Ozon Group Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Ozon Group Sp. z o.o.

Jerzy

Zastanawiająca jest ta długa cisza na forum. Ozon Group ma dobra opinię jako pracodawca i mam nadzieję, że dobrze się tu pracuje dlatego nie piszecie.

San

Jeśli chodzi o poziom Ozon Group Sp. z o.o. to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, nie spodziełame się takiej miłej obsługi, a jednak jest wszystko w porządku i niem a na co narzekać zupełnie wcale..

pisz pisz jesteś na celowniku

nie pozostawiasz nam wyboru oczerniłaś tu sporo osób spotkamy się w sądzie!!!

Jurek

Ozon group dobra firma ale gorzej z jarkiem na nyskiej.jak jemu sie sprzeciwisz to robi wszystko by usunąć podsuwa świnie podkłada czyjes zeczy.ze niby ktos kradnie teraz eko trade jest i jarek poleci chyba chętnie bym widział ele i tego nowego pracownika za ele jurek ozon group

Mikolaj

pracowaem w tej spóce bo tak trzeba to nazwać, pani która bya odpowiedzialna za wypaty i urlopy mylia mnie z moim ojcem, który równiez pracuje w tej spóce. Naliczaa wypate, która ja powinienem dostać a dostawa mój ojciec, tak samo byo z urlopami dużo byo zamieszania na szczęście szefowie zdecydowali o przeniesieniu mnie do innej spóki, ale tej samej firmy i jestem o wiele bardziej zadowolony niz jak pracowaem w OZONIE

Lidka

Ozon group znam nyska znam ele znam jarka znam ela ok jarek be uważajcie ozon group ani inna firma pogonic bo to rodzina prezesa a jego dobrze traktuja ze mogliby lepsze stanowisko dać a nie ciec to swiadczy o czymś

Jan

Pracowałem z ela w ozon group miła porząodną kobieta jest uczynna jest pomocna ja nic niemam do niej jarek i jurek to intryganci wredni są w ozon group mieszają

marian

tez znam elkę byłem na nyskiej nie napracowałem się wygryzła mnie od razu fałszywa zakłamana i szkoda słów

krystyna

wszystko co mówi elka to nie prawda widziałam niejedno krotnie co robi oczernia jest fałszywa odkąd nie ma elki nic nie ginie

grzesiek

nie słucha poleceń szefostwem chce rządzić jest nie reformowalna nie umie pracować w grupie

krystyna
@grzesiek 30.12.2014 21:06

elka jadzie wygryzła mariana taka porządna że nigdzie się utrzymać nie może do pracy przychodzi się robić swoje tu jej z nami niema 3 miesiące jest dobrze nikt nikomu nie przeszkadza pracować no i od tego czasu nic nie ginie a to tez już o czymś świadczy

Jadwiga

Sprzątaczka neo na nyskiej impel.jarek to kawał h.a i baba nie facet patrzy na ręce osobom innym a sam wynosi kawę soki robi sprytnie by kamera nieobjeła ja też mu podziekuję mój syn się rozmówi jak zdrowy i silny chłop.pozdrawiam ozon group i jarka

danka

to prawda żaden szef już jej nigdzie nie chce na żadnym obiekcie wszędzie jest spalona

jurek
@danka 30.12.2014 20:59

katastrofa to co elka wyprawia to nie do pomyślenia wymyślała nawet że ja jej kolega jestem nie do życia rządzić to w domu może jak jej na to pozwalają

jadzia

ja też znam elkę to prawda jest zazdrosna, fałszywa ,zawistna i ma kompleksy

teresa

elkę znam to dopiero gnida jest straszliwa wszystkimi chce dyrygować i non stop jest usuwana z każdego obiektu

Darek

W ozon group pracuję na innym obiekcie gdzie też grzesiek jest kierownikiem sam gada że jarek to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale jest rodziną z neo kogoś tu ma i mu wolno wszystko także jarek to osoba wredna.uważajcie

zenek

tam na szpitalu nie jest żle oprócz kierownika jest też szef obiektu jest zawsze z kimś na służbie na przemian jak wszędzie swoje trzeba zrobić po dwóch na służbie spanie na przemian miałem tam iść ale jestem na podwalu i też sobie chwalę

@zenek 30.12.2014 14:36

a ten wrozamet to coś wiesz miałbym blisko?

