LSJ HR GROUP

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o LSJ HR GROUP

Kanarek

Osobiście jestem bardzo zadowolony. Złożyłem aplikację i zostałem zaproszony na rozmowę, podczas której zaproponowano mi udział w rekrutacji na inne- bardziej prestiżowe- stanowisko. Wynika z tego, że osoby rekrutujące- przynajmniej (usunięte przez administratora) ( nie wiem czy można używać imion)- analizuje profil kandydata. Dodatkowo po kilku dniach już osobiście skontaktowała się ze mną przedstawiając propozycję kolejnej pracy.

Julia

A ile czasu pracowałeś w LSJ HR GROUP? Zechcesz proszę bardziej rozjaśnić swoją wypowiedź na forum dotyczącym tej firmy? Na jakie zarobki można tam liczyć i czy firma uznaje coś takiego jak premie?

Nick Nowy wpis

Co myślicie o tych aktualnych ofertach? Widzę, że Pani opisała swoja przygodę z Tedim ja obserwuje te ofertę dla montera konstrukcji stalowych do Szczecina. Pracował już ktoś tam? Warto w ogóle się zgłosić?

Lili Nowy wpis

Praca w firmie Tedi w Stargardzie spoko tylko szkoda że agencja to nie porozumienie. Po kilku miesiącach pracy prosiłam o umowę o pracę to powiedziano mi aby zrobić normę 120 kartonów na godzinę, upomniałam się dwa tygodnie później mówią mi że jednak 125. Nie jest to łatwe do wykonania bo system co najmniej raz czy dwa dni w ciągu pięciu dni pracujących nie działa. Sz.p. M. Kierownik gołosłowny. Wiele mówi, obiecuje a mało robi. Dostałam na starcie obuwie ochronne, kamizelke oraz bidon. Prosiłam o polar to dostałam dwa rozmiary za duży, nie wymienili mi. A o wymianie kamizelki która mi się zniszczyła to już nie wspomnę (powiedziałam że zapłacę za nową bądź zaproponowałam że w swoim zakresie sobie zakupie,nic z tego). Pięć dni spośród dwudziestu pracujących siedziałam w domu bo nie było pracy, oczywiście ani gorsza nie dostałam bo to umowa zlecenie. Nie polecam tej agencji. Dzień wolny od pracy w Tedim ponieważ była awaria według prawa powinno być zapłacone postojowe to kazali przyjść obowiązkowo w sobotę odrobić kto nie chciał przyjść musiał wziąć urlop płatny kto go nie miał to bezpłatny.

Pogon

Witam tak jak ktoś gdzieś wspominał nie podaje imion . Ale osobiście nie polecam pracy w tedi stargard firma tedi jest ok ale agencja do (usunięte przez administratora) . Rozladunki kontenera po 4 os . Są ok ale wysyłanie ludzi na urlop bezpłatny z którego nigdy nie wrócą to nie sprawiedliwe . Tym bardziej . Pan ..... Dający listę obecności kiedy mu się podoba do tego jeszcze wymuszanie akordu na pracownikach . W Niemczech jest bo robią kontener w 45 min ale nikt nie godził się na akord . W agencji muwia fajna spokojna praca . No na pewno .. osobiście nie polecam Agencji LSJ pozdrawiam . Il

@Pogon

To pracownicy dostają urlop bezpłatny i są zwalniani? To częsta praktyką tutaj czy pojedynczy przypadek jakiś się zdarzył i tak uogólniasz?

@Pogon

Dzień dobry! Dziękujemy za opinię. W LSJ prowadzimy rekrutacje od 20 lat i naszą podstawową zasadą jest przejrzystość działań - nie ma miejsca na opisywane przez Pana sytuacje - pracownicy są informowani o bieżącej sytuacji i ilości zamówień, a co za tym idzie - o konieczności przestoju, bądź też pracy zgodnej z normami. Nikt nie wymaga też od pracowników, aby rozładowywali kontener w 45 minut - w Niemczech też się tego nie robi. Pragniemy podkreślić, że jako agencja pracy - zatrudniamy personel dla naszych Klientów.

