Opinie o Capgemini w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Capgemini. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Capgemini o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Capgemini w Kraków

Witam, za kilka dni mam rozmowę na stanowisko Credit and Collection Junior Specialist. Francuski znam biegle angielski na poz. B1. Jakie kwoty netto zarabia się na tym stanowisku?

Około 3500 brutto - sprawdź w kalkulatorze ile to netto wychodzi. Jakieś 2500?

Bez sciemy

3500 brutto + dodatek jezykowy 850 brutto = 4350 brutto

Kandydatka

Ktoś wie ile mogę zarobić na stanowisku Młodszy specjalista ds finansowych z j angielskim? Plus pytanie czy te testy rekrutacyjne online są trudne? I jak wyglada rozmowa w siedzibie firmy?

Dagmara
@Kandydatka

Na początek dają ok. 3300 brutto.

xyz
@Dagmara

moge prosic o przyblizenie pytan rekrutacyjnych na ostatim etapie rekrutacji tzn.rozmowy z przyszlym menagerem? :) Chodzu mi glownie o to czy sa jakies 'zadania' do wykonania typu napisanie meila lub wykonania czegos w excelu czy glownie sama rozmowa?

@Dagmara

A czy później jest szansa na jakaś podwyżkę?

@xyz

Ja byłam na rozmowie i są zadania do wykonania. Dwa w excelu, do napisania mail i do przetłumaczenia mail :)

Matt

Hej! Czy orientuje sie o jakich zarobkach mozna rozmawiac jesli chodzi o stanowisko Finance and ACcounting Process Specialist with English? :) bede mega wdzieczny!

Jatoja

3brutto, po roku, 3.05 brutto po 4rech, po 10latach, 3.1

Matt
@Jatoja

@Jatoja serio? Inne firmy oferuja na podobnych stanowiskach 5-6k brutto, skad az taka roznica? :o To potwierdzone info czy zgadywanka?

Ktosiek

To był sarkazm Szerloku xD

@Ktosiek

Nie do konca sarkazm. W niektorych korpo zarobki sa bardzo slabe a ta w temacie zawsze oferowala najnizsze stawki. Musi zostac przeciez kasa dla managierow. To jest prawdziwa szczurownia ale to zasluga glownie samych polakow. W innych korpo za to samo na 100% dostaniesz wieksze wynagrodzenie. Nie przekreslam wyboru tej firmy ale przestrzegam, lata temu bylo slabo, a co dopiero teraz...No chyba, ze lubisz szczurownie i szczucie na innych.

Dagmara

Ok. 4300

Misiek

Hej. Jakiej wyplaty (netto) mozna spodziewac sie znajac polski, angielski, szwedzki (native/c2) i norweski (B2) ? Czy szwedzkie projekty sa ciekawe, czy robienie w kolko tego samego (aka copy - paste) ? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Good
@Misiek

Szczerze to nie trać czasu I nerwów na tę firme I aplikuj gdzieś indziej. Tutaj to możesz czasami nawet 2 miesiace czekac na odpowiedz czy sie dostales czy nie a I tak sie nie doczekasz.

Tak samo jak niżej, rozmowa telefoniczna wstępna ok, potem spotkanie umówione i nikt się nie pojawił, brak info o tym, nie ma z kim się skontaktować zapytać o co chodzi, marnowanie czasu ludzi. nie polecam jeśli komuś faktycznie zależy normalnie na pracy.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
Gregor

Czyżby konkurencja zaczęła pisać na forum? Trzeba jeszcze wypracować sobie dobrą opinię jako pracodawca!!

Jak nie wiadomo o co chodzi...

Mam pytanie odnośnie zarobków na stanowisku junior accountant with English. Gdzieś tutaj przeczytałem że na start dostaję się 2500 zł netto. Pierwsze pytanie utwierdzające czy to prawda? I druga sprawa Pan na rozmowie poinformował mnie że jeśli wybiorę zmiany popołudniowe to mogę liczyć na wyższe wynagrodzenie niż zmiany poranne.( bez podania szczegółów ) Jak to jest, to 2500 zł netto to jest przy pracy na rano na popołudnia czy może jakaś średnia wyliczona. Będę wdzięczna za informację. Pozdrawiam

Malla
@Jak nie wiadomo o co chodzi...

