Opinie o DTS Serwis sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DTS Serwis sp. z o. o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DTS Serwis sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DTS Serwis sp. z o. o. w Warszawa

W firmie nie pracuje i nie pracował żaden Fabian, Viola ani tym podobne osoby wypowiadające się na forum pozytywnie - jeśli się mylę proszę o informacje w którym oddziale w tym czasie pracował Fabian :) albo Viola :) Kasia to zapewne współwłaścicielka lub koordynatorka, Ewelina to osoba podająca się w firmie za dyrektor tylko ze stanowiska a nie z umiejętności. Ale do rzeczy - firma samograj, szef... szkoda czasu na wypowiedź o nim, warunki pracy ok, pensja minimalna i stworzony system wynagrodzeń na nieznanych dotąd strukturach, dodatkowo wypłacanych gdzieś pod... Nie polecam, przestrzegam.

Koordynator serwisu
@Marcin

Przypomnę, że zarówno na forum, jak i ogólnie w Internecie oraz realnym świecie, osoby wypowiadające się mają prawo do ochrony swojej prywatności, stąd więc możliwość używania nicków. Regulamin serwisu Wciąż jednak panuje przekonanie w naszym kraju, że opinie to są tylko złe, a pozytywne lub neutralne to tylko fikcja.

witajcie, w jaki sposób oceniacie dostępna prace? Upewnić się chcę, ponieważ coś cicho się tu zrobiło mimo wcześniejszych niepolecających opinii. Chcę się dowiedzieć czy warunki uległy może jakiejś poprawie? Przyznam, że firmy za dobrze nie znam, ale widziałem na takim portalu ofertę dla serwisanta z opcją przyuczenia. Jakich praktyk mnie naucza obecnie? warto się kontaktować?

Koordynator serwisu Nowy wpis
@Marcin

asdf Nowy wpis

A jakie warunki trzeba spełnić żeby stać się koordynatorem? można awansować czy trzeba czekać na jakieś ogłoszenie? I jaki masz zakres obowiązków skoro piszesz, że tak spoko jest? wynagrodzenie adekwatne co do nich? Widełki są możliwe do przytoczenia?

Helena

z jakich przyczyn nie nastąpiło odniesienie się do benefitów, które jeden Pan dość jasno wypisał? żaden nie przysługuje? widziałam kwestie związane z pracą w różnych oddziałach. ciekawa jestem czy warunki zatrudnienia znacząco miedzy nimi się różnią. czy są takie, które bywają uznawane za lepsze? jeśli tak to z jakich przyczyn? w przypadku pracy biurowej czy jest możliwa forma zdalna?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie DTS Serwis sp. z o. o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno
Patryk

Jakie benefity pozapłacowe oferuje DTS? Najlepiej odnieście się do tych co wymieniłem bo na nich najbardziej mi zalezy: 1) Dodatkowa wypłata wakacyjna/swiateczna 2) karta lunchowa 3) karta podarunkowa 4) kursy, lekcje językowe itp 5) zwrot kosztów dojazdu za bilet 6) dodatkowe dni wolne tzw flexi days Inne? Bede wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam P.

Lidia

Witam, ta oferta Serwisant HVAC lub pomocnik do przyuczenia nadal jest aktualna? Bo jeśli tak, to chciałabym się spytać, czy wymagają jakiegoś wykształcenia specjalnego, zawodówki albo coś takiego. Ktoś wie?

Jolanta

Jak wyglądają u Was delegacje? Tzn. jak daleko się jeździ na serwis urządzeń z Warszawy? Szukam pracy dla znajomego i dlatego takie pytania :)

stary dts
@Jolanta

bywa, że serwisanci jadą do innego oddziału, ale sporadycznie, normalnie Warszawa i okolice +- 50 km max

Milo

Witam wszystkich jak wygląda praca na stanowisku serwisant? Warto zawracać sobie głowę? Jak z wynagrodzeniem? Na jaką kwotę można liczyć (na początku/po okresie próbnym?? Czy coś się zmieniło pod względem kierownictwa?

