Opinie o Hilti Poland w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hilti Poland. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Hilti Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hilti Poland w Wrocław

opona

niestety ale muszę odradzić prace na tym serwisie. nie dajcie się złapać na obiecanki

poszukujący
@opona

A możesz coś konkretniej? Właśnie szukają do pracy w serwisie i chciałbym wiedzieć co jest nie tak.

takijeden

Ty "znafca" pacnij sie w czoło! Fikcyjne rekrutacje! taaa bo Hilti nie ma na co pieniędzy wydawać.

znawca

firma prawdopodobnie prowadzi fikcyjne rekrutacje i daje na pracuj.pl fikcyjne ogłoszenia, wstyd do kwadratu!!!

życzliwy

Kolego adam zawsze możesz spróbować stanąć po drugiej stronie i zobaczyć, jak to jest być TL-em i "dorobkiewiczem". Firma oferuje Ci możliwości i narzędzia do rozwoju. Jednak to wymagało by odrobinę wysiłku i chęci do zmiany. Lepiej jest narzekać i wylewać swoje żale na forum internetowym. Nie potrzebujemy tutaj pracowników z takim podejściem. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś - poszukaj sobie innego autobusu! Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Hilti Poland odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
szogun

Panie "zażenowany" to czas i na pana,chcesz pan pomóc firmie i oczyścić atmosferę jeszcze bardziej to pan odejdź.Zgadza się firma ma kulturę jakiej tylko pozazdrościć.Pracownikom mniej efektywnym tak pomaga,że dostają program naprawczy a później out of service:-) Najlepiej pracować za czapkę gruszek i nie pytać o pieniądze.Rotacja jest duża bo każdy się szanujący człowiek nie chce pracować w tej firmie.TSC Wrocław non stop porównują do TSC Bebra w DE, praca ta sama,obowiązki te same (dosłownie),tylko że w TSC Bebra mechanik zarabia w euro a nie w pl, gdzie TSC Wrocław zawsze miało najlepsze wyniki a Bebra się chowała.Często się zdarza że pokazują wyniki TSC Bebra jako najlepsze ale to chyba tak jest jak z tą aferą volkswagena - przekłamane wyniki:-)

zainteresowany
@szogun

Panie szogun, co Pana powstrzymuje przed zarabianiem w euro? Kompetencje, chęci, jezyk? To nic trudnego. Proszę tylko pamiętać, że wieksze pieniądze nie wylecza Pana z roszczeniowej i agresywnej postawy. Nawet za granica za to mozna stracic prace. Poza tym, to nie caly swiat jest winien, ani żaden pracodawca, za to jaka ma Pan wartosc na rynku pracy. Najbardziej winien jest Pan sam. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

adam
@zainteresowany

Sami wartościowi i idealni pracownicy się znaleźli. Mistrzowie EXCELA piep.... co są tylko zapatrzeni w monitory i potrafią palcem pokazywać. Zapraszam na serwis stanąć przy wydzielonym stanowisku na jednym z działów i pokazać co potraficie. Aż żal tej chołoty dorobkiewiczów.

aaa

Można powiedzieć firma GUS tylko statystyka się liczy i wydajność . Wieczne porównywanie do zachodu we wszystkim tylko nie w zarobkach. Praca jak praca ale cala otoczka na nie no i kierownicy TL. poniżej krytyki.

Czy ktoś wie dlaczego ofert na przedstawiciela handlowego pojawiają sie co chwile ?? Zatrudniają i ktoś rezygnuje zaraz czy nie mogą nikogo znaleść ?

jasiu smietana
@Gość

brakuje cudotwórców handlu na rynku ot co haha

xxx

Widać ze kolo "zażenowany" to jakiś cwaniaczek w krawacie gniecacy stołek przy biurku.

Zoltan 3000 RX

Rzeczywiście z działem HR coś nie gra, ponieważ przy zaproszeniu na rozmowę nie informuje się o podstawowych informacjach, odmówiono również przesłania maila z adresem lub czymkolwiek. Niestety do spotkania nie doszło ponieważ często jest tak, że szukamy ofert często będąc już zatrudnionym gdzieś tam. Chciałem skontaktować się z kimś z firmy aby negocjować termin spotkania, ponieważ nie mogłem z jakichś tam przyczyn pojawić się w terminie pierwotnym choć nie ukrywam, że bardzo mi na tym zależało, dzwoniłem na dzień przed spotkaniem około pięciu razy na numer tel, nikt nie odebrał a po godzinie 16 włączał się automat. Liczyłem, że być może na dzień spotkania ktoś skontaktuje się ze mną i zapyta dlaczego nie przyjechałem, jednak również nic się nie wydarzyło. Nasunął mi się wniosek, że być może stanowisko było już obstawione z góry a oferta była fikcyjna. Wiem, że nie należy przekreślać skrzynki jabłek bo jedno jest popsute jednak jest to żenada bo poświęciłem swój czas i wysiłek na zapoznanie się z firmą i całokształtem jej działań. Nie chce nikogo szkalować jednak zalecam ostrożność.

