RR Serwis

Radom

Opinie o RR Serwis

tfu
użytkownik zarejestrowany

W ogóle wiadomo czy jest szansa na to, żeby znaleźć zatrudnienie? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź

ja

Do Znak; Chyba ci się coś pomieszało. My tu pisaliśmy o firmie z Radomia, nie o jakimś marnym serwisie gdzieś ...

To była firma. Wiele bym dał żeby na chwilę wrócić i tam być. Pamiętacie Pana Staśka na bramce, palenie szlug, dział NOKIA, ach łezka się kręci, imprezy... Fajnie było tam pracować.

maks
użytkownik zarejestrowany

Pozostaje tylko napisac, że szkoda, bo RR Serwis nie był taka złą firmą, może gdyby poprawili kilka rzeczy to by nadal działali. Niestety przez kryzys wiele takich firm poupadało, a i tak w Polsce mamy dość spore bezrobocie, a to zawsze były miejsca pracy, pracy której niektórym tak bardzo potrzeba. Pozdrawiam.

"My musimy w cenie zawrzeć wiele kosztów, a oni nie - mówi Bartłomiej .... - W stację zainwestowałem około miliona złotych." tutaj możecie przeczytać kto was rolował na kasie http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100120/MOTO/166763204

dziś poszły za styczeń....

buu

chyba jednak nikt juz sie nie interesuje i nic nie wie...jesli by ktoś cos wiedział prosze wrzucajcie jakies info ;-) Pozdrawiam.

za sierpień zapomnij jedynie możesz odzyskać ta kasę jak założysz sprawę (usunięte przez administratora) w sądzie. ale chyba to jest możliwe jak się zakończy sprawa upadłościowa RR. A za styczeń to sama bym chciała wiedzieć kiedy wypłacą ( podobno mieli wypłacić jak się skończy przetarg , tylko ciekawe czy coś sprzedali ) wie ktoś coś o tym??

hiop

czy ktos sie jeszcze interesuje jakims odzyskaniem kasy z prace? chodzi mi o sierpien i jeszcze wczesniejsze miesiace ? a co z ta kasa za styczeń...

no odprawki są ale co z kasą za styczeń??

....

odprawy i odszkodowania włą}snie powinny byc na kontach....wiec prosze zajrzeć...

kiedy będą wyprawki ?? i reszta kasy za styczeń ??

?

kasa jest za październik listopad i grudzień . na resztę trzeba poczekać .

? - 2010-02-26 18:07:21 ja tez mam kase...ale jakoś mało ;-( a czy na reszte tzn za jakies zaległe pieniądze od firmy mozna liczyc..ktoś wie może...? bo jeszcze przeciez styczen został i odprawy jakieś...czy gdzies sie mozna dowiedziec za co ta kasa przysła ? Kasa z funduszu za 3 ostatnie miesiące (październik, listopad, grudzień) technicy podstawa plus premia ( wyliczona średnia za ostatnie miesiące z przed listopada) wyprawki maja być podobna po 8-10 marca , za styczeń możliwe ze tez razem z wyprawką albo trochę później ( podobno do końca kwietnia ze wszystkim się maja rozliczyć ) a za sierpień i wrzesień niestety można zapomnieć fundusz ich nie wypłaci. chyba ze założysz im sprawę i będziesz miał wyrok to odzyskasz kasę. pozdrawiam wszystkich RR_owców LOGISTYKA

za czas od 4.10.2009 do 3.01.2010, bo syndyk wszedl 4 do firmy za trzy miesiace wstecz od wejscia syndyka, ludzie ogarnijcie sie bo wstyd robicie wiekszy nizeli byly zarzad...swoja niewiedza dostepna wszedzie i tysiac razy tu omawiana

?

