PPHU GRAWIB

Kobylnica

PPHU GRAWIB

Opinie o PPHU GRAWIB

Możecie opisać aktualną sytuację PPHU GRAWIB? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Posiadacz mebli

Zdecydowanie nie polecam. Wykonanie koszmarne.

Włodzimierz

Bardzo nieterminowy . Podstawowy błąd to taki, że nie informuje o tym najbardziej zainteresowanych osób czyli samego klienta.

Klientka Grawib

Nie polecam. Nie wywiązuje się z terminów, pobral zaliczke 12 grudnia i do dzis nie mam mebli kuchennych a mamy marzec, nie podpisuje umów, później wypiera się wszystkiego, kręci a na koniec nie ma odwagi spotkać się i spojrzeć w oczy mało tego nie odbiera telefonów po czy wysyła pismo , że nie jest w stanie wykonać mebli. Wcześniej proszony wielokrotnie o wyceny i umowę wymyśla tysiące wymówek. Mówi że maile nie przechodzą, ale pismo o tym że nie wykona jakoś udało mu się wysłać. Jedną z wymówki nie wykonania kuchni to zamarzniecie maszyn gdzieś u producenta, słaba wymówka tym bardziej że czas miał 3 miesiące a mrozy były przez 4 dni . Brak szacunku, zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Na początku bardzo miły i wiarygodny. Nie dajcie sie zwieść. Szafka łazienkowa, którą wykonał to bubel jakość pozostawia wiele do życzenia. Garderoba się rozpada. Uważajcie na tego pseudo Stolarza. To jest moja opinia ze współpracy w Grawib Kobylnica ul. Sosnowa.

Niezadowolony klient

Uwaga na tego Stolarza. Zaliczka przyjęta a kuchni po 3 miesiącach jak nie było tak nie ma. Po czym wycofuje się, bo nie jest w stanie dotrzymać terminu informacja oczywiscie dopiero po kilkunastu ponagleniach. Nieuczciwy.Inne wykonane przez niego meble pozostawiają dużo do życzenia wykończenie niechlujne . Wykonanie na 3+. Odradzam.

Niezadowolony klient

Troszkę drogo i nie terminowo, miesiąc poślizgu to trochę dużo moim zdaniem, a wykonanie też szału nie maaa! Nie polecam w 99%

Zostaw opinię o PPHU GRAWIB - Kobylnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU GRAWIB