Opinie o Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. w Zabrze

Klient

Naprawde dziwie się co widzę powyżej, jak ludzie narzekają. Hello , ja byłem w Rybnik-Raciborska, babke z metra kupiłem a pani z uśmiechem mimo póżnej pory dnia sprzedała mi w/w towar, moim zdaniem wyszystko jest na 5 jedyna wada to taka że musze 45 km jechać do tej piekarni bo w Kędzieżynie nie ma piekarni Kłos a szkoda :( Pozdrawiam.

Zainteresowana

Każdy kij ma dwa końce... Panie,które ja obserwowałam na punktach w Rybniku czy też w Wodzisławiu są bardzo miłe. Czasem zdarzy się że któraś się akurat nie uśmiechnie ale ilez można tłumaczyć kazdemu po kolei klientowi,że nie można kroić chleba bo gorący. Podziwiam te panie za cierpliwość. Jako firmę nie wiem jakie panują warunki. Jedni mówią dobrze inni źle. Mi się jedynie miło kupuje. Pozdrawiam.

Anonim00

(usunięte przez administratora) Zarobek najniższa krajowa! Na święta zero premii nic... Przy takich obrotach jak robi firma to skandal

Kasandra123

Witam jakie są zarobki dla piekarza na początek

Sprzedawca

Rekrutacja na stanowisko sprzedawca trwała 1.5 godz. totalna żenada panu kierownikowi regionalnemu chyba się coś pomyliło. Brak szacunku do osoby starającej się o pracę .Nie polecam tej firmy.

Zero szacunku.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Co to za piekarnia bulki dmuchane chleb taki ze w biedronce jest lepszy a po drugie (usunięte przez administratora) traktuja pracownikow jak przedmiot hu wam w du..

@Marek

W biedronkach masz chleb z drugiej dużej piekarni czyli mdj

Ktoś

Wpis mój dotyczy waszego punktu w Jastrzębiu Zdroju na ul. Piłsudskiego. Panie które tam pracują to chyba są za karę. Podchodzą z łaską, żadnego uśmiechu, na pytania odpowiadają "przecież powinien Pan/Pani wiedzieć" " to chyba logiczne" , z zaplecza gdy się rano wejdzie słychać przekleństwa aż nie chce się czekać która raczy wyjść i obsłużyć bo przecież mają tyle roboty na tyłach. Nie wiem czy nikt nie ma nad tym kontroli? Musi być tam coś nie tak bo co chwilę jest nowy pracownik.

Magazynierka

Brak szacunku dla pracowników wprowadzanie go w błąd po czym chowanie głowy w piasek. Utrudnianie odejścia z tego obozu. Ciągle nakazy, zakazy a żeby coś od siebie dać dla mobilizacji pracowników.

Witamy, zachęcamy do przesłania swojego życiorysu na adres kadry@piekarniaklos.pl z dopiskiem, jakim stanowiskiem byłby Pan zainteresowany, np. "KIEROWCA", "PIEKARZ" itp., lub przyniesienia osobiście dokumentów do recepcji. ---- Z poważaniem, Dział Kadr Piekarnia Ciastkarnia KŁOS

Nikt
@Piekarnia Ciastkarnia KŁOS

Nie zachęcam do składania CV tam jest tragedia (usunięte przez administratora)

Nikt
@Nikt

Proszę nie usuwać moich opini pani z kadr wstyd że pani usuwa prawdziwe opinie

Szary 55
@Piekarnia Ciastkarnia KŁOS

A panie ta chca ludzia zycie zmarnowac... Przeciez wy same nacie tam miny jakby was ktos do tych krzesel z tymi d...mi na sile przywiazal i kazal wam pracowac. Gdy tak patrze to w pamieci mam panie sklepowe z lat 80 ktore kiwaly glowa na dziendobry i pytaly czego... To tak panie wygladacie... Chyba nie takie powinno byc wizerunek firmy... Zastanowcie sie.

zdziwiona
@Szary 55

W ktorym kłosie panie siedzą? zapieprzają jak mrówki i siąść mogą tylko na swojej przerwie.Chyba ci sie sklepy pomyliły

@zdziwiona

Mogą usiąść jeśli jest gdzie, niestety przerwa na stojąco:(

Ewelina
@Szary 55

To prawda. W bytomskim sklepie przyw ul. Stolarzowickiej pracownicy wyglądają, jakby tam stali za karę. Mam wrażenie , że zaraz usłyszę :" czego ??" Więc albo warunki pracy są kiepskie albo to niedopowiednie miejsce dla nich.

@Szary 55

Widząc Twoja gębę to nie dziwię się,że mają taki wyraz twarzy.Ja się z tym nie zgodzę,Panie są fantastyczne.Zawsze miło przywitała I doradza...

Dokładnie, jeśli już jest przerwa to na stojąco.

Wybawiona

Nooo pozmieniało się w firmie kiedyś był tu jakiś poziom,zasady, obecnie- można wszystko. Tatuaże, rodziny pracujące na jednej placówce I tu hit na jednym z punktów pracuje córka i siostra regionalnej zrozumialabym może gdyby pracowały pod inną regionalną ale niestety jest jak jest. Widać, że brakuje ludzi do pracy skoro szef pozwolił na taki układ. Jeszcze jedno proponuję zmienić nazwy piekarnie 24h na sklepy 24 h i nie wprowadzać klientów w błąd bo tylko na nielicznych punktach są w nocy piekarze. Widoczny jest brak personelu i braki w szkoleniach skoro np na Rudzie w piekarni ,,całodobowej,, w Wigilię chleba nie kupisz.

