Opinie o Ista Customer Service Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ista Customer Service Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ista Customer Service Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ista Customer Service Poland Sp. z o.o. w Gliwice

yyyy

Podoba mi się w Iście :)

Pankracy

Jak wszędzie - są zarówno wady jak i zalety. Lepiej niż na strefie - ale niewiele lepiej i w podobnych pieniążkach. Kiedyś było lepiej, ale rynek się rozwija, wraz z nim konkurencja, Ista mentalnie zostaje lata do tyłu. To pewnie przemyślane przez mądre głowy korpomechanizmy. Nie wiem, nie znam się. W trzech słowach - dużo za mało.

Natalia

@Michal S, widać, że nie masz pozytywnej opinii o Ista Shared Services Polska Sp. z o.o. jako pracodawcy. Mógłbyś jednak ją rozwinąć? Co wpłynęło na negatywne postrzeganie przez Ciebie tej firmy?

miska

Na czym polega praca w supporcie?

Aaa
@miska

Praca w supporcie polega na opracowaniu zleceń klienta w systemie SAP. Nie jest wymagana znajomość tego programu, wszystkiego nauczysz się w pracy podczas szkolenia. Język niemiecki wykorzystujemy w formie pisanej, nie prowadzimy call center. Naprawdę polecam!

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Na jakim poziomie trzeba znać język: B1, C1? Dużo jest fachowych określeń? W ofercie o pracę piszą, że wystarczy wykształcenie średnie ze znajomością niemieckiego. Można się dostać do tej pracy nie będąc po żadnej ekonomii i sobie poradzić ?

zdzi
@Ewa

Można się dostać nie będąc po ekonomii jeśli w ogłoszeniu o prace tego nie wymieniono. Również w ogłoszeniu jest określony poziom języka. Jeśli chodzi o słówka specjalistyczne to na teście możesz otrzymać z tego legalną ściągę - mini słowniczek.

Aaa
@Ewa

Mocne B1 jest dobra podstawa. Zwrotów specjalistycznych nauczysz się podczas szkolenia i w codziennej pracy. Wykształcenie ekonomiczne nie jest potrzebne, w ista mamy pracowników po różnych kierunkach studiów i świetnie sobie radzą. Mile widziani również absolwenci szkół średnich, można połączyć pracę ze studiami zaocznymi.

Natalia

@Korbieszowa byłoby miło gdybyś rozwinęła swoją wypowiedź. Piszesz, że nie polecasz tej firmy i użyłaś sformułowania: staniesz się robocikiem. Co przez nie rozumiesz? Czy to określenie Twoim zdaniem dotyczy również Ciebie? Jakim pracodawcą w Twojej ocenie jest Ista Shared Services Polska Sp. z o.o.? Na jakich warunkach zatrudnienia opierała się Twoja praca w tej firmie?

Korbieszowa

No ja nie polecam. Korpo. Dużo za mało. Staniesz sie robocikiem. Ale niektórym to pasuje

Czy na stanowisku pracownik biurowy ze znajomoscia niemieckiego trzeba umiec matematyke? Znam niemiecki ale z matematyka ciezko. Nie chce sie skompromitowac na tescie i nie wiem czy w tym przypadku warto probowac.

marysia

Jak wygląda sprawdzenie znajomości języka?Tekst trzeba tłumaczyć z polskiego na niemiecki?

pizdzielec

nic sie nie zmienilo jako ekspert dostaniesz grosze chyba ze nabijesz miliony nadgodzin i jeszcze trzymajac morde

Natalia

Obecnie z testów korzysta teraz duża ilość firm to też fajny sposób na sprawdzenie wiedzy swoich pracowników, tym bardziej, że firma oferuje szkolenia za które musi zapłacić. Jak często prowadzą szkolenia? Są dla wszystkich pracowników?

Luiza

Czy dowiem się na tym forum coś o firmie? Aplikuję na stanowisko biurowe ale ze znajomością języka niemieckiego . Może ktoś podpowie mi jak się w firmie pracuje? Czy na takim etacie można godziwie zarobić? Trochę martwią mnie niektóre opinie ale myślę.

@Luiza

Luiza, napisz proszę na maila: zuraw1922@tlen.pl Większość tych opinii tutaj jest kłamliwa. Praca jest naprawdę bardzo dobra!

Nicki
@Luiza

No niezbyt polecam kiedyś tam robiłam ale nie ma nawet 2k netto i dość po sporo nadgodzin nawet po 10 w tygodniu

Hałabała
@Nicki

a ja tutaj robię nadal - i chyba dawno tu byłaś bo dużo się zmieniło..

keinnasehasen

Witam, jak wyglądają testy podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Mam na myśli raczej testy związane z myśleniem analitycznym. Jak ocenicie poziom trudności?

asd
@keinnasehasen

Testy nie są trudne, wystarczy się skupić

Iksinska

Czy ktos moze opisac jak wyglada samo szkolenie? Grupowe, indywidualne? Ciezko sie wdrozyc? :) Pytam, bo niedlugo i mnie to czeka.. Nie jestem zbyt obeznana w typowo fachowym jezyku, czy mozna liczyc na jakas pomoc w tym zakresie?

axte
@Iksinska

Szkolenie grupowe. Po szkoleniu dostaniesz opiekuna w zespole. Dodatkowo po przejściu do zespołu możesz liczyć na kurs wewnątrz firmy z języka typowego dla wykonywanej pracy. Wdrożenie więc nie jest jakoś wybitnie ciężkie.

