Abatec Sp. z o.o.

Słupsk

Opinie o Abatec Sp. z o.o.

Edyta

Od dawna nikt nie napisał czy w Abatec, prowadzona jest rekrutacja, jakie panują teraz warunki zatrudnienia. Może na forum są obecni pracownicy firmy którzy napiszą na co można liczyć zatrudniając się teraz?

Fanczi

No wiadomo, że lepiej się wyrabiać i nie zarywać dnia @max. No ale chyba nie wszyscy tak potrafią, cóż. Ja tam uważam, że praca u nich jako taki specjalista ds. technicznych i sprzedaży nie ma źle, skoro ma szansę dostać premie.

nergal

Ty pracownik, niezła ściema i masz czas na pisanie postów o 9.49? Sory, ale o tej porze to przerwy nie mamy! Chyba., że w biurze siedzisz. Widzę, że ktoś tu prubuje ludziom wodę z mózgu robić! Robota do lekkich nie należy, kasa mizerna i o tej porze zaczyna się ziąb!

nergal

Co za bzdury poszesz sally! Chyba tu nie pracujesz albo w biurze siedzisz, bo napewno nie na produkcji!!!

Mnie dziwią te opinie, wyglądają jakby je jedna osoba napisała. Praca na produkcji może i nie jest lekka ale cóż taka branża. Natomiast biuro, jest jak każde inne, złego słowa nie mogę powiedzieć. Polecam.

-sally

Dziwią mnie te opinie. Praca jest w porządku. Zarobki stale idą do góry, a szefostwo też okey.

a...ka

Szef nawet poprawnie nie potrafił wypełnić umowy pracownika, którego zatrudniał. Zawsze coś pomylił, a to nip, a to adres firmy etc... Potrafił się przyczepić, że artykuły biurowe były za drogie bo 1 zł więcej kosztowały. Po prostu skąpstwo i żenada..... szefowa nie lepsza, mówi, że podwyżki nie da bo firma kasy nie ma. A na lokatach taka kasa, że na do końca życia tyle nie zarobię. Skąpstwo! Tam tylko jeden pracownik zasługuje na podwyżkę, Pani L.B. - wazeliniarstwo i kablowanie, to dewiza tej Pani, pisze do szefowej maile z donosami. Szefostwo promuje donosicielstwo, wszelkie swoje niedociągnięcia zrzuca na pracownika. A jak ktoś jest dobry w swojej pracy i ma swoje zdanie, to do zwolnienia.

Krzysztof

Szef i szefowa to wszystkowiedzące omnibusy. Ludzie nieomylni, a nawet jak im się zdarzy popełnić jakieś błędy to nie jest ich wina, tylko pracownika. Szefowa zrzuca zaniedbania swojego męża na pracowników. Jak wiemy on jest osobą totalnie zakręconą i niekompetentną. Dosłownie brak słów! Nie polecam pracy tam!

nic ani idzie lato wiec będzie cieplej. (usunięte przez administratora) nie polecam! jeśli masz wyjście szukaj czegos innego.

Zostaw opinię o Abatec Sp. z o.o. - Słupsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abatec Sp. z o.o.