Inglot Sp. z o.o.

Opinie o Inglot Sp. z o.o.

Jurij

Я такої проблеми не помітив

Dmytro

Czy firma przyjmuje do pracy pracowników narodowości ukraińskiej?

Igor
@Dmytro

Da

Czy Inglot Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Tak

Irena
@Wiciu

Całkowicie ją finansuje czy jak to wygląda :) ?

@Irena

W przeszłości częściowo ją finansowali, ale nie wiem jak to teraz wygląda

@Irena

Wybacz, ale z mojej najnowszej wiedzy już jej nie dofinansowują, więc odpowiedz na Twoje pytanie brzmi NIE

Dorota
@Wiciu

A wiadomo skąd taka zmiana? Jakieś inne jeszcze występowały w zakresie benefitów? Ogólnie to jak warunki finansowe w firmie wyglądają teraz?

Mery Jane
@Dorota

Księgowego zapytaj. Chyba umiesz logicznie łączyć fakty?

Blacha

Pozdrawiam mój dział eCom. A najbardziej z eComu to lubiłem...

PC
@Blacha

My ciebie nie ;)

Blacha
@PC

Tam na Trzaskowskiego się głosuje?

Barbara
@Blacha

Fajnie że lubiłeś, ale powiesz może jak w eCom wygląda kwestia pensji? Jaka stawka i czy były premie lub podwyżki, gdy ty tam pracowałeś?

Sprzedawca

Przyjemna rozmowa z przesympatyczną Panią kierowniczką, przez co nie odczułam stresu. Rozmowa przeprowadzona została w pobliskiej restauracji. Przedstawiono mi w jasny sposób warunki pracy.

Dlaczego chcę pracować właśnie u nich, czy nie będzie dla mnie problemem używać ich kosmetyków, kiedy zainteresowałam się makijażem i czym dla mnie jest, czy posiadam doświadczenie w sprzedaży.

Marcelina

Czy otrzymałyście jakieś premie za przepracowane 10,15 i więcej lat?

@Marcelina

Są wypłacane, ale w następnym roku od danego okresu przepracowania, np. po 11 latach za 10 lat, po 16 latach za 15 lat itd.

Ola
@Wiciu

Jaka kwota po przepracowaniu 10 lat?

Lidia
@Ola

Ona laske poteafi zrobić a ty ;) może koleżanka pomoże :)

Marcelina

A jakie tą kwoty?

Kontrola

Czytając to co piszecie i słysząc to wiele razy myślę że warto zorganizować kontrolę i rozmowę z pracownikami. Ktoś tu musi zacząć być "Człowiekiem". Jak długo to może trwać.

@Kontrola

Kontrole przez kogo ? Pracodawcę ? Instytucje ? Przecież wszystko robią legalnie a robić innym pod górkę to też nie rozwiązanie. Grunt że na stołkach mają wypłaty dobre i inne przywileje. Niestety ale zwykły pracownik jest po to żeby robić wyniki. Nie sądzę żeby kontrola coś wskórała.

Dorota
@Była

Czemu myślisz, że nic by nie dała? Przecież przede wszystkim mogłaby trochę "otworzyć oczy" i może postawić do pionu? A tak jak piszesz skoro mają robić wyniki no to chyba każdemu zależy, żeby były jak najlepsze? To co myślisz, że trzeba robić wobec pracownika, żeby takie właśnie były?

Fan firmy
@Kontrola

Pytanie, czy będzie kogo kontrolować? Ponoć stamtąd wszyscy masowo odchodzą?

Nikii

Może jakieś opinie na temat pracy w Białymstoku? Jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna?

Xyz

Nie poleciłabym pracy w tej firmie najgorszemu wrogowi. Wyzysk, brak możliwości rozwoju, pensja najniższa krajowa na 3/4 etatu lub umowa zlecenie, która ostatnio stała się bardzo popularna w tej firmie.

