Opinie o DELTA SECURITY w Wrocław

W Delta Security wierzymy, że każda firma zasługuje na to, by funkcjonować w bezpiecznym otoczeniu, tak jak każdy człowiek zasługuje na to, by czuć się bezpiecznie. Dlatego zapewniamy profesjonalną ochronę, która gwarantuje spokój i zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DELTA SECURITY w Wrocław

Wroc.

Oj Marzenka za ten wpis pewnie premie dostaniesz hahahaha.

piotr

Najlepsze obiekty- Biskupice Podgórne to Innotek,Rafatac.Gdzie są dla wybranych.Na hessung,Elektronic i TOSHIBA ćiągle brakuje ludzi.Praca po 40-godzin lub więcej.Zero organizacij pracy,1-osoba pracuje reszta się obija.

Reder

Za nadgodziny ( jak na przykład zostałeś za kumpla ) normalna stawka ...

wroc

Co możecie powiedzieć na temat Remika Osucha, będę z nim pracował.

G
@wroc

to jest super gość współpraca z NIM to przyjemność

Piotr P
@wroc

Miałem okazję poznać Pana (usunięte przez administratora)w mojej ocenie kwintesencja profesjonalizmu. To co innym zajmuje wieki potrafi załatwić od ręki.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
przemek

Jestem studentem i złapałem się pierwszej lepszej pracy, i była to praca w Delcie, żałuję że ją tam podjąłem do wyboru jest o wiele więcej innych ofert. Płacą jedyne 6,70 spoko może to nie jest głównym minusem, bo problem tkwi w zasadach jakich się pracuje. Człowiek pracuje siedzi na obiekcie od 8 do 22 i pada z sił a co dopiero człowiek chory, z gorączką itp. i nikogo to nie obchodzi nikt cie nie zastąpi, wyjść do domu nie możesz, siedzisz do końca! Dzwonisz na drugi dzień rano do dowódcy przed wyjściem z domu na kolejną służbę, i informujesz go że nie dasz rady a on odpowiada kogo ja ci załatwię, to jest współpraca? kazał dzwonić samemu i bez skutku bo jeden będzie miał 4 dni z rzędu służbę choć też tak miałem a drugi chce pospać i co? Informuje dowódcę że się nie wstawię nie dam rady. Po dwóch dniach się zwolniłem(usunięte przez administratora) pewnie mają swój cennik, jedna wielka chryja, NIE POLECAM

KaaziuUu

[usunięte przez moderatora] Dodam również że pracowałem w tej firmie w tym samym centrum i prawda jest taka ... pracuje się po 14 godzin i utrudnia się zycie sprzedawcą w sklepach ... ze ulotek nie wolno bez pozwolenia roznosić , że dostawy nie mogą być po otwarciu centrum itd. To ludzie z monitoringu widza i reagują ... a szarpaniny która trwa 20 minut już nie widza ... Stanowczo odradza tą firme . ;/

?

Widze ze wszędzie to samo,w pasazu Ostrovia tez pozostało im zatrudnic pijaczków,albo tych co od pługa chcieli sie wyrwać do miasta,masakra, i tutaj uwga do kierowniczek pasazu:lekceważenie potencjału ludzkiego was zgubiło,jak wyglądała ochrona na początku a jak wygląda obecnie??

Aga

Tuptuś pisze bzdury nikt inny by na taki pomysł nie wpadł jak chłopiec o inicjałach [usunięte przez moderatora]. młody myślał że szybko Go docenią tylko nie przyjrzał się sobie jak pracuje i w jaki sposób prowadzi rozmowy z przełożonymi nikt nie będzie nikogo awansował za plotkarstwo po butikach i prekerach stanie i jaranie szlug w miejscu do tego nie przydzielonym sam niech pomyśli jak browary grzeje po robocie na parkingu i Go widzą dowódcy i strażacy to po co IM ktoś taki na biuro żeby ciągłe przypały były tu trzeba mieć łeb na karku a nie bujną wyobraźnię [usunięte przez moderatora]

Tuptuś

Nie... Pan W.W. w porównaniu do obecnie rządzącej kadry to człowiek ze złota. Pan W.W. jest bardzo dobrze wspominany. To był dobry człowiek i pracownik, niestety już nie pracuje. Obecnie nowy szef awansował pana [usunięte przez moderatora], który do tej pory był strażakiem na swojego zastępcę [usunięte przez moderatora] i od tej pory zaczął się [usunięte przez moderatora] nierówne traktowanie, przekleństwa, krzyki i wyzwiska. Brak poszanowania dla pracowników. Spokój jest tylko wtedy, kiedy przyjeżdża ktoś z Wrocławia. Wtedy są do rany przyłóż...

