Cross Finance Spółka Akcyjna

Opinie o Cross Finance Spółka Akcyjna

klient

Zwykli cwaniacy, którzy próbują dokonać przestępstwa z art 286 KK rękami swoich pracowników wyłudzając niby należności, do których nie mają prawa.

@klient

W punkt. Niestety niewiele można z tych chamstwem zrobić. Jedyne co pozostaje to pamiętać żeby nigdy samemu nie zatrudnić u siebie kogoś kto ma ufajdane CV pracą w CrossFinance. Takich ludzi nie powinno się już wpuszczać do normalnych firm.

odp

Brak chetnych do pracy za tak niskie stawki i jakosc spraw na zleceniu, to mamią ludzi aktualnie umowa na czesc etatu, a nawet łaskawcy "są w stanie" zaoferowac umowe na caly etat ( ciekawe ile trzeba warunkow spelnic, zeby otrzymac taki "luksus") ale auto i sprzet oczywiscie katuj w dalszym ciagu swoje. "Biznesmeni".Wszystko jak najtanszym kosztem

@odp

a kto by chciał pracować w takim "zawodzie", ani się taką profesją pochwalić w rodzinie, ani u przyszłego pracodawcy. Nie można też wiązać ŻADNEJ przyszłości z takim zawodem, bo wszystko i tak zastąpią voice-boty. I co wtedy?

beata6726

Brak profesjonalizmu w obsłudze klienta, pracownicy chyba są brani z ulicy Dla mnie najgorsza firma z jaką rozmawiałam, a rozmawiam z wieloma firmami windykacyjnymi więc polecam do poduci Zasady Dobrych Praktyk i poczytać też coś o Etyce

Taki Rysiek
@beata6726

Mam dokładnie taką samą opinię i doświadczenie. Nie wiem, czy to ma być taki pomysł na biznes - celowo trafia się do kontaktu z chamstwem, żeby kolejna firma windykacyjna wydała się bardzie profesjonalna ma ich tle? Dla mnie było niepojęte, że w ogóle istnie świat takich ludzi jak ci, pożal się boże, windykatorzy i czy ja naprawdę muszę mieć z takim chamstwem do czynienia? Spłaciłem swoje długi gdy moja firma się rozkręciła (dogadując się z ludźmi, którzy przywrócili mi wiarę w profesjonalizm w windykacji) i dziś sam zatrudniam ludzi. W życiu nie zatrudniłbym nikogo, kto w CV ma wpisane 'pracowałem w Cross Finance".

Aaaaa

Ta firma liczy za wszystko .nie dodają nadpłaty po spłacie pożyczki .jest wiele kruczkow o których nie korzystnych .

@Aaaaa

To oczywiste, że firma, która już przy pierwszym kontakcie (dzwoni automat i każe czekać, aż łaskawie Pan Konsultant odbierze) wykazuje niskie standardy etyczne, nie ma nic do zaoferowania. Ciekawi mnie po co się tam zatrudniłeś? Nie lepiej znaleźć sobie zawód, który cieszy się chociaż minimum szacunku społecznego?

Aplikowałeś do Cross Finance Spółka Akcyjna na stanowisko Specjalista/-tka Windykacji Telefonicznej? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Pamiętliwy

Firma stosuje nieetyczne metody, polegające na natrętnym dzwonieniu i prymitywnym skrypcie rozmowy windykacyjnej (przerywanie rozmówcy, przekręcanie drobnych słów, próba zdenerwowania rozmówcy). To model biznesowy z ubiegłego wieku. Są dobre firmy windykacyjne, które po prostu wyjaśniają jak wygląda sytuacja, kiedy sprawa może trafić do sądu, do komornika i współpracują. Jedyne co ma do zaoferowania CrossFinanse to namolne telefony, na granicy prawa karnego. Ktokolwiek w takiej firmie pracował, moim zdaniem nie nadaje się do zatrudnienia między ludźmi. Rekomenduję wszystkim pracodawcom by odrzucali kandydatów mających taką pracę w swoim CV.

Klient Citibank

O skali prowincjonalności tej firmy niech świadczy fragment opisu, który o sobie napisali" "Kadra pracownicza podlega wnikliwej selekcji, systematycznej ocenie i couchingowi. " Nie "coachingowi" tylko "couchingowi" (coach = trener, couch = kanapa) Łatwo sobie wyobrazić poziom panujący w tej firmie, jeśli pracownicy są "systematycznie oceniani na kanapie". :-) Co za dno. Dlatego NIGDY nie należy zatrudniać ludzi, którzy skalali(!) się pracą w firmach windykacyjnych.