@Marta

Pani Marto, nie prowadzimy takich praktyk. Pracownicy są na bieżąco informowani o sytuacji w magazynie. Nie ma możliwości, aby zostali wysyłani na urlop i z niego nie wracali z powodu decyzji pracodawcy.

Zofia
@LSJ HR GROUP

A czy w firmie często zdarzają się takie przestoje? Z czego to wynika? To nie problem, jesli to kwestia kilku dni raz na jakiś czas, ale np. jesli to problemy sezonowe to już gorzej...

@Zofia

Pani Zofio, jest to związane z sytuacją geopolityczną i zastojem spowodowanym przez dostawy z Chin. Firma nie ma niestety wpływu na tak odległe kwestie, więc zaistniała sytuacja jest - mamy nadzieję - jednorazowa.

MAŁ
@Pogon

(usunięte przez administratora) nie firma w połowie grudnia obiecują umowe a 3 dni przed świętami mówią że nie będzie same (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) z hulajnoga baranami itd

@MAŁ

To, czy ktoś otrzymuje umowę na dłuższy okres nie zależy jedynie od pracodawcy, ale też od pracownika. Z jakiegoś powodu część zespołu pomimo kryzysu i zamknięcia Chińskich granic, pozostała z nami. Przykro nam, że opinia jest wulgarna i nie wnosi niczego, co mogłoby pomóc innym użytkownikom. Raz jeszcze podkreślamy, że jako agencja pracy zatrudniamy dla podwykonawcy firmy TEDi, czyli LSJ Solutions. Jest to osobna spółka, a LSJ HR Group odpowiada za rekrutację, nie zatrudnienie.

@MAŁ

Jak już wyjaśnialiśmy powyżej - nie mamy wpływu na zaistniałą sytuację geopolityczną. Magazyn rozwija się i będzie rozwijał się nadal, a wulgarne opinie nie wnoszą niczego merytorycznego dla użytkowników, którzy chcieliby poznać warunki i możliwości pracy.

bea Nowy wpis
@Pogon

potwierdzam wysyłają na urlop bezpłatny i trzeba płacić w tym czasie za mieszkanie dopóki samemu się nie zrezygnuje, co chamstwo nie ma chętnych na swoje kijowe oferty dlatego wahają się przed zwalnianiem ludzi, ja byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Warszawie, na której nie było... żadnych kandydatów, co świadczy o ich profesjonalizmie....rozmowa po angielsku

Klara Nowy wpis
@bea

Z tym mieszkaniem to mówią już od razu na rozmowie skoro właśnie do niej teraz nawiązujesz przy tym? Zastanawia mnie czy nie można tego jakoś inaczej rozwiązać, skoro faktycznie i tak by kogoś kolejnego szukali? Co do samych urlopów to płatne występują?

UU

Ostatnie opinie dotyczące rekrutacji odnoszą się do tych, w formie której firma świadczy usługi? A czy jest tu ktoś kto opisałby mi aktualne warunki na dziale księgowym? Jest teraz oferta bezpośrednio do struktury dla głównego księgowego z opcja na prace hybrydowa, co mi odpowiada. Sama rozmowa jak może teraz przebiegać? I jakie jest aktualne biuro a przede wszystkim dział księgowy? Jakiej atmosfery mogę się w nim spodziewać? I czy widełki placowe są znane?

Mechanik Samochodowy

Rozmowy były dwie po 10 minut. Trzy osoby, dwóch Norwegów i polka z agencjii. W jednym pokoju spokojnie, na luzie z odrobiną żartu, w drugim pokoju ze stresem i nerwami dzięki polskiej przedstawiciele agencji- bardzo nerwowa, wchodzi co chwilę w słowo, nie da się wypowiedzec, ucina w połowie zdania co przy rozmowie po angielski nie jest proste. Po spotkaniu brak kontaktu, ogłoszenia w internecie pojawiają się na nowo.

Wszystkie pytania tematyczne, związane z branżą i doświadczeniem.

