Arpex Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Arpex Sp. z o.o.

Lidia

@Gosc możesz rozwinąć swój post? Co sądzisz o Arpex Sp. z o.o. jako pracodawcy i atmosferze panującej na co dzień w firmie? Twoja opinia będzie cenna dla wszystkich osób zastanawiających się nad złożeniem do Arpex Sp. z o.o. swojego CV.

Gosc

Praca jak każda inna tylko nieodpowiednie osoby na pewnych stanowiskach....

gość

Czy pracę tą można też wykonywać w domu?

Lidia

@Nick, w takim razie jesteś już Pracownikiem firmy? Może, powiesz Nam wszystkim coś na temat procesu zatrudnienia? Jakie warunki należy spełniać by, dostać zatrudnienie? Głownie poszukiwani są pracownicy na produkcję czy do biur ?

Nick

Pracuję w tej firmie od niedawna. Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała standardowo, nie zadawano mi dziwnych, nieodpowiednich pytań. Była wręcz życzliwa atmosfera. Firmę oceniam bardzo pozytywnie. Ludzie są życzliwi i pomocni.

dzióbek :)

Praca w tej firmie jak w rodzinnym gronie :) Dopiero po wspólnej współpracy ze sobą można wyciągnąć wnioski, więc co do wyżej wymienionych opini ...Dla mnie była szefową na 6 z dużym plusem :) wspaniała i pomocna kobieta,mam nadzieję ,że zawsze pozostanie tam taka świetna atmosfera.Zgrana ekipa ! Polecam firmę ! I życzę dużo sukcesów

ja
@dzióbek :) 15.12.2016 21:38

jestem tego samego zdania, trzeba trochę popracować aby rzetelnie móc firmę oceniać .

Monia
@dzióbek :) 15.12.2016 21:38

To chyba jest tak często, zawsze ktoś będzie nie zadowolony i najczęściej jest tak, że Ci właśnie chcą się wypowiedzieć. Trzeba popracować trochę, żeby opinię wystawić. Moim zdaniem jest to dobra firma, nie ma tu wyścigu szczurów, można też liczyć na pomoc. Ja polecam.

Angelika

Ja byłam na rozmowie kilka dni temu ale już na tej 2 sprawdzali mi excela ale faktycznie kierowniczka za miła nie jest. Tak samo pojawiły mi się pytania o dzieci , zamieszkanie . Pytałam co to ma wspólnego do pracy to nie wiedziała co powiedzieć. Mówiła że jak kogoś zatrudnia to ma miesiąc nie sprawdzi się to wypad i szukają innych dziwne traktowanie ludzi

adi
@Angelika 02.11.2016 20:44

Do mnie też nie oddzwonili ale rozmowa była ok standardowe pytania,muszę przyznać że opis firmy i zakres obowiązków mnie zaskoczył bo bardzo szczegółowo przedstawiony przez tą panią co dla mnie jest na plus bo nie lubię niespodzianek

Gosia

ja też byłam na rozmowie u tej kierowniczki. Nie wiem, ja nie miała takich dziwnych pytań. Rozmawiało się normalnie, co robiłam w poprzednich pracach, czy taka praca będzie mi odpowiadać. Jeżeli chodzi o rozmowę na temat mojego zamieszkania, to owszem pojawiło się pytanie, jak będę dojeżdżać, bo nie jestem z Gliwic. To myślę, że normalnie, że pytała. Ja nie mam uwag specjalnie. Nie odezwali się do mnie niestety. Chociaż faktycznie nie mam nawet samochodu i miałabym trudny dojazd. Wie ktoś, czy kogoś przyjęli już do tej pracy?

M444
@Gosia 01.11.2016 00:12

Nie, jeszcze nie wybrali. Po rozmowie zadzwonili do mnie, że jeszcze muszą sprawdź dobrze Excela, tak jak twierdziłam i byłam w tamtym tygodniu. No chyba, że wybrali już kogoś innego. Mają informować, to jeszcze czekam. Dam znać, czy się jeszcze oddawali i co powiedzieli. Ale ja też narzekać nie mogę na tą rekrutację. Pytania dotyczyły oferowanej pracy i tyle. Ja czekałam na rozmowę chyba z 5 minut.

