Geldbach

Mysłowice

Opinie o Geldbach

Aneta
użytkownik zarejestrowany

@imgw rozumiem, że bardzo pozytywnie oceniasz Geldbach jako pracodawcę. Pracy w jakim dziale dotyczy Twój komentarz? Taka informacja będzie istotna dla osób szukających informacji na temat pracy w firmie. Wspominasz, że firma zapewnia naukę języków. Chętnie usłyszymy więcej na ten temat. Jakie jeszcze możliwości rozwoju mają zapewnione pracownicy?

imgw

Ktoś sobie nie poradził w Geldbachu i daje upust emocjom w internecie? Firma rewelacyjna jak na polski rynek pracy. Wynagrodzenia adekwatne do wkładu. Oczywiście wypłacane zawsze na czas. Jest też kilka standardowych dodatków jak ubezpieczenie, karta sportowa, dofinansowanie do obiadów, nauka języków obcych. Intrygi? Organizowali je ci, którzy na szczęście już tu nie pracują i to prawdopodobnie ci sami, którzy w powyższych wpisach narzekali na firmę. Reszta zarzutów jest równie absurdalna... aż nie chcę się tego komentować... Szczerze polecam tą firmę każdej ambitnej, pracowitej i mądrej osobie!

vbn
użytkownik zarejestrowany

@johnie no ale mimo wszystko wazne ze premie jednak sa oferowane bo powiem Ci szczerze ze ja znam firmy w kotyrch nawet po wielu latach pracy ludzie nie dostaja ani zadnej premii ani zadnej podywzki..

johnie

@amao premie moim zdaniem ustawione bardzo ciekawie ale w sumie korzystnie. Z jednej strony wysokie a z drugiej nie aż tak zeby 'siedzieć' i nic nie robić do końca miesiąca, także fajne pieniążki można sobie wypracować. przelewy zawsze na czas.

G-A

Bardzo dobrze rozwijająca się firma, rodzinne podejście do pracowników, dobre zaplecze socjalne, obiadki częściowo sponsoruje firma - co jest rzadko spotykane. Pracuję tu już wiele lat i wiem, że na rynku bardzo trudno o takiego pracodawcę. Polecam zwłaszcza młodym ambitnym ludziom.

Staszek

Fajna praca, polecam!

Yurgen

Aplikanci przyjmowani z polecenia obecnych w firmie. Manipulejszen na porządku dziennym, jedno mówione trzecie robione...Działania Pana Prezesa zakrawają na czysty wyzysk (jest jeszcze lepsze słowo wyżej na to co ten człowiek wyprawia) kółko różańcowe do intryg jest, życia priv najlepiej jakby nie było, wnikanie w priv i wykorzystywanie tego do własnych celów -tak... Więcej z wielu przykładów nie będę wymieniał...

Jan

Inwigilacja i wścibstwo prezesa posunięte do granic absurdu, zespół wzajemnej adoracji i szkolenia do bani.

dick

Uważam, że firma nie jest godna polecenia, pełna inwigilacja szczególnie przez Pana Prezesa ciekawi go życie prywatne każdego. Atmosfera bardzo zła, jedyny plus to pensja na czas, ale o premii można zapomnieć jeżeli jest się handlowcem. Brak szkoleń - przywileje tylko dla wybranych.

Eryka

Odradzam szczerze tę firmę. Wyzysk, krętactwa, intrygi i to wszystko

Stach

To nie firma(usunięte przez administratora)

max

Firma poniżej jakiejkolwiek krytyki, Porażka i żenada.

były pracownik

szkoda gadać. żenada. omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

Zostaw opinię o Geldbach - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geldbach