Opinie o Z4U Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Z4U Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Z4U Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z4U Sp. z o.o. w Warszawa

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w Z4U Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Były pracownik Nowy wpis

W tej formie pracował przez parę miesięcy. Wprowadziłem produkty do sieci regionalnych i hurtowni dystrybucyjnych. Zalegają z wypłatą wynagrodzenia podstawowego z 4mc. Od czerwca 2022 roku do dnia dzisiejszego nie dostałem kasy. Firma krzok. Trzymajcie się z daleka od Skuzy Krzusztofa i Anny. Gdzie kolwiek ich zobaczycie to (usunięte przez administratora)

1234 Nowy wpis

Firma chyba żadnemu z pracowników nie wypłaciła wynagrodzenia. Takimi sprawami z miejsca powinny zająć się odpowiednie instytucje i wyciągnąć jak najsurowsze konsekwencje. Nie traktuje się ludzi w ten sposób, nikt nie idzie pracować charytatywnie. To żenujące, bez honoru i jakiejkolwiek klasy- a prezesi/dyrektorzy powinni choć krztę klasy posiadać. Ciekawi mnie tylko co firma zrobiła z pieniędzmi z dotacji unijnych. Śmiem przypuszczać, że ani grosz z tych pieniędzy nie został przeznaczony na rozwój firmy; wręcz uważam, że zostały one przeznaczone na spłatę osobistych zadłużeń pewnych osób. Nie pozostaje mi nic, jak życzyć powodzenia, siły i wytrwałości w odzyskiwaniu pieniędzy od firmy, bo nie powinno im się tego puścić płazem. Trzymam kciuki.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Z4U Sp. z o.o.? Na Pracuj.pl jest 10 kwietnia kilka ogłoszeń.

Anonimowy a

Byłem, pracowałem. Zalegają z wypłata. Firma niestety nie warta uwagi. Osoba kierująca firma wgl. Nie odpowiedzialna i żyjąca z dnia na dzień. Firma istniała chyba tylko po to żeby istnieć. Decyzje podejmowane tam były chyba gorsze niż decyzje podejmowane przez dzieci. Przykro mówić, ale pierwszy i ostatni raz spotkałem się z czymś takim. Hamstwo, (usunięte przez administratora) i zero taktu oraz wyczucia szczególnie przez jednego osobnika znającego się na wszystkim i niczym czyli Pana Krzysztofa S.

@Anonimowy a

"Istniała"? Piszesz to tak jakby już nie działali a po krs wizę, że wciąż są aktywni. Skoro zalegają to wiadomo wgl ile jest tych zaległości aktualnie?

Anonimowy a
@Wanda

(usunięte przez administratora) Teraz niestety nawet strona nie działa. Czyli pracodawca ma problem nawet stronę utrzymać a co dopiero zapewnić odpowiednie finanse do funkcjonowania firmy..

Czy po rozmowie w Z4U Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Anna Kaczmarczyk - kradzież.

Witam, Pani Anna Kaczmarczyk od kilkunastu miesięcy posiada zaległości finansowe wobec mojej osoby. Został wydany nakaz zapłaty w postępowaniu upominawczym. Od wielu miesięcy Pani Anna zwodzi moją osobę, zapewniając, że ‚jutro’ odda pieniądze. Z moich informacji wynika, iż spółka z Panem T. Mindeli została rozwiązana z uwagi na (usunięte przez administratora) Pani Anny wobec wspólnika. Brak jakiejkolwiek możliwości konstruktywnej rozmowy z tą Panią. Sterowana przez Pana Krzysztofa Skuzę, który jest całkowitym bankrutem. Nie polecam największemu wrogowi jakiegokolwiek kontaktu z tą szajką (usunięte przez administratora)

Wanda
@Anna Kaczmarczyk - kradzież.

Brzmi poważnie, ale skąd masz pewność na to kto kim tutaj steruje? Są jakieś konkretne dowody na to?

Michu ABC
@Wanda

Wystarczy przedzwonić i porozmawiać na tematy biznesowe. Zero ogólnego pojęcia i wiedzy w tym temacie. Widać, problemy na każdym kroku. Cena wody przedstawiona przez Handlowcow kosmos !!. Jakiś czas temu chcieli handlować napojami, ale ceny nie do przyjęcia ze względu iż na rynku jest już wiele takiego towaru i w niższych cenach to nic nie kupiłem. Nie do przyjęcia na dzisiejsze trudne czasy.

Tedi
@Michu ABC

Pracują tam jeszcze jacyś handlowcy? Jaki region?

Michu ABC
@Tedi

Na ten moment nic mi nie wiadomo. Z początkiem lutego ostatni kontakt bodajże z Panem Piotrem. Tylko czy dalej ktoś pracuje tego nie wiem. Towary miały przyszłość, ale nie za tą cenę. U mnie by się to nie przyjęło na półce. Niestety.

Tedi
@Michu ABC

Dziękuję za odpowiedź. Towary miały przyszłość ale cena z kosmosu. Startując z tak wysoką ceną ciężko się wybić i zachęcić klientów do kupna. Produkty niestety stoją a są po dacie, ze strony firmy zero kontaktu w tej sprawie, towar miał być wymieniany!!! Kadra zarządzająca mogłaby się obudzić. Tracą sezon i psują reputację firmy

@Tedi

A to teraz to wszystko mnie dziwi, no bo skoro wy to namacalnie zauważacie to czemu oni nie?

JasiuP
@Wanda

Bo, albo są (usunięte przez administratora), albo ta firma to zwykły szwindel i tyle. Bo żadna szanująca osoba pieniądze by tak nie zrobiła jak Ci ludzie.

@JasiuP

Nie no bez przesady, przecież po prostu z tego co zrozumiałam ceny sobie zawyżają i tyle. Każdy chyba ma prawo do swojej strategii?

Daro

Czy firma istnieje? Czy są jakieś nabory ?

@Daro

W krs aktywni, chociaż było info o jakiś problemach finansowych ale ciekawe czy to w ogóle prawda? A jakie stanowisko Cię interesuje tutaj?

Daro
@Wanda

Handlowca do rozpowszechniania marki. Jeśli natomiast firma ma problemy finansowe to raczej odpuszczę z zapytaniem.

Zniesmaczony

Ta firma to jakaś porażka. Nie płacą pracownikom, wszystko to jeden wielki przekręt. Zwolnili jednego z pracowników bo nie chciał wziąć kredytu i kupić dla firmy samochodu ... oczywiście według właściciela to nie było nic złego, ponieważ obiecywał, że odda pieniądze . TRAGEDIA

Maciej
@Zniesmaczony

Naprawdę chcieli żeby pracownik wziął kredyt dla firmy? I to był powód zwolnienia? Przecież to się kwalifikuje żeby to zgłosić do PIP. Nikt jeszcze tego nie zrobił, szczególnie ze zalegają z wypłatami?

Ssntana

Firma ma problemy finansowe. Nie dbają o dobrą opinię w branży. Ledwo co zaczęli, a już zalegają z płatnościami. Jeśli ktoś na samym starcie popada w brak płynności to od razu przekreśla jego przyszłość. Kombinatorzy jakich mało. Nie wywiązują się z terminów wszelakich. Odradzam sponsorom wszelkiej maści jak i podejmowania tu pracy. Firma Kogucik !!!!

Pablo

Nie ma bonusów.

Zostaw merytoryczną opinię o Z4U Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Z4U Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Z4U Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Z4U Sp. z o.o.
  • Zygmunta Pawlaczyka 1 lok. 37