Magda
@Klient Citibank

Witam, czepianie się literówki świadczy o zajadłości wpisującego, na pewno nie należy zatrudniać zajadłych.

@Magda

Przez litość dla CF i szacunek do własnego czasu pominę pozostałe nieporadności językowe. Brak troski o detale jest dla mnie zawsze sygnałem chaosu i robienia wszystkiego "po łebkach" w organizacji. To dlatego np. nie robi się biznesu z ludźmi, którzy robią błędy ortograficzne w korespondencji. Widać zespół CF składa się z takich amatorów, pracujących "po łebkach". No ale ro zrozumiałe, ze nikt wartościowy nie chce pracować w firmie zajmującej się... wydzwanianiem po ludziach. :-)

Hrabi
@Klient Citibank

Ale się uśmiałem czytając te wpisy. Elokwentny Klient Citibanku wytyka innym literówki a sam nie jest w stanie się ich ustrzec :-) Dobre :-) "No ale ro zrozumiałe".

Klient Citi
@Hrabi

O! kolejny wpis (zapewne tego samego) pracownika. No dobrze, co my tutaj mamy... Aha. Nacisnąłem "r" zamiast (leżącego obok "t". Wow. Sherlocku. :-) Ależ z ciebie bystrzacha. Widać ze CrossFinance zatrudnia najlepszych :-) Niestety nie zaliczam. Co innego post napisany od niechcenia i błąd naciśnięcia klawisza lezącego obok... A co innego dopuszczenie gamonia do zrobienia opisu własnej firmy, któremu wydaj się , że "coaching" pisze się tak jak słyszy. :-) Musicie zacząć zatrudniać pracowników o wyższych umiejętnościach. Amatorzy.

Lupus
@Klient Citibank

Biznesu nie robi się z ludźmi którzy nie regulują swoich zobowiązań. A tu jasno wynika że Ty masz z tym duży problem. I prawdopodobnie Twoja nieporadność życiowa spowodowała że tak tryskasz jadem

Miracle
@Klient Citibank

Witam. Nie mam nic wspolnego z windykacja. Ale czytam te wypociny i nie moge uwierzyc. Kolejny... mocny w necie, slaby w swiecie. Trzeba placic na biezaco i nie bedzie tematu. Rozgoryczony bo musi oddac pieniadze. I tak wyglada ten kraj. Obrona przez atak. Ciesz sie czlowieku ze nie jestes dluzolem w latach 90. To bys zobaczyl co to byla prawdziwa windykacja.

Czasoumilacz dłużników.
@Klient Citibank

Nigdy nie należy pożyczać takiemu co nie skalał się oddaniem tego co pożyczył.

Kapitan
@Klient Citibank

Nie marudź tylko płać. Nikt bez powodu nie przyjeżdża.

@Kapitan

Rozumiem, że CrossFinance postanowił wysłać swoich najwybitniejszych, żeby trochę rozmyli nieprzychylne komentarze. To jest skala żenady tej organizacji. Drogie dzieci, wszystko mam spłacone, miałem chwilowy problem, miedzy mną a Citibakiem. Juz rozwiązany. Wasze wsparcie polegające na próbach dzwonienia do mnie z samego rana, wysyłania SMSów czy e-maili w dobie apek do blokowania natrętów okazał się kompletnie nieskuteczne. Tak mi przykro, że nie dostaliście (zapewne) złotówki prowizji za swoje nędzne próby. :-D

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Cross Finance Sp. z o.o.?

Arek

Pracownicy są fantastyczni, atmosfera przesympatyczna. Ale każda inna osoba poza pracownikami telefonii jest fałszywa do bólu. Zwłaszcza Ci o nieco wyższym stanowisku :)

@Arek

dlaczego tak uważasz?

Karol

A można zrezygnować z nadgodzin?

VIN

Praca negocjatora terenowego. Wymagania: -Posiadania własnego samochodu, telefonu komórkowego oraz komputera Jeśli firmy nie stać na podstawowe narzędzia to gdzie dalej? Dziękuje, do widzenia.

@VIN

Niepoważna oferta.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Cross Finance Sp. z o.o.?

Tryton

Normalne, pozytywne. Cross to firma z dobrą atmosferą wśród pracowników. Osobiście jestem zadowolony.

zamit

Słabo...kiepskie zlecenia, przemielone to wszystko,realne zarobki po odliczeniu kosztów szkoda gadać. Myślałem, że będzie lepiej. Szkoda czasu i samochodu.

