Gas Engineering

Bytom

Opinie o Gas Engineering

Iza

@Fafikpiszesz, że zlikwidowano wczasy pod gruszą. Jakie jeszcze zmiany zaszły w ostatnim czasie? Możesz powiedzieć coś więcej o aktualnych warunkach zatrudnienia? Każda dodatkowa informacja może być pomocna.

Fafik

Bardzo dobrze się pracuje po zlikwidowaniu wczasów pod gruszą. Efekt juz widać. 8 lajków czyli co 4 pracownik mówi szefowi W-ANE Brawo Ty.

Iza

Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest Gas Engineering, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Ostatnio pojawiła się oferta pracy na stanowisko Technik Serwisu. Co możecie powiedzieć osobom, które zastanawiają się nad aplikacją na to stanowisko? Jak wygląda praca w tym dziale firmy?

kasjer

"Kaufland wprowadza podwyżki dla niemal wszystkich pracowników i gwarantuje im cykliczny wzrost wynagrodzeń. Od 1 marca zarobki 95 proc. pracowników wzrosły średnio o 11 proc. Minimalna pensja na stanowisku kasjer-sprzedawca wynosi teraz 2600 zł brutto na pełen etat, a w Warszawie nawet 3400 zł brutto. W 2017 roku Kaufland przeznaczy na podwyżki 55 mln zł." A jak tam specjaliści spawacze, brygadziści, monterzy z Gas Engineering ? Podwyżki były czy kasjer z Biedy i Kauflandu już bije was po głowie ?

j.m

Dobra firma na start, na pewno nie na dłużej. Zerowe wsparcie ze strony pracodawcy. cięcie wydatków odbywa się kosztem pracownikow. Nie wywiazywanie sie z umow ze strony pracodawcy.

ania

@przykro zgadzam się z Tobą. Mój brat pracował tu długo czas i nigdy nie narzekał. Dlatego sama mam zamiar aplikować na asystentkę - inżyniera kosztorysowania w Bytomiu. Fajnie, że akurat teraz pojawiła się taka oferta.

stara śpiewka

Ktoś lubi wiecznie słuchać że nie ma pieniędzy to zapraszam, a tak przy okazji pieniędzy trzeba szukać na osiedlu planty śląskie.

nick
@stara śpiewka 08.03.2016 06:32
Ktoś lubi wiecznie słuchać że nie ma pieniędzy to zapraszam, a tak przy okazji pieniędzy trzeba szukać na osiedlu planty śląski...

A na co nie ma pieniędzy? Na wypłaty? Na materiały? Na sprzęt dobrej klasy? Na samochody dobrej klasy? Nie ma kasy na obiady. Tak na obiady. I to nie te które muszą być według kodeksu pracy. Nie stać firmy na obiady w warunkach pracy 15-20st.C. No w tej chwili nie stać. Czemu nie napiszesz, że kiedyś były...

Karol

Na produkcji ? A możesz mi powiedzieć co ta firma takiego wyprodukowała ? Bo oprócz kilku głupich pomysłów które spaliły na panewce nic nie przychodzi mi do głowy.

Herbet

@Mont. Każdy mo tako umowa jako zgodził się szrajbnąć. Jak ktos jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wołową to ma najniższa krajowa na umowie. Jo robia tam już dobrych pora lot i na umowie mam dużo więcej niż najniższa krajowa, choć tesz od takiej zaczynalem. Trzeba umieć się odezwać i bic sie o swoje a nie tylko szczekac w necie. Reszta to prawda, wypłaty strasznie obcięli w stosunku do tego co było pora lot temu, ale tesz spadła liczba godzin jaką trzeba przerobic. Nie trza też się spuszczać nad robotą. Wyjdzie prosto to jest prosto, wyjdzie krziwo to jest krziwo. Dupnie wodór to dupnie, nie dupnie to tesz dobrze. Jednym slowem zero cisnienia i pelny luz.

cwaniaki

Jak tam monterzy z KLIMY???

mont

Moim zdaniem najgorsze w tej firmie jest to że każdy na każdego nadaje do kierownictwa i szefa. W tej firmie jest więcej konfidentów niż policja ma zarejestrowanych. I tylko w ten sposób można chyba tam zarabiać więcej. Jako monter zarabiałem mniej niż taki pierzasty który jest konfidentem najwyższych lotów. Codziennie pisze maile i dzwoni z raportami. Więc jak ktoś lubi kapować, to jest praca dla niego. A kasy wcale na czas nie płacą. Zarabiasz najnizszą krajową, reszta pod stołem (nie raz rozbijane na raty dawno po 10).

Szwajcar...

