka... Nie wierzcie w te brednie klasyrobotniczej. Często zdaża się że nie płacą tak jak mi, powiedzieli że karta pracy zginęła i niema szans na jej odnalezienie. Rozmowa z przełożonym o podwyżce zawsze kończy się odmową tak samo o legalnym zatrudnieniu. Bo poco mają cię zatrudnić przecież znajdą nowych głupków za 7 zł i na czarno, a wtedy gdzie się poskarżycie gdy wypłaty nie dadzą? Mam nadzieję że ktoś ten proceder zgłosi do skarbówki.

mama

Mam nadzieje ze będzie praca jeszcze dla takich jak ja niewykwalifikowanych osób bo nie mam co do garka włożyć. Pozdrawiam tych co tak narzekają pewnie wiedzą co piszą ja nie mam innej pracy i mam nadzieje ze tą utrzymam bo jak nie to gdzie pójdę.

kudłaty

Jeśli lubisz prace charytatywną to polecam Posform :)

bylypracownik
@klasarobotnicza 16.05.2014 17:53
Buahahaha i jeszcze kajdankami przykuli do stanowiska pracy a na koniec razili prądem. Co za żałosne skamlanie...

Haha, ale się ludziska rozpisali. Do klasarobotnicza, nie wiem jaki masz interes broniąc tak tej firmy ale przyznaj otwarcie że prędzej można się cudu doczekać niż wypłaty w terminie w Posform. A i zaginięcia kart pracy są na pożądku dziennym. Dodam że nie jestem ani za tą firmą ani przeciw niej, ale starajcie się ludzie prawde pisać.

ww

A może 1 i 3 maj to nie są święta co??? Nie pieprz głupot! A może to sam pan prezes wypisuje głupoty żeby ludzi do pracy zachęcić...

Zostaw opinię o POSFORM - Nowy Sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POSFORM