Opinie o Sices Polska w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sices Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sices Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sices Polska w Kielce

Budyń

Co tam takiego dobrego jedynie ryj ochlac bo jak się jedzie na kontrakt to warunki powinny być ok a nie chlyw dla prosiakow a ze świadectwem pracy problem jak zwolnisz się to po złośći nie chcą wysłać do domu i czekają jak najdłużej i każą dzwonić do Rupniewskiej nigdy więcej z firmą sices nie pisze tu źle ze mnie wyrzucili czy alkohol tylko lepszy maxx kontrakt i opisuję wszystkim jak jest

ccc

mój kolega wrócił jest zadowolony chociaż uważa się za dobrego spawacza i wymaga.Więc nie rozumiem dlaczego tak chętnie wrócił?O co tu chodzi?

budyń

witam wszystkich ta bułgaria to porażka moźna tylko zachorować i tam tylko jezdzą i siedzą bo to tacy pazerniaki na kase by ich w stodole położyli spać i by spali warunki kiepskie jedzenie ochydne a teraz na dodatek nie idzie odebrać świadectwa pracy od złodzieji sices

ccc

witam.Ponoć rusza kolejny nabór na wyjazd do Bułgarii bo nie ma kto pracować.Część osób nie wróciło,ci co wrócili twierdzą,że teraz będą mieć lepiej.Czy to prawda?

foreman

ta bułgaria to wielka porażka zero ubezpieczenia warunki katastrofa a niby wyżywienie non stop łódko od kurczaka 4 razy w tygodniu ludzie uciekają stąd nie którzy siędzą bo nigdy nie mieli takiej pracy i kasy dla mnie porażka

ccc

Biale kaski robia laski !!! - 2014-03-31 12:48:42-z drugiej strony to dobrze,że sprawdzają bo jeżeli by tego nie robili to pewnie Bułgaria wychodowała by samych uzależnionych Polaków skoro ludzie jadą do pracy a trwonią pieniądze na alkohol i panienki -to jaki jest tego sens.Powinniście im za to dziękować to dla Waszego dobra.Obraz nędznych Polaków,którzy udają bogaczy,żałosne..

Biale kaski robia laski !!!

Tak jak pisza koledzy. Jest jak jest jedni przyjezdzaja i zapier....ja inni przyjezdzaja i sie bawia a to alkohol a to panie lekkich obyczajow (lecz pamietac trzeba aby na koniec zabawy placic bo Panie lubia bawic sie nozem i potem sa duze problemy) jeden kolega sie przekonal. A co do stawek to jaka wynegocjujesz w Polsce to taka masz (urlop w stawce)czyli jak jedziesz na urlop to tylko bezplatny. Jezeli chodzi o pomoc to sa niektorzy koledzy w biurach, ktorzy pomagaja ale to mozna policzyc na palcach jednej reki. Z gory im dziekuje. Podsumowujac jezeli przyjezdzasz ciezko pracujesz i sie nie bawisz w weekendy to to jest ok. Jezeli balujesz, nie dmuchasz na badaniach alkomatem, nie chodzisz w poniedzialki do roboty (to dajesz im tylko okazje aby zjechac.

Andrzej MV6

Panowie czytając Wasze opinie widzę wynagrodzenie rzędu 7 euro za godz. a rekruterzy z Polski obiecują 9 euro. Potwierdzi może ktoś te 9 euro czy to tylko mydlenie oczu potencjalnym pracownikom ?

egon

UFU... Po co pytasz o jakieś libacje alkoholowe? Sam widać wiesz czy inaczej stwierdzasz, że tak jest. Każdy jest PANEM własnego losu. Jeden wypije piwo inny "zaszaleje" ale nie to forum. Rozmawiamy o firmie i konkretnych ludziach. Śmiem twierdzić "polskich" sprzedawczykach. THE END

egon

Nie boimy się... skąd takie stwierdzenie albo inaczej przypuszczenie... Ja już nie pracuje w tej firmie... UWOLNIŁEM się. Mam inną pracę na podobnych warunkach a co ważne z ubezpieczeniem. Życzę Panowie każdemu z Was aby miał pracę na normalnych warunkach (chodzi o to, że trzeba się cenić. Mieć swoją wartość a nie lecieć na przysłowiowe 7 EU). Wiem, że łatwo się mówi a życie stawia inne realia. Jak wspomniałem życzę wszystkim POWODZENIA bo każdemu z Nas się to należy. Trzymajcie się. To ostatni post. UFU. Nigdy nie miałem strachu i pieniędzy.. tyle. A że usunęli to chyba mieli powód.