2000zl tak jak Alex pisze każdy ma inną miarę reszta ekipy co niema jaj niech robi... 1700 zarabia sie w Biedronce a nie w firmie specjalizujacej sie gazami i strikte takimi rzeczami fakt firma mocno specjalistyczna kto pracował w gazach wie ale mamy wolny rynek kto więcej płaci i ma lepszy sprzet etc... ten jest z przodu więc nie chwalcie niewiadomo czego bo wdupi.... tyle kasy ze sami wiecie ile nie będziemy publicznie tego roztrząsać ale albo sie pozbieracie i zaczniecie solidnie płacić albo będziecie mieli spie... terminy i roboty bo nikt sie spuszczać nie będzie nad tym inno po łebkach itp...Pozdrawiam ze Szwajcarii

alex

Dla jednych 2000 to dużo dla innych starcza na waciki. Każdy mierzy swoja miarą. Skoro w ostatnim czasie odeszlo więcej jak dziesięć osób to znaczy ze kaj indziej placa więcej. Ale cóż na titanicu tez orkiestra grala do konca...

rexx

Z firmy poszli najlepsi robotnicy w tym hefciorze i brygadiery. Zostali tylko Te co brak im jaj aby wyjechać i zarobić to samo tyle ze w ojro. Pozatrudniali fachowców z którymi strach się minąć w nocy na ulicy. Ale kto przyjdzie za 2000 robić. W biurze inzyniery z "najwyższej" półki. Inwestycje kalkulowane są tak że sukcesem jest jak robota wyjdzie na zero. Trzeba chyba tym fachowcom liczydła sprawić bo komp i kalkulator ich przerosto.

Kudłaty

Co do tej firmy to nie polecam firma krzak biuro widać tutaj prostuje posty bo ich wstyd jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Fachowiec

Wszystkie ostatnie wpisy to racja stawki z godzinowych poucinali do śmiesznych podstaw od 1500-2200 podstawy nie ważne czy robisz 168, 300h w miesiącu nikt normalny nie pozwoli sobie na takie coś a pocioty i reszta ekipy którym to pasuje to niech sobie zostanie... Ci którzy myślą głową i mają możliwości to spie... i tyle nikt nie bedzie dymał za 2100+600 delegacji i ciekawa jakaś tam premia może tak a może nie na Cezamacie się przejedzieci jak na Gówn... zbieraj już kase na Kary związane z tym bo nikt nie chciał w Polsce robić instalacji na gazy 8.0 a Wy pazerni i zarobicie na Tym... zobaczymy Życzę jak najlepiej a co do Wypłat to tak samo na 3 x 10 na konto Szefo jest czysty a reszta może za tydzień może za dwa jak ktoś sie chce prosić o swoją kasę to proszę bardzo ja nie mam czasu na to pracuje i oczekuje swojej kasy na czas bo mam rachunki, opłaty itp... a nie jak będzie jak nie masz kasy to zamknij ten Burdel i jedz na szparagi, pieczarki do Niemiec, Holandi Pozdrawiam.

xXx

Siemka co racja to racja firma krzak ... az szkoda gadac zlecenia coraz lepsze ale KASA CORAZ MNIEJSZA potwierdzam 1800 zl i wieczna delegacja !!! ale gorzej juz nie bedzie nie dosc ze juz urwali co mogli to jeszcze wyplaty na raty :( pozatym nie wspomne ze juz zaloga masowo odchodzi bo kto zostanie za taka kase pewnie sami wykwalifikowani PRACOWNICY eheheheheh

whw

Jak chcesz robic za 1600 zl w delegacji to wal smialo bo szefu i jego parób Mareczek wykombinowali ostatnio jak uwalic ostatni grosz monterom. Zapomnieli o zasadzie jaka płaca taka praca. Zbierej chopie kasa na kary za cezamat bo tam żaden gaz nie popłynie a jak popłynie to pod prąd. tyś je w bytomiu a my som tu we stolicy. Sabotaz.

były pracownik

Jak tam renciści w firmie biorą kasę i rentę ale już niedługo ZUS się dowie . A właściciel akceptuje to wszystko prokurator się będzie cieszył . Jedna sprawa już w sądzie - nie wypłacacie , odszkodowania ,

zezul

teraz to nie wiem w sumie juz co robic bo tak niktorzy wczesniej nie chwal tej firmy ze troszke strach ale nastepne komentarze takie nutralne. ciekwy jestem jak to teraz w tej chwili wyglada czy moze cos sie poprawilo czy moze nie bardzo? wiecie bez pracy jest ciezko ale moze da rade sie zmotywowac i dac rade cos z tym zrobic...

ziomal

a jak z umowami dalej niektórzy biorą świadczenia z Państwa i pracują?

ziomal

dziękuję-pip i jeszcze raz pip

Witam, otrzymałam skierowanie na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko Asystentka Zarządu. Czy ktoś się orientuje jak może przebiegać taka rozmowa i jakie są ich oczekiwania względem mojej osoby?