Tuptuś

Ludzie, w Katowicach totalna porażka. Naprawdę trzeba siedzieć na biurze, żeby wypowiadać się dobrze o tej firmie. Na pierwsze spodnie z firmy czekałem PONAD ROK! Za małą koszulę (jedną) nosiłem pół roku, potem dostałem za dużą a starą MUSIAŁEM ZDAĆ. Nikt nigdy nie zaoferował mi zwrotu pieniędzy za buty (zużycie w pół roku dobrych butów za 200PLN) ani butów z firmy. Praca po 200 godzin wzwyż przez dwa miesiące, potem kilka miechów "robi się za 950 złotych" bo przyjęło się zamiast jednego pracownika, czterech i nie ma godzin. Na szczęście już tam nie pracuję, ale nadal są w katowickim oddziale firmy świetni ludzie, którzy NIE AWANSUJĄ (!) od 3 lat, bo są za młodzi, albo bo nie. [usunięte przez moderatora] Cały czas przysyłane są kontrole, ale żadna nie sprawdzi jakimi namiastkami ludzi są kierownicy (nie wszyscy!). Obecnie na Katosach szefem jest "świeżak". Przyszedł na miesiąc i siadł na szefa. Szkolili go jego podwładni a teraz jak się dochapał stanowiska to nie pogadasz podobno. Przerzucanie odpowiedzialności na obchodowych to norma. Jak elita monitoringu nie zauważy czegoś na obchodzie to zleją temat i zjebią "posterunkowego'. Żaden się do błędu nie przyzna a jak zaczniesz się bronić to usłyszysz "chcesz pracować?". Jeszcze do kontrahenta Cię spróbują [usunięte przez moderatora], że to Twoje niedopatrzenia, choć zwykle uda im się sprzedać samych siebie. Nie myślcie, że na biurze, będzie łatwiej. Jak jesteś tam nowy to obiecają Ci umowę o pracę, premie itp. Na miejscu dostajesz umowę zlecenie i cisza. Nikt nie chce rozmawiać na ten temat. Jak pracownik się upominał i dzwonił po przedstawicielach firmy, to przysłali mu umowę o pracę, ale na 168 godzin, bez nadgodzin, bez nocek i bez dodatkowej umowy zlecenia. Okres umowy 3 miesiące, potem wypad. Do wszystkich obecnie pracujących: UWAGA! Firma szpieguje pracowników na portalach społecznościowych itp. I to nie tylko wyższych. WSZYSTKICH! Od obchodowego - po szefa obiektu. Na służbowych laptopach jest program śledzący ruchy w sieci, historię itd. Nowy sprzęt na obiektach, czyli "piesek" do odbijania obchodów. Operator centrali może w dowolnej chwili włączyć tryb nasłuchu. Będzie słyszał wszystko to co mówi się wokół urządzenia a w żaden sposób nie zasygnalizuje Wam przejścia w ten tryb. Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników. Tuptuś [usunięte przez moderatora]

nie interesuj sie

No ja też się udzielę. Widzę ze coś w tym jest. Nie dziwię się ludziom którzy marudzą. Ja pracuję już kilka lat.. I [usunięte przez moderatora] z tym ze awansowalem na biuro. Jak jestem traktowany jak [usunięte przez moderatora]. Nie rozumiem tego... Kierownicy zmian to [usunięte przez moderatora]. Jeden gorszy od drugiego. Zawsze znajdą odpowiedź na moje pytanie bądź moja odpowiedź. Ludzie którzy krócej pracują scieme walą gadają z kierownikami i nic. A mnie cisna za to ze pracuję. No [usunięte przez moderatora] coś jest nie tak. Po za tym oczywiście prac,uje bo muszę. Jak bym miał szanse gdzie indziej to bym poszedł od razu. Nierówne traktowanie [usunięte przez moderatora] I panienki z delty proszę nie bronić firmy. Pracujecie jako asystentki czy inne takie. [usunięte przez moderatora]wiecie. Ale zmieńcie płeć i idźcie na ochronę na jakiś obiekt zobaczycie ze wszyscy którzy tak piszą maja racje. Ja rozumiem ze szef może [usunięte przez moderatora] ale traktuje prawie wszystkich tak samo. A tu nie ma tego równego traktowania. I wypłaty często brakuje. Co do realizacji zawsze do 10 rzeczywiście. Czasami bardzo późno się zdarza nawet no ale jak ktoś pisał ze czasami 3 dni wcześniej to już tłumacze dlaczego. Ponieważ 10 wypada w niedzielę no to kasę dostaniesz albo czwartek 7 albo 8 w piątek. [usunięte przez moderatora]

Ciekawe ktoren to napisaze firma super chyb [usunięte przez moderatora] w tej firmie dzial logistyki to fikcja nie daja ciuchw lub stare na ktore czeka sie wieki wiem bo uzeram sie z tym juz jakis czas. wsadzili panienke ktore nie wie co robi co mowi kolejna gwiazda trafiona delty.