Zniesmaczona

Przestrzegam wszystkich którzy chcą rozpocząć współpracę z tą firmą, jeśli macie inne oferty pracy nie zastanawiajcie się i idzcie tam!! Rozmowa o pracę nijak się ma do reali w tej firmie. (usunięte przez administratora) jaki jest pomiędzy pracownikami a działem kadr, kierownictwem, i innymi to istny dramat. Nikt nic nie wie. Wymagania conajmniej takie jak byś pracował/ pracowała w (usunięte przez administratora) prestiżowej firmie która inglot nie jest. Niezależnie od tego co zrobisz a możesz się spuszczać nad tym żeby pracodawca byl z ciebie zadowolony i tak potraktują cię jak (usunięte przez administratora). Pensja? To żart jak nie bedsiesz wciskać klientom (usunięte przez administratora) które im się nie sprzedaje wyjdziesz z najniższa krajową. Co więcej i tak (usunięte przez administratora) swoich pracowników z wynagrodzeniem. Zastanów się 2x zanim podejmiesz z nimi współpracę. Ja osobiście nie polecam.

CuteQueen

No to co napisze będzie naprawdę grube więc mam nadzieję że Administracja nie ocenzuruję połowy. No więc tak dostałam na wyspie Inglot umowę o pracę na okres trzech miesięcy,stawka niska krajowa.Wszystko pięknie ładnie do czasu. Pan który prowadzi wyspę w Gliwicach nie wywiązuje się z umowy i nie wypłaca na czas wypłat,często po terminie jaka była na umowie,plus wypłaca w ratach. A jeżeli do niego się nie napisze,w prywatnej wiadomości,nie przepraszam nie wyżebrze się swojego wynagrodzenia to łaski Pan nie zrobi i nie wypłaci. Druga sprawa nie odsyła podpisanych umów,czyli nie wiesz czy robisz (usunięte przez administratora) czy jak. Dziwię się że firma tak prestiżowa,znana ze swoich kosmetyków ma w poważaniu swoich pracowników a franczyzobiorcom pozwalają na taką patologie. Nic dziwnego że powoli ta firma upada,jeżeli chcecie podjąć pracę na wyspach Inglot uważajcie na pracodawców.

@CuteQueen

Masz racje. Firma powinna kontrolować osoby które wzięły franczyzę bo przecież chodzi o markę. Odesłali ci w końcu umowę żebyś wiedziała że pracujesz na legalu? Prócz pensji masz jakieś benefity? Np. zniżkę na kosmetyki, które sprzedajesz?

CuteQueen
@Andrzej

Coś ty nie odesłano mi nic, prócz wyżebranej wypłaty . Na szczęście nie pracuje już tam. Jak mówiłam firma prestiżowa,a tak naprawdę (usunięte przez administratora) :)

@CuteQueen

Kochana a zadam Ci pytanie uważasz że byłaś rzetelnym pracownikiem i nie masz sobie nic do zarzucenia ?

Lol
@Anabel

Serio uważasz ze bycie „rzetelnym pracownikiem” cokolwiek to oznacza wg Ciebie jest podstawą do wypłaty wynagrodzenia? Otóż nie, podstawa wypłaty wynagrodzenia jest UMOWA. Nierzetelnemu pracownikowi oczywiście można ją wypowiedzieć ale wciąż trzeba ZAPŁACIĆ

Nort
@Anabel

Co ma wypłacanie wynagrodzenia,do tego czy ktoś jest rzetelnym pracownikiem czy nie? Wynagrodzenie musi być wypłacone nieważne czy umowa zlecenie czy umowa o pracę,oraz pracodawca ma zakochany obowiązek odsyłać podpisane umowy i płacić na czas, a nie w ratach! Dawno z franczyzobiorcami powinni porządek zrobić bo na tym cierpi firma.

@Lol

Powiem krótko jeżeli klientka prosi o reklamówkę i nawet jest w stanie zapłacić choć przy dużych zakupach nie musi to nie mówi się jej że nie ma i po ostrej wymianie zdań nie daje się klientce na zakupy worka na (usunięte przez administratora) czy jeśli przychodzi ktoś przed koło 20:30 i chce kupić coś dla żony to nie odpowiada mu się, że teraz nie sprzedam bo zaraz idę do domu gdzie market otwarty do 21:00. Zdaje sobie sprawę że w firmowych stoiskach czy salonach jest rygor ale na franczyzie jest inna polityka (lżejsza) ale to zachowanie nigdzie by nie przeszło niezależnie od wynagrodzenia.

@Lol

Była

Na wynagrodzenie pracowników nie ma pieniędzy, ale na opłatę portalu, aby usuwać komeatrze już są ;) PODCZAS LOCKDOWNU ZOSTALIŚMY PRZYMUSZENI SZANTAZEM DO POJSCIA NA BEZPLATNY URLOP!!!

