Outsourcing24 Sp. z o.o.

Opinie o Outsourcing24 Sp. z o.o.

Kleber

Pracowałem w firmie kilka lat. Żeby nie wyjazd, pracowałbym zapewne do dzisiaj . Praca jest spoko i kasa jest ok. Pozytywna atmosfera. Jeśli chcesz się uczyć, nauczyć, wykazać to warto. Pracy dużo, ale można ogarnąć. Zgrany zespół ludzi pozytywnie nakręconych, w tym Prezes pasjonat. Firma z typu przyjaznych. Polecam

asd

Firma zatrudnia zarówno studentów jak i osoby z doświadczeniem. Płaci adekwatnie do posiadanych umiejętności, więc osobom jeśli ktoś zarabia mało powinien się zastanowić nad tym co napisałem. Zdecydowanie pomaga w rozwoju kariery. Praca jest różnorodna, jest dostęp do najnowszych technologii. Można zebrać również doświadczenie w biznes IT. Dobra atmosfera i warunki w pracy. Możliwość szybkiego rozwoju jest okupiona ilością włożonej pracy, której jest dużo. Jest to jedyny minus.

MAJ
@admin 06.08.2015, 11:03
Wiesz jak się pracuje w firmie Outsourcing24 Sp. z o.o. i czy szef przyjmuje do pracy studentów? Czekamy na Twoją opinię....

Nie do końca fer. Miałem tą przyjemność współpracować no i niestety nasza współpraca zakończyła się z niesmakiem. Nie rozliczono się uczciwie. Nie polecam.

Zostaw opinię o Outsourcing24 Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Outsourcing24 Sp. z o.o.