Alex

Szczerze nie Polecam tej firmy omijać szerokim łukiem . Firma prowadzi bazę danych twoich na podstawie ich ocenia ciebie , dziwne maja zasady rekrutacji gdzie po latach ci wymominają co było to jest bardzo przykre że ktoś dzwoni do ciebie z tej firmy po to aby ci powiedzieć co było 10 lat temu i że rekrutacji pan nie przeszedł pozytywnie ale mamy inne oferty pracy gdzie sami ci wybierają prace :) Po głosie można wnioskować Pracownice z Ukrainy bardzo nie miła wręcz słuzbistka na polecenie . Nie szanują ludzi to po 1 , po 2 gdy podejmiesz pierwszą prace u nich i zrezygnujesz to zapomnij ze u nich dostaniesz prace oni prowadzą bazę danych i na podstawie oceniania ludzi wybierają kto dostanie prace a kto nie dostanie jest to nie sprawiedliwe wiec skoro oni oceniają ludzi to ja ocenie ich podstawę do Człowieka jest mi bardzo przykro ze informują telefonicznie i jeszcze wypominają co było np 10 lat temu to bardzo nie ładne z ich strony firma która liczy się tylko tabelki i cyfry i opinia pracownika LSJ , W innych firmach można wracać do pracy kiedy się chce i nie ma z tym problemu ale problem zaczyna się gdy zmienia się adres zamieszkania . Wysłałem do nich swoje cv ale nie myślałem że odbieram telefon od firmy lsj po to aby odczytano mi wyrok , oj Bardzo nie ładnie ,pamietajcię że każdemu w życiu się noga podwinie ale żeby oceniać w taki sposób oj nie ładnie ,szczerze juz nigdy nie wysle swojego cv do tej firmy a na pewno nie skorzystam z usług . Szkoda stresu i nerwów .

Sztapla- który wie

Staż 8 msc. Po kolei : - kadry - pomocne - właściciele - dobre intencje Bardzo słaba organizacja pracy osoby odpowiedzialnej za organizację pracy - kierownik magazynu p. M (i) chał to osoba która kłamie Cię z uśmiechem na twarzy i wygłasza motta swoje życiowe na każdej okazji , by w odpowiedni sposób wręczyć Ci wypowiedzenie , najlepiej by na wszystko przytakiwał , zero kreatywności , trzęsie portkami na każdym kroku o swój los - nie da się współpracować z taką osobą zakłamaną , nie szczerą , fałszywą. Kwestia czasu kiedy właściciele się o tym przekonają i podejmą właściwe środki. Samo miejsce miało mieć przyjazną atmosferę i stabilność zatrudnienia , w obecnej sytuacji z obecnym kierownikiem magazynu LSJ to wypaczone Idee.

DD

a te dobre intencje czy fakt, że kadry są pomocne to w czym się przejawia? Zastanawiam się czy jakieś problemy się pojawiają i na co ewentualnie warto uważać? To mój pierwszy raz dlatego badam teren. I czy na te sytuacje, która została opisana w kontekście magazynu nie można w żaden sposób wpłynąć?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w LSJ HR GROUP? Chętnie zatrudniają?

Była

Panie które pracują w tej agencji to jedno wielkie nieporozumienie. Nie znają przepisów oraz wprowadzają w błąd i nie ponoszą za to konsekwencji. Nieraz wypłaty nie zgadzały się wielu pracownikom lub nie wpływały na konto w wyznaczonym terminie. DO PIPu z nimi !!!

Natalia
@Była

a zgłosiłaś do PIPu czy tak tylko piszesz? jeśli wypłaty się nie zgadzają to wystarczy pójść do kadrowej i to wyjaśnić, a kwestie terminowości wypłaty to nie ulega wątpliwości że nie powinno tak być. pytanie czy było to notorycznie czy jednorazowa sytuacja i jak długo czekaliście na wypłatę?

@Była

Khmmmm, nie wiem... nie zgodzę się z tą opinią! Zawsze wszystko było na czas, i przynajmniej tak jest. Wszystko co było obiecane - mam. Moje oczekiwania są w pełni realizowane!

@Była

U mnie też zawsze wszystko się zgadza, zawsze na termin.