W Capie jest dodatek za pracę w godzinach wieczornych (jeśli kończysz po 22) 35zl brutto za dzień było ok. 2 lata temu.

pedr

Jacy w Capie są ludzie ? Pytam dlatego, że odkąd mój kolega się tam zatrudnił ... zrobił się lekko mówiąc dziwny. Opowieści o rozwoju, corpo, różnych projektach . Tutaj też pytanie odnośnie pracy - nazwy projekty, czy jest ona tak wielce kreatywna ? Czy raczej robi się z człowieka osła wmawiając mu poczucie kreatywności ? Za odpowiedzi dziękuję. Pytanie nie miało być złośliwe, nikogo nie chciałem urazić Pozdrawiam

Emily
@pedr

Ludzie, tak jak wszędzie, są bardzo różni i zależy na kogo trafisz. Nadętych osłów myślących ze są kluczowi i niezbędni dla procesu tez jest bardzo dużo.

Nie polecam
@pedr

Klika filozofek menedzerek. Przyklad tragicznego zarzadzania, kumpterstwa i promowania ludzi bez kompetencji. Kupa zmarnowanych talentow. Jesli szukasz czegos kreatywnego napewno Cie przyjma, zeby obrzydzic zycie. Generalnie mac na rok i uciekac, zeby sobie nie zniszczyc psychiki. Wyciskanie do ostatniej kropli sil,a jesli sie nie dasz rozmowy pouczajace ze sie nie angazujesz. (usunięte przez administratora) jesli swiergoczesx od rana o ladnym sweterku pani menedzerki lub chodzisz na kawke mozesz zyc dlugo i dobrze, w innym razie zniszcza Cie(usunięte przez administratora)

Marcello

Czy akademia jezyka francuskiego jeszcze dziala w capie? Czy rekrutuja do pracy z znajomoscia jezyka na.poziomie B1 z gory dziekuje????

Céline

Cześć. Czy jest ktoś w stanie powiedzieć jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna przez telefon, jak również rozmowa w firmie, gdy sprawdzany jest poziom języka francuskiego na poziomie A2/B1? O co kandydat jest pytany w tym języku? Na jakie pytania warto opracować odpowiedzi?

@Céline

Bylas kiedys na rozmowie kwalifikacyjnej ? Jezeli tak to wyglada jak typowa rozmowa. Ja sie nikogo nie wypydalem jakie sa pytanie nie ukladalem sobie odpowiedzi. Poszedlem na luzaka i prace dostalem. Liczy sie improwizacja usmiech i poczucie humoru.

Jestem przed rozmową na stanowisko Finance Specialist (z angielskim) w Krakowie - jakie stawki są realne dla juniora? Nie chciałbym strzelić za dużo /mało. Z góry dzięki za pomoc :)