anonim - 2010-02-26 14:16:09 Czy ktoś wie za ile miesięcy wypłacili? Czy to cała kasa? Kasa z funduszu za 3 ostatnie miesiące (najczęściej październik, listopad, grudzień) została wczoraj wysłana z banku na konta pracowników RR-a. Odprawy i wypowiedzenia za kolejny miesiąc a może wcześniej dla niektórych (np. zwolnionych przed upadkiem firmy). Wasz team lider, :)))

Czy ktoś wie za ile miesięcy wypłacili? Czy to cała kasa?

koniec

jest kasa

zadowolony

ja już mam kase na koncie jupi :):):)

wypłata

wiadomo, jest już do odebrania na młodzianowskiej

czy wiadomo już coś na temat kasy?

skandal jak można niewiedzieć

ci którzy są zorientowani w temacie dostaną jedno i drugie, a ci co DO TEJ PORY nie maja pojęcia ile, kiedy i jak - dostaną skierowanie na darmowy kurs douczający.

Fundusz wyplaca calosc wlacznie z premia czy tylko podstawe?

???

ponoć źle wypełnili wnioski papiery do funduszu i tam se przeleżały 2tyg !!!! i teraz muszą sprostować i poprawić je !!! tak więc może do 8 marca dostaniemy jakoś kasę... a pity już można odbierać w firmie.

...

A czy ktos dokładnie ma jakieś namiary i pewne informacje ? kiedy beda pity oraz tak "szczerze" o pieniądze ? przecież fundusz ma jakiś termin a syndyk napewno wie...

ANONIM

No niestety kicha, kasa JAK DOBRZE PÓJDZIE będzie na początku marca i to jest pewne.

???

miała być do końca lutego, teraz na początku marca a za tydzień ktoś napisze ze w połowie marca itd.... masakra ale kręcą !!! ktoś wie kiedy naprawdę zapłacą czy każdy tylko tak pisze bo od kogoś usłyszał???

kasa bedzie na poczatku marca.

ano nim

Witam wszystkich byłych RRowców, ciekawe jak długo przyjdzie nam czekać na pieniądze z Funduszu,czy nad tą firmą wisi jakieś fatum, miały być do 15 lutego, a tu klops !!! Ps. Jak przebiega u Was szukanie pracy, macie coś?

''dziewięć miesięcy wstecz od ogłoszenia upadłości'' a mi się wydawało że firma ogłosiła upadłość miesiąc temu???

byly pracownik

W polowie stycznia bylem w naszej "kochanej" firmie i rozmawialem z syndykiem. Powiedzial ze pieniadze z funduszu beda wyplacone w polowie lutego dziewiec miesiecy wstecz od ogloszenia upadlosci

@

Nie sądzę żeby ktoś z samsunga chciał rozmawiać na temat rr, w głowie sie nie mieści jakie jaja firma wyprawiała wobec Samsung Polska. Jeżeli chodzi o zakup budynku i sprzętu to prosze kontaktować się z syndykiem, może jeszcze wszystkiego nie sprzedał.

pracodawca

Zastanawiam się , czy jest jeszcze szansa wskrzeszenia części serwisu tej firmy pod innym szyldem. Jeżeli jest szansa pozyskania zleceń od dotychczasowych klientów (Samsung, Sagem itp) to mogę otworzyć oddział mojej firmy serwisowej w Radomiu i zatrudnić techników. Czy ktoś wie z kim rozmawiać? Można w Radomiu naprawiać telefony , nie trzeba jeżdzić do W-wy, a fachowcy się przydadzą.

???

ktoś wie kiedy można się spodziewać jakichś pieniędzy z funduszu????

tech mot

zna ktoś z Was jakikolwiek numer tel. zeby sie tam dodzwonic?

?

Pieniądze dostaniemy... tylko ciekawe kiedy???

?

Ale co zostało w piątek złozone? dokumenty dopiero?? przecież firma upałda miesiąc temu- to syndyk nic nie robił przez ten czas? czy juz pieniądze są przyznane a fundusz dopiero wypłacac bedzie- bo nie zrozumiełem...yhm

?

