Opinie o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. w Kraków

Aśka

ja pracuje, kase dostaje, nie moge powiedzieć złego słowa. W innych agencjach jest to samo. Ta naprawde jest ok w porównaniu z innymi. Może mialam farta i do dobrej firmy mnie przydzielili.

Zerówka

@byly pracownik Prawo do wnoszenia swojej opinii na forum mają wszyscy pracownicy. Nikt nie zabrania pisania opinii negatywnych i nie wyobrażam sobie żeby zabronić wpisów pozytywnych. Jeśli jesteś byłym pracownikiem to pytam się po co jeszcze zajmujesz się tą złą firmą?

byly pracownik

A ja mysle ze pozytywne opinie o tej firmie to wpisy jej pracownikow. Ta agencja to masakra, oszusci i tyle. Zarobki slabe, niewyplacane w terminie, pomniejszone o jakies kary. Pracownicy tej firmy zamiast zabrac sie do pracy, to siedza na tym forum i wypisuja bzdury ze niby firma jest w porzadku. MASAKRA!!

Waldi

Myślę, że zadowolenie z pracy mają osoby, które w pracy są zaangażowane. Niestety niektórzy sądzą , że nie muszą pracować bo inni to robią. Problemy zaczynają się w chwili zapłaty, mniejsza pensja lub brak premii!!

Pracownik Produkcji

Rozmowa bardzo rzeczowa. Pytania profesjonalnie, nie wnikające w sferę prywatną. Ogólnie przygotowanie konsultanta profesjonalne. Miła rozmowa, bez jakiejś spiny.

PYtania ogólne na temat wcześniejszego doświadczenia w branży produkcyjnej. Ile pracowałem, jakie miałem obowiązki, za co odpowiadałem.

Zgadzam się z opinią powyżej. Współpracowałem a ta "agencją" jakiś czas temu i mam bardzo negatywne wspomnienia. Wynagrodzenie było wypłacone z opóźnieniem, brak jakiejkolwiek informacji o przyczynach braku wynagrodzenia, duży chaos, nikt nic nie wie, ciężko się dodzwonić. Nie wyjeżdżałem z nimi za granicę, ale w życiu bym tego nie zrobił. ODRADZAM

sowa

Wynagrodzenia wypłacane zawsze z opóźnieniem, zero informacji, unikać jak ognia!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Melodi

Myślę, że jak ktoś jedzie do pracy to w celu wykonywania jej sumiennie. Ale lekkoduchom nie dogodzi nawet taka firma jak ITC Grupa Polski HR gdyż z nimi to jak z tańcownicą.

Jas

Kto chce zarobic to zarobi a takze kto ma troche oleju w glowie to sie zastanowi nad tyloma negatywnymi opiniami. Same dobre to pewnie te babki zza biurka wysylaja co to lednie LO skonczyly :D ale nie ma co gęba ładna długie nogi to sie ladnie prezentuje nie powiem ze nie. Ja teraz jezdze tylko typowo pod Niemcem i nie placze czy jakas kara czy wyplata bd i czy w ogole robota nagle sie nie skonczy. Jezyka sie szkolcie i wyjezdzac a jak nie to w PL na strefie tez idzie 3 tysie wyciagnac kwestia podejscia.

Opinka

ITC Grupa - Polski HR jak coś organizują to już do końca pilnują.

Ola

Jedzie ktos na ciastka do Geeste?

qwert
@Ola

ja jade, ale jak czytam opinie to sie zaczynam wahac czy dobrze robie

AniaZzielonego
@qwert

Ja jadę w wtorek. Też się wahałam, ale po przeczytaniu umowy nie mam wątpliwości, wyższa stawka za nocki, darmowe zakwaterowanie i na szczęście mieszkania bo ostatnio miałam z innej firmy hotel robotniczy to było koszmarne. A jak mi się nie spodoba to rozwiążę umowę . Do zobacznia na linii :)

Ola
@qwert

i co zdecydowalas sie? ja jestem na nie wlasnie po przeczytaniu umowy pelno kar niewiadomo co z dojazdem do pracy i te opinie ludzi ?