pola

witam byłam na rozmowie na stanowisko w logistyce. Czytałam tutaj wcześniej komentarze i to wszystko prawda co pisza o kierowniczce. masakraaa. zaczne od tego ze czekałam na nią ponad 20 min w pokoju gdzie sama umawia sie na konkretna godzine. Dama taka dama wyzej sr.. niz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma naprawde. Mam duże kompetencje na to stanowisko i widziała to to zaczeła wymyślac takie rzeczy ze chciałąm poprostu wyjść z tamtad i trzasnac drzwiami. Pytania typu czy mam dzieci , czemu nie ma , a kiedy chce miec. czy mam męża a ile mam lat . tyle ma pani lat i ma juz męża? mowie a co to ma do pracy? jakis problem ? nie nie gdzie mieszkam a dokladniej w ktorym miejscu ktory budynek. a mieszkanie wynajmuje czy mam swoje a jaka powierzchnia mieszkania? powiedzialam jej co ja to interesuje czy ksiazke chce o mnie pisac czy dac mi prace w logistyce. co do pracy robisz w logistyce ale latasz na produkcje pomagac im. jak czekasz na kuriera i sie spoznia to masz zostawac i czekac po pracy na niego , w domu dzwonic i zalatwiac reszte bo on jest najwazniejszy. baba tak problematyczna nie mila i wogole sie nie zna na tym co robi jak zaczelam jej mowic o produkcji to nie wiedziala co powiedziec zielona . wredna , zadufana w sobie stara nie wiem co robila ze dostala to stanowisko . po miesiacu mowi ze zwalniaja jak ktos sie nie sprawdzi.ze do konca miesiaca robi rekrutacje jak zadzwoni to zadzwoni mowie spoko wyszlam z tamtad z ulga poprostu ze jej juz nie słysze.na drugi dzien rano o dziwo dostalam telefon ze zapraszaja mnie na probe na poltorej godziny za darmo oczywiscie czy im sie sprawdze ale podziekowalam napewno nie bede pracowac w tak zjeban... firmie

ola
@pola 26.10.2016 16:54

Byłam też na rozmowie i było ok normalne pytania nic dziwnego już to w innej firmie przerabiałam ale po pierwszej rekrutacji się nie dostałam :/ może jeszcze zadzwonią bo odpisali maila że dziękują i takie tam i jak nadal będę zainteresowana pracą u nich to może zaproszą znowu na spotkanie.

Kasia
@pola 26.10.2016 16:54

Jeżeli kierowniczką jest pańcia która była tam z 12 lat temu przez którą ja uciekłam z tego piekiełka to ciesz się kobieto że cię nie zatrudnili ;) Moja przygoda z firmą skończyła się szybko choć jeszcze św. pamięci szefu chciał negocjować moje pozostanie tam, ale uważam że z niektórymi osobami tam nie szło w żaden ludzki sposób pracować. Kumoterstwo i towarzystwo wzajemnej adoracji

dejw

@gosia tą pierwszą rekrutacje można znaleźć na goworku :)

gosia

Z tego co wiem to szukają teraz specjalisty ds. sprzedaży internetowej, do logistyki i chyba kogoś do magazynu, ale tego ostatniego nie jestem pewna.

Kicia 22

Obecnie poszukują kogoś na dział logistyki praca przy komputerze

Kicia 22

@542 nie tutaj zapisać tylko dostać się bezpośrednio jutro idę jeszcze raz bo oddałam cv i miał ktoś dzwonić i nie dzwonili

Kicia 22

Pisałam z taką dziewczyną na fb i pow że podejść tam trzeba bezpośrednio

Ktos

Witam czy ktoś może powiedzieć jak tam praca wygląda jak przedstawiciel handlowy do sieci marketów?

szuakmrobotny

szukaja magazyniera za 1850 brutto oferta pracy w pup gliwice praca na tulipan parku.Ogloszenie stoi od 8 dni ponoc nie ma chetnych z urzedu pracy jak to zwyle bywa za takie pieniadze. Z tego co wyczytalem tutaj jesli jest tam rodzinne kolesiostwo ukladziki itp czyli ktos kto szuka stabilnej pracy nie ma co sie tam pchac wszystkie stolki obsadzone pewnie?

miku
@szuakmrobotny 14.07.2016 11:10

ciekawostka z tą kwotą w PUPie - dzwonili do mnie - gość powiedział, że kwota była błędnie podana i oferują coś koło tego ale na rękę + po okresie próbnym premia. Dostałem podobna ofertę, ale bliżej domu.

