Opinie o Arpex Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Arpex Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Arpex Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arpex Sp. z o.o. w Gliwice

Moja opinia

Nie polecam. Zreszta poczytajcie opinie o firmie innych ludzi, ktorzy szczerze o niej mowia. To prawda ze pytaja o dzieci i czy w ciazy nie jestes, a to jest niezgodne z prawem. Dlaczego? Bo nikt w tej firmie takiego pracownika nie chce. Rzeczywiscie okres probny to 1 miesiac, a wywalac wywalaja kazdego ze "slabym charakterem" bo sie nie sprawdzil, czasem nawet nie podajac powodow. Takie jest motto firmy. Rotacja niesamowicie duza, zarobki zalosne bo trzeba jak najwiecej wycisnac z pracownika by dac mu zarobic, ale tak jest od lat, i z tego wzgledu firmy tej nie polecam. Pracownikow nie traktuje sie powaznie i z szacunkiem, chyba ze przynosisz huk pieniedzy firmie. Bardzo mi szkoda tych co tam pracuja, a firma od lat tak samo traktuje ludzi. Wiele przegladalam odpowiedzi na zgloszenia o prace i szefostwo odrzucalo podania na podstawie zdjec!!! Okropnosc, bo ten za lysy, bo ta za stara, albo zle umalowana, lub nie ten kolor ufarbowanych wlosow. Ci ktorzy podlizuja sie szefostwu sa tolerowani, ale tak jest wszedzie, nie tylko w tej firmi. Ja natomiast nie popieram faworyzowania bo to kreuje niezdrowa atmosfere w pracy. Moze stad 2 gwiazdki na 5? Dodam tylko jeszcze jedno, bardzo bym sie zastanowila/zastanowil nad pobieraniem towaru od tej firmy by pakowac je w odpowiednie kompleciki we wlasnym domu, ze wzgledu na pluskwy. Ale nic wiecej pisac nie bede, poczytajcie sami.

Aniuś44

witam mogę prosić o jakieś namiary chodzi o pracę w domu

Jestem chałupnikiem od dość dawna, ale to co dzieje się teraz to jest nie poważne. Zawsze kiedy przyjadę po towar to dostaje wykałaczki lub patyki a w rozpędzie rurki,albo nic i na pusto wyjeżdzam.Pytam w imieniu chałupników kto przerabia cały inny towar , bo jeszcze jakiś czas temu my dostawaliśmy również balony, fontanny teraz niestety nikt z nas chałupników zewnętrzynych takiego towaru nie dostaje,pomimo tego że widzi towar wydawany innym,nawet busom DHL,jak to jest że jeden ma zapewniony towar non stop a drugi ,odjeżdza z kwitkiem.Może Dyrekcja firmy zainteresowałaby się tą sprawą.,albo po prostu pozbyła się zbędnych chałupników,a zostawiła swoich.

Albina

Czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat pracy na magazynie na Tulipan Parku? Jak się pracuje i jaka atmosfera jest

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
Zuza

Podpowiedzcie coś więcej o takiej pracy w domu? Jak to technicznie jest organizowane?

Lidia

@Produkcja a jak wygląda sytuacja z dodatkowymi, pozapłacowymi benefitami? Orientujesz się jak wygląda kwestia z aktualnymi rekrutacjami, czy obecnie są prowadzone? Czy po okresie próbnym możesz liczyć na premię do podstawy? Daj znać, wielu osobom się przyda ta wiedza.

Gość 224

Witam pracuje tam już prawie 2 lata i nie powiem złego słowa na firme arpex wiadomo jak niema towaru to się nie dostaje i wiadomo ktoś kto pracuje 2 lata dostanie prędzej towar niż ktos kto robi tam 6 miesięcy .i poprostu jAK komuś przeszkadza P.R to niech tam.nie jeździ

@Gość 224

Witam. Czy dalej w firmie Arpex przyjmują na chalpnictwo?

