Opinie o Bech Packaging Sp. z o.o. w Nowy Tomyśl

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bech Packaging Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bech Packaging Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bech Packaging Sp. z o.o. w Nowy Tomyśl

Baran JW Beee

Spierdolona firma na maksa przez jednego człowieka JW ! Stado baranów prowadzone przez lwa jest groźniejsze niż stado lwów prowadzone przez barana.

@Baran JW Beee

Pan J.W chcę doprowadzić firmę na skraju bankructwa i kupić firmę od właściciela za małe pieniądze.

Olga

jaki był powod ze kadra zarządzajaca sie zwolnila? byly jakies obnizki w pensji spowodowane przez pandemie czy cos innego sie w firmie stało ?

@Olga

Bo kadra zarządzająca musiała pracować w pandemi na produkcji z powodu braku pakowaczy.

Jak teraz wyglądają zmiany na stanowisku operatora? wczoraj pojawiła się oferta na maszyny rozdmuchowe. Tutaj z rok temu pisali, że w Nowym Tomyślu występuje tryb 2-zmianowy. Czy to dalej obowiązuje? Jakie są godziny?

Po ostatniej opinii można wnioskować, że jakoś gorzej się pracuje? wole się upewnić, bo jeśli faktycznie tak jest to czemu nie ma ofert w internecie? nie ma rotacji? zakładka z kariera na stronie jest pusta i jakoś po portalach tez niczego w miarę aktualnego nie widziałam. i czy dalej tak jest, że kobiety są ograniczone do pakowania? Dalej nie ma dla nich awansu?

Kk Nowy wpis

Cały czas jest rekrutacja poprzez agencję na platformach społecznościowych

JL Nowy wpis

Co rok to gożej robienie ludzi w bambuko przekręcanie pantalonów i obniżanie w formie pisemnej a w praktyce to są podkręcane i te zasady to co chwile są zmieniane i bez sensu zarobki to też szału nie robią na taki system pracy traktują ludzi jak roboli brak słów rodzaj podniesienie kwalifikacji zerowy nie polecam tam pracować ????????????!!!

Firma faktycznie miała być prowadzona do skraju bankructwa? Tak napisano z parę miesięcy temu, czemu jeszcze nikt zorientowany się do tego nie odniósł? Szukają teraz normalnie przecież ludzi na dział przygotowania surowców, a przynajmniej taka oferta mi się pokazała. Nie wiem tylko jak za taka robotę teraz płacą, bo nie piszą tego wprost. Może wy wiecie i to zrobicie?

Praxeda

Jak na bankrutującą to dość dobre pensje wypłaca...

@Praxeda

Całkiem dobre pensje? Czyli do jakiego stanowiska tak w ogóle to odnosisz? Dalej widzę te ofertę, o której jest mowa, a faktycznie określają, że to praca od zaraz. Do teraz nikt jeszcze się nie znalazł? To w jaki sposób rozmowa jest prowadzona? czego ostatecznie oczekują?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Bech Packaging Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Młodsza księgowa - Asystentka Zarządu. Jaki był jej rezultat?

@Olga

Ludzie inteligentni wiedzą że nie współpracuję sie z manipulantem za górze...JW Umiesz liczyć licz na siebie...

Honorata
@Baran JW Beee

Manipulantem? O co chodzi?

Małgorzata

O co chodzi z tą dyrekcją? Wpisy Barana są średnio zrozumiałe. Poza tym mam pytanie o pracę pakowacza, czy mogą pracować kobiety? Na kogo można awansować z pakowaczki? i jaka pensja? Już tu były pytania o biuro, może od produkcji coś się dowiem :)

Jarek
@Małgorzata

Kobiety mogą pracować jako pakowacze. Raczej są już pozbawione awansu na inne stanowiska. Wynagrodzenie realne 3200-3500 dla pakowacza przy pracy w systemie 4 brygadowym. Są firmy w Nowym Tomyślu, które proponują takie pieniądze przy 2 zmianowym trybie pracy w tej chwili potrzebują pracowników

Ona
@Jarek

Ale od lipca już nie można tyle zarabiać brutto, bo minimalna uchwalona przez sejm jest 3600. Możesz napisać @Jarek, ile jako pakowaczka bym teraz zarabiała? Właśnie 3600 brutto?

Szukam pracy

Bardzo dużo negatywnych komentarzy tutaj że strony pracowników produkcji, a jaka opinia pracy w biurze? Proszę o rzetelne informację.

Łucja
@Szukam pracy

A co konkretnie chcesz wiedzieć? Jakie są wymogi, atmosfera, zarobki czy może coś jeszcze innego?

Szukam pracy
@Łucja

Pytam o atmosferę i zarobki? Czy jest jakiś socjal?

Remi

Produkcja serdecznie pozdrawia Pana Dyrektora ;)

@Remi

Produkcja powinna go na taczkę (usunięte przez administratora) załadować i pod dom Fransa wyrzucić ...

Iwona

@ciekawe, złożyłeś dokumenty na Area Sales Manager? Możesz powiedzieć jak wyglądała rozmowa i jakie warunki zostały zaproponowane? @Nick, powiedz jak na obecną chwilę kształtuje się atmosfera w Bech Packaging? Możesz coś więcej napisać w tym temacie?