Okaa

Praca na umowę zlecenie w firmie.... Na różnych punktach.... Z godziny na godzinę wiadomość, nakazującą przyjście na zmianę za kogoś bez zapytania. Brak szacunku do pracowników, wieczne pretensje o błahe sprawy szczególnie kierownik Posnania....Niemiła do klientów i pracowników byłam świadkiem niejednokrotnie złego traktowania innych, tak samo szkoleniowiec od makeup. fałsz i obłuda za plecami atmosfera fatalna. Na szczęście uciekłam!!! Ale mam kontakt z innymi pracownikami i nic się nie zmienilo!

Jaki jest styl zarządzania w Inglot Sp. z o.o.?

Berb

Zależy o jakie zarządzanie pytasz ? Z doświadczenia z pracy na wyspie mogę powiedzieć, ze maja bardzo niekompetentna kadrę zarządzająca, zarówno kierowników jak i szkoleniowców.

Była

Niech sobie każdy wyrobi swoje kwaje zdanie jak wyrobi swoje zdanie malstcce swoje zdanie o wyrobi swoje zdanie matce o zdanie wyrobue zdanie o matce, to jest klamwliwa zdradziecka (usunięte przez administratora)

qwerty
@Była

W jakim języku jest ten komentarz...? Jestem kandydatem na stanowisko doradcy klienta, przyszłam tu sobie poczytać co i jak w firmie, a 1/5 komentarzy napisane jest nieskładnie do tego stopnia, że ciężko cokolwiek zrozumieć...

maryla

Jestem zainteresowana pracą w Inglocie, dokładnie w Lublinie. Czy są tu jakieś osoby, które mogłyby polecić bądź też nie tę pracę? Chciałabym zaczerpnąć jakiś opinii zanim się zdecyduję, ponieważ widzę że opinie są naprawdę słabe na temat całej tej firmy.. może w Lublinie nie jest aż tak źle? Pozdrawiam i liczę na odpowiedź, bo bardzo lubię te kosmetyki i chciałabym spróbować pracy w takim miejscu.

Karo
@maryla

Też się zastanawiam! Pieniądze kiepskie, a opinie tragiczne. Jak sytuacja w Lublinie?

@maryla

Ostrzegam przed kierowniczka regionalna , która straszy zwolnieniami, uważa że twój czas wolny poza pracą nikogo nie obchodzi bo masz zawsze być pod telefonem i najpierw praca A później może wizyty u lekarza itp. Szkolenia to kpina. To co ta Pani robi to kpina , jak nie przedłużyli umowy u z dnia na dzień zostajesz bez pracy dowiadujesz się od ludzi z innych sklepów w galerii że Cię wywalili bo kradlas, nic nie robiłaś i źle się prezentowalas w salonie ????

rownież były pracownik

Ciekawe... przepracowałam w tym miejscu kilka lat i mam skrajnie odmienne zdanie. Kierownictwa można wręcz pozazdrościć, zawsze pomagają i chcą jak najlepiej przede wszystkim dla pracownika. Nie robią żadnych problemów kiedy coś komus wyskoczy, zawsze starają sie pomóc i podchodzą bardzo ludzko. Bardzo miło wspominam współpracę. Szkolenia zawsze przeprowadzone ciekawie i z zaangażowaniem. Wizażysta regionalny poświeca dużo czasu na doszkalanie nowych pracowników. Myślę że jak ktos nie ma autorefleksji do własnych zachowań to potem może się "zdziwić" wystawioną opinią...

@rownież były pracownik

Może nie mówimy o tym samym regionie. O regionie którym ja mówię miało się przywileje jak się wchodzilo w D.. albo jak się zna z p. Kierownik z lat jak też pracowała jako sprzedawca.

Trupek

Ja co prawda pracowałam w Kielcach, ale z Lublinem mieliśmy tą samą regionalną. Jest prawdą, że każdy były "niewygodny" pracownik zostaje w momencie rozwiązania umowy obsmarowany. I to nie jest tylko moja opinia, ale i całego mojego byłego zespołu, z którym w tym samym czasie nie przedłużono umów.

