Inglot Sp. z o.o.

Opinie o Inglot Sp. z o.o.

Klara

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

,,,

Kosmetyki, sa ok. Zdrozaly, a jakość się nie poprawiła. Placa, raczej średnia. Brak możliwości rozwoju, sprzedawcy i wizażystki mile, przyjazne i pomocne (przynajmniej na moim stoisku), natomiast nie moge tego powiedziec o kierowniczkach regionalnych-niewłaściwe osoby jak na to stanowisko... nie ma slow na ich chamskie zachowanie w stosunku do sprzedawców. Kompleks wyższości. Przynieś, podaj, pozamiataj. Same nic nie zrobią. Nie sa mile, jeżeli chodzi o pomoc raczej najpierw zadadzą sto pytam czemu czegoś nie wiesz i ewentualnie po krótkim opierdolu raczą wyjaśnić, jeżeli wiedza w ogóle potrafią, bo często same maja problem z ogarnianiem tego co się wokol nich dzieje. Ogólnie jeżeli nie patrzec na regionalne, to praca sama w sobie mi się osobiście podoba, szkoda ze nie ma możliwości rozwoju, najwyzej gdzie zajdziesz to na kierownika punktu. No i osobiście grafiki- porażka. Prośby grafikowe trzeba złożyć do 10dnia miesiąca, a grafik otrzymujesz np 29 :) szkoda slow. Niby firma poważna, ale cyrk na kółkach. Polecam na początek przygody z makijazem, dla wizażystek i osob chcących pnąc się cały czas w górę- odradzam, nie rozwiniecie się w tej pracy.

ania

czyli, resumując to co napisaliście 1. kosmetyki OK 2. płaca - marna 3. atmosfera do bani............. ????????????

Joanna

Pracujesz w firmie Inglot? Jak wygląda atmosfera w pracy? Czego mogą się spodziewać nowi pracownicy?

Sprzedawca

Przyjemna rozmowa z przesympatyczną Panią kierowniczką, przez co nie odczułam stresu. Rozmowa przeprowadzona została w pobliskiej restauracji. Przedstawiono mi w jasny sposób warunki pracy.

Dlaczego chcę pracować właśnie u nich, czy nie będzie dla mnie problemem używać ich kosmetyków, kiedy zainteresowałam się makijażem i czym dla mnie jest, czy posiadam doświadczenie w sprzedaży.

sara

Pracownik Działu Projektowego jest u nich potrzebny z tego co widze i zastanawiam się jak u nich z zarobkami jest.. no i też wydaje mi się, ze oferta nie dotyczy tylko jednego wakatu tak naparwde.. dajcie znać co o tym sądzicie.

Gabriela

@md to wspolczuje... - brak szkolen - zalosna pensja - stres - brak kompetencji u "góry"

A.

1850 BRUTTO to 1355 na rękę. Nawet z premią nie zarabia się ponad 2 tysiące, tylko jakieś 1500+. A jak na kierowniczym zarabiasz ledwo 2 tysiące, to czas najwyższy zmienić pracodawcę. To skandal, co w tym kraju się wyprawia jeśli chodzi o zarobki :/.

Gabriela

Warszawa: stawka 1850 brutto za caly etat i mowia to z usmiechem na twarzy... premia 200 zł

Alalalalong

Słabizna... stawki na Warszawe przerazaja. Najnizsza krajowa i premie smiechu warte. Szkoda gadac jak mozna cos wymagac od pracownika nie zapewniajac mu godziwych warunkow

motylek

Ja jestem pracownicą Inglota już bardzo długi czas i niestety potwierdzam negatywne komentarze na temat kadry menadżerskiej i bycia miłym bo chce mieć się zniżki w innych sklepach a jeśli nie załatwiasz to notorycznie jesteś olewana i jeszcze na dodatek pani a wyżywa się na tobie chociaż jesteś bogu ducha winna przykra rzeczywistość a i o szkoleniach też prawda ciągle wałkowanie składu kosmetyków zero możliwości rozwoju

una

Wiem o kim mowa ,Puszysta A....wszyscy wiedzą o jej problemach z mężem ale czy musi im się za to obrywać???Ludzie praca to nie jest miejsce do rozładowywania emocji na pracownikach.