Witold

Wiesz, ile można zarobić, jako pracownik magazynowy w branży eventowej? Dali takie ogłoszenie na stronie ale nie napisali za ile.

Czy w LSJ HR GROUP pracuje się na open space?

Nie, pracujemy w pokojach.

Natalia

ilu osobowe są pokoje? jak firma rozwiązała problem w związku z pandemią i odległościami między stanowiskami pracy? mam nadzieję, że pracownicy nie są wciśnięci jak sardynki...

Agencja bardzo się popsuła. Koordynatorzy w ogóle nie odpowiedajam na telefon, SMS. Pracowników które u nich pracują, mają za nic. Zatrudniają do biuro byle kogo, studenci, które nie znają polskich przepisów. Nie polecam, jest dużo lepsze agencji. Aha, a stare pracowniki, yurii, to w ogóle królem życia się wyobraża. Okropnie. Bardzo się zmieniło w nie najlepszą stronę

Barbara

Nie do końca zrozumiałam, pracujesz w samej agencji, czy agencja zrekrutowała Ciebie do jakiejś firmy?

Zainteresowana

Jakie są widełki wynagrodzeń pracowników administracyjnych? Jakie są godziny pracy? Czy praca w weekendy równiez jest dodatkowo płatna?

@Zainteresowana

Dziękujemy za te pytania :) Z przyjemnością na nie odpowiemy! Biuro LSJ HR Group czynne jest w godzinach 9-17, natomiast nasi pracownicy mogą elastycznie dopasowywać czas pracy do swoich potrzeb (oczywiście przy uwzględnieniu konieczności dyżurowania w godzinach otwarcia). Jeśli zajdzie konieczność pracy w godzinach nadliczbowych, pracownicy otrzymują za nie dodatkowe wynagrodzenie lub, jeśli tak zdecydują, dodatkowy czas wolny. Wynagrodzenia pracowników administracyjnych zatrudnionych w LSJ HR Group zaczynają się od 3500 zł brutto/mc. Do wynagrodzenia bazowego należy dodatkowo doliczyć premię, której wysokość zależna jest od wyników pracy danego zatrudnionego. Wysokość miesięcznych zarobków zmienia się też wraz z doświadczeniem i zakresem obowiązków pracownika :) Natomiast jeśli chodzi o pracowników administracyjnych, których rekrutujemy jako agencja pracy dla pracodawców, będących naszymi klientami, to stawki wynagrodzenia są różne - zależne od oferty. Z naszego doświadczenia wynika, że młodzi pracownicy (bez lub z bardzo małym doświadczeniem) mogą liczyć na 3500-4500 zł brutto/mc. Bardziej wyspecjalizowana kadra zarabia do ok. 8500 zł brutto/mc. W przypadku menedżerów, ekspertów w określonych dziedzinach, czy kadry zarządzającej negocjacje zaczynają się od 8500 zł brutto/mc. Pozdrawiamy! Zespół LSJ HR Group

Saxon

Beznadziejny kontakt a raczej jego brak

@Saxon

dziękujemy za opinię i jednocześnie przepraszamy, jeśli próba kontaktu z nami nie powiodła się. Priorytetem jest dla nas ułatwienie nawiązania relacji pomiędzy osobą zainteresowaną ofertą pracy bądź współpracą a doradcą LSJ. Dlatego podczas spotkania z zespołem omówiliśmy tę kwestię i dołożymy wszelkich starań, aby do podobnych sytuacji nie dochodziło. Wierzymy, że kolejny kontakt z naszą firmą wywoła już tylko pozytywne emocje. Pozdrawiamy Zespół LSJ HR Group

Sylwia

A wypłaty na czas, bez poślizgów?

@Sylwia

Wynagrodzenie wypłacamy na czas, do 10-go dnia każdego miesiąca :)

Jak szefostwo w LSJ HR GROUP? Spoko traktują ludzi?