ufu

cisza powstała po tym jak usunięto wypowiedź egona,czyżbyście zaczęli się bać

ufu

do egona zgadzam się z tobą całkowicie,ze nie po to sie jedzie,żeby chlać tylko po to żeby zarobić,jednakże znane sa mi przypadki,iż po pierwszej wypłacie towarzystwo tak zgłupiało(nie wiem,gdzie byłi-czy w kasynie,czy gdzieś indziej)że w ciągu nocy powydawali kupę kasy-może coś wiesz o tym.To ja się pytam po co tam pojechali-taki to obraz Polaka-często dostaje małpiego rozumu,trochę wstyd

ccc

napiszcie jak mają spawacze bo nikt nie pisze a ja jestem właśnie spawaczem więc przyda mi się ta wiedza.

ccc

do mistrza kontaktu-fajnie,że w końcu ktoś napisał,jak jest,szczerą prawdę,gdyż mój kolega,który tam jest jak dzwoni cały czas opowiada,jak tam jest fajnie,luz,mało pracy,dobre zarobki nie mówiąc o wypadach nocnych i atrakcjach towarzyszących.teraz wiem,ze to ściema a on rżnie luzaka przede mną i szpanera jak to on szasta kasą.Czekam na Twoje dalsze fakty.Pozdrawiam

MISTRZ I KONTAKTU

panowie zgadzam się z kolega. to co tu się dzieje jest po prostu śmieszne możne zacznę od zjazdów otóż i podziękowań państwo Rup...ch. Zjazdy miały być co trzy miesiące niby dziesięć dni roboczych a tak naprawdę ja będę cztery miesiące i pojadę na 5 dni roboczych/ druga sprawa wprowadzają ewidentnie w błąd mówiąc potencjalnym kandydatom, że w razie chęci pojechania do domu bez zachowania 3 miesięcznego okresu to wg nich nie ma problemu na budowie. A TAK NIE JEST. Wszystkie "białe kaski" mają NAS w poważaniu mówiąc "jak się nie podoba do wyp... do Polski" W razie potrzeby. problemu tak naprawdę nie ma się do kogo zwrócić. Jedynie koledzy są wsparciem. Szczerze to odnoszę wrażenie, że pracuje w jakimś "obozie pracy" - wiem można mi zadać pytanie "to co tu robię". Jak wszyscy pojechałem zarobić. I tu bardzo ważna informacja: W SOBOTY - pracujemy tak jak w tygodniu po 10 godzin- za takie same pieniądze. NIEDZIELA - szantażują zwolnieniem z pracy w razie braku zgody podjęcia pracy w niedziele .(oczywiście brak nadgodzin czyli 1:1) ALKOMAT: Nie chcąc iść np do pracy w sobotę tak czy owak musimy poddać się badaniem alkomatem. W razie jak nie to są wyciągane konsekwencje (grożenie a nawet zwolnieniem). Obowiązkowe badanie jest w soboty i w poniedziałki a w pozostałe dni wyrywkowo. Nadmieniam iż w tym czasie nie jesteśmy w pracy tylko w recepcji hotelu. Zgadzam się, że każdy z Nas powinien być trzeźwy ale nie powinno to się odbywać w taki sposób. Napiszę w najbliższym czasie kilka faktów. Mam nadzieję, że osoby, które się wybierają poważnie to przemyślą i niech pamiętają, że tutaj szacunku dla człowieka a tym bardziej na budowie dla Polaków nie ma.

egon

do CCC... Widzę, że żyjesz tym forum i informacjami jakie się tutaj pojawiają. Otóż jest gorzej niż było... Brak mi słów aby o tym wszystkim pisać a i nie chcę nikogo obrażać choć "ciężkie słowa" cisną się na język. Jak tylko znajdę inną alternatywną pracę to zmykam w podskokach radości. INFORMACJA dla DOWODZĄCYCH. Zobaczymy jak dobrzy, wykwalifikowani fachowcy pomachają Wam na do widzenia a jest ich wielu. Trzeba chyba więcej autokarów zamówić z pracownikami (usunięte przez administratora) Sami weźmiecie się za robotę... linociągi na plecy i wio. Z resztą to Wam nie grozi bo ich tak nie ma. Zawieszenia z linek stalowych - śmiech i hańba dla montera, że musi w taki sposób pracować. Pozdrawiam czytających.

ccc

Witam.Jakoś strasznie cicho na tej stronie się zrobiło,czyżby wszystkim zaczęła się podobać praca w Bułgarii,lepiej placą i dają jeść,że już nikt nie narzeka.Napiszcie coś.

ccc

do bono:Dlaczego totalne dno przecież płacą,nie przepracowujesz się,mój kolega zadowolny ma kasę i całą sobotę balował

bono

nie warto tu przyjezdzac totalne (usunięte przez administratora)

audio

koledzy szykuje się jakiś wyjazd???? na jakich zasadach pracuje się w tej firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Sices Polska - Kielce

• Jak się pracuje w Sices Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Sices Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sices Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sices Polska?

Kandydaci do pracy w Sices Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sices Polska
2.8/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Ks. Ignacego Skorupki 5
    00-546 Kielce