dora

hmm, firma działa podobno od ponad 20 lat i dobrze funkcjonuje na rynku, to chyba ta kadra taka zła nie jest. Wszystko zależy od swojego punku widzenia i stołka. A jeżeli chodzi o pracę chałupniczą, to nigdy takiej nie wykonywałam, ale z tego co widzę po innych tutaj komentarzach, to kto pierwszy ten będzie miał lepszy towar. Taki to jest chyba charakter pracy. Wydaje mi się, że jest tak wszędzie i nie jest to nic dziwnego. Myślę też, że pracownicy też mogą sobie w ten sposób dorobić (bo z tego wynika, że p. Kasia jest pracownikiem). A towar, to towar. A co ma p. Kasia w bagażniku? czy tzw. lepszy, czy gorszy towar? to już sama p. Kasia tylko wie. No chyba, że wszyscy jej do bagażnika zaglądają i analizują szczegółowo jego zawartość ...

Gość

jak zwykle sprawa będzie dotyczyc chalupnictwa, jestesmy odsyłani bo nie ma towaru do przerabiania, a standardowo w P.Katarzyna z produkcji wyjezdza z pracy tak załdowany autem towarem ( balonami ) ze lewdo co auto moze pociagnąc.I zaczynam wierzyc w to co sie mowi o tej firmie ,ze to jedna wielka klika, proponuję zrezygnowac z chałupnikow zewnetrznych a niech wszystki towar przerabia P.Kasia i resza ekipy. Moze ktos w firmie sprawdzilby raz jaki towar przerabiaja chalupnicy a jaki przerabia ta kobieta. To jest poprotu skandal.

Gość
@Gość 22.01.2016 15:03

Witam ... a wy wszyscy myślicie że ta P. Kasia to sama dla siebie bierze towar .... otóż ... NIE ... ma od tego ludzi którzy robią za grosze a ona zgarnia taką kasiurę ze to bajka ....

@Gość 10.07.2016 17:16

ale się tu ktoś uparł na tą p. Kasię. Jak grasz tak masz - w pracy jaki i w życiu. Proste. Proponuję zająć się samym sobą, a nie tylko narzekać, że ktoś ma tak czy siak.

zretka

Powiem tylko, że arpex jest strasznie archaiczną orgniazacją. Nigdy wczesniej nie miałam okazji pracować w firmie tak zarządzanej. Pracodawca uczciwy, wynagrodzenie na czas, umowa o pracę. Natomiast sama organizacja pracy katastrofalna, kompetencje kadry pseudo menadżerskiej bardzo ograniczone. Nie chcę źle wróżyć, natomiast przyszłość tej firmy widzę w czarnych barwach.

dora
@zretka 10.01.2016 14:49

no nie wiem, w końcu firma działa już ponad 20 lat i dobrze radzi sobie na rynku, to chyba ta kadra taka zła nie jest. Każdy spogląda ze swojego puntu widzenia i swojego stołka.

Gość 224

Witam pracuje tam już prawie 2 lata i nie powiem złego słowa na firme arpex wiadomo jak niema towaru to się nie dostaje i wiadomo ktoś kto pracuje 2 lata dostanie prędzej towar niż ktos kto robi tam 6 miesięcy .i poprostu jAK komuś przeszkadza P.R to niech tam.nie jeździ

Gość!!!

Nie polecam Firmy Arpex. Jestem chałupnikiem od 6 miesięcy , trzeba miec znajomości aby dostac jakikolwiek towar. Ciągle wydzwaniam i ciągle nic nie ma , a Ci stali i Ci "po znajomości" wywożą pełne samochody. Pan R. nigdy nie uprzejmy , żenada, powinno sie zmienic tego owego Pana!!!

Katia

Polecam zdecydowanie pracę w Arpexie, przemili ludzie i atmosfera, zarobki jak na Gliwice to wysokie. Gdyby nie przeprowadzka to chciałabym tam pracować na dłużej. Jeśli się starasz to zostaniesz zauważony, a co za tym idzie dostaniesz premię. Pensja wiadomo zależy od stanowiska - nie możecie wymagać żeby chałupnicy zarabiali tyle co osoby na stanowiskach kierowniczych... Pracują tam ludzie nawet ponad 15 lat to chyba o czymś świadczy.. Nie jest żle, nie wiem skąd te marudzenie. Uważam że jest to jedna z lepszych firm na Śląsku.