Oczywiście, że spoko! ;) W LSJ HR Group stawiamy na dobre relacje. Dlatego w kontaktach pomiędzy zarządem i pracownikami panuje atmosfera partnerstwa, wzajemnego szacunku i zrozumienia. Stosujemy też kulturę feedbacku i nie chowamy do siebie urazy, gdy coś zazgrzyta :) Pracownicy mają dostęp do szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, korzystają z elastycznych godzin pracy i prywatnej opieki medycznej. A gdy pojawia się okazja biorą udział w imprezach integracyjnych.

Jak wygląda podstawa w LSJ HR GROUP?

Dzień dobry! Dziękujemy za pytanie. Należy jednak doprecyzować, o jaką podstawę chodzi. Jeśli mówimy o pracownikach zatrudnionych w LSJ HR Group na umowę o pracę tymczasową, a delegowanych do wykonywania zadań w firmach z regionu, to ich wynagrodzenie jest zależne od pracodawcy użytkownika. Również od jego decyzji zależy, z jakich świadczeń pozapłacowych będą korzystać pracownicy tymczasowi. Część pracodawców użytkowników współpracujących z naszą agencją decyduje się na jawność stawki wynagrodzenia w ofertach pracy, zachęcamy więc do ich przejrzenia: https://pracawszczecinie.pl/oferty-pracy/. Pozdrawiamy Zespół LSJ HR Group

Czy pracownicy w LSJ HR GROUP dogadują się między sobą?

Dzień dobry! Dziękujemy za to pytanie. Pracownicy naszej organizacji nie tylko się ze sobą dogadują, ale i wspierają się, dzielą doświadczeniami, współpracują dla jak najlepszego efektu podejmowanych działań. Pozdrawiamy Zespół LSJ HR Group

xyz

no nie polecam. jak sami szukają kandydata to spamują na linkedin jakimiś dziwnymi, nawet niezbyt dopasowanymi ofertami albo dzwonią bo znaleźli numer telefonu gdzieś lub przez kogoś, z kolei jak potrzebowałem pomocy przy chęci zmiany pracy, to pomimo zapewnień, że na pewno coś dla mnie znajdą i że są profesjonalistami (tak się składa, że od jednej Pani ze zdjęcia w tle tutaj) to cisza jak makiem zasiał. smiesznie, bo kilka lat temu też mnie tak potraktowano. a niby się mówi, że mamy rynek pracownika. także nie polecam i lepiej na lsj nie liczyć, to po prostu handlowcy hr, którzy Ciebie zwyczajnie oleją, jeśli akurat nie maja oferty. ps. a prace znalazłem sam w miesiąc

@xyz

Dzień dobry. Dziękujemy za pozostawienie swojej opinii na nasz temat. Przykro nam, że nie sprostaliśmy oczekiwaniom. Praca naszych doradców polega na tym, że poszukują odpowiednich kandydatów do ofert pracy, które przekazują im pracodawcy z regionu. Bywa tak, że przez jakiś czas nie mamy oferty odpowiadającej kompetencjom i wymaganiom kandydata. Zdarza się i tak, że zdaniem rekrutera dany kandydat rokuje do określonego procesu, mimo że do niego nie aplikował. Stąd kontakt ze strony doradców, o którym wspomniano w opinii. Rynek pracownika nie oznacza wprost, że każda osoba w dowolnym momencie będzie miała możliwość znalezienia pracy marzeń. Oznacza za to, że osoby dążące do zmiany, mają dużą szansę na zrealizowanie swoich ambicji przy odrobinie cierpliwości i podjęcia ryzyka związanego ze zmianą. Gratulujemy znalezienia pracy i życzymy powodzenia!

Jaka atmosfera jest między działami w LSJ HR GROUP?