@antoni 30.12.2014 14:42
a ten wrozamet to coś wiesz miałbym blisko?

no tam ogólnie nie jest żle ale na obiekcie te jest dowódca obiektu trochę jak w wojsku dużo posterunków rowerem jeżdżą wszędzie trzeba coś robić nie wiesz jak to jest

zenek

na borowskiej w szpitalu potrzebują blisko lekarzy fucha jak złoto 8zł na godzinę potrzebują 2 osoby

@zenek 30.12.2014 14:05

a to służby dzień noc ? bo stawka lepsza jak u mnie

@antoni 30.12.2014 14:14
a to służby dzień noc ? bo stawka lepsza jak u mnie

24/48 miałem tam iść ale trafiła się ambasada niemiecka na podwalu lepiej nie mogłem trafić

zenek

Na gazowej w hurtowni lekarstw potrzebują tam jest 9zł tylko leki trzeba liczyć z dokumentem sprawdzać od 23 do 5 śpisz jest nieźle albo na wrozamecie tylko tam 6 zł I auta sprawdzasz śpisz na zmianę

Robert

Jak taki cwaniak to wez na obiekt.chetnie pójdę tam do pracy jak coś do ciebie w czystych warunkach a na budowie syf.błoto w erbudzie.w ozon security.chętnie tam przyjdę

zenek

Ja mam na Podwalu 12zł jest nieźle telewizor DVD jest super!!!

Robert

Ozon group schodzi na psy na budowie chcą za 4.5 by siedzieć w brudzie syfie na seznej.zimne kontenery co chwilę prąd wysiada a tam na nyskiej maja więcej i czysto chętnie z jarkiem zamienie ja tam on tu by miał pozamiatane

PREZES

Ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie mam dobry zarobek fakt że dają wzór do przepisania i zmienia się spółka dwa razy do roku to i tak nic w porównaniu z innymi firmami ochroniarskimi a byłem już w niejednej spróbujcie w innych to się przekonacie że tam też nie ma kokosów a jak wam tak źle to dlaczego się nie zwolnicie?

Jacek

Popieram zosia ciebie jak wymienić to wszystkich u nas na obiekcie w ożon grup jest niedopuszczalne u nas by wszyscy polecili z biura na budowę gdzie brud syf mają eleganckie warunki i cyrki wypisują jak chore kotki macie zatarg to rozwiążą niech sami całą polskę nie interesuje to mnie interesuje praca w ozon group na 24 godziny praca zajmuje nie głupotami u nas wszyscy równi pracujemy razem możemy się nielubiec ale ozon group nas interesuje i zatrudnia a nie jakiś chłystek bedzie wybierał na obiekt kto mu pasuje jak co to sam odejdź z ozon group

Zosia

Mamy w polsce wolność słowa i prawda w oczy kole ich skoro ele odpoczątku nie była lubiana a teraz mówi pisze prawdę adwokat to jest jak z kozła ogrodowy co tylko paragrafów obumiała nic więcej ozon group jak już to wszystkich powinni wymienic

prawnik

Wszystkie wypowiedzi dotyczące wielokrotnie wymienianych tu Panów z firmy Ozon są kłamstwem i oczernianiem ludzi sumiennie wykonujących swoją pracę (DLATEGO WCIĄŻ PRACUJĄ)negatywne i wręcz karygodne opinie wypisuje cały czas jedna i ta sama osoba stosując tu na tym portalu metodę podania się za kogokolwiek Jest osobą zdesperowaną którą nawet nie zwolniono z pracy lecz nie przedłużono jej umowy co stało się obsesyjne i jednocześnie przerodziło się w przestępstwo mówi o tym art.190a kodeksu karnego paragraf 1,2,3,4 (stalking) także proszę pisać jak najwięcej dosadnie stosując jednocześnie ciosy po niżej pasa oraz w dalszym ciągu więcej tego typu podobnych merytorycznych wypowiedzi.