KTOŚ

aleeee bełkot wstydu nie macie :/

Dora

Droga Zuziu. No i tak jest. Ludzie przychodzą tam i bardzo szybko odchodzą. Chodzi mi przede wszystkim o Panie chałupniczki, jak są nazywane Panie z produkcji. Nie przychodzą tam osoby młode. Na dłużej zostają osoby starsze bez perspektyw na rynku pracy. Albo takie które muszą dorobić do marnej ręciny lub emerytury. Oferowane zarobki są opłakane. Młodzi więcej zarobią zbierając truskawki. A jeżeli chodzi o to że normalną rzeczą jest, jak stwierdziłaś że osoby przy tak zwanym korycie czerpią dodatkowe kożyści z przerabiania najlepszego towaru i to jest ok. To gratuluje podejscia. A Ci co mają odrobinę niech mają jeszcze mniej. to tak właśnie prosperuje nasza gospodarka. Poza tym samo traktowanie pań chałupniczek zatrudnionych na miejscu jest co najmniej przykre. Na twoje pytanie czy można trafić gorzej to chyba nie.

zuzia

Trafiłam na te opinie przez przypadek, ale muszę coś napisać, bo nie mogę tego czytać. Zawsze ktoś będzie niezadowolony, nie wszystkim da się dogodzić. W każdej pracy trzeba jednak pracować, bo za to dostaje się wynagrodzenie. Poziom wynagrodzenia może być też różny i to jest normalne, w każdej firmie tak jest. Nawet jeżeli stali pracownicy zostawiają sobie lepszy towar do pakowania, to też jest normalne. Jakby te osoby, które pracują dodatkowo, a więc chałupnicy byli na miejscu tych pracujących na magazynie, to też woleliby sobie zostawić lepszy lub łatwiejszy towar (bo dokładnie nie znam specyfiki firmy). Nie rozumiem osób ciągle narzekających. Jeżeli komuś praca w danej firmie nie odpowiada, to można pracę zmienić i iść do innej firmy, a przynajmniej próbować. Pytanie tylko, czy trafi się lepiej, a może jednak gorzej. A może lepiej docenić tą pracę, którą się ma i postarać się popatrzeć na to bardziej obiektywnie, a nie tylko przez pryzmat swojego wielkiego nieszczęścia.

taki tam

ciekawe czy bartuś odpowie

gorbud

niestety z dużo korupcji synek Bartek daje towar mamusi z gnojkiem trzeba zrobić porządek

Znam to

Dobre wypłaty mają pupilki szefowej, pozostali muszą zapieprzać. Ogólnie szefowa ma ludzi za nic, lepiej traktuje psa niż pracownika. Układy, układziki, jak się nie ślizgasz i nie liżesz końcówki układu pokarmowego szefowej to jesteś traktowany jak powietrze. Dla niej pracownik to zbędny koszt dla firmy. Przecież za bramą biją się o twoje miejsce więc jak się nie podoba to wypier...

Natalja

Znajomy który tam pracował, mówił mi że cały najlepszy, najbardziej opłacalny towar dostają tam osoby które go po prostu wydają. Szczególnie Pani K. Nie sądzę żeby Dyrekcja o tym nie wiedziała. Dzieje się tak za ich przyzwoleniem.

chałupnicy

Jestem chałunikiem od dosc dawna, ale to co dzieje sie teraz to jest nie powazne. Zawsze kiedy przyjade po towat to dostaje wykałaczki lub patyki a w rozpedzie rurki.Pytam w imieniu chałupnikow kto przerabia caly inny towar , bo jeszcze jakis czas temu my dostawalismy rowniez balony, fontanny teraz niestety nikt z nas chalupnikow zawnetrzynych takiego towaru nie dostaje.Moze Dyrekcja firmy zainteresowałaby sie tą sprawą.

maniek

o to super wiec warto aplikowac do tej firmy..Są jakies teraz premie, bo ja chce osobiście zanieść swoje cv i musze przygotowac sie na ewentualna rozmowe, więc napiszcie pod jakim względem oceniają pracownika czego sie spodziewac na rozmowie jak zostawic za soba stres pomozecie z góry dziekuje wszystkim za odpowiedzi..