Szczerze o Capie

Moim zdaniem jest to jedna z lepszych korporacji w Krakowie. Patrząc po komentarzach poniżej - wiele osób się z tym nie zgadza - ale prawda i rzeczywistość są takie, że wszystkie korporacje działają w ten sam sposób - żadna nie chce dawać podwyżek, awansów, więc narzekanie tego typu znajdziecie wszędzie. Dodatkowo trzeba zdawać sobie również sprawę z faktu, że wszystkie te firmy korzystają z tych samych matryc płacowych! Więc zamiast narzekać, że nowi pracownicy zarabiają więcej (tak jak nowi klienci sieci telefonicznych czy innych telewizji mają niższe abonamenty), to trzeba mieć jaja i złożyć wypowiedzenie albo przynajmniej zasugerować to przelozonemu dając mu szansę na przemyślenie sprawy. Dodam tylko do tego, że osoby z doświadczeniem z kilku miejsc mają zupełnie inna wiedzę i doświadczenie, niż ktoś kto siedzi w jednym miejscu i umie robić tylko to - dużo szersze spojrzenie na proces i głęboko polecam wszystkim poszerzać swoje horyzonty, jeśli zależy im na podwyzkach i awansach. Z mojego doświadczenia wynika, że Capgemini jest firmą najchętniej dającą awanse i podwyżki! Do tego jest bardzo duża, dzięki czemu są tu duże możliwości rozwoju - zarówno poziomego jak i pionowego. Pracowałam w firmach o płaskich strukturach, gdzie na stanowisku specjalisty ludzie siedzieli po 10 lat za stawkę ustalona również wtedy i marzyli o tym, że w dwunasta rocznicę zostaną seniorem. Natomiast w Capgemini stanowiska specjalistyczne to tylko początek drogi i wszyscy moi znajomi, którym się chce są za to wynagradzani - w tym osoba, która przeszła od juniora do team lidera w niecałe 4 lata. I sama jak przyszłam do tego projektu jako specjalista - ona też była tam wtedy specjalista - to od razu było widać, że jest to bardzo pracowita osoba o wielkich predyspozycjach do zarządzania. Dziś ona jest tam team liderem, a ja jestem seniorem w innym projekcie. A to, że projekty są różne, ludzie są różni, można trafić lepiej lub gorzej - tak, jak wszędzie. Zdarza się, że trafi się super - dostanie się atmosferę, szkolenia, wsparcie. A zdarza się, że trafi się tragicznie - atmosfera grobowa, brak szkoleń, chore oczekiwania. Pensje nie odbiegają od standardów rynkowych, zależą po prostu od stanowiska i kompetencji, które się na nich wycenia. Zauważcie że jak gdzieś aplikujecie i nagle wszystko z twojego cv pasuje idealnie do oczekiwań potencjalnego pracodawcy to on zaraz składa ofertę przewyzszajaca twoje oczekiwania finansowe, a jak nie to rekruter nawet nie oddzwoni z feedbackiem. Podsumowując: polecam tę firmę na pierwsze doświadczenie w korpo, również na drugie i na dalsze także. Niestety w tej firmie trzeba pracować, więc jeśli ktoś szuka oferty "place za nicnierobienie" to tu będzie rozczarowany. Ktoś wcześniej wspomniał, że jest to firma z najwyższym wskaźnikiem powrotów. Ja jestem jedną z tych powracających osób i nie byłam jedyna na onboardingu. Bo Capgemini to naprawdę fajna firma i należy to troszkę oddzielić od oceny poszczególnych projektów.

@Szczerze o Capie

Czy na pewno nie pomyliłaś korporacji? Ja bardzo lubię swoją prace (mam porównanie do innych) i współpracowników ale to chyba jedyne co mnie tam trzyma. Żadnych oszustw i przekrętów finansowych w projekcie? Nikt nie blokował rozwoju? solidna praca i starania zostały docenione ? Takie projekty zorientowane na rozwój pracownika, w których można coś osiągnąć ciężka praca a nie znajomosciami w ogóle istnieją w Capgemini?

Mateo
@Szczerze o Capie

Haha ewidentnie wpis pracownika HR. Wstydu nie macie? Jakie podwyżki jak co roku od lipca wszystkie budżety są zamrożone.. Na start jest jakieś 20% mniej niż u konkurencji ubs, ABB, shell bo roku pracy znajomi odchodzili za +2, 3 tysiące więcej w finansach. Na podwyżkę nie ma szans. Awans to tylko widzimisię szefa, zresztą teamlederzy mają prawie żadne możliwości decydowania o czymkolwiek. Pieniędzy nie ma na nic. Powroty? Owszem, bo jest to najlepszy sposób na znaczącą podwyżkę, sporo ludzi wraca po roku dwóch i są w stanie wynegocjować zupełnie inne warunki. Podsumowując - nie trolluj.

@Szczerze o Capie

Jesteś idealną kandydatką do pracy w korporacji. Muszę Ci to przyznać, że dobrze i z sensem napisane. Jakbym szukał nowego pracownika to od kopa dostałabyś stołek. I własnie przez takich ludzi jak Ty w tej i tym podobnych firmach jest tak beznadziejna atmosfera. Za bardzo uwierzyłaś w siebie i to co Ci powiedzieli. ;-)