Recepcjonistka

Jestem na recepcji na nyskiej i ozon group kilka razy był kierownik pan grzegorz rozmawiałam z nim i nie widzę podstaw dla czego pani ela i nowy pracownik nie pasuje tam robi swoje jest miły zaźartuje jakos niechce mi wierzyc jak jarek i jurek psy wieszaja ludzie lubią mimo zastrzezeń ale to inna prawda dużo osób boi o pracę i nie wtrąca recepcjonistka z nyskiej

Jan

Ozon security dobra firma ale osoby zatrudniane próbują kolesi dobierac jak ktoś lepszy od nich to pa tak na nyskiej jarek rządzi.ale mam rade jak ci osoba nie pasuje to ty odejdź nikt cię nie trzyma na siłę dużo firm szuka do pracy jan z ozon security

pisz pisz

bzdura...a te osoby są podstawione nagonka na uczciwych ludzi sprowadzi ci na głowę tylko problemy

Krysia impel

Niepodoba mi to co jarek w ozon grup robi on szuka osób które mu pasują a kierownikiem jest grzegorz a jak mu nie pasują osoby z którymi pracuje na obiekcie w ozon group niech sam odejdzie nikt płakać nie będzie on kolesi do znajomości dobiera skandal

Clio

Ozon security płaci 5.5 mi na godzinę u nas ekipa zgrana szefostwo obiektu ok jest pomocne a p jarek to tu by szybko pojechał nasz kierownik nie lubi cwaniakow co mu chcą dobierać pracowników nam od tego kierownik jest a nie cięć jarek którego znamy bo ktoś mu reklame narobił i jeszcze jego nr widnieje na stronach geyowskich szuka za opłatą jako facet do towarzystwa to reklama dla ozon group

władek

zależy gdzie pracujesz bo u nich stawki są różne a ciuchy to dostałem po 2 miesiącach

trochę mało a ciuchy to ci dadzą pewnie po świętach normalnie to5 zł

kazik

ja w swoich ciuchach pracuję już miesiąc a 4,5 to dużo za godzinę czy normalnie

janina ozon

długo pracowałam w swoich ciuchach dali mi fartuch po jakimś innym pracowniku po 4 miesiącach wypłata opłakana

alina clining

mogli by mi wózek wymienić kółko odpadło przecież nie będę w rekach wiader nosiła płacą ale nie za wiele

kazik

pracuje w ozon 4,5zł mi dali to chyba coś mało?

antoni

jak wszędzie w ochronie umowy śmieciowe nic specjalnego ale dobre i to

krysia impel

nie jest żle ale na święta nic nie dali :(

aniela clining

pozdrawiam chłopaków z nyskiej sprzątałam jestem na emeryturze

władek

płatnik ok nic po za tym nic nie idzie załatwić niema z kim gadać

zuza
@władek 26.12.2014 18:56
płatnik ok nic po za tym nic nie idzie załatwić niema z kim gadać

Jeżeli chodzi o Jarka z Nyskiej,to "osoba" która ma wielkie mniemanie o sobie. Zakochany w sobie, twierdzi, że jest wspaniałym pracownikiem.A TO NIE PRAWDA intrygant, manipulant, plotkarz...itp. Całe szczęście że przechodzi do innej Firmy. Ozon odetchnie, ale nie zazdroszczę pracownikom z Nyskiej. Pozdrawiam żychę szczęśliwego Nowe Roku

Wiesia

Ja też pracuje w ozon ale podlegam pod kogos innego u nas jak w rodzinie jest cudownie pracujemy po pracy odwiedzamy my niepiszemy na forum głupot na drugiego unas kłótni niema pracujemy 3lata razem i nikt niepozwoli by kogoś zwolnić każdy błędy robi i trzeba dać szansę z nyskiej unas sprzątaczka jest miała dosyć jarka tez tu nikt niedokucza jej ozon group powinna przyjrzeć niby dobremu pracownikowi jarkowi on sam niewie co chce

Basia

Ozon group dobra firma reputacje psuje takie forum pisanie głupot jakiś na współpracowników ja pracuje na innym obiekcie u nas jak w rodzinie jest aż chętnie się przyjdzie i wypije się z kolegami zmiennikami szefostwo obiektu jest ok do nas nikt nie dzwoni do kierownika o zmianę pracownika tu są biedni ale uczciwi do nas a tam na nyskiej patologia ktos pracował i przyszedł do nas tam go krytykowali a unas jest cudowny kochany człowiek opowiadał o przykrościach ze strony jarka takze jest ok człowiek a tam psy wieszali na nim