Vick

Praca dobra ale tylko na początek albo gdy jeszcze siedzisz z rodzicami. Straszny przerost formy nad treścią panuje w każdej sprawie w tej firmie. Po pewnym etapie nie ma już możliwości dalszego rozwoju a atmosfera staje się przytłaczająca. Nie jest to też tak naprawdę żadna praca z wykorzystaniem języka obcego trzeba się tylko oklepać w powtarzających się zwrotach i zdaniach. Ludzie, którzy tym zarządzają mają gdzieś czy pracujesz 3 miesiące czy 10 lat i jak znasz dany język albo co wiesz w danym temacie. Nic z tego i tak nie będziesz mieć. Firma prowadzi też dziwną politykę - niby brakuje cały czas ludzi ale bardzo łatwo usłyszeć, że "nikt Cię tu na siłę nie trzyma" albo że "są inni na na twoje miejsce", gdy tylko spytasz o możliwości jakiegoś polepszenia zarobku. Polecam ale tylko zaraz po szkole/ studiach albo już dosłownego braku laku.

gratka

Cześć ... Uprzedzam wszystkich którzy myślą o pracy w tej firmie,dajcie sobie spokój. Korpo korpo korpo w ogóle nie liczą się z ludżmi którzy tam pracują. Wynagrodzenie nie adekwatne do tego jakie są wasze obowiązki,obcinają z premii za byle głupstwo,nadgodziny,nadgodziny,nadgodziny..... które tak naprawdę utrudniają funkcjonowanie już po tych 10-ciu godzinach. Jeśli nie wchodzisz kierownikowi w d..... to krzywo na Ciebie patrzą i już masz pozamiatane!Kariery w tej firmie niestety nie da sie zrobić. Również nie polecam tej firmy:)

Ciekawy
@gratka

Pracujesz czy tylko słyszałeś?

Gratka
@Ciekawy

Jeszcze pracuje ale już nie mogę się doczekać zmiany pracy☺

Ciekawy
@Gratka

Dalej pracujesz. ?

Merci

Witam, co do samego pracodawcy "Ista" to dużo obiecują, a nie spełniają. Oczywiście chodzi tutaj o zarobki, a konkretniej premię. Starsi pracownicy z stażem chociażby 10-cio letnim są niewiele lepiej traktowani, niż nowo przybyli. Kilka osób jest bardzo konfliktowa, toteż bardzo negatywnie wpływa na atmosferę w zespole (mowa tutaj o liderach zespołów, jak i osobach szkolących). Na sam awans trzeba czekać sporo, a różnica w zarobkach jest śmieszna. Niestety tak to jest pośród "prywatnych firm". Osobiście nie polecam.

know

Hej, wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na administratora baz danych oracle? Chętnie bym sie załapał, zwłaszcza, że pewnie w zamian można liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie, a ciekawe czy na tym stanowisku równięż oczekują biegłej znajomości niemieckiego.

Aneta

Poszukujemy pracownika z biegłym niemieckim w Katowicach. Osobom zainteresowanym prześlemy ofertę. prosimy o kontakt na maila amalanowska.linguajob@gmail.com

Ada

Mam pytanie a propo nadgodzin w firmie. W ktorych miesiacach dokladnie one przypadaja? Na rozmowie zapewniali, ze w goracym okresie pracuje sie po 10h i czasem w soboty. Czy w rzeczywistosci faktycznie to tak wyglada? Czy jest mozliwosci wziecia urlopu w tym okresie? (Mam na mysli np jeden dzien urlopu gdy faktycznie cos wypadnie). Nadgodziny sa placone czy do wybrania?

@Ada

nadgodziny są płatne. jak są szczyty rozliczeniowe to wiadomo, że dużo roboty i jak pół zespołu/firmy "ucieknie" na urlop w tym czasie to biznes zostanie położony na łopatki, dlatego też w tym okresie urlopy są niemile widziane, wręcz odradzane przez kierowników. nie ma się co dziwić bo z tego firma żyje - z rozliczeń wykonywanych głównie w szczytach. ale jak coś ci wypadnie to jeden dzień nie stanowi problemu. zawsze możesz dogadać sie z kierownikiem, że przyjdziesz w sobotę lub w tygodniu to odrobisz. nie róbcie z kierowników diabłów z batami. jest robota do zrobienia, wiec trzeba ją rozdzielić a ludzie muszą to obrobić. od terminowości realizacji tych zadań zależy kasa jaką dostanie firma, a tym samym pracownicy będą mogli liczyć na premie za wyrobienie się w czasie. tak więc - zgadza się - jesteś trybikiem pracującym dla firmy i od wyników pracy zależy ile kasy będzie płynęło do firmy, a tym samym do ciebie.

IT

rekrutacja jest nadal otwarta na supportera - do działu IT. w tym wypadku większość opinii tu znalezionych nie dotyczy działu IT, a rozliczeń.

Zostaw merytoryczną opinię o Ista Customer Service Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Ista Customer Service Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ista Customer Service Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ista Customer Service Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ista Customer Service Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ista Customer Service Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ista Customer Service Poland Sp. z o.o.