Rekruter

Jak na polską firmę przystało - wysokie wymagania wobec wszystkich tylko nie wobec siebie, brak benefitow, złe warunki pracy, brak klimatyzacji i nawet wody do picia przy 32 stopniach w sklepie (Galeria Krakowska). Częste wprowadzanie zmian w grafikach i wyścig szczurów. Managerki pod presją przelewają okropne ciśnienie na pracowników, brak możliwości rozwoju bo wszystkie stołki zajęte na długie lata, przez niekoniecznie kompetentne osoby - zarówno pod kątem znajomości technik makijażu jak i wiedzy na temat zarządzania ludźmi. Miejsce pracy które psuje zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne.

Izabela

Cześć, cześć :) Chciałabym się dowiedzieć czy studentka kosmetologii może liczyć na jakieś benefity z tego względu, zaczynając pracę w Inglocie? Skoro zna się dobrze na kosmetykach i jest w stanie profesjonalnie doradzić klientowi? Może wyższa stawka na starcie lub szybszy awans?

pracownik-studentka kosmetolog
@Izabela

odpowiadam Ci że nie ! I jakby to nikogo nie obchodzi że studiujesz kosmetologię. Jedyny plus jest taki, że jak poprosisz to dostaniesz wolne na szkołę :D pozdro

@pracownik-studentka kosmetolog

Czyli jeśli chodzi o początkową stawkę w Inglocie to jest ona taka sama dla wszystkich? Nie ma znaczenia kto jakie ma umiejętności? A może doświadczenie się liczy, jeśli ktoś już je posiada? :P Jakiego wynagrodzenia na start można się spodziewać? Jeśli chodzi o wolne na szkołę, to czy później trzeba to odpracować? :P

Blabla
@Izabela

Oczywiście, że nikogo nie interesuje czy masz doświadczenie, ono ma znaczenie tylko na procesie rekrutacyjnym, później zarabiasz jak każdy na początku. Za mojej kadencji były tez dodatki stażowe, po przepracowaniu pełnego roku, ale nie wiem jak to wyglada teraz. Można starać sie o stanowisko konsultanta ds. sprzedaży i wizażu (tak to jest samej sprzedaży) i wtedy tez jakiś grosz wpada dodatkowo

Paula
@Izabela

Nie ma znaczenia doswiadczenie, każdy zarabia tak samo-zaorania chyba, że chodzisz do szkoły

@Blabla

Czyli taki konsultant ds. sprzedaży i wizażu jednak ma szansę się wykazać, malując klientki? Ten grosz, jak piszesz, może nie brzmi zbyt zachęcająco, ale przynajmniej można pokazać, co się potrafi ;) PS. Dzięki za odp!

Była pracownica dolnośląskie

Szczególnie chciałabym zwrócić uwagę na słabe traktowanie pracowników ze strony jednej z kierowniczek- Pani A. Jest niezwykle arogancka, pogardza pracownicami, komentarze jej na temat wyglądu czy zachowania pracownic podchodzą pod (usunięte przez administratora) Jest nieszczęśliwa i z tego powodu niestety wyżyje się na Tobie. Pierwsze wrażenie zrobi pozytywne, sztucznie oczywiście :) Nie ma kto pracować wiec jakoś musi ludzi przekonać. Wiele osób zwolniło się w regionie z jej powodu. Zatrudniając się tu będziesz zarabiać bardzo mało, a obowiązków będziesz mieć całą masę. Najlepiej jakbyś cały dzień sprzątała. Każdy Cię kontroluje, osoby z Przemysla przyjeżdżające na kontrole czają się za szybą i obserwują jak pracujesz dopóki się nie zorientujesz, ze jesteś obserwowana… pozytywy? Elastyczny grafik, jak trafisz na punkt kierowniczki Pani R- będzie dużo lepiej, ale panią A tez będziesz spotykać, czego nie polecam ????