Armi krajowej neonet

Ozon group docenia pracowników sympatycznych miłych nie oceniamy ich przez ploty ale jakość jarkowi niepasuje osoba co za ele jest bo miał swojego znajomego a on jest za niego w miejsce eli i jarek robi wszystko by tego swojego kolegę wcisnoc na obiekt pan grzegorz jest dobry człowiek i podchodzi do ludzi godnie a szefostwo neo liczy się kasa nie człowiek im kasa przesłoniła oczy robią dla pokazu szlachetna paczkę jako dobry wujek za komuny z takimi partia by szybko poradziła dużo osób wie że to bogacz i kasa się liczy a ozon to tylko szczegół

Sprzątająca 2

Ja sprzątam pokoje dyrektorów w ozon group impel cleaing ja do kowalskiej nic nie miałam mi nieszkodziła tak samo i ten pan za ta panią ja go lubię pogadamy sobie pożartujemy wiem że jarek i jurek nie lubią bo liczyli że będą mieli więcej kasy a tu nici z tego oni tak już w ozon group mieszają od początku jak są oni podkładali eli świnie a pan g ma w nosie to zresztą i tak z tego co wiem to z nowym rokiem idzie na inny obiekt gdzie będzie godnie reprezentował firmę ozon security gdzie normalni ludzie a on lubi by w pracy jak w rodzinie było a z jarkiem jurkiem niema szans bo to prostaki

pracownik nt

Jeszcze raz powtórzę my dobieramy sobie pracowników takich jak uważamy my i koniec niema się co rozwodzić nie spełniasz naszych oczekiwań i tyle. to tak jak iść do sklepu z zamiarem kupna'' parasolki a sprzedawca poleci płaszcz przeciwdeszczowy i powie że po co parasolkę lepiej płaszcz'' to kontrahent decyduje o doborze kadry, firmy ,współpracownika itd. nie sugerujemy się komentarzami w internecie napisać można wszystko tak samo obserwujemy i nie o wszystkim musimy mówić w myśl powiedzenia ''mowa jest srebrem a milczenie złotem''

Obserwatorka

Ozon grup ocenia po jakości pracy a nie konfliktach wam nieodpowiadają te osoby które nikomu nie wadzą akurat tą osobe co za kowalską dobrze znam jak i gdzie mieszka ma dobra opinię życzliwy jest dla ludzi pomocny nikomu nie robi szkody pracuje uczciwa jest a wam to tacy przeszkadzaja osoby które nikomu nieszkodzą dziwie sie ze p.g zwalnia pracownika po plotach nie faktach w neo jest osoba lubiana za uprzejmość uśmiech nigdy nie przeklina nie jest ordynarny ja oceniam człowieka po zachowaniu i harakterze kulturze osobistej podejsciu a ozon group docenia to

pracowmik nt

Nt czyli my cię tu nie chcemy tak ciężko to zrozumieć kier.G.D to tylko zrobił to o co prosiliśmy niema co w kieszeń komuś zaglądać może wygrał w totka ma i już serce cię boli i oczy pieką że on ma a ty nie jak cię z każdej pracy usuwają bo nie umiesz w grupie pracować to mieć nie będziesz tu na dyrektora nie potrzebowaliśmy tylko właśnie na ciecia do tego do rączek się kleją nie swoje rzeczy to ktoś miał cię tu trzymać stosowałaś mobbing my nie potrzebujemy konfliktów chcemy mieć spokój i ciszę a co do pracownika który jest za ciebie to on też nam nie odpowiada mamy prawo selekcjonować sobie pracowników takich których my tu chcemy i tyle

Kowalska

Ozon group mnie zatrudniła a jarek zwykły ciec zwolnił odkryłam prawde o układach bał się wyjawienia w pracy prawdy.kierownik jak prostak zachował jak zwalniał bez pisma jarek wie w których miejscach kamery nie ma lub zasięgu i dla tego ma układ ze sprzątaczkami nowe auto kupił za 12oo jak zarabia a auto 5oooowarte ciekawe czy ozone group tak dobrze płaci

mkd

możemy zrobić zrzutę na badanie wykrywaczem kłamstw jak są wątpliwości ta maszyna pokarze co jest prawdą i jednocześnie narobi kobieto ci kupę wstydu

mkd

co było a nie jest nie pisze się w rejestr proste po co sobie życie umilać ale szacunek do siebie trzeba mieć a tak kobieta przegina każdy pilnuje swoich pieniędzy tym bardziej tacy ludzie którzy maja ich więcej niż przeciętny

Zostaw opinię o Ozon Group Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ozon Group Sp. z o.o.