:)))

Ja również byłam pracownikiem firmy na terenie Warszawy i niestety musze przyznać rację osobom wypowiadającym się powyżej. Ogólnie firma jest naprawdę super, kosmetyki stosunkowo tanie jakościowo dorównują niektórym luksusowym firmom. Osoby zatrudnione w Przemyślu z którymi pracownik utrzymuje częsty kontakt telefoniczny również zawsze bardzo miłe i pomocne. Niestety nie można powiedzieć tego samego o firmie na terenie Warszawy. Moje prywatne odczucia to obłuda, obłuda, obłuda. Jeśli ktoś ma odwagę wyrazić swoją opinie niezgodną z wolą menedżera przez następny miesiąc jest czarną owcą a w biurze jest zapewne tematem numer 1. Sprawiedliwe i kompetentne menedżerki z którymi zawsze można było wszystko załatwić bez niepotrzebnych pretensji i wyrzutów jakiś czas temu zrezygnowały co tylko pogorszyło sytuację. Jak jest obecnie może powiedzieć każdy pracownik, który oczywiście ma na tyle odwagi. Próby wyrobienia sobie autorytetu moim zdaniem powinny być poparte rzetelną i sprawiedliwą pracą menedżera oraz dobrym podejściem do pracownika. Tutaj w przypadku Pani Anji było tak: jeśli zapychasz dziury i jesteś na każde zawołanie, robisz nie tylko to co należy do sprzedawcy, ale też pamiętasz o tym o czym powinna pamiętać ona, załatwiasz zniżki i wozisz jej tyłek za darmo jak niektóre osoby wtedy wszystko jest super. Aha i z tym jedzeniem to też prawda. Trzeba po prostu chować  Oczywiście do czasu kiedy np. poprosisz o wyjście godzinę wcześniej albo o zamianę godzin. Dzień wolny w nagłej sytuacji dostaniesz, ale jeśli sama załatwisz sobie zastępstwo. Takie sprawy radzę załatwiać z Panem Krzysztofem albo nową opiekunką. To czy Pani Menedżer była i jest lojalna i sprawiedliwa w stosunku do pracowników i firmy pozostaje w jej sumieniu chociaż myślę, że kilka osób mogłoby powiedzieć na ten temat co nieco. Tylko czy warto strzępić sobie język? To czy te opinie są nieprawdziwe łatwo zweryfikować. Każdy z was rozpoczynając prace w tej firmie sam będzie mógł się przekonać. Może wszystko zmieni się na lepsze. Życzę powodzenia.

obie opinnie wyzej sa nieprawdziwe..i zenujace...mocno przesadzone przez osoby ktore nie lubia tego co robia a na dodatek nie wypelniaja swoich obowiazkow ..i jeszcze nie potrafia docenic jaka maja prace.dziewczyno zanim zaczniesz wypisywac takie bzdury na swoich zapewne byly pracodawcow to zastanow sie!!!

...

