F.H.U. Igom

Katowice

Opinie o F.H.U. Igom

Lidia

@Jerzy S.rozumiem, że byłeś pracownikiem F.H.U. Igom. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w firmie? Piszesz również, że masz kontakt z obecnymi jej pracownikami. Czy zaszły w ostatnim czasie jakieś znaczne zamiany, jeśli chodzi o warunki zatrudnienia? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które na wątek trafiły szukając opinii na temat potencjalnego miejsca pracy.

Jerzy S.

Dziwię się wpisowi niedoszłego klienta. Nie wiem kiedyś tam pracowałem i utrzymuje dalej kontakt z pracownikami. Widać ludzie nie wiedzą i nie mają zielonego pojęcia o tego typu pracy. Nie dziwię się ludzką którzy czują się oszukani w takim wypadku też dałbym opinie. Natomiast jeżeli byłbym niedoszły klientem darowalbym sobie jakichkolwiek komentarzy. To jest zwykle oczernianie przez Tak mi się widzi wyniosłego mochera z ławki który nie ma co robić tylko bzdury wypisuje. Jaśnie Pan Pani użył/a imienia czemu sam się nie przedstawił?

remess

Fatalna współpraca. Brak reakcji na wezwania o zwrot pieniędzy za zwrócony towar. Aktywni przy sprzedaży, a nierzetelni przy współpracy. Poza tym towary po zawyżonych cenach, w stosunku do cen rynkowych.

Głęboko zniesmaczeni niedoszli klienci.

Tak chamskiego telemarketingu jeszcze w życiu nie spotkałem. TYP lub jak kto woli "POJAZD CHRYSTUSOWY" dzwoni wciskając apteczkę i koc gaśniczy ze stylem rozmowy jak by siedział z pijaczkami pod sklepem. Potem powołuje się na rzekomą wcześniejszą współpracę jakiej nigdy nie było i jeszcze ma pretensje że nikt nie chce z nim rozmawiać. Oferuje produkty które rzekomo można zobaczyć na stronie igom.eu a tam tylko kurs i rekrutacja telemarketerów. Panie Andrzeju może tak podręcznik savoir vivre ?! Gorąco odradzam zarówno chęć zakupu czegokolwiek od tej firmy jak również postrzeganie ich jako przyszłego pracodawcy !

młody

Zakupiłem u nich antyradar który okazał się bublem. Do dzisiaj nie zwrócili mi pieniędzy. Sprawa w sądzie, nie polecam to zwykli oszuści!!

Elżbieta

Jeśli tak współpracują z pracownikami jak z klientem, to współczuję tym pierwszym. Wysyłają towar niekompletny (brakowało kilku rzeczy). Zwroty owszem przyjmują ale pieniędzy nie oddają. Maile dla nich nie istnieją, telefony czasem odbierają ale nic z tego nie wynika. Czasem grzecznie obiecują gruszki na wierzbie, czasem chamsko wrzeszczą w słuchawkę - efekt ten sam, zwrotu gotówki nadal nie ma. No, ale skoro 300zł dla tej firmy jest nie do przeskoczenia, to naprawdę współczuję pracownikom.

role

Witam. Ja zamówiłem u nich antyradar ponad rok temu oddałem go po tygodniu i do tej pory ciagle czekam na zwrot pieniedzy! dzwoniac do nich slysze ze jutro pieniadze zostana przelane i tak czekam 1,5roku! Oszuści

Marian
@role 15.02.2017 13:57

Z tego co wiem antyradar był zapakowany hermetycznie nie wiem czy po otwarciu takie rzeczy się oddaje. Ja kupiłem buty w ccc dla dziecka przy pierwszym założeniuzepsuło się nawet nie wymienili jeden dzień. Także igom chyba nie jest taki zły. Czasami coś się zdarzy sa gorsze firmy.... stacjonarne.

Zachodniopomorskie

Nie wiem o czym tu piszecie reklamacje uznają bez problemu.

Jeremi

Stanisław masz rację do dziś nie widzę pieniędzy po za tym same buble

Andrzej

Polecam współpracę

reso

Super, że uczciwie podchodzą nie tylko do swoich klientów ale i pracowników @Ax, ale wiadomo czy mają teraz jakiekolwiek oferty pracy? Nie ukrywam, że chęntnie bym się załapał.