Zbychu

Nic dodać nic ująć

Na wstępie dostajesz na okres próbny umowę zlecenie. Później o pracę na czas określony, jednak jeśli odpowiada ci praca po godzinach bez zlotowki, max tygodniowy urlop w sezonie bądź kilkudniowy, brak ekwiwalentu za urlop itd to zachecam.

miło mi

praca po godzinach bez złotówki ? Chyba jednak to nie prawda. Chłodnictwo jest bardzo specyficzną branżą, stąd tygodniowy urlop w sezonie. Nie odniosłem wrażenia, żeby ktoś miał problem z urlopem dłuższym, jeśli zaplanował to z odpowiednim wyprzedzeniem i poinformował o tym odpowiednie osoby, że jest taka potrzeba

Ktos
@miło mi

Ja nie dostałem ekwiwalentu za urlop ,pracowałem z dwa lata

Klijent

Firma jak wszystkie z tej branży.

Czy DTS Serwis sp. z o. o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Rafał

na okres próbny jest umowa zlecenie (wydaje mi się, że jest tak samo jak u wielu pracodawców), potem umowa o pracę. Osoby prowadzące rozmowy ws. pracy zawsze o tym informują. Natomiast raczej nie ma sytuacji, w której nie można się dogadać co do warunków zatrudnienia

Śmiech
@Rafał

Gdzie u pracodawców masz umowę zlecenie masz racje wydaje cię się. Teraz jest umowa o prace na 3 miechy rok i na stałe

Karol

A często później dają umowę na czas nieokreślony ?

Marcel

Jak oceniacie zarządzanie firma ?

m
@Marcel

Słabo, arogancko !

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie DTS Serwis sp. z o. o.?

Ilcia

Pytasz o godziny pracy na stanowisku biurowym, czy serwisanta? Biuro pracuje 8-16 plus dyżur raz w miesiącu wtedy godziny są dłuższe. Serwisanci pracują różnie nie maja jako takich godzin stałych, w zależności od ilości zleceń.

Ile trwa okres próbny? Dwa tygodnie czy dłużej ? Jest płatny od początku?

Czy możliwa jest praca w systemie home office w firmie DTS Serwis sp. z o. o. w przypadku pracy jako Technik.

miło mi

nie, nie ma takiej możliwości. Konieczny jest kontakt z biurem wyznaczonym

miło mi

tak pracuję w tej firmie. Od ponad 10 lat i wszystko ok. Nie będę pisał farmazonów, po prostu jest ok. Dla tych sceptyków dodam tylko "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma"

Wszystko jest ok dopóki na wszystko się zgadzasz,a jak tylko powiesz że nie to ci podziękują. Dziewczyny w biurze mają masę pracy narzekają ale żadna nic nie powie. Praca dla ludzi bez życia prywatnego...

Celina

@Śrubokręt jak to nieodpłatne, jak to możliwe?

byly pracownik
@Celina

A możliwe, możliwe a jak już coś dostaniesz to marne grosze ....

Śrubokręt

Witam zgadza się. Panie pracujące w biurze miały dyżury 24h telefoniczne nieodpłatne. Pracownicy mieli rozliczane godziny pracy co do minuty. Kierownik oddziału warszawskiego istna glizda przez pomyłkę nazywana człowiekiem. Bardziej chytra żmija. A sutacja sie posypała w zwiazku z utrata kontraktu na serwis przez duzego wyspiarskiego molocha, spowodowane wyścigiem szczurów do ktorego dopuścił kierownik, przez przemeczenie, przez nie ubezpieczenie firmy, przez zatrudnianie niedoświadczonych pracowników uczacych się na obiektach zatowarowanych, przez strate prawie milion złotych zleceniodawcy. Potracanie za co sie da, prywatne km 35 zł za 100. Do tego nadgodziny rozliczane pod stolem czort wie wg czego kursu jena ? Nie polecam.

han
@Śrubokręt

Ciekawe czemu nie poleciał kierownik skoro naraził firmę na takie straty... no chyba że on sam nie dawał rady tego ogarnąć bo z tego co wiem to w tej firmie każdy sobie ....

Zostaw merytoryczną opinię o DTS Serwis sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w DTS Serwis sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy DTS Serwis sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DTS Serwis sp. z o. o.?

DTS Serwis sp. z o. o.
2.7/5 Na podstawie 18 ocen.
  • ul. ks. Juliana Chrościckiego 93/105
    02-414 Warszawa