Anula
@Ola

Ja właśnie jadę. CO nie wiadomo z dojazdem? Przecież będą Panie które będą jeździć samochodami. Opinie? a co tu wierzyć jak piszą pewnie tacy co im się nie chce. Wiesz, zadowolony nikomu nie powie a inny na złość będzie wypisywał i koloryzował. Ja byłam na innym wyjeździe ale z tą firmą Inernational i złego słowa powiedzieć nie moge, więc jak zadzowniła to się ucieszyłam. Trzeba zarabiać, w tym kraju się nie da...taka zmiana.

goika
@AniaZzielonego

Ania i cjak jest powiedz bo ja mam jechac 15 maja i tez sie wacham podam maila malgorzatabeb@op.pl jak bys mogła to napisz, dzieki bardzo i pozdrawiam

AniaZzielonego
@goika

Jest OK, jestem, pracuję, mieszkania w porządku. Mamy 3 zmiany ale pracujemy przy różnych pracach więc przynajmniej nudno nie jest :)

Anton

Czy ITC Grupa - Polski HR mają jakieś nowe oferty pracy za granicą? Nic nie mogę namierzyć a bardzo mi zależy na wyjeździe do Niemiec? Jakie mieszkania załatwiają?

Corsa
@Anton

To dziękuj opatrzności,że nie możesz znaleźć żadnej oferty od nich,bo jeszcze byś pojechał. A potem dostawałbyś wypłatę na raty albo z mega opóźnieniem - a rachunki do zapłacenia nie będę czekać. Szukaj pewniejszej firmy do wyjazdu.

Dalida

Chciałam się odnieść do wpisu Zawiedzionej,ale PHR zamiast poprawiać działaniami swój wizerunek,to woli usuwać posty. Ze względu na opóźnienia z wypłatami i rozbieżności w ich naliczaniu również odradzam wyjazdy z PHRem do Niemiec

Natalia

Miałam okazje pracować za ich pośrednictwem i miło wspominam pracę. Narzekają głównie osoby, które nie lubią angażować sie w pracy.

Lily

Pracował może ktoś z Was przy pakowaniu kosmetyków? Jak z wypłatami za pracę? PHR Kraków

Lidia

Jak przygotować się do pierwszego wyjazdu z firmą?

Polka

Ludzie uwazajcie na to co probuje zwac sie firma! Wyplaty wyla chyba jak sie jeszcze bardziej dorobia o ile wgl je wysla. Teraz sciagaja znow naiwniakow do pracy od 5-20.03 a obiecuja ze mozliwe na dluzej . Niemcy sie smieja z nas Polakow naiwniakow ! Ze tak sie skubac dajemy! Nam tez nic nie pozostalo jak sie smiac ! Bo kto sie tak jawnie daje oskubac jak nie Polak!

uśmiana
@Polka

No Niemcy faktycznie się śmieją. Ale chyba z zazdrości bo sami proponuję 8,40 eur za godzinę i radź sobie sam! nocleg za swoje, transport za swoje a robisz tak samo i tyle samo. Może jednak nie wypisywać bzdur dla dobra ogółu.

Lidia

Jakie wymagania firma ma wobec kandydatów? Zwraca uwagę na doświadczenie?

ten zły

W firmie ludzie liczą dobrze, inwentaryzacje przebiegają szybko i sprawnie( pracowałem w wielu firmach inwentaryzacyjnych ) Lecz jest to tylko zasługa firmy Ivalis pod którą jest ten zdziadzały PHR. Wypłaty są w formie ZALICZEK!!! uwaga na to. Jesli macie na utrzymaniu rodziny to odradzam ponieważ zdziwicie się jak nieterminowo wpływają pieniądze. Biuro chcę żebyś tylko podpisał umowę i na nich robił, gdy już podpiszesz zmieniają do Ciebie nastawienie i traktują Cię jak śmiecia. !!!!UWAGA!!!!

Wójcio

Myślę, że ludzie lubią zajmować się pracą która do nich nie należy. Ciągłe wystawianie opinii zwierzchnikom a brak zaangażowania we własny zakres obowiązków. ITC radzi sobie i jest dobrą firmą z super załogą.

ZlotyPan

13 h tygodniowo to śmiech na sali! Z dala jak chcecie zarobić a nie przyjechać na wakacje. Jezdzi się nieraz po 600 km zeby zrobic sklep w 3 h a dodatkowo za te dojazdy nie macie placone.. Ludzie w wiekszosci wporzadku natomiast ci ich koordynatorzy totalna porazka zero podstaw ang czy niemieckiego jedziesz na pałe , wszystko co gwarantuja te p.... z biura to pic na wode...

Zostaw merytoryczną opinię o ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITC Grupa - Polski HR sp. z o.o.