Dziękujemy za zainteresowanie. W LSJ HR Group mamy dział pracy tymczasowej i legalizacji pobytu cudzoziemców, dział rekrutacji stałych i szkoleń oraz dział marketingu i PR. Choć każdy z działów ma inne cele i zadania, to wspieramy się w ich realizacji w miarę możliwości. Cenimy sobie dobrą atmosferę i wspólnie o nią dbamy :) Zatem na pytanie, jaka jest atmosfera w naszej firmie odpowiadamy krótko: znakomita! Pozdrawiamy Zespół LSJ HR Group

Robert Saxon

Firma żenada. Niestabilna. Nie przelewają wypłaty na czas. Nie polecam

@Robert Saxon

Gwarancja terminowego wypłacania wynagrodzeń jest dla nas jednym z najwyższych priorytetów. Rzeczywiście 11 grudnia 2018 r. z powodu awarii systemu bankowego, o którym informował Związek Banków Polskich, wynagrodzenia naszych pracowników nie wpłynęły na konta w terminie. Ponieważ przykładamy wielką wagę do terminowego rozliczania należności, w tym wynagrodzeń pracowników, już po pierwszej wiadomości alarmującej nas o sytuacji, podjęliśmy działania wyjaśniające. Awaria została usunięta tak szybko, jak było to możliwe. Jeżeli odnosi się Pan sytuacji innej niż powyżej opisana, polecamy kontakt z działem kadr i płac w celu jej wyjaśnienia. Nasi pracownicy zostali poinformowani o Pana opinii i konieczności sprawdzenia konkretnego przypadku. Pozdrawiamy Zespół LSJ HR Group

Robert Saxon
@Pracodawca

Oby tak było. Uważam że w przypadku prowadzenia tego typu firmy należy mieć zaplecze finansowe a nie czekać na przelew z danego zakładu pracy

Nie polecam

nie polecam, cały czas braki w wypłacie... dzwoni się żeby to wyjaśnić po 10 razy, w dniu wypłaty oczywiście dzwonienie 20 razy a nikt nie odbiera, przed 17 na zamknięcie biura dopiero odbierają i pan mówi ze nikt nie dzwonił. śmiech na sali. gdy chcesz wyjaśnić dlaczego za cały miesiąc pracy dostaje się 1600 zł za każdym razem odbiera ktoś inny i pyta co niby jest nie tak, no tak bo przecież 1600 zł to normalne wynagrodzenie. wkoncu gdy pan powiedział ze pieniądze będą wysłane, po tygodniu ani widu ani słychu. telefon po raz kolejny, pani mówi ze nie znajduje się nawet na liście do korekty wypłaty. przez telefon nic nie da się załatwić, najlepiej jechać, bo pani wmawia przez telefon ze z jednym dniem chorobowego premia się nie należy. oni wiedza jak robić z ludzi idiotów ;)

@Nie polecam

Dziękujemy za podzielenie się opinią i jednocześnie przepraszamy za zaistniałą sytuację. Rzeczywiście w ostatnim czasie w wyniku nieścisłości w ewidencji czasu pracy musieliśmy przygotować kilka korekt wynagrodzenia wypłaconego naszym pracownikom. Zespół LSJ pracował bardzo intensywnie, aby jak najszybciej wypłacić należną różnicę wynikającą m.in. z pracy w nadgodzinach, czy z premii obecnościowej. Przywiązujemy ogromną wagę do wypłacania wynagrodzeń na czas, sporadycznie zdarzają się jednak sytuacje, w których jesteśmy zmuszeni poprosić o chwilę cierpliwości. Przykro nam również z powodu utrudnionego kontaktu. Żeby podobne zdarzenie nie miało już miejsca odbyliśmy rozmowę z doradcami działu pracy tymczasowej, podczas której jeszcze raz omówiliśmy standardy obsługi klienta/pracownika/kandydata, ze szczególnym akcentem na jakość kontaktu telefonicznego. Jesteśmy przekonani, że kolejna styczność z LSJ wzbudzi jedynie pozytywne emocje. Zachęcamy ponadto do bezpośredniego kontaktu z Project Managerem Działu Polska w celu dokładnego wyjaśnienia całej sprawy: +48 789 279 733 lub ebardadyn@lsj.pl. Pozdrawiamy Zespół LSJ HR Group

Zostaw merytoryczną opinię o LSJ HR GROUP - Szczecin

• Jak się pracuje w LSJ HR GROUP?

Zobacz opinie na temat firmy LSJ HR GROUP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LSJ HR GROUP?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LSJ HR GROUP?

Kandydaci do pracy w LSJ HR GROUP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LSJ HR GROUP