Stanisław

Banda złodziei. Za zwrócony towar nie oddają pieniędzy.

Jackie20

Za grosz kultury, dzwonią, proponują jakiś tam towar, po czym jeśli nie wykazujesz zbytniego zainteresowania rozłączają się przerywając twoją rozmowę bez słowa pożegnania.

Jackie20

Violinka

Pracowałam w firmie Igom jakieś 6 lat temu. Wtedy jeszcze sporą część ekipy stanowiły osoby które wcześniej pracowały w kartograficznej firmie " Beata Piętka " z Katowic . Byli to ludzie naprawdę dobrze zahartowani w telemarketingu . Menagerowie Igomu to oczywiście też w większości byli dawni pracownicy " od Piętki ". Rynek wtedy jeszcze nie był aż tak " obdzwoniony " jaka obecnie , więc jakoś szło nam to sprzedawanie apteczek, alkomatów i rozmaitych materiałów edukacyjnych . Rzecz jasna od tej właśnie sprzedaży uzależnione były nasze zarobki więc każdy się starał jak mógł. Jednak nie zawsze wszystko szło gładko, a był kładziony nacisk na to aby jednak wyrabiać pewne dzienne normy , pojawiał się więc także czynnik stresu. Sporadycznie zdarzały się też sytuacje że ktoś komuś podbierał klienta czy nawet gotowe zamówienie. To co wtedy jeszcze było fajne to atmosfera . Pomimo jakiejś tam cichej rywalizacji stanowiliśmy fajną zgraną ekipę. Były nawet firmowe wyjazdy i imprezy integracyjne. W 2009 r odeszłam ponieważ wyjechałam z Polski ale do dziś pracuje tam moja przyjaciółka , którą niegdyś sama namówiłam aby przeszła ze mną do Igomu. Z roku na rok dobiegały mnie informacje jak kolejne osoby , { niektóre naprawdę dobre }odchodziły z tej firmy . Mam kontakt z niektórymi z nich i wiem że ta miła atmosfera z moich czasów dawno już minęła , że ludzie rzucają już słuchawkami na hasło Igom itp. spadły obroty ,upadły oddziały Igomu ,i ogólnie że jest coraz gorzej. Szkoda , bo kiedyś to była fajna firma :) dlatego ja osobiście dobrze będę wspominała tamte dawne czasy .

były handlowiec

Jeśli ktoś chce się nauczyć telemarketingu - polecam tę firmę! Bardzo dobre szkolenia, adaptacja nowych prac.i nabycie porządnej praktyki zero mobingu - to tylko w IGOM p. Piotra M.! :) Pracowałam ponad 4 lata, a fajnych i śmiesznych wspomnień z dosłownie całym zespołem mam na 40 lat. Dobre wypłaty, wspaniałe wycieczki, i inne imprezy z Szefostwem Firmy. Serdecznie pozdrawiam !!!

Handlowiec

Osobiście bardzo chwaliłam tę Firmę. Zarabialiśmy dobrze i bardzo dobrze. Właściciele w porządku w stosunku do ludzi i ogólnie aż się chciało wstawać do pracy. Niestety marketing uzależniony jest od koniunktury, która obecnie jest fatalna. Pozdrawiam :)

Baki

Złodzieje nie polecam ich produktów ~!

obecnie

Juz nikt tam prawie nie pracuje. Rynek ciężki marne prowizje nie polecam.W listopadzie 2015 odeszłam. Nie żałuje teraz mam ok

emerytka

Pracowałam tam 3 lata do 2013r.Było super piękne pieniądze,uczciwa szefowa masę nagród za dobre wyniki wycieczki w góry.Nie wiem jak jest teraz ale ze wszystkich firm telemarketingowych tę najlepiej wspominam.