Sam

To jakiś krzak jest. Ogłoszenia o pracę śmiech na sali. Swój samochód komp i całą resztą. Najlepiej na działalność. Frajerów po prostu szukają.

AK

Miałem okazję współpracować z ta firmą przez chwilę. Na ogół bardzo słabe sprawy, kontakt z dłużnikiem osobisty lub telefoniczny graniczy z cudem, a procent jest tak śmieszny, że ciężko jest zarobić nawet na paliwo. Nie mam pojęcia jak oni konkurują z innymi firmami windykacyjnymi biorąc pod uwagę to co proponują finansowo. Oczywiście na początku współpracy wszystko jest przedstawione w pięknych słowach, ze jest gdzie w Polsce jakiś windykator, który zarabia niesamowite pieniądze. Szkoda czasu i samochodu na obietnice bez pokrycia.

Pracownik biura Cross Finance

Dzień dobry, w związku z prowadzoną rekrutacją dla windykatorów współpracujących na wszelkie pytania odpowie osoba bezpośrednio odpowiedzialna za zatrudnienie na ww. stanowisko, do której podaję kontakt telefoniczny; uprzejmie proszę o kontakt tel. pod nr 513 087 301 Pozdrawiam

Czy rozmowa rekrutacyjna w Cross Finance Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

o jakim stanowisku mowa?

Ola

Dzwonią do znajomych, lub wysyłają do nich smsy ( nie mam pojęcia, skąd mają numery telefonów- po zapytaniu kłamią, że numer jest wskazany jako kontaktowy), podają numer sprawy i proszą o kontakt z DŁUŻNIKIEM podając jego imię i nazwisko. Czy to nie jest karalne???

Na telefon syna dostaje smsy ze mam do nich przedzwonić i podaja tam nr sprawy. Nie wiem o co chodzi , jak sprawdzić numer sprawy , bo nie odbierają mi telefonu

sala

Konsultanci bardzo chamscy. Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia.

Aleksander
@sala

Rozumiem, że wypowiadasz się z poziomu interesanta, który miał okazję rozmawiać z konsultantami pracującymi w firmie Cross Finance? Podaj, proszę więcej szczegółów, co dokładnie Ci się nie podobało.

tik tak

Teraz za pierwszym razem dzwonią że niby są od paneli fotowoltaicznych aby sprawdzić czy ty to ty a potem bombardowanie telefonami :) Żenada

Wiktoria
@tik tak

Niestety, nie do końca zrozumiałam, czego właściwie dotyczy Twoja wypowiedź. Może w związku z tym zechcesz jeszcze raz, na spokojnie, nam to wyjaśnić? Wówczas będziemy mogli konkretnie się do niej odnieść. Wszystkim pozostałym przypominam, że firma Cross Finance aktualnie rekrutuje. Oferty pracy znajdziecie na tej stronie: https://pracodawcy.pracuj.pl/cross-finance-sp-z-o-o,11102 , zaś informacje o przebiegu rekrutacji na tej: http://www.crossfinance.pl/kariera Jak zatem myślicie, warto byłoby spróbować tam swoich sił?

Klient Citi

"Dzisiaj na sprawie citibank nie odnotowano wpłaty. Proszę natychmiast zrobić przelew błyskawiczny". Takie (żałośnie-śmieszne) SMSy wysyła do ludzi firma CrossFinance. Rozumiem, że otrzymywanie wiadomości pisanych aż tak kalekim językiem polskim w połączeniu z prymitywną psychologią ma być dodatkową dolegliwością? :-) (usunięte przez administratora) Polega na wyłudzaniu pieniędzy od głupich i naiwnych. W celu wyszukania odpowiednio "głupich i naiwnych" treść emaila ma absurdalną treść i jest pełna błędów. Człowiek rozumny od razu wyczuje scam i nie będzie odpisywał. Odpiszą tylko (usunięte przez administratora). Rozumiem, ze SMSy wychodzące z CrossFinanse są inspirowane analogicznym mechanizmem? :-) Hello! Kogo Wy tam zatrudniacie? :-)

a
@Klient Citi

treść emaila ma absurdalną treść Człowiek rozumny od razu wyczuje scam Poważnie? Oczywiście pytanie retoryczne

Zostaw merytoryczną opinię o Cross Finance Spółka Akcyjna - Gdańsk

• Jak się pracuje w Cross Finance Spółka Akcyjna?

Zobacz opinie na temat firmy Cross Finance Spółka Akcyjna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cross Finance Spółka Akcyjna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cross Finance Spółka Akcyjna