Top Kraft Polska sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Top Kraft Polska sp. z o.o.

łysy koń

z tego co wiem to ta firma już upadła i nieistnieje ...

Robert

Znam firmę dosyć dobrze z wielu aktywności, wiem na co ich stać. Zatrudniają młodych i ambitnych. Wymagania ma każdy. Znam też błędy tej firmy, ale skrajność powyższych opinii bardziej wskazuje na desperacje byłych pracowników niż rzetelną opinie. Proponuję napisać prawdziwe dane osobowe:) to pryśnie kilka teorii spiskowych, pozdrawiam, Robert

xl

mała firemka z zapędami na molocha. zaczynasz od najniższej krajowej, a i tak zastąpią cię znajomą. Po za tym co spotkanie dokładają ci zadań, obowiązków lub dokładają do miesięcznego limitu.

antonina

Współpracowałam z firmą Top Kraft i oceniam ją pozytywnie. Rzeczywiście od niedawna funkcjonują, ale zatrudnieni pracownicy, w swojej branży mają, doświadczenie. Myślę, że dobrze rokują na przyszłość, choć oczywiście minusy pewnie też by się znalazło... Polecam kandydatom, którzy nie lubią pracy w korporacji, ale w strukturze rozwijającej się. No i tym, którzy chcą pracować, a nie tylko przychodzić po pensję.

Mr Przestroga

Witam!!! Jeżeli szukacie pierwszej pracy, jeśli chcecie zdobyć doświadczenie to oczywiście możecie pobawić się w Top Kraft. Dosłownie pobawić, bo ta "korporacja" ma więcej wspólnego z nudną grą niż z poważną firmą. Generalnie nie polecam i przestrzegam: mała firemka z dużym Ego. A wpis o tym jaka to super firma: Panie Dyrektorze, trochę mniej fantazji. Jeszcze to ktoś przeczyta:):):) Mr Przestroga

cbr

A może ktoś z obecnych pracowników powiedzieć coś więcej? jakie szefostwo, jak wygląda praca i zarobki? bo widzę ze szukają i zastanawiam się nad aplikacja do nich

drugi nocny marek

Wszystko w jak najlepszym porządku.Firma prężna choć dopiero stawiająca pierwsze kroki w Polsce. Bardzo dobrze znana na rynkach zachodnich oraz skandynawskich.Konkurencja fisher,hilti.Polecam

nocnyMarek wroclaw

Witam! proszę o opinię bo widzę, że kogoś szukają. Zastanawiam się bo z tego co zasięgnąłem języka tu i tam- zdanie o firmie raczej nie ciekawe. pomóżcie

Zostaw opinię o Top Kraft Polska sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top Kraft Polska sp. z o.o.