zażenowany

Witam, Pierwszy raz jestem na GW ale wielokrotnie słyszałem co tu się pisze na temat Hilti. Firma Hilti jako jedna z nielicznych posiada bardzo mocno rozwinięta kulturę, bardzo przejrzyście określa co jest dobre a co złe, co jest akceptowalne a co nie, dodatkowo wspiera osoby które chcą się rozwijać i robią coś w tym kierunku a pracowników z gorszymi rezultatami obejmuje programem szkoleń (oczywiście warunkiem jest zaangażowanie ze strony pracownika). Prawda jest taka: część pracowników nie rozumie co to jest rozwój, jedynie liczy się wielkość portfela ale nic od siebie. Szczególnie dotyczy to pracowników serwisu który powstał kilka lat temu, niestety część narybku napłynęła z firm głęboko zacofanych gdzie próżno doszukiwać się cywilizowanego rozumowania. W tamtym czasie dała znać o sobie hiltowska "pięta Achillesa" dział HR rekrutując na piękne oczy a nie fachowców. Niestety ludzie z dobrym PR do tej pory owijają sobie ten dział wokół palca. Podsumowując, firma Hilti to nowoczesne miejsce pracy dla aktywnych, chcących się rozwijać ludzi to idealne miejsce na szlifowanie swoich talentów. Odnośnie mniej pochlebnych komentarzy, osoby które odeszły i teraz wypisują tu bzdury to właśnie ten sort którego nie polecam przyszłym pracodawcom (chyba że w swoich szeregach chcą mieć cwaniaków którzy nie wniosą nic do firmy a na 100% popsuja atmosferę) Pozdrawiam tych którzy na szczęście odeszli z Hilti i już nie zaśmiecają atmosfery tylko ten portal :*

Zoltan 3000 RX

Dzień dobry, zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną w firmie HILTI na stanowisko Customer Service Representative w Telecentrum, jednak nie zostałem poinformowany o przebiegu rozmowy, ile czasu będzie trwało spotkanie, czy i w jakiej formie sprawdzony będzie zadeklarowany język obcy, trochę jedna wielka niewiadoma. Bywałem na rozmowach w dużo mniejszych firmach i o rzekomo mniejszym prestiżiu jednak zawsze wiedziałem czego mógłbym się spodziewać itp. Czy ktoś jest w stanie podać jakieś informację i rozwiać tę enigmę :) ? Jeśli to możlwie to również widziane będą informacje o kulturze pracy, atmosferze, zarobkach na stanowisku "Młodszy Specjalista Obsługi Klienta". Pozdrawiam

eee

"elen" żebyś się za bardzo nie rozwinął bo polecisz jak kierownik serwisu w TSC :-) Zapraszamy na serwis do Nowej Wsi Wrocławskiej to zobaczysz jak się rozwiniesz.

xxx

Kapitan pierwszy z pokładu ucieka!!!!???? Co to będzie????

xxx

Niestety ale gruby Binio to kłamca i człowiek co się boi własnego cienia. Co Józio niemiec powie to tak ma być a gruby Binio nie potrafi obronić swojego zespołu i przedstawić konkretne argumenty. Firma fajna, praca była fajna ale nie z tym człowiekiem. Ciekawe jak tam jego mały piesek A.R :-)

byłem widziałem

Niestety prawda kierownik to tchórz który zniszczy każdego polaka byle tylko podlizać się Niemcom. Jak ktoś znosi produkcje i niskie zarobki to śmiało walić na serwis.

Zeby w TSC było lepiej trzeba pozbyć się grubego i bandy jego.

odruchy wymiotne

Nikt z kierownictwa serwisu nie liczy się z ludźmi. Wciąż im mało i mało. Doją pracownika jak w chińskich fabrykach. Urlopy najlepiej w styczniu. Uważają że znają się na prowadzeniu biznesu a z każdym dniem niszczą atmosferę. Firma TAK ludzie zarządzający serwisem NIE.

obecny pracownik

Niestety wszystko co piszą o serwisie to prawda. Również szukam nowej roboty.

M

Na serwisie jest ciężko, praca jak na produkcji, wszystkie rozmowy z kolega obok są karcone pogróżkami kierowników,częste nadgodziny, jeśli ktoś lubi robić przez 8h to samo(całymi dniami naprawiasz jeden typ maszyny np. wiertarki) to praca dla niego..... ja mam dość.

Na serwisie wyzysk i produkcja, zakaz rozmów,zakaz urlopow w okresie letnim.

Zostaw merytoryczną opinię o Hilti Poland - Wrocław

• Jak się pracuje w Hilti Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Hilti Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Hilti Poland