Nie polecam tego pracodawcy. Ostatnio w firmie się pozmieniało. Kiedys byla robota na stawke godzinowa i ile godzin przerobiles tyle zarobiles. Bylo ok. Teraz poobnizali umowy do prawie najnizszych krajowych i wprowadzili kontrakty. Oficjalnie zarabiasz grosze co masz na papierze, reszte jak wyrobisz kontrakt dostaniesz pod stołem. Bez zusu i składek. Pip i uks juz powiadomiony.

mario

Czy ktoś wie może czy zatrudniają tam do firmy jeżeli ktoś predzej pracował w budowlance? Odp

coś o firmie. myślę, że najlepiej będzie przyjść, porozmawiać, zobaczyć jak się u nas pracuje. wylegiwania się nie ma. trzeba zrobić swoje, a nawet więcej. nie ma za to chamstwa, pracownik jest traktowany po ludzku, jest fajna atmosfera.

konkurencja

czyżby zastój w Firmie?? na ich stronie nie widać żadnych nowych aktualności,projektów na jesień. Pewnie nie ma się czym chwalić.

az

czy ta firma ma powiazania z klima bytom? orbit gas? bo te inicjaly juz gdzies slyszalem[usunięte przez moderatora] pozdro

a ja wam powiem że za niedlugo zniknie ta firma z rynku....

SD

Do zainteresowanego!!!! Chlopie nie idz tam, to [usunięte przez moderatora]firma jakich mało!!!!!! Lepiej sie nie interesuj tą oferta, bo i tak nie warto i szkoda Twojego cennego czasu.

zainteresowany

poszukują kosztorysanta. absolwenta. w zadaniach jest zarządzanie, nadzorowanie, koordynowanie, raportowanie, bazy danych, dostawcy i wszystko co możliwe, a ze strony pracodawcy nie ma nic konkretnego w ofercie. Czy ktoś wie na czym ta praca ma wlasciwie polegać, co dokładnie oferuje pracodawca i komu taki kosztorystant podlega?

podpowiem ci kolego. Jeśli chesz mieć zdrowy mózg to mijaj ją szerokim łukim.....zaufaj mi.....

tak czytam te opinie i zastanawiam się nad podjęciem pracy w tej firmie..........przez adecco bo oni zatrudniją do tej firmy. proszę o porady na temat tej firmy

Wskazówka dla poszujących pracy: 1. umowa o pracę (wszystko legalne) tylko na konto !!! 2. płatne delegacje przed wyjazdem jeśli trzeba. 3. Obowiązkowe buty robocze \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"tylko nie 3 numery za duże i po kimś hahahah\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" [usunięte przez administratora] pewnie by założył ............. 4. nie daj się umoralniać [usunięte przez administratora] 5. Po odejsciu z pracy obowiązkowe swiadectwo pracy 6. Zgłośc do prokuratury popełnie przestępstwa jesli którys z tych punktów nie zgadza sie z tym co napisałem..........

Hehe

....Eeeee nie ma sie co martwic, to przecież jest drobnostka, zeby zaponiec o wypłacie, prawda? Tam przedewszystkim chodzi się do pracy dla idei, samej pracy i ku czci i satysfakcji [usunięte przez administratora]. a nie dla pieniędzy :))))))) Czyz to nie jest piękne i idealne?

Jeśli lubisz być oszukiwanym i wykorzystywanym to wal śmiało ;)

Jesli chcesz mieć zdrową psychikę, to lepiej tam nie idz

Czesc, włąsnie mam iść na rozmowe kwalifikacyjna do tej firmy.. czy moge uzyskac wiecej informacji o tej firmie?? czy jest sens isc tam do pracy??

Przyszły pracodawca to jeden z "bardziej lubianych" szefów - podzielonej firmy Orbit Gaz s.c. a teraz Orbit Gaz bytom - bo przy rozmowie z pracownikami nie zabierał głosu, a jak już coś obiecał to można było się spodziewać że z tego nie wywiąże. Człowiek nie godny zaufania! Jeśli będziecie tam pracować, to każdą decyzję żądajcie na piśmie i to z własnoręcznym jego podpisem, może to go zmotywuje do działania i dotrzymania danego słowa!

Zostaw opinię o Gas Engineering - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gas Engineering