Gwiazdka

Jestem pracownikiem Inglota i to co się dzieje to żart. Po pierwsze wynagrodzenia słabe wogole nie adekwatne do tego co robisz masz być wizażystka, magazynierem, informatykiem znać wszystkie składy produktów bez żadnej najmniejszej pomyłki i nikogo to nie obchodzi ze pracujesz od nie dawna. Wciskać na siłe klientom coś co jest hm nie potrzebne a potem dziwne ze ktoś już nie wraca po jakiś produkt.. wizażystka regionalna jest chamska i opryskliwa i lubi sie wtrącać w życie prywatne. Grafik ci potrafi zmieniać jak jej sie podoba. Nie ważne ze było inaczej ustalone wcześniej. Najlepiej jakbyś była wymalowana na wszystkie kolory tęczy i tylko ich wspaniałymi produktami bo według nich to najbardziej przyciąga klientów jeśli tak nie jest to odrazu pretensje i przewracanie oczami. Premia ? Hahaha śmieszne wciskasz ludziom produkty miesiąca masz najwyższy target a dostaniesz 50 zł premi i żadnej pochwały tylko ze i tak mogło być lepiej. Naloty wizażystki i kierowniczki nic nowego siedzieć ci nie wolno mimo ze ruchu nie ma ale ty masz stać i wyczekiwać na klienta i nie ważne ze stoisz po 8 czy 12h NIE WOLNO I TYLE Po jedzenie do sklepu tez nie wolno iść bo jesteś sama na wyspie nie wolno masz stać cały dzień głodna Jedynke do toalety ale tez najlepiej w biegu a najlepiej mieć pampersa bo ktoś Z Przemyśla czepia sie ze wie wyszło po coś co jest konieczne do funkcjonowania. Brak możliwości jakiego kolwiek rozwoju po kilkunastu latach i tak odbierają nawet dodatek bo ciężkie czasy mimo ze wypłata starcza raptem na rachunki.. ale obowiązki te same a nawet więcej. Atmosfera między dziewczynami niby tu miłe dla ciebie ale jeśli coś zrobisz zle to obgadywanie i tłumaczenie jak debilowi ale jeśli one same zrobią coś zle to aaaa nie przejmuj się najlepszym się zdarza… Sprzątaczka masz być przez cały czas sprzątasz rano dobre 2 godziny ale wiadomo czarne to i tak się kurzy bo to klima chodzi to i ludzie ale jak szanowna pani wizażystka przyjedzie to i tak darcie Że nie sprzątane. U klienta nie uznają słowa nie ma kupić i tyle będzie cisnieniecie dopóki nie odejdzie z tym co jest teraz produktem miesiąca… Podsumowując szkoda nerwow j czasu na faka firmę Jeśli ktoś chce cyrk to tylko INGLOT

Gwiazdka

Jestem pracownikiem Inglota i to co się dzieje to żart. Po pierwsze wynagrodzenia słabe wogole nie adekwatne do tego co robisz masz być wizażystka, magazynierem, informatykiem znać wszystkie składy produktów bez żadnej najmniejszej pomyłki i nikogo to nie obchodzi ze pracujesz od nie dawna. Wciskać na siłe klientom coś co jest hm nie potrzebne a potem dziwne ze ktoś już nie wraca po jakiś produkt.. wizażystka regionalna jest chamska i opryskliwa i lubi sie wtrącać w życie prywatne. Grafik ci potrafi zmieniać jak jej sie podoba. Nie ważne ze było inaczej ustalone wcześniej. Najlepiej jakbyś była wymalowana na wszystkie kolory tęczy i tylko ich wspaniałymi produktami bo według nich to najbardziej przyciąga klientów jeśli tak nie jest to odrazu pretensje i przewracanie oczami. Premia ? Hahaha śmieszne wciskasz ludziom produkty miesiąca masz najwyższy target a dostaniesz 50 zł premi i żadnej pochwały tylko ze i tak mogło być lepiej. Naloty wizażystki i kierowniczki nic nowego siedzieć ci nie wolno mimo ze ruchu nie ma ale ty masz stać i wyczekiwać na klienta i nie ważne ze stoisz po 8 czy 12h NIE WOLNO I TYLE Po jedzenie do sklepu tez nie wolno iść bo jesteś sama na wyspie nie wolno masz stać cały dzień głodna Jedynke do toalety ale tez najlepiej w biegu a najlepiej mieć pampersa bo ktoś Z Przemyśla czepia sie ze wie wyszło po coś co jest konieczne do funkcjonowania. Brak możliwości jakiego kolwiek rozwoju po kilkunastu latach i tak odbierają nawet dodatek bo ciężkie czasy mimo ze wypłata starcza raptem na rachunki.. ale obowiązki te same a nawet więcej. Powiem tylko tyle szkoda czasu i nerwów przez tą firmę Jeśli chcecie cyrk to tylko INGLOT

Zostaw merytoryczną opinię o Inglot Sp. z o.o. - Przemyśl

• Jak się pracuje w Inglot Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Inglot Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Inglot Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 14 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Inglot Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Inglot Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Inglot Sp. z o.o.