3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 10 32 5 1

Opinie o Meble Słupsk Sp. z o.o.

Czy zdarzają się nadgodziny w Meble Słupsk Sp. z o.o.?

@Pytanie

Kiedy pracowałem w firmie Malsten to czasami nadgodzin było nawet powyżej 100 godzin, problem, że były rozliczane jak normalne godziny. Być może coś się zmieniło...

Nowy wpis

@Dawid

Panie Dawidzie, nie wiem czemu notorycznie wspomina Pan o innej firmie w swoich komentarzach.

not_a_known Nowy wpis
Kandydat
@Meble Słupsk Sp. z o.o.

Pomogę koledze Dawidowi...ponieważ wpisy w KRS odnoszą się do Pańskiej firmy Panie Piotrze Damianie...to, że zmieni Pan nazwę firmy to nie znaczy, że nie odnosi się do tego samego przedsiębiorcy. Łatwo znaleźć historię wpisów w KRS. (usunięte przez administratora)

Xd Nowy wpis
@not_a_known

Pan Piotr ma gdzieś tę opinię, pracowników, kontrahentów Ważne że dom sobie buduje pod Słupskiem Warto też posprawdzać wpisy w KRD Malsten, fabryka mebli Słupsk i posprawdzać powiązania gdzie jeszcze prezesi się pan Piotr To jest osoba nie warta polecenia i zaufania

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Meble Słupsk Sp. z o.o.?

RST
@Pytanie

Umowa o pracę 1/2 etatu. Można się też spotkać z umową zlecenie na start.

Nowy wpis

@RST

Niestety, pisze Pan nieprawdę.

Co wchodzi w socjal Meble Słupsk Sp. z o.o.?

Marek
@Pytanie

W tej firmie nie ma czegoś takiego jak socjal.

@Marek

Jeżeli ma Pan jakiekolwiek uwagi co do warunków zatrudnienia, zachęcamy do napisania wiadomości na nasz ogólny dział rozpatrujący tego typu sprawy. reklamacje@mebleslupsk.pl

MMPJ ZALEGA
@Marek

Ta firma nie wywiązauje się z zobowiązan co do pracowników, ani do podwykonawców, wystawione długi na sprzedaż sporo spraw w sądzie

@Pytanie

Kiedy pracowałem w firmie Malsten to "socjal" był pojęciem abstrakcyjnym. Być może coś się zmieniło...

@Dawid

Panie Dawidzie, komentuje Pan na profilu Meble Słupsk sp. z o.o. Nie wiemy, gdzie Pan wcześniej pracował, z całą pewnością nie u nas :) Mamy obecnie dwóch pracowników i żadnych skarg.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Na jakie benefity można liczyć w Meble Słupsk Sp. z o.o.?

Marek

Prawda chyba (usunięte przez administratora) prawda ,ludziom płacić zacznijcie a nie (usunięte przez administratora) za darmo sobie robicie zadłużona firma izwleka kij wie ile zadłużeni po pachy a ludzi nie wiedzą co mówić kropka nie polecam..

Prawda

Do Marek. Zacznij pracować jak chcesz pieniędzy na czas.

Dawid

Zdecydowanie nie polecam !!!! Kontrahent niepoważny i nierzetelny. Nie płaci za wykonaną usługę, brak jakiegokolwiek kontaktu z szefem firmy. Po oddaniu wykonanego dzieła dla firmy Malsten, usunięto moją „firmową” pocztę... uciekają się do haniebnych działań myśląc, ze człowiek czując pismo nosem nie zostawił sobie dowodów na wykonanie swojej pracy. Przykre, ze takie firmy jeszcze prosperują i mają prawo bytu. Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z tak nieuczciwą firmą i nikomu nie życzę. ŻENADA!!!!!

Nie polecam

Zdecydowanie nie polecam współpracy. Firma nie rzetelna, brak kontaktu z pracownikami, nie zachowane wszelkie ustalane terminy, wykonanie pozostawiam bez komentarza.

@Nie polecam

Prosimy o kontakt na reklamacje@mebleslupsk.pl

nie płacą
@Nie polecam

Firma zadłużona, nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań, terminów, brak kontaktu, widać ich długi na różnych stronach powystawiane na sprzedaż

Mariusz

Jaka jest u was droga awansu?

haha
@Mariusz

brak możliwości awansu, wypłaty z opóźnieniem w transzach

Marcin

Pracowałem wprawdzie krótko, ale dobrze wspominam ten czas.

Żubr
Kandydat
@Marcin

Cześć. pracowałeś to może napisz czy warto się przyjąć do (usunięte przez administratora). Czy wypłacalni na czas? Bo słyszałem że słabo im to idzie. Jak socjal? Itd. obecnie pracuje ale nie jestem pewien czy warto sie zwalniać z obecnej firmy i się za miesiąc zdziwić że jest tak czy tak. Dzięki pozdro

Maja
@Marcin

Nie płacą na czas ani pracownikom, ani podwykonawcom Pracownicy dostają w ratach wynagrodzenie zaległe Co chwile telefony od kontrahentów gdzie są ich pieniądze nie polecam!!!

Malsten nie płaci
Klient

Pan (usunięte przez administratora)jest nie słowny nie wywiązuje się z wypowiadanych słów, (usunięte przez administratora), sprawa w sądzie, widziałem kilka długów na sprzedaż na internecie

Gandalf

Witam, mógłbyś trochę przybliżyć co miałeś na myśli??

Użytkownicy czekają na odpowiedź 581 dni.

Jakie są mocne strony pracodawcy Meble Słupsk Sp. z o.o.?

Grudek

Wprawdzie firma działa dopiero trzy lata ale ma bardzo dobrą opinię , polecam pracę.

Nadal oczekujemy na nowe informacje, ponieważ wątek o pracy w firmie Malsten Sp. z o.o. w mieście Słupsk nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Słupsk Sp. z o.o. - Słupsk