Opinie o Hilti Poland w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hilti Poland. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hilti Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hilti Poland w Wrocław

:-)

Patrzę na wpisy i smieje się. Czysty kapitalizm i wyzysk. Wyzysk ponad rynek. To jest HILTI. światowy leader w technice zamocowań ;-0

zainteresowany

Bylem w tej firmie na rozmowie na stanowisko mechanika w serwisie , dostałem propozycje pracy za 2300 brutto!!!! to wychodzi nieco ponad 1600zł na reke!! zrezygnowałem

mlody mechanik

Serwis Hilti w Nowej Wsi Wrocławskiej to produkcja nie serwis!!! Naucza Cie naprawiać jeden albo dwa typy maszyn i będziesz to naprawiał jak maszynka. Wabienie pracowników wysokimi premiami , które sa wypłacane po wyrobieniu celów raz na 4 miechy, sa nie do wyrobienia!!!

byłem widziałem

nie polecam to nie serwis tylko produkcja

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Hilti Poland odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
mario

Nieważne czy masz doświadczenie czy nie i tak dostaniesz tyle co ten bez doświadczenia, bo powiedzą Ci, że maszyn Hilti trzeba się nauczyć i nieważne, że masz super zaplecze. Jedynie co to możesz liczyć na szybszy awans niż też bez dośw. ale to też nie zawsze.

Krzysztof

No właśnie to ja pytam ile się tam zarabia... Znalazłem ogłoszenie i zastanawiam się czy w ogóle zawracać sobie głowę czy może jednak warto spróbować. Naprawianie różnego rodzaju sprzętu to dla mnie interesujące zajęcie, jednak nie będę tego robił za 1500zł.... Dlatego pytam.

były pracownik 2

Witam.Po kilku latach pracy w serwisie mogę napisać że praca jest ciężka,monotona,codzienna presja na wynik(rano na zebraniach można się o tym przekonać) i notoryczne nadgodziny (jeśli nie zostajesz -jesteś napiętnowany). Płace to młodszy mechanik ok 1900 netto, mechanik 2500 netto a strszy mechanik 3000 netto i premia MBO ;) ( okres 4 miesięczny i raczej ciężko ją dostać). Urlopy w sezonie letnim trzeba planować w styczniu a tzw. długie weekendy nie istnieją. Ogólne wrażenie jest negatywne.( i dlatego znalazłem inną pracę :)

Krzysztof

Na pracuj pl jest oferta z dnia 02,06,2014 na stanowisko Młodszy Mechanik w serwisie HILTI w Nowej Wsi Wrocławskiej, jeśli tam pracujesz to może napiszesz coś od siebie, wrażenia, zarobki chociażby w przedziale np. 1800-1900, lub 2200-2300 netto! itp.. z góry dziękuję :)

Krzysztof

Może ktoś napisać o zarobkach w serwisie elektronarzędzi w Nowej Wsi Wrocławskiej? Ilu serwisantów na zmianie itp.. Ile zarabia Młodszy Mechanik?

Blindjudge

fnk - 2012-04-18 08:12:21 Nie, nie warto. Bida z nędzą - wykorzystywanie pracownika do granic możliwości za marne pieniądze. Mydlenie oczu wysokimi premiami uzależnionymi od sprzedaży, plan zawsze rośnie po jego wykonaniu, korporacja przez wielkie K - liczy się firma, nie Ty!Trochę to zabawne. W KAŻDEJ firmie handlowej podstawą bytu jest wzrost zyskowności, najczęściej wynika to ze wzrostu sprzedaży. Jak słyszę komentarze że w tej firmie lub innej nie warto pracować bo zwiększają plany to śmiać mi się chce. Proponuję więc albo zakasać rękawy i zarabiać bardzo przyzwoite pieniądze albo wybrać spokojną pracę w biurze i tabelki w excelu za średnią krajową. Pozdrawiam

TSC

W TSC nie jest źle!

fnk

skołowany

To warto czy nie warto ????????????????

prezes

Nie Warto!!!!!!

Szefuńcio

Warto!

dlaczego?aż taka bida?

mk

Nie warto marnowac sobie zycia dla tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Hilti Poland - Wrocław

• Jak się pracuje w Hilti Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Hilti Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Hilti Poland