Ewelina
@Wybawiona

A co mają do wszystkiego tatuaże ?? Mają wpływ na umiejętność obsłużenia, na brak kultury, przeszkadzają komuś w pracy , czy co masz na myśli?

Klient

Dzień dobry. Nie wiem po co w Jastrzębiu macie punkt całodobowy jak o godzinie 19 od dłuższego czasu nie ma bułek, chleba. Wracając z pracy mam przy domu waszą piekarnie ale niestety nic nie można kupić bo już nic nie ma. Tracicie klienta ponieważ już nawet nie będę tracić czasu aby iść zobaczyć czy jest pieczywo tylko od razu jadę do innej piekarni.

nieznany

Tragednia.mobbing,donoszenie.chleb i pieczywo kompletne dno.sama chemia

Kasa

Jakie są zarobki w Klosie?Przez pierwsze 3 miesiące i po okresie próbnym? Jako sprzedawczyni.

Mało się się zarabia a żyje

się jak hrabia. Szkoda że NIE pracownicy!!!!!!!!

Bronisław
@Mało się się zarabia a żyje

Możesz opisać sytuację w firmie związaną z wynagrodzeniem? Zauważyłem, że wiele osób porusza tę kwestię w komentarzach. Czy zarobki są nieadekwatne do wykonywanej pracy? A może pracodawca ma opóźnienia w wypłacaniu pensji? Twoja opinia będzie bardzo pomocna.

Aaa

Kiedy Pip zainteresuje sie premiami w kopertach ? Chyba naiwny tylko wierzy ze cukiernik za te pieniądze ci na liście pracują .podobno państwo prawa mamy?

o

Mobbing,mobbing i jeszcze raz mobbing. Pani ,która jest kierownikiem w sklepie całodobowym na Bytomiu powinna być dawno w sądzie pracy!Zastraszanie,nękanie i znęcanie się nad pracownikami oraz wieczne niezadowolenie tej pani.Człowiek traci rachubę kto jest pracodawcą-pan Marian Kurzyca czy ta pani ?

Kłosanki
@o

Mobbing???mocne słowo...jak możesz osądzać tak Panią kierownik z Bytomia ?Pracowałaś z tą kobietą??To jest odpowiednia osoba na właściwym stanowisku!Tam jest super zespół i fajna atmosfera ????

Hmm

Kiedy będą wypłacane wynagrodzenia w ?

Mam pytanie czy to prawda ze tak wielka (usunięte przez administratora) chodzi o produkcje kierowców?

Onaa

Odradzam wszystkim którzy rozważają przyjęcie się w firmie Kłos, jednym słowem (usunięte przez administratora) za najniższa krajowa!

OBURZONY

Byłem dzisiaj około 14.00 w sklepie firmowym przy piekarni w Zabrzu Rokitnicy. Obsługa tragedia, trzy sprzedawczynie zajmujące się wszystkim tylko nie klientem - w sklepie jeden klient czyli ja z żoną i wchodzi drugi, okazuje się, że to monter klimatyzacji, i się zaczęło, panie wymieniają z nim wszystkie tematy zapominając o kliencie, oglądają na telefonie zdjęcia, które pan im pokazuje, dyskutują, pani która mnie obsługuje nie skupia się na kliencie tylko jej ciekawość jest kierowana na to co robi pan i jej koleżanki, skutek kupno dwóch produktów trwa dziesięć minut. Po zwróceniu im uwagi wszystkie trzy na raz chcą mnie spacyfikować, i mówią, że należy się uśmiechać - zgadza się, tylko, że to ich obowiązek o którym właśnie zapomniały. Panie te nie mają zielonego pojęcia co to klient, więcej, co to język korzyści czy techniki sprzedażowe - no ale to problem pracodawcy. Pan mechanik po zwróceniu mu uwagi miał również swoje wywody ale pospiesznie sklep opuścił, natomiast panie do końca nie odpuszczały.

anna
@OBURZONY

potwierdzam że zawsze tak jest. Panie więcej dyskutują niż obsługują.

Sceptyczna

Odnośnie rekrutacji oszukują ludzi na stawce ( w tym wypadku inne miasto). W ogłoszeniach oferują 3400zł brutto, a w rzeczywistości jest to najniższa krajowa plus premia zależna od obrotu. Nie polecam

kierowca
@Sceptyczna

Postanowiłem aplikować na stanowisko kierowca praca w godz nocnych w Zabrzu czy mogę więcej informacji otrzymać z działu kadr dla tego stanowiska

Katarzyna
@kierowca

Jeśli chciałbyś koniecznie uzyskać informacje od działu kadr to najlepiej byłoby, jakbyś zgłosił się tam bezpośrednio. Zapewniam Cię jednak, że tutaj, na forum, również istnieje duża możliwość uzyskania tego typu informacji. Dowiedziałam się, iż pracując na stanowisku kierowcy w Piekarni Ciastkarni KŁOS będziesz miał dostęp na przykład do pakietu medycznego, atrakcyjnego systemu premiowego czy też ubezpieczenia grupowego. Powiedz, czy już aplikowałeś?

Zostaw merytoryczną opinię o Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. - Zabrze

• Jak się pracuje w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kłos Piekarnia Braci Kurzyca Sp.k.