Remi
@Iwona

Atmosfera nie jest ciekawa. Brak ludzi n zmianach powoduje ciągle spiecia między pracownikami Premia do zdobycia przy osiągnięciu 70% jest nie do osiągnięcia przy ciągłych brakach kadrowych. Ostatnie wyniki efektywności po. 69 % wyrobione tylko dzięki osoba chodzącym na nadgodziny. Atmosfera jest dużo gorsza niż przed kilkoma miesiącami

@Remi

Szkoda, że źle postrzegasz atmosferę w tej firmie. Myślisz, iż istnieje jakaś szansa na jej poprawę? Jako pracownik Bech Packaging na pewno wiesz, że właśnie prowadzą tam rekrutację. Piszą, iż stawiają na indywidualny rozwój pracowników, dają możliwość wykazania się kreatywnością i pasją tworzenia oraz doceniają wysiłki pracowników. A powiedz proszę jeszcze, czy wymagają wcześniejszego doświadczenia, czy może jednak dają szansę na jego nabycie? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

@Iwona

Na zwolnieniu tak samo piszą ale odwrotnie...masz ci los...

Noname

Witam czy w tej firmie da się zarobić 3500netto ?.Z góry dziękuje za odpowiedz.Pozdrawiam :)

Georgia
@Noname

Podbijam pytanie, jaka atmosfera panuje w pracy?

@Georgia

nie ma chętnych by sie wypowiedziec i potwierdzic lub zaprzeczyc ?

@Noname

Nie da się bo nie zapałce tyle...musi zostać w mojej kieszeni.. JW

Fatalna nie polecam....

@Olga

Ta firma to mielizna...a dowodzi nią jakiś węgorz- czyli padlinożerca...:(

długie leczenie psychotropami...

ona

Jak tylko coś szefowi nie odpowiada to zwalnia!!!!Chodzi głownie o kobiety :)

Grażyna
@ona

To chyba są zbyt daleko idące wnioski. Nie wydaję mi się, żeby w Bech Packaging zwalniano głównie kobiety. No ale do rzeczy: wiem, że chcą tam teraz zatrudnić pakowaczy - oferta jest na ich stronie. Powiedz mi, czy pracodawca zapewnia dostęp do prywatnej opieki medycznej?

Halina
@ona

To znaczy? Co dokładnie masz na myśli? Co może nie odpowiadać? Za co konkretnie można zostać zwolnionym w Bech Packagingu? Podasz jakieś przykłady?

Tak władza absolutna...! Demon Pracowników....zryty łeb

QualitätistdasbesteRezept

Ile zarobi u Was Kontroler Jakości Wyrobów? Jest nowe ogłoszenie tu i tam. Słyszałem że Krzyś dużo nie daje...

@QualitätistdasbesteRezept

Krzyś niech poszuka swojego misia puchatego...a nie (usunięte przez administratora) ludzi na wypłatach... To jest marionetka JW

poor_worker

Podobno zwolniło się kilku pracowników tzw. "wyższego szczebla"? Jakieś wnioski?

@poor_worker

Tak - Milicja !!!

Dominika

Czy nadal w tej firmie jest tak, tak jak było jakiś czas temu, że jak się pracodawcy coś nie podobało w pracy pracownika to od razu zwalniał? Tak pisał ktoś, że tak było. Ale czy nadal jest?

@Dominika

TAK

A czy firma dba o bezpieczeństwo pracowników w dobie wirusa?

Pawełoo

Jak wygląda dziś sytuacja w firmie?

Zuza

Zawsze można zmienić pracę , szkoda, że nie potrafimy docenić dobrego pracodawcy

Ten

Za najlepszy rok w historii otrzymaliśmy zwiększenie targetów ;) Gratuluję

Damian
@Ten

Jaka była premia za wyrobienie targetów w Bech Packaging? Ciekawi mnie czy obecnie warto wysyłać tu CV, możesz powiedzieć mi coś na temat firmy? Interesuje mnie w szczególności jakie jest tu podejście do pracownika. Liczę na Twoją odpowiedź!

Podwyżkę
@Ten

I 50 zł podwyżki do premmi, żeby łatwo było zabrać ;) Po kryzysie i ja szukam innej pracy.

"Nowy"

a ja pracuję w Bechu 20 lat i nie szukam innej pracy :-) Polecam.

@"Nowy"

No skoro pracujesz w Bech Packagingu już od 20 lat, to z całą pewnością jest to dobry pracodawca. Dlatego też z jeszcze większą chęcią dowiem się czegoś odnośnie warunków zatrudnienia, jakich należy się tam spodziewać, podejmując pracę. Czy pracodawca oferuje już od pierwszego dnia stabilny rodzaj umowy, czy dopiero po jakimś okresie próbnym?

"Nowy"
@Iwona

@Iwona Warunki są dobre. Jak pracujesz to masz i tyle. Firma inwestuje i co roku jest większa.

Zostaw merytoryczną opinię o Bech Packaging Sp. z o.o. - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Bech Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bech Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bech Packaging Sp. z o.o.?

Bech Packaging Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Kolejowa 56
    64-300 Nowy Tomyśl

Bech Packaging Sp. z o.o.