stały pracownik

I jakby było tak jak piszecie to firma nie wytrzymałaby roku a istnieje prawie 10 lat i nie jest tak źle skoro piszę w godzinach pracy

stały pracownik

Jestem wieloletnim pracownikiem i jedyne co mogę napisać to to, że jak sprzedajesz to zarabiasz a jak przychodzisz pogadać sobie to potem rzucasz się tak jak tu wielu, że no przecież przychodzę i dzwonię a oni nic mi nie zapłacili. Po prostu czasy komuny się skończyły i na wypłatę to trzeba się napracować i wypracować a praca łatwa nie jest. Pieniądze na czas. A umowa zlecenie to tak jak nazwa mówi -pracodawca ZLECA pracę, jeśli jej nie wykonasz to za co ma płacić? Ja nie wiem gdzie wy pracowaliście ale ta firma NIE ma żadnego zarządu

zniesmaczony

jestem bylym pracownikiem tejze firmy.Przestrzegam wszystkich którzy mysla o zatrudnieniu w niej .Atmosfera panujaca co prawda do przyjęcia ale coz z tego kiedy nie placi się pracownikowi za wykonana prace.Pracowalem na umowę zlecenie i nie otrzymałem ani zlotowki .Tlumaczenie pracodawcy to brak efektow sprzedaży .Najsmutniejsze jest to ze znajda zawsze takich naiwnych (jak ja )i sa bezkarni !!!!!!!!!!!!!!!!

Loko

ta firma sie konczy najlepsi jej pracownicy uciekaja już z pokładu, kto się za późno połapie zatonie z okretem, powodzenia ja już schodze z tej dziurawje łajby

Kukułka

forest odpowiadam nikt tam z pracy nie może byc zadowolony ta firma to idealny wzor mobingu, nepotyzmu, chamstwa, idiotycznych decyzji, bezsensownego zarzadzania i traktowania ludzi jak bezmózgich niewolnikow a zakompleksiona kobieta która prowadzi ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niszczy ludzi tylko po to żeby się dowartościować a słoma z butów :)

Pan B.

nie polecam !

Waldek

unikać !!

Marek

Komentarz Aguś na 100% pisany przez właścicieli tej pseudo firmy. Takich złodziei to ze świeczką szukać. Aż się dziwię, że jeszcze ich nie pozamykali.

Kasia

Płaca najniższa i koperta takie są zarobki... a komentarze nie są podzielone tylko te dobre pisze sam Zarzad.. nie polecam

dobry duszek

uuuu jak możesz omijaj bardzo bardzo szerokim łukiem, poziom zarządzania i kultury Zarządu poniżej krytyki..

B.

fatalny klimat. Odradzam pracę w tej firmie, poprzednie pozytywne komentarze musiał pisać sam zarząd spółki.

KOKO

nie polecam !

Dominika Z.

witam!Pracowałam w Firmie IGOM...mogę ją smiało polecić ....przełożeni życzliwi, pozdrawiam Panią Jadzię , miła atmosfera ...zarobki umotywowane sprzedażą ..ale przecież na tym ta praca polega ...;-))) w czasach kiedy kilku pracodawców już przerobiłam , tą firmę wspominam najmilej NIKT MNIE NIE OSZUKAŁ .. i nie było mobingu , życzliwi , chętni do pomocy ,,,pozdrawiam załogę IGOMU....(usunięte przez administratora)

aguś 128

Pracowałam kiedyś w firmie IGOM w Katowicach. Ogólnie nie mam negatywnej opini, jeśli ktoś lubi rozmawiać przez telefon co się z tym również wiąże sprzażto ja polecam. Kierowniczka Pani [usunięte przez administratora].bardzo miła i rzyczliwa osoba.Atmosfera jest też fajna nie ma momingu zmuszania do sprzedaży to ty sobie wymierzasz cel ile sprzedaż to toje pieniądze i praca. Jak sie będziesz angażował i dobrze sprzedawał to też możesz nie żle zarobić.Nie stety trzeba powiedzieć, że trudno jest w dzisiejszych czasach coś sprzedać ogólnie ludzie są nieufni to takich firm sprzedających przez telefon. Ale jak masz dobrz gadane i bajer to mz pewnością ci się uda, czego każdemu życzę.Ogólnie polecam tą firmę nie jest źle.Pozdrowienia [usunięte przez administratora].

Zostaw opinię o F.H.U. Igom - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Igom