Zgadzam sie z kazdym zdaniem poprzedniczki!! wszystkiego po kolei doswiadczylam i ja i mam takie same spostrzezenia. Managerka i dyrektor jak cos chca to znaja nr telefonu natomiast gdy Ty masz jakis problem to nie odbieraja telefonow to samo gdy cos dzeje sie na stoisku szczegolonie dyrektor regionalny ktory jest dyrektorem na WARSZAWE a non stop siedzi nowym jorku i nigdy nie wie co sie dzieje i na zadne pytania nie potrafi odpowiedziec za kazdym razem tlumaczac sie ze on byl w nowym jorku i nic nie wie- wydaje mis ie ze skoro jest dyrektorem regionalnym na warszawe to jest za to odpowiedzialny. firma generalnie dzala na zasadzie lizania dupy im bardziej iskuteczniej to robisz tym dalej zajdziesz natomiast nie odrazu !! trzeba przypracowac swoje zeby cokolwiek zdzialac w firmie. o wyjazdach za granice ZAPOMNIJCIE te hieny nie dopuszczaja nikogo do wyjazdow na rozmowie obiecuja wymiany w stanach natomiast wyjezdzaja osoby ktore w firmie sa przynajmniej 5lat.!Pani Anja to mistrzyni w udawaniu- gdy jest mila to uwaga cos od ciebie chce!!! albo zalatwienia znizki albo zebys zostala nadgodziny w innym przypadku ma gleboko w dupie jak masz jakis problem np ze zdrowiem to nei odbiera tel i ciezko jej zadzwonic do kogos by zalatwic zastepstwo woli odrazu powiedziec NIE! Cala firma jest przeciwna przyjazniom- im bardziej sie zblizysz z pracownicami tym masz bardziej przejebane!! Oni wola gdy poracownice sie nie lubia rywalizuja i walcza i klientki np złote tarasy! odradzam ten punkt w 100%. wizazysta regionalny jest bardzo smieszny halasliwy ale tez wylgarny, czesto ma niewyparzona gebe przy klientrach i uzywa słow typu: anal, seks, etc. jego wiedza na temat kosmetykow jest oczywiscie perfekcyjna natomiast jesli chodzi o sam makijaz to nie jest zadnych autorytetem dla pracownic i dla klientek ktore gdy go widzialy to kilka razy zwracaly nam uwage ze raz je malowal i nigdy wiecej bo robi to strasznie, z reszta sama widzialam kilka razy i zadna z malowanych osob nie byla zadowolona!! takze wizazysta pozal sie boze. jednym slowem drze pape na caly salon robi mnostwo halasu i idzie dalej. INGLOT to temat rzeka.. bylo mnostwo chorych sytuacji w tej firmie ktore nadaja sie do gazety jako bzdura roku! mieszaja im sie priorytety! w fiemie jest mega balagan i chamstwo Z REKA NA SERCU ODRADZAM TA FIRME atmosfera jest beznadziejna, nie ma szans rozwoju , i jest podkladanie swin (aha non stop tajni klienci i kontole, delegacje co tydzien , tragedia) ogolnie ODRADZAM Z CAŁEGO SERCA!!

nutka

Praca stresująca bez mozliwości rozwoju.Szkolenia to pożal sie Boże prezentacja kosmetyków z osobą na pewno na nieodpowiednim stanowisku.Osoba ta używa niecenzuralnych słów i obraźliwych.Kadra kierowników błahahaha bez odpowiedniego wykształcenia na to stanowisko ,załatwiana po znajomości Wszyscy to sprzedawcy którzy umieja używać wazelinki i tak dostali sie na te stanowiska.Szybko zapominaja kim byli i traktuja pracownika jak bydło do odwalenia najgorszej roboty szczególnie PANI ANJA umie sie uśmiechnać jak potrzebuje znizki z jakiegoś innego sklepu i prosi Cie żebyś jej załatwił, później ma Cię głęboko gdzieś ,aż do następnego razu Aha i trzymajcie schowane przed nia swoje jedzenie bo wszystko zeżre bez pytania.Co do ludzi pracujacych w salonach większośc miła,na palcach jednej ręki mozna policzyć zadufane w sobie laski Zarobki ...tu panuje wolna amerykanka jedengo miesiąca dostaniesz 1900zł przy nie wyrobionym targecie ,a następnego jak wyrobisz 1800 zł .Kierownciy regionalni nie umieja tego wytłumaczyć,no nie dziwne bo oni nic nie umieja tylko stanąć z ulubienica z salonu i plotkować tak z godzinkę ,a później sie zabrac do domu i udawać ,ze się pracowało. Jak chcesz tu pracować to przygotuj się na wyzysk ,na bolace nogi bo stać musisz przy np 8h zmianie 7h i 45 min bo przerwa trwa tylko 15 min wiec czasami nie zdążysz pozmywać po sobie a przy Anji lepiej tego nie robic bo póżniej (usunięte przez administratora) ,że specjalnie przeciagasz i udajesz ,że zmywasz.

Zostaw merytoryczną opinię o Inglot Sp. z o.o. - Przemyśl

• Jak się pracuje w Inglot Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inglot Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inglot Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 14 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inglot Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Inglot Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inglot Sp. z o.o.