Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

Zbyniu

Rozwiązywane są umowy na stałe

Auuuu

Idziemy w czwartek do pracy?

Tomek84

Następny będziesz Ty , następna będziesz Ty Pass polowe ofiary!!!

jan

już zaczynał się rynek pracownika i co ....??? powyrzucali z pasa i zalali rynek .... i znów na 1 miejsce 30 chętnych bezrobocie dopiero się zacznie

Zimno

Kiedy w końcu postojowe zrobią zimno w kraju człowiek wyjechał by gdzie jest ciepło , wkoncu wykorzystało by się paszport covidowy

A8...hmmm

Za to nowy to (usunięte przez administratora)

Hmm

A co on tam niby robi? Bo chyba nie gnębi tak ludzi jak na 8??

lolo

jak wyglada tydzien pracy na kotlach sa wolne piatki ?

Burok

Na jakim wydziale jest najwięcej zwolnień

Witam, mam pytanie czy są przyjęcia do firmy? Kolega mówił, że na montażu wyciąga do 4tys.

Prac
@Nowy

Żartujesz? Nie wiesz, że w przemyśle motoryzacyjnym najtrudniejszy czas? Producenci aut i dostawcy części stoją

Maniek
@Nowy

Po pierwsze, nie przyjęć tylko zwolnienia, a po drugie owszem kiedyś można było zarobić ale teraz normy do góry, plus karanie za wszystko, nowy system rozliczania, więc to już historia.

Hmm
@Maniek

Wszystkie normy podnieśli? Nawet na klejeniu? Pozdrawiam, były pracownik

@Nowy

Sprzedaliście się jak tanie wino 100 zł i co dalej???

@Nowy

Sprzedaliście się za 100 zł gratulacje ???? ????

@Nowy

100 zł przyćmiło wam oczy?? Tanio się cenicie a składek w ZUS nie będzie zregenerujcie swoje mózgi po 3 miesiącach was (usunięte przez administratora)

Hall
@Stalone

Co teraz będzie

Łikend
@Stalone

Jak Ci nie pasuje to się zwolnij, zarejestruj się w Urzędzie Pracy, i będziesz sobie w domku siedział bez kasy, ale za to będziesz miał ubezpieczenie.

Xanab
@Nowy

chyba sobie kolega z ciebie jaja robił bo 4 tysie na montażu to jak Yeti w Himalajach niby istnieje ale nikt tego na oczy nie widział

No jasne
@Łikend

Standardowa odpowiedź (usunięte przez administratora)sprzedajnych. Zapewne siedzisz sobie wygodnie w biurze i (usunięte przez administratora) robisz albo jestes jednym z tych co passowi wlezą nie powiem gdzie. Za chwilę będziecie zaiwaniac za grosze i zobaczymy kto się będzie śmiał. Niech zrobią zwolnienia i w końcu ludzie będą wiedzieć na czym stoją a ty jak taki jestes szczęśliwy z obecnej sytuacji to poczekamy do grudnia jak ci wyjdzie 10 dni pracujących i zarobisz 1000zl. Zobaczymy czy dalej taki będziesz szczęśliwy

Łikend
@No jasne

Nie kolego, nie siedzę w biurze, robię na montażu i wcale nie jestem zadowolony z tej sytuacji, szukam innej roboty, tu przyszłości nie będzie.

Adolf

Stomil przyjmuje każda ilość osobiście trzeba byc

Aaa o

Prawda to że talonów na święta nie będzie?

hejka

czy to prawda koledzy że większość pracowników przeniosła się do zagórza? co to będzie teraz? a co z ua? pracują?

200zl

A co zrobicie jak wam dadza 200zl ? Zaczniecie skakać z okien z tego przypływu gotówki?

Cd

A czy mały Rycerz jeszcze walczy mieczami na warsztacie.

mały vansa

czyli co ? do zobaczenia na montażu w 2024 roku ?

Ktoswie

Koledzy ile ludzi z A10 odeszło ?