rosa

Warunki pracy są dobre. Pracuje się w miłej atmosferze. Jeżeli pojawia się problem, to możesz zawsze liczyć na pomoc, czy radę. Wynagrodzenie zawsze jest na czas, nigdy nie zdarzyło się, żeby wypłata się opóźniła. Jeżeli chcesz pracować w firmie Arpex to śmiało możesz złożyć swoją ofertę, chociaż nie wiem, czy aktualnie szukają kogoś do działu współpracującym z sieciami handlowymi.

gość

Jeszcze nigdy nie widziałem gorszej firmy. (usunięte przez administratora)

@gość 04.07.2014 13:18
Jeszcze nigdy nie widziałem gorszej firmy. (usunięte przez administratora)

nie wiem dlaczego administrator usunął 90% mojej wypowiedzi?

ona
@gość 04.07.2014 21:33
nie wiem dlaczego administrator usunął 90% mojej wypowiedzi?

No prawda w oczy kole

gucio

A najlepiej to tylko narzekać i narzekać. Ja pracowałem i było w porządku. Warunki pracy normalne, jak w większości firmach, w których wcześniej pracowałem. Jak pracuje się, jak należy, to nie ma problemu i wszystko jest ok. Mili ludzie, pośmiac się czasem można było. No, ale cóż niestety musiałem się przeprowadzić daleko i z pracy zrezygnować. Miło wspominam te czasy.

@gucio 30.05.2014 21:22

gucio
@trzy kropki 30.07.2014 00:15
Ciekawe kiedy tam pracowałeś, jak długo i na jakiej umowie? Tam są równi i równiejsi więc nie wciskaj ludziom ciemnoty gucio....

pracowałem na normalnej umowie o pracę i ponad dwa lata, to chyba całkiem sporo. Myślę, że wszystko zależy od podejścia też do pracy. Ja nie narzekałem, nie mogę nic złego powiedzieć. Nigdy nie jest tak, że wszystkim się dogodzi. Zawsze będzie ktoś nie zadowolony. Ja wspominam dobrze tą firmę i ludzi z którymi pracowałem.

KTOŚ

W dzisiejszych czasach cieszę sie że mam pracę, która do tej pory dawała mi satysfakcję - zawsze może być gorzej.Mówi się wszedzie dobrze gdzie nas nie ma - zachwalamy innych i nie szanujemy tego co mamy .Jeżeli ktoś chce stara się ,wykazuje to na pewno zostanie zauważony.Nikt nie chce staracić CZEGOŚ/KOGOŚ wartościowego.Zawiść zazdrość to gorzkie uczucie które męczy człowieka i wypala więc trzeba spojrzeć na to inaczej każdy ma wolną wole i nikt nikogo nie przymusza więc po co te żale? - bo my taki naród jesteśmy że trzeba jęczeć i narzekać !

h2o woda

Szok co sie dzieje w tej firmie jak masz znajome to dostaniesz prace chałpnicza jak pani Kasia towar wydaje swojej rodzince oczywiscie ta ktora jest lepiej płacona a jak grosz to w tedy dzwoni do chałpnika

trzy kropki

wszystko zależy od tego jaki towar dostaniesz do przerobienia.Pytasz czy stawki są aż tak złe - owszem są złe i to bardzo, no chyba,że jesteś znajomym przełożonego to dostaniesz dobry towar przy którym się nie urobisz a coś zarobisz. Podam Ci jeden przykład z wielu: Kiedyś za jeden dzień pracy który trwał akurat 10 godzin zarobiłam niecałe 5 zł bo to co było do zrobienia było bardzo pracochłonne a płacone od sztuki a nie od godziny. Składek żadnych nie masz ani lat pracy - niczego nie masz prócz pewności,że nabijasz kasę szefowi.

trzy kropki

o jakich wysokich zarobkach Ty mówisz jak tam stawki groszowe są , a większość osób jest na umowach o dzieło przez wiele lat gdzie płacone masz na akord - ile zrobisz tyle zarobisz tylko jest tam taka zasada - musisz przerobić miliony sztuk aby zarobić kilka złotówek.

mgr inż.

Bardzo miła atmosfera. Fajna ekipa i szefostwo. Jeśli Ci zależy i jesteś inteligentny to masz szansę na ogromny rozwój. Zarobki bardzo wysokie! Polecam!

