Opinie o Firma Produkcyjno - Usługowa Posform Nikodem Ciapała w Nowy Sącz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Firma Produkcyjno - Usługowa Posform Nikodem Ciapała. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Produkcyjno - Usługowa Posform Nikodem Ciapała o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno - Usługowa Posform Nikodem Ciapała w Nowy Sącz

Łucja Nowy wpis

Weszłam tutaj na forum i widzę, że mijają lata i nie toczy się tutaj żadna dyskusja na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez firmę produkcyjno-usługową Posform, strasznie szkoda. Może jednak jakaś osoba zatrudniona byłaby w stanie powiedzieć, ile obecnie się tam zarabia?

Uchodźca z Posformu Nowy wpis
@Łucja

Pani Łucjo, jeśli nie ma Pani nic do czynienia z firmą Posform, Boson-Tec czy jakąkolwiek z ich podgrup, podfirm i filii. Jeśli nie wiszą Pani pieniędzy to proszę trzymać się od nich z daleka. Nikt nie budzi we mnie takiego obrzydzenia jak kadra kierownicza i niektóre ich pionki.

Dawid Nowy wpis

Czy firma już wyszła z kłopotów? Może warto starać się o pracę?

smak Nowy wpis

Pewnie, że produkty mają dobre, ale wydaje mi się, że nie ma teraz żadnej oferty pracy.

dobra rada

Brak perspektyw i wypłat. Ogromne zaległości u wszystkich pracowników aktualnych i byłych. Radzę omijać.

Magazynier

Rekrutacja polega na ściąganiu i zwabianiu ludzi z ulicy, czy coś umiesz czy nie, choć do nas!! U nas i tak na czarno a kase kiedyś dostaniesz.

-czy wytrzymasz miesiąc bez naszych pieniędzy -czy odpowiada Ci praca 20h na dobę?? -czy jesteś operatywny i umiesz pracować na 3 maszynach bądź stanowiskach?? -czy interesuje Cie wynagrodzenie co 3 miesiące w systemie ratalno-zaliczkowym??

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Nowy Sącz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Recruitment specialist / remote work
Perform Recruitment
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Nowy Sącz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
ja23XXXxXx

witam...Szukam któregos kierowcy który jezdził po elementy głownie nawojowa..Kierowca jezdził z firmy Posform...Bardzo prosze o kontakt..pod emailem..krystian.dobosz@poczta.onet.pl..

nie-pracownik

@huśtaweczka bez bredni, proszę. Chyba ktoś musi na ziemię sprowadzić to zamieszanie...

Haha ładne jaja!!! Na szczęście mi wypłacili.

posform

Zobaczcie sobie jak wygląda sytuacja posformu: http://www.posform.info/ :(

ortografia
@posform

jak się pisze swojich zamiast swoich to można sobie darować wysyłanie dokumentów......

wyśmiewacz wyśmiewających
@posform

wow no tak, zadłużenie na 4000 faktycznie firma pada-brawa dla geniusza wstawiającego link.....

Podobno zaczeli płacić. Ale mi nadal nie...

julian

Powiem tak. Wiekszosc z Was ma racje. Firma Posform, BosonTec i innymi spółkami rządzą Ci sami klamcy. Bardzo duzo obiecują i zwodza pracowników, bez względu na staż pracy. Pieniadze wypłacają, ale z ogromnym poślizgiem w pierwszeństwo do ich otrzymania mają Ci, którzy akurat sa w pracy. Wiekszosc problemów wynika z terminów wyssanych z palca, braku materiału na czas i idiotycznych procedur, których przede wszystkim nie przestrzegają szefowie. Najgorszy jest prezes Firmy Posform ktory zajmuje sie finansami. Nie odbiera telefonów i ukrywa sie przed wszystkimi. Niestety firma Posform łapie sie kazdego zlecenia jak tonacy brzytwy. Jednak bez pieniędzy, narzędzi i z ludźmi z lapanki na produkcji przeaznie tylko na tym traci. Szkoda bo praca ciekawa i stosunkowo lekka. Aha. Bylbym zapomnial. Najlepszy jest socjal. Papier toaletowy trzeba sobie z domu przynieść.. pozdrawiam wszystkich biedaków którzy tam pracują.

Jestem za. Ludzie zmobilizujmy się bo nasze pieniądze przepadną. Z moich informacji wynika że w tym momęcie nikt tam nie pracuje z tej ekipy która robiła tacki tyskie. Pracuje tam teraz max 5 osób i kończą prace o różnych godzinach żeby przed wyjściem nie spotkać ludzi którzy po kase przychodzą.

ja2

Witam. Moja propozycja jest zeby zebrac sie wieksza grupa i isc do tej inspekcji pracy. Bo osobno mozecie nic nie zdzialac bo moga sie wybronic. ;-)

Myślicie żeby zgłosić sprawe do państwowej inspekcji pracy? Nie narobie sobie tym większych kłopotów że na czarno tam pracowałem?

Gustek

Buta nie zjemy , wypłaty za maj i czerwiec tez nie widać,a za maj dostałem 200 zl i powiedzieli ze na przeżycie ( 3 miesiące)... Dzwonie do biura a i tak w (usunięte przez administratora) lecą. Dobrze ze zrezygnowałem bo i tak (usunięte przez administratora) z tego mam :) a kasy im nie podaruje . Pozdro dla pracowników .

byłem w posformie

Ludzie, to nie jest taka pierwsza akcja tej firmy, około trzech lat temu było podobnie. Sprawa do sądu, bo inaczej pieniędzy nie zobaczycie. I każdemu mówcie co to za firma, żeby nowych naiwnych nie znajdowali. Jak można komuś za uczciwa pracę tyle czasu nie płacić i zwodzić kolejnymi obietnicami.

No to mobilizujmy sie i ustalmy jakies spotkanie i ruszamy na posform .

yoo

Ja się bardzo chętnie przyłączam! czy szef czasem nie mieszka w Przysietnicy?

oho

Pasuje sie zgadac jakos i ekipa tam zawitac nawet na dniowce wejsc i wysmiac tych co dalej robia powiedziec im ile my czekamy na hajs bo to juz mija 3mc banda zlodziei

@oho

Dokładnie! Trzeba się jakoś spotkać i zrobić wlot na firme!!! Ja jestem chętny i mam kontakt z osobami które również czekają na kase!

xyz

Ta babina w biurze na węgierskiej jest niepoważna dzwonie do niej o ponad 3 tygodni. Przychodze tam mówie jej dlaczego nr jest ciągle nieaktywny a ona wyciąga swój telefonik z torebki i macha mi nim że przecież działa !! PARODIA. Nadaje się cała ta firma :/

jasiek

dziwie się @załamany, że pozdrawia te pipy z biura, przeciesz to same ściemniary, kombinują i kłamią by nie wypłacić kasy..... Parodia, 75% stawiam, że ta firma padnie i czytając komentarze ani %klasarobotnicza ani "piotruś" nie będzie w stanie tego uratować....... uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu..... lipa.................... POSFORM ZALICZA UPADEK.................................... uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu........................... HWWD :)

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno - Usługowa Posform Nikodem Ciapała - Nowy Sącz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma Produkcyjno - Usługowa Posform Nikodem Ciapała?

Kandydaci do pracy w Firma Produkcyjno - Usługowa Posform Nikodem Ciapała napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma Produkcyjno - Usługowa Posform Nikodem Ciapała
2.1/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Pola 6
    33-300 Nowy Sącz