A co z fakturami dla pracowników?

yhm

w piatek byly zlozone w warszawie w funduszu, fundusz ma ustawowe 30 dni

biedna myszka

Witam. Czy ktoś wie kiedy fundusz wypłaci jakies pieniądze?

technik samsung

technik mot - 2010-01-05 22:33:16 Dobrze powiedziane, brawo. Kadra zarzadzajaca pomylila branze... Serwis TAK, ale snopowiązłek! po mojemu nie macie racji - owszem potrzebni są w kadrze zarządzającej i ci co potrafią technicznie podejść do sprawy są potrzebni i ekonomiści i tacy co mają wpływ na ludzi - dajcie już spokój z tym obczernianiem poszczególnych osób - wyżywacie sie bo stało sie tak a nie inaczej - ale to nie wina kierowników poszczególnych działów ale mądrych warszawiaków i dobrze o tym wiecie - a tak na marginesie to ta radomska kadra RR nie była taka zła - uzupełniali się i napewno nie mieli celu uwalić tej firmy - pozdro dla wszystkich byłych i obecnych RR-owców

technik mot

Technik HUAWEI

Witam przeczytałem i dopisze sie do tego wszystkiego to cała prawda o RR SERWIS koledzy za czasów [usunięte przez moderatora]. nie było takich cyrków jak tylko Pan [usunięte przez moderatora] sie pojawił to przepuscił tą firmę przez błoto a sam chodził co 30 minut na papierosa i siedział na naszej klasie. Chodził po serwisie chłopaki jeszcze 10 szt jeszcze 10 a sam lecał do [usunięte przez moderatora] i mówił widzisz potrafią zrobić więcej w te 8 godzin niz norma przewiduje a wiec trzeba ją podnieś tak tak Panie [usunięte przez moderatora], mieliśmy sie wazelinę kupić i postawić na biurku ale i tak byś sie nie domyślił. Sam sie [usunięte przez moderatora] a swoją [prace rozdzielałeś po pracownikach np [usunięte przez moderatora] oni wszystko robili zaciebie sam sie z tej firmy nie zwoliniłes wywalili cie za [usunięte przez moderatora]. I te wytykanie słowami nie podoba mi sie to że zarabiasz więcej odemnię !!! Ale drogi [usunięte przez moderatora] ja [usunięte przez moderatora] a ty sie [usunięte przez moderatora] SZKODA TYLKO ŻĘ KOLEJNĄ FIRMĘ W NOWYM MIEJSCU PRACY NISZCZYSZ ! A zresztą [usunięte przez moderatora] też była dobra, zero litości pracownik to śmieć.

syndyk
użytkownik zarejestrowany

Syndyk wchodzi od jutra, myśle że od piątku bedzie mozna już przyjść po wypowiedzenie lub liczyc się z pracą jeżeli ktoś ma 3 - miesięczny okres wypowiedzenia. A kasa to może przy marcu...

KOMORNIK

kurcze ktoś napisał, że jest już zarządca szkoda bo myslałem, że jeszcze coś wyjmę z RR po świętach i nieźle zarobię na prowizji, to wszystko przez święta człowiek się rozleniwia a miałem wejść do firmy z asystą Policji szkoda, że się spóźniłem muszę jutro sprawdzić w Sądzie jak z tym zarządcą pozdrawiam wszystkich

kuba

PIT mają obowiązek wysłać i łaski nie robią chyba, że ktoś chce się na mandacik narazić pozdrawiam

siemensiak

Czy ktos z Was wie jak wyglada sprawa PITów za ubiegly rok? Beda wysylac czy nalezy sie zglosic sie po nie osobiscie?

rerrek

sprawa ma sie odbyc w sadzie w lutym o kase by odblokowac konto by komornik mogl juz wyplacic i jak narazie to tyle wiem

czekający na kasę

czy ktoś może wie kiedy wypłacą jaką kasę - ?

Zostaw opinię o RR Serwis - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RR Serwis