Lidia

@Produkcja :), rozumiem, że swoje obowiązki wykonywałeś na zewnątrz. Czy możesz konkretnie opisać co wchodziło w ich skład? Warunek finansowy jest w Twoich oczach jedynym mankamentem Arpex Sp. z o.o. Co oprócz atmosfery może przemawiać za rozpoczęciem współpracy z tym pracodawcą?

Lidia

@Kacy, jeszcze nie otrzymałeś odpowiedzi na swoje ważne pytania dotyczące stanowiska w Arpex Sp. z o.o., o którym wspominasz. Czy zdecydowałeś się na wzięcie udziału w rekrutacji na nie? Jeżeli zostaniesz zaproszony do procesu rekrutacyjnego, to proszę Cię o zrelacjonowanie jego przebiegu.

Kacy

Proszę o rzetelną informacje na jaką realną podstawę może liczyć PH i jak wygląda system premiowy? Jaki samochód otrzymuje PH? Jak wygląda sprawa wykorzystania go prywatne, limity, dopłaty etc Czy auta posiadają GPS? Dziękuję za konkretną odpowiedź

Lidia

@Gosc możesz rozwinąć swój post? Co sądzisz o Arpex Sp. z o.o. jako pracodawcy i atmosferze panującej na co dzień w firmie? Twoja opinia będzie cenna dla wszystkich osób zastanawiających się nad złożeniem do Arpex Sp. z o.o. swojego CV.

Gosc

Praca jak każda inna tylko nieodpowiednie osoby na pewnych stanowiskach....

gość

Czy pracę tą można też wykonywać w domu?

Lidia

@Nick, w takim razie jesteś już Pracownikiem firmy? Może, powiesz Nam wszystkim coś na temat procesu zatrudnienia? Jakie warunki należy spełniać by, dostać zatrudnienie? Głownie poszukiwani są pracownicy na produkcję czy do biur ?

Pracuję w tej firmie od niedawna. Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała standardowo, nie zadawano mi dziwnych, nieodpowiednich pytań. Była wręcz życzliwa atmosfera. Firmę oceniam bardzo pozytywnie. Ludzie są życzliwi i pomocni.

dzióbek :)

Praca w tej firmie jak w rodzinnym gronie :) Dopiero po wspólnej współpracy ze sobą można wyciągnąć wnioski, więc co do wyżej wymienionych opini ...Dla mnie była szefową na 6 z dużym plusem :) wspaniała i pomocna kobieta,mam nadzieję ,że zawsze pozostanie tam taka świetna atmosfera.Zgrana ekipa ! Polecam firmę ! I życzę dużo sukcesów

@dzióbek :)

jestem tego samego zdania, trzeba trochę popracować aby rzetelnie móc firmę oceniać .

Monia
@dzióbek :)

To chyba jest tak często, zawsze ktoś będzie nie zadowolony i najczęściej jest tak, że Ci właśnie chcą się wypowiedzieć. Trzeba popracować trochę, żeby opinię wystawić. Moim zdaniem jest to dobra firma, nie ma tu wyścigu szczurów, można też liczyć na pomoc. Ja polecam.

Angelika

Ja byłam na rozmowie kilka dni temu ale już na tej 2 sprawdzali mi excela ale faktycznie kierowniczka za miła nie jest. Tak samo pojawiły mi się pytania o dzieci , zamieszkanie . Pytałam co to ma wspólnego do pracy to nie wiedziała co powiedzieć. Mówiła że jak kogoś zatrudnia to ma miesiąc nie sprawdzi się to wypad i szukają innych dziwne traktowanie ludzi

adi
@Angelika

Do mnie też nie oddzwonili ale rozmowa była ok standardowe pytania,muszę przyznać że opis firmy i zakres obowiązków mnie zaskoczył bo bardzo szczegółowo przedstawiony przez tą panią co dla mnie jest na plus bo nie lubię niespodzianek

Gosia

ja też byłam na rozmowie u tej kierowniczki. Nie wiem, ja nie miała takich dziwnych pytań. Rozmawiało się normalnie, co robiłam w poprzednich pracach, czy taka praca będzie mi odpowiadać. Jeżeli chodzi o rozmowę na temat mojego zamieszkania, to owszem pojawiło się pytanie, jak będę dojeżdżać, bo nie jestem z Gliwic. To myślę, że normalnie, że pytała. Ja nie mam uwag specjalnie. Nie odezwali się do mnie niestety. Chociaż faktycznie nie mam nawet samochodu i miałabym trudny dojazd. Wie ktoś, czy kogoś przyjęli już do tej pracy?