A10
@Ktoswie

Ostatni z załogi złożył wczoraj wypowiedzenie, do końca bił się z myślą, że będzie dobrze i to przejściowy kryzys.

janZkrakowa

zauważ kolego że większość w pasie to ze wsi ludzie , bez wykształcenia. Gonią , biją normy nawet jak mają 5 zleceń na dzień a potem zonk haha- 2800 brutto na wypłat i dopłata 500 zł haahaha to jest właśnie podkarpacie

@janZkrakowa

Ci ze wsi jeszcze chcą robić a wy lajzy Sanockie ile macie dopłaty?

Ba JO JAJO

No właśnie z takiego podejścia kolega wyżej z Ciebie szydzi....wyścigi "kto mniej bedzie miał do dopłaty" haha a niemiec pęka ze śmiechu. Rusz głową człowieku i nie daj sie wykorzystywać. Nie rób z miejsca pracy areny do walk...znajdz sobie jakieś hobby człowieku. HEJ

@Ba JO JAJO

To nie jest arena do walki tylko być albo nie być każdy ma rodziny domu do utrzymania a tobie to zapewne mamusia zapeenia

Wesoły

Ci ze wsi sądząc po twoim wpisie to nie ważne za ile nie ważne co, grunt żeby zrobic więcej i sie wykazać, życie jest jedno kolego...

Wesoły

Hmm chyba jestes zdesperowany, albo tylko to potrafisz, znajdz alternatywne zajecie rozwiń jakies umiejętności i sie uspokój :)

@Wesoły

Nie chodzi kolego o to żeby się wykazać ale wiesz dobrze że jeśli będziemy pracować za normę to my mamy dopłatę a każdy chce jakoś żyć choć na jakimś średnim poziomie ps, jak pisałem wcześniej mi mama tego nie da Tobie może da tylko jak długo pozdrawiam

Artek

Ci ze wsi pracują za damski UJ bo z miasta są mądrzejsi

lolo

czy wysylaja jeszcze powiadomienia ze kwit jest do odbioru ? czy sa kwity za wrzesien?

operator

panowie czy za wrzesien sa kwity z poborow w kioskach ???

obserwatorium

Ciekawe jest to, że jak ludzie chodzili do pracy sobota/niedziela to utrzymanie ruchu miało gdzieś wyjście do pracy. Żadnego mechanika, elektryka itp nie szło uświadczyć. A teraz? Piątek i mają tyle "roboty" ze wszyscy wychodzą. I to nie tylko UR wychodzi w piątki. Inne podmioty w firmie też. BHP itp. A reszta ma wypisać urlop.

Wx
@obserwatorium

Bo to jest tak jak zawsze. Rozwiązania dotyczą tylko montażu. Kj, planiści, administracja, bhp itp obsługują teraz dużo mniej ludzi i jest ich za dużo i nie maja co robić. Ale im firma będzie płacić pensje za nic nie robienie. A montaż nie może dostać ani jednej zł za darmo. Nie ma roboty to bezpłatny albo out. Nie ma roboty dla kj to niech sobie siedzi a wyrzucimy kogos z montażu. Zawsze tak było i nic się nie zmieniło w tym wzgledzie

Mietek
@obserwatorium

Bo my som elektryki mechaniki i wynalazcy i my som mądre ludzie bo my som administracja i nawet piniadze nom szybciej placom bo my som mądre ludzie i som my potrzebne

Masturbator kiblowy
@obserwatorium

Coś w tym jest...zlecasz robotę warsztatowi , po godzinie przychodzi jakiś leń i mówi zaraz. Potem przerwa . Zjawia się o 13 i mówi , że miał inną robotę i dziś już nie zdąży. Dzień później przychodzi jego kolega i jest tak samo.

Hehe
@obserwatorium

Elektryk, automatyk bhp to jakiś normalny zawód który trzeba szanować, a zwykłego goscia od formowania gumy niekoniecznie.

Hehe
@Mietek

Dobrze powiedziałeś, elektryk automatyk osoba coś potrafiąca, skladasz jakies pierdoły na montażu które każdy z ulicy mógłby robic, jeski Ci źle zostań elektrykiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 637.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 557, z czego 88 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 385 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.