BezZnajomościNIC
@Anonim

Tutaj niestety zgodzę się częściowo z kolegą. W dużej mierze jeśli chodzi o rozwój, to dostrzegam u siebie i u kolegi z zespołu na innym piętrze podobnie. Znajomości to stety albo niestety wszystko. Zauważmy, że w Capgemini sami musimy zadbać o rozwój a to da się tylko poprzez znajomości. Wszyscy mówią o rozwoju, ale niech ktoś z HR'ów powie mi, jak ja np. mam dowiedzieć się o materiale i tym, czym zajmuje się dany zespół, kiedy w Assessmencie nie pisze nic o zespole, nic o członkach, nawet imienia i nazwiska TM'a danego zespołu nie ma. Chcesz napisać na ich skrzynkę? Nie masz jak bo nie ma tego skrótu nawet w Assessmencie. Jak ktokolwiek ma przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną, kiedy nie wie nawet kogo zapytać o to co może się pojawić albo czym zespół się zajmuje. Aplikowałem ostatnio na stanowisko wyżej, to TM tego zespołu się mnie podczas rozmowy pytał czy rozmawiałem już z pracownikami. Parsknąłem śmiechem mówiąc, "skąd miałbym się dowiedzieć, kto tam pracuje?" Własny TM ci nie powie, bo aplikując gdzie indziej on traci pracownika, więc też nie uśmiechnie się i nie powie "tam". Pracuję na dedykowanym kliencie i czuję się jakbym miał klapki na oczach próbując przejść na inny projekt. Aplikując na cokolwiek liczysz się z konkurencją i tak naprawdę ten co ma lepsze znajomości w danym zespole, albo poprzez koneksje, otrzyma informacje niezbędne do zdania takiego assessmentu. Jestem na Service Desku i patrząc co dzieje się w około wiem już w dniu dzisiejszym, że na ten SD jestem skazany, ponieważ nie mam kontaktów, nie mam 50 znajomych w różnych teamach, a nawet jak mam, to oni też chcą awansować i nie podzielą się wiedzą. To jest Corpo, ale słabo to wypada stojąc obok i patrząc co się dzieje. Capgemini jest fajnym miejscem pracy, owszem, ale pod względem wynagradzania ciężkiej pracy, to niestety. PS: Przeskoczyło mnie 2 młodszych pracowników stając się CM oraz IM na projekcie, pomimo że bilansem ilości i jakości ticketów ich przebijam i to mnie nieraz się pytali jak zrobić dany ticket oraz teraz czasem pytają jak coś zrobić. Dlaczego? Bo skumplowali się z poprzednimi osobami na tych pozycjach. Co najlepsze na jedną pozycję nie było nawet assessmentu, po prostu się dowiedzieliśmy, że ta osoba dostała się. Brawo.

Niko
@Anonim

generalnie duzo raacji w tym co napisala "Szczerze o Capie" - duzo osob wraca bo nawet w innych firmach jesli kasa wieksza to (usunięte przez administratora) chaos i (usunięte przez administratora) True story.

Niko
@Mateo

Meteo nie trzeba pracowac w dziale hr by miec dobre zdanie o tej firmie - przykladem jestem ja.. jest momentami trudno ale koniec koncow nie ma padaki wiec nie przesadzaj, a jak Ci sie nie podoba to sobie po prostu zmien :- ) po co narzekac? zmien.

maryjane
@Niko

Jakie zarobki na A1 na stanowisku junior accountant oraz czy są szkolenia wprowadzające, jakis onboarding itp?

@Niko

A w którym dziale jest tak dobrze? Chętnie się przeniose jeśli tylko mnie zapewnisz ze jest super. Bardzo dużo zależy niestety od managementu który to o wszystkim decyduje - niestety nie w każdym projekcie management wie co robi i zna się na pracy. Jakby co to drzwi do wyjścia są zawsze otwarte. Nie chodzi mi o super wysokie pieniądze, bo nigdzie takich nie ma, tylko o godne warunki pracy i rozwoju.

@Szczerze o Capie

Możecie wierzyć w co chcecie, również w swoje teorie spiskowe czy inne, każdy ma wolną wolę. Zapominacie jednak, że w krakowskim oddziale pracuje kilka tysięcy osób :) Nie jestem fejkiem z HR ani jakimś super korposzczurem. Raczej po prostu myślę logicznie i racjonalnie i dlatego nie potrzebuję znajomości, by dostawać podwyżki, awanse i bonusy. Nie każdy nadaje się do każdej pracy i nie w każdej firmie moje kompetencje były tak doceniane, jak w Capie. Przykre jest, że przez tak wiele osób przemawia zazdrość i zawiść, bo nie potrafią odnaleźć się we współczesności otoczonej korporacjami, gdzie 10% mieszkańców miasta pracuje właśnie tu! W biurach! Jak macie jakikolwiek talent, to róbcie swój biznes - fryzjerski, knajpiany czy co tam umiecie robić. Hejtowanie korpopracy w internecie jest ani nikomu do niczego niepotrzebne, ani nie wnosi nic sensownego dla osób, które wchodzą tu po prawdę. A ja mówię szczerze, jak jest, nawet jeśli niektórych to tak strasznie boli.