M444
@Gosia

Nie, jeszcze nie wybrali. Po rozmowie zadzwonili do mnie, że jeszcze muszą sprawdź dobrze Excela, tak jak twierdziłam i byłam w tamtym tygodniu. No chyba, że wybrali już kogoś innego. Mają informować, to jeszcze czekam. Dam znać, czy się jeszcze oddawali i co powiedzieli. Ale ja też narzekać nie mogę na tą rekrutację. Pytania dotyczyły oferowanej pracy i tyle. Ja czekałam na rozmowę chyba z 5 minut.

pola

witam byłam na rozmowie na stanowisko w logistyce. Czytałam tutaj wcześniej komentarze i to wszystko prawda co pisza o kierowniczce. masakraaa. zaczne od tego ze czekałam na nią ponad 20 min w pokoju gdzie sama umawia sie na konkretna godzine. Dama taka dama wyzej sr.. niz (usunięte przez administratora) ma naprawde. Mam duże kompetencje na to stanowisko i widziała to to zaczeła wymyślac takie rzeczy ze chciałąm poprostu wyjść z tamtad i trzasnac drzwiami. Pytania typu czy mam dzieci , czemu nie ma , a kiedy chce miec. czy mam męża a ile mam lat . tyle ma pani lat i ma juz męża? mowie a co to ma do pracy? jakis problem ? nie nie gdzie mieszkam a dokladniej w ktorym miejscu ktory budynek. a mieszkanie wynajmuje czy mam swoje a jaka powierzchnia mieszkania? powiedzialam jej co ja to interesuje czy ksiazke chce o mnie pisac czy dac mi prace w logistyce. co do pracy robisz w logistyce ale latasz na produkcje pomagac im. jak czekasz na kuriera i sie spoznia to masz zostawac i czekac po pracy na niego , w domu dzwonic i zalatwiac reszte bo on jest najwazniejszy. baba tak problematyczna nie mila i wogole sie nie zna na tym co robi jak zaczelam jej mowic o produkcji to nie wiedziala co powiedziec zielona . wredna , zadufana w sobie stara nie wiem co robila ze dostala to stanowisko . po miesiacu mowi ze zwalniaja jak ktos sie nie sprawdzi.ze do konca miesiaca robi rekrutacje jak zadzwoni to zadzwoni mowie spoko wyszlam z tamtad z ulga poprostu ze jej juz nie słysze.na drugi dzien rano o dziwo dostalam telefon ze zapraszaja mnie na probe na poltorej godziny za darmo oczywiscie czy im sie sprawdze ale podziekowalam napewno nie bede pracowac w tak zjeban... firmie

ola
@pola

Byłam też na rozmowie i było ok normalne pytania nic dziwnego już to w innej firmie przerabiałam ale po pierwszej rekrutacji się nie dostałam :/ może jeszcze zadzwonią bo odpisali maila że dziękują i takie tam i jak nadal będę zainteresowana pracą u nich to może zaproszą znowu na spotkanie.

@pola

Jeżeli kierowniczką jest pańcia która była tam z 12 lat temu przez którą ja uciekłam z tego piekiełka to ciesz się kobieto że cię nie zatrudnili ;) Moja przygoda z firmą skończyła się szybko choć jeszcze św. pamięci szefu chciał negocjować moje pozostanie tam, ale uważam że z niektórymi osobami tam nie szło w żaden ludzki sposób pracować. Kumoterstwo i towarzystwo wzajemnej adoracji

dejw

@gosia tą pierwszą rekrutacje można znaleźć na goworku :)

Zostaw merytoryczną opinię o Arpex Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Arpex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arpex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arpex Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Arpex Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Arpex Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Arpex Sp. z o.o.