Maćko

Pracowałem rok i jeśli ktoś zatrudnia się, żeby pracować, a nie na wakacyjny wypoczynek to nie będzie miał na co narzekać. Wypłata jak w zegarku i dokłądnie tyle ile na umowie. Towarzystwo to spora zaleta tej firmy, strasznie fajna ekipa w pracy i z paroma osobami po pracy można było pogadać i pobawić się.

dj

witam pracowalam 8 lat to prawda szacunku zadnego po tylu latach potrafią tylko powiedziec ze niema towaru co oznacz ze niema pracy dla chałupników teraz tylko na chali tak to jest obuz za marne 0.005 groszy pozdrawiam

wariat

Pracowałem swego czasu tam trochę no i co moge powiedzieć przychodzi się na 7:00 i nie wiesz o której wyjdziesz przyjedzie tir do załadowania musisz zostać, nie zostaniesz wielkie pretensje o nie dyspozycyjności.. Jest ich też drugi magazyn a tam to jest masakra! brak wody pitnej, brak mydła ręczników, CIEPŁEJ WODY !! o prysznicu zapomnij..

AB

Magister, jako człowiek światły, powinieneś więc wiedzieć do czego to miejsce służy - do dzielenia się opinią na temat pracodawcy. Mniemam, że masz problem ze zrozumieniem tekstu pisanego, ale każdy ma coś. Każdy niesie swój krzyż i nie możesz wiedzieć jakie warunki zmusiły kogoś do \"naklejania naklejeczek\". Mówi się, że żadna praca nie hańbi, ale pracodawca już może zhańbić. Tak uważam. Czy to prostszych prac z \"naklejeczkami\", czy też pracy bliżej siedziby głównej nie polecam. Z tego co zdążyłam zaobserwować, to ludzie w dużej mierze są zabawkami zarządu, ot i tyle. Jedno mogę powiedzieć pozytywnego - wypłata nigdy się nie spóźniła... gorzej z jej wysokością ;) Absolutnie nie polecam.

magister

Oj widzę że same nieuki tu piszą i narzekają. Tak to jest jak się na szkołę kamieniami rzucało. Teraz Wam tylko taka praca została: naklejeczki, wykałaczki, kasa w tesco ... życie bez przyszłości - smutne. Szkoda tylko, że plebs internet odkrył, teraz ten cały syf między wierszami się wala.

Ooo!!!

Witam! Kiedyś miałam tam pracować. Już jak kazano mi przyjść na rozmowe do jakiejś dziury tzwanej magazynem czy coś w tym rodzaju to masakra strach. Jeśli chodzi o zarobki to szok przerzyłam 1 grosz od nalepki, a jak źle to trzeba kase oddawać, to ja się z takim czymś nie spotkałam jeszcze. Jakies pół roku temu. Ludzie co wy tam jeszcze robicie do związków napiszcie. I jeszcze jakaś dziwna umowa, czyli zadna. Wyślijcie tam Urząd skarbowy.

space

Pani (usunięte przez administratora) Bardziej szanuje pracwników od Pani (usunięte przez administratora)

izaura

Na spacery mają czas takie u [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y jak ty. Cały czas w robocie pośfirować i co tam szychta leci debilu. Jak byś głąbie miał rodzine tobyś wiedział oczym pisze,ale pewnie niemasz bo kto chciałby takiego niedorozwoja bo zatakiego cie uważam.

gall

(usunięte przez administratora) może troszkę za piłką pobiegaj albo idź na spacer do parku i odłącz internet - zaoszczędzisz nadwątlone pracą zdrowie, pieniądze i cenny czas;)

izaura

Na siłę może nie ale sytuacje życiowe zmuszają do pracy w takich obozach.Pewnie jesteś lizusem kierowniczki i takim jak ty praca w takich obozach pasuje tu zakapujesz tam zakapujesz i się bujasz.A reszta tyra jak niewolnicy na takich nieroboli jak ty.

hmm z tych opinii wynika że wszyscy byli tam niewolnikami... tylko czy to możliwe w dzisiejszych czasach? chyba coś tu nie gra... chyba nikt nikogo nie trzyma w pracy na siłę

Zostaw opinię o Arpex Sp. z o.o. - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arpex Sp. z o.o.