wy (usunięte przez administratora) co wam sie robic nie chce i piszecie bzdury na temat delty!! delta jest sumienna firma ktorsa wyplaca wyplaty 3 dni przed terminem! kto chce robic ten zarobi!! po za tym ze piszecie o mundurach i ich praniu to uwazam ze w ciagu 2 dni mozna wyprac mozna wyprac w rekach w 2 dni w czasuie wolnego nie uzywajachac pralki automatycznej , sam cos wiem na ten temat pracowalem w tej firmie przez 3 lata zaczynajaca od kraweznika konczac na dowodcy zmiany.A ludzie co mysla ze przyjda i twierdza ze czy sie lezy czy sie siedzy 6.50 sie nalezy to pisza bzdury na forum ze delta nie (usunięte przez administratora) a firma!! Pozdrawiam Bartosz

klient

Polityka firmy jest taka ze pracują tam f[usunięte przez moderatora] Ta firma to dno zatrudniając takich [usunięte przez moderatora]. Mala podpowiedz nie wysyłajcie tych [usunięte przez moderatora] do ludzi bo firma traci na tym strasznie. Pozdrawiam klient, nasz żeście juz nie delty;)

Niestety jest coraz gorzej w delcie. Bryl zatrudnił nowa kierowniczka która strasznie sie rządzi i jest straszna intrygantka i ze wszystkim sie kłóci.. Nie polecam pracy w tej firmie. Wszyscy ludzie z doświadczeniem uciekają z delta bo już nie da rady tam wytrzymać. Brawo Pani [usunięte przez administratora] - dzięki Pani delta zostanie z samymi marnymi pracownikami i taka zaczyna mieć opinie w branży

Nie wiem skąd Ci ludzie się wzięli co piszą te opinie? Ja np nie siedzę za biurkiem nie jestem kierownikiem tylko zwyczajnym pracownikiem i szczerze w życiu złego zdania na temat tej firmy bym nie powiedział. Może stawka nie jest nie wiadomo jaka ale jednak pieniądze są na czas nigdy mi grosza nie brakowało. Poznałem w tej firmie kilkoro ludzi i szczerze to ludzie wspaniali nigdy złego słowa nie powiedzieli . Szczerze mówiąc to wg mnie taka firma to rzadkość jeśli chodzi o regularne terminowe wypłaty i ludzi którzy w niej pracują to szukać ze świeczka. Jeszcze jedno nigdy w życiu nie spotkałem się z czyms takim że gdy wchodzę do pracy każdy wita z uśmiechem a to cholerna rzadkość dlat ego jakieś obiboki sciemniacze pisali te negatywne opinie.

AgentBolek

Zaczynając pracę w firmie miałem o niej dobre zdanie. Ale z miesiąca na miesiąc było coraz gorzej. Na początku proponują 7 zł/h netto. Po miesiącu mają podnieść do 7,50 zł/h. Zapomnij! A zapytaj o swoje pieniądze to będzie awantura, zebranie, postraszą zwolnieniami i kasy i tak nie odzyskasz. Oszuści i tyle w temacie.

Grzegorz Kołodziejczyk

Jak śmiecie w ten sposób mówić o Delcie!Dlaczego wystawiacie złą opinię?Stawki nie są powalające ale zawsze możecie pójść do pośredniaka!Nie jestem wdupowłazem ale nie zgadzam się z waszymi opiniami.Rynek pracy jest jaki jest i cieszcie się,że pracujecie w firmie,która płaci,bo to ostatnio rzadkość.

@Grzegorz Kołodziejczyk

Najgorsza firma jaka jest dostępna na rynku warszawskim. Omijajcie tę firmę z daleka. Wszyscy porządni ludzie już odeszli. Zostało samo dno. Teraz warszawą opiekuje się gość który wyleciał z innego miasta za przekręty. Sam(usunięte przez administratora) jest wporządku i wielki szacunek dla niego. Ale to już historia. Omijajcie z daleka. Kilka przykładów przekrętów : niższa stawka na umowie (w chwili rozwiązania płacą stawkę z umowy potrąconą o jakieś głupie kary) -obiecują dużo tylko dlatego że są na każdym obiekcie na wylocie -kierownictwo kompletnie nie ma pojęcia o co chodzi w ochronie -za telefony służbowe potrącenia jak za dużo wygadasz-lepiej nie brać telefonu

wroc.

Ja już dostałem wypłatę, ale jak zwykle zgodnie z tradycją Delty wypłata się nie zgadza szkoda że na moją nie korzyść .

kasa*

mamy dzisiaj 10.01 czyli dzien wypłaty. Więc pytam się : gdzie są moje pieniądze???????

Zostaw merytoryczną opinię o DELTA SECURITY - Wrocław

• Jak się pracuje w DELTA SECURITY?

Zobacz opinie na temat firmy DELTA SECURITY tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DELTA SECURITY?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DELTA SECURITY?

Kandydaci do pracy w DELTA SECURITY napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DELTA SECURITY