Ja akurat wprowadzam świetną atmosferę :)

Do dwóch razy sztuka

Cześć, Rok temu bezskutecznie aplikowałem do Capa. Chciałbym spróbować ponownie. Ale mam wrażenie, że oferty pracy w tej firmie są tylko i wyłącznie mitem. Może ktoś opisać aktualną sytuację w Capie? Czy ludzie dostają się tam po znajomości czy z ogłoszeń? Czy ludzie pracują tu dłużej czy szybko odchodzą? Pozdrawiam

dfdsfdsfds
@Do dwóch razy sztuka

szybko odchodzą, rotacja jest duża bo zarobki nie powalają. Oferty pracy są prawdziwe może po prostu cie nie chcą?

@dfdsfdsfds

Oczywiście jest taka możliwość, że mnie nie chcą. Nie zakładam złej woli z ich strony.Ale jak to jest: czytam, że cały czas szukają nowych pracowników, że na juniorskie stanowiska jest się tam łatwo dostać. Najwyraźniej konkurencja musi być ogromna, do Krakowa przyjeżdżają ludzie z całej południowej Polski.

Smutna

Odchodza sami fajni ludzie :(

@Smutna

A możesz mi powiedzieć jaki jest pozom językowy w Capie? Czy faktycznie poniżej angielskiego na b2 nie ma czego szukać?

Ixi
@do dwóch razy sztuka

Jeśli aplikujesz na stanowisko na którym będziesz obsługiwać ludzi z USA no to ten b2 jest raczej konieczny. A i tak może być czasami ciężko.

@Ixi

Chodzi mi raczej o stanowisko administracyjne, bez kontaktu z klientem zagranicznym . Nie mam znajomych w Capie, więc nie wiem czy w ogóle takie oferty są.

JakŻyć
@Do dwóch razy sztuka

Mnie tez sie tak wydaje, ze niektore ogloszenia pracy z tej firmy sa fikcja - 2 razy skladalam CV na to samo stanowisko z jezykiem skandynawskim, niby takie zapotrzebowanie, a oferta jest nadal aktualna (juz z 10 miesiecy chyba)... To w koncu szukaja kogos czy nie?

Rosie
@Do dwóch razy sztuka

Ja osobiscie dostałam prace dwa miesiące temu z ogłoszenia z Instagramu, gdzie złożyłam aplikacje wiec wątpię żeby jedyna opcja dostania pracy w capie były znajomosci.. co za brednie.

Rosie
@Do dwóch razy sztuka

Jeszcze chciałbym dodać, ze aplikując nawet nie było mnie wtedy w Polsce. Wszystkie rozmowy odbywały się telefonicznie a rozmowa ostatnia -kwalifikacyjna odbyła się przez skype w moim przypadku. I dostałam prace w ciągu dwóch tygodni. :)

anetablee
@Rosie

Rosie a jakie cv wyslalas? Po polsku czy angielsku? Ja mysle o powrocie do Polski I szukam pracy z UK, bo wiadomo nie chcialabym wrocic do kraju bez zatrudnienia. Ja poki co aplikowalam o dwie pozycje w Capgemini I cisza... Ukonczylam w Polsce filologie angielska, a w UK PRandcomms moj jezyk jest na poziomie C2. Gdzie uderzac w Capgemini? jakie pozycje? jakies rekomendacje?co myslicie?

ola

Na jakie stanowisko aplikować na początek? Jeeli mój angielski jest na poziomie b1/b2? Jak wygląda rekrutacja? Jakie stanowiska to głównie klepanie?

Kaśka

1st line support analyst German C1 + Eng B1 +, ile wołać na rekrutacji? Roczne doświadczenie, SAP, VMware, obecnie pracuję na bardzo wymagającym projekcie, więc nauczyłam się już sporo.

<(*/\/\*)>
@Kaśka

Z Niemieckim na takim poziomie to 7-10 tysięcy brutto.

Banan
@<(*/\/\*)>

Za kwartal platne chyba.

@<(*/\/\*)>

7-10 tys brutto to spory przedział.

@Kaśka

Jezeli masz żmijowany charakter, to szybko dojdziesz do prawego przedzialu.

Kaśka

Złośliwości zostaw dla siebie :) Stoję przed poważnym wyborem, dlatego szukam opinii. Pozdrawiam

@Kaśka

Jakbys stala przed powaznym wyborem to bys nie aplikowala do tej firmy. Ale mam wrazenie, ze wyzej wymieniony warunek spelniasz. Tak wiec, powodzenia!

Ktoś

Z tego co widzę to kogoś tu boli że ktoś coś umie lepiej. Nie obrażaj ludzi. Dziewczyna zadała proste pytanie

Ewew

Witam, chciałabym rozpocząć swoją pierwszą, poza praktykami pracę w Capgemini. Za pół roku kończę licencjat z Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Języki, którymi się posługuję to angielski C1 i francuski (bizensowy) A2. Jakiego zarobku mogę spodziewać się na start "kariery" i czy mogę liczyć na pracę z językiem francuskim na poziomie A2 i tym samym - jego rozwijaniem?

@Ewew

Sama uczę się języka i będąc na B1 nie mogłabym stwierdzić, że jest to biznesowy. Biznesowy to może być B2-C2. A2 to podstawy, umiejętność formowania prostych zdań, żaden biznes.

@Kasia

Absolutnie się nie zgadzam. Język biznesowy może być od podstaw przy założeniu, iż uczysz się słownictwa wykorzystywanego typowo w przedsiębiorstwach (typowo ekonomicznego), a nie takich słów jak w liceum typu "drzewo", "ptaki" itd., które w pracy się nie przydają :) Również korespondencje przy języku francuskim biznesowym (od poziomu A1) są nastawione na rozwiązywanie problemów związanych z sytuacjami życia codziennego firmy, ustalaniu grafiku naszego menedżera itd. :) A język biznesowy nie polega na umiejętności wypowiadania się, a na znajomości słownictwa. Osoba może całe życie mieszkać we Francji i mówić perfekcyjnie po francusku, ale to nie oznacza, że jej umiejętność językowa kształtuje się na poziomie biznesowym.. jeśli nie zna słownictwa korporacyjnego..

@Kasia

qyeer

Na początku na poziomie HR rekrutacja była bardzo szybka i profesjonalna, widać, że dział się stara. Rozmowa telefoniczna, testy niezbyt skomplikowane. Niestety rozczarowana byłam rozmową z Managerami zespołu w siedzibie. Już z samego początku dali odczuć, mówili, że mamy bardzo mało czasu i musimy się spieszyć. Na rozmowie oprócz tego dali kilka zadań z matematyki, e-mail z angielskiego do napisania i przetłumaczenia. Nieporozumieniem natomiast było sprawdzenie znajomości Excela (w ogłoszeniu o pracę wymagany był tylko j. ang) na poziomie zaawansowanym. Dwa zadania na 7 minut, ponadto za ramieniem stał manager z ironicznym uśmiechem obserwując każdy twój ruch. Atmosfera rozmowy nie sprzyjała, ale na koniec spytałam o to jakie szkolenia czekają nowego pracownika na początku. Manager "ważniak" odpowiedział: nie ma żadnych szkoleń. Druga managerka starała się jakoś wybrnąć, ale niesmak pozostał. Przyjęłam pracę w innej firmie

qyeer
@qyeer

Jeszcze w trakcie rozmowy zaczął dzwonić im telefon... Bardzo profesjonalnie

yolo

Czy ma ktoś jakieś informacje o zarobkach w Capgemini z językiem francuskim?

aloha

Jaki jest wymagany angielski? I jaka jest płaca z samym angielskim? Jak wygląda proces rekrutacji (mniej-więcej), bo zastanawiam się, czy próbować się tam dostać. Z góry dzięki za pomoc. :)

Pelly

Czy ma ktoś możliwość mnie polecić do tej firmy na stanowisko IT?

Ana
@Pelly

Mogę Cię polecic. Prosze o przesłanie cv na maila leszcz89@vp.pl

pytanie ?

Witam, Mam pytanie, proponują mi prace w tej firmie z fr, za dość dobre pieniądza. Sęk w tym że musiałabym zrezygnować z obecnej pracy i przeprowadzić się do Krakowa. Jak myślicie opłaca się? Czekam na wasze opinie. Pozdrawiam

@pytanie ?

Nie wiemy ile zarabiasz w obecnej pracy, a ile proponuja w Capciu

Zostaw merytoryczną opinię o Capgemini - Kraków

• Jak się pracuje w Capgemini?

Zobacz opinie na temat firmy Capgemini tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 284.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capgemini?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 149, z czego 20 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 45 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capgemini?

Kandydaci do pracy w Capgemini napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capgemini