Solwit S.A.

Gdańsk

Opinie o Solwit S.A.

Mila

Podpowiecie mi coś o stażu w firmie? Jakie zasady stawiane są chętnym do stażu?

Zuzanna

@Żelazko każdy ma prawo na wątku do napisania tego co myśli na temat Solwit, nawet jeśli jest to ktoś z konkurencji. Skoro uważasz inaczej niż osoba powyżej dobrze byłoby gdybyś mógł wytłumaczyć swój punkt widzenia, tak żeby inni wiedzieli co myśleć o firmie od strony pracowników.

Prosidełko

Czy może ktoś kilku słowach napisać o firmie dla innych?

Stanisław

Jaka to przyczyna sprawia, że tak mało piszecie na tym wątku? Czy to wakacje spowodowały, że nikomu nie chce się pisać? W firmie jest spoko to i nie ma co poruszać na forum. Szukam pracy i dlatego dopytuję.

Zuzanna

@Jerzykwspominasz, że Solwit S.A. jest dobrym pracodawcą. Co na to wpływa? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co sprawia, że masz taką pozytywną opinię o firmie. Jakie są według Ciebie największe plusy pracy w Solwit?

Jerzyk

Jestem pracownikiem firmy od dawna i muszę powiedzieć, że ja osobiście chodzę do pracy z przyjemnością. Uważam, że jak ja jestem dla firmy dobrym pracownikiem to mogę oczekiwać tego samego w druga stronę.

TM

jak kształtują się zarobki na poszczególnych stanowiskach? np Tester?

Zuzanna

@Marianwspominasz, że pracownicy mogą liczyć na wiele benefitów. Co wchodzi w ich zakres? @Jest $ gitto ważne, żeby dobrze czuć się w swoim miejscu pracy. W jaki sposób Solwit w ciągu tych 3lat pozwolił Ci się rozwinąć?

Jest $ git

Bardzo fajna firma.Bez napuszenia, normalni ludzie, szacunek i uczciwość. Pracuję tu już 3 lata - polecam.

Zuzanna

W ubiegły piątek prezes Zarządu Solwit S.A. odebrał Statuetkę Pomorskiego Pracodawcy Roku w kategorii firm średniej wielkości. To jedno z najważniejszych wyróżnień przyznawanych przez środowisko biznesu w regionie. Doceniono działalność społeczną firmy oraz organizację przyjaznych miejsc pracy przez firmę. Możecie opowiedzieć jakie dobre praktyki stosuje firma? Jak odbieracie panującą w niej atmosferę?

Eka

Sii, Solwit, Epam, Ciklum.... jedno warte drugiego. Zwykli pośrednicy, daja mało w zamian kasując sporo od klienta. Nie polecam.

alec

Firma z gatunku Janusz Biznesu. Pośredniak z gorszej ligi. Dużo obiecanek, klepania po ramieniu, broń boże upominania się o swoje. Zaraz zarobi się opinię niedostosowanego i szkodliwego dla teamu (naciski, straszenie). Zarobki kiepskie do przeciętnych. Realnych szans na podwyżki raczej brak. Technologie to 5% nowości, 10% buble z którymi nie wiadomo co zrobić, 85% starocie. Duża rotacja (co widać po ilości ogłoszeń na wciąż te same stanowiska). Bardzo niekompetentny i arogancki HR. Podobnie jak śliscy i fałszywi manago. Pseudo-korpo. Firmy z czystym sumieniem nie polecam.

Słuchacz
@alec 01.12.2016 15:59

Witaj malkontencie. Po co tyle czasu poświęcasz ocenie Solwitu? Może Ty nie pasujesz do dobrej firmy? Myślę, że lepiej poszukaj pracy gdzie indziej, może tam będzie dużo lepiej i będziesz szcęśliwy.

Żelazko
@alec 01.12.2016 15:59

Widać ze ten post jest od konkurencji bo jest dokładnie odwrotnie.

Michal

Hej, W przyszłym roku planuję relokację ze Śląska na Pomorze, czy Solwit to dobra opcja do pracy w Trójmieście, może ktoś z Państwa zna inne opcje na stanowiko senior admin/siem lub virtual? Może ktoś z Państwa zna inne ciekawe firmy, gdzie można z satysfakcją pracować i spokojnie żyć ? Pozdrawiam

Żona mówi idź tam

zdaje się, ze blisko współpracują z Intelem. To dobrze czy źle? Nie chcę wpaść w kierat korporacji gdy mogę byc niezależny. Oczywiście żona woli stabilizację ale ja się waham. Jakieś rady?

Marian

Na spotkaniu intro dla nowych mówili, że są podejrzewani o częstą rotację, bo ogłoszenia ciągle wiszą. Ale ta firma tak szybko rośnie, już ponad 150 ludzi ma. Jestem tu pół roku i jest fajnie. Kasa nie najgorsza, ale też nie najlepsza. Za to dużo różnych benefitów dla pracowników. Ale dla mnie najważniejsza jest bardzo dobra atmosfera. Dużo szacunku dla ludzi, dobre warunki. Najbardziej bałem się dojazdów (z Wrzeszcza), ale okazało się, że zawsze jadę w kierunku przeciwnym niż korki. Śmiać mi się chce, jak widzę ludzi stojących w kilometrowym korku do Wrzeszcza, bo "liczy się praca w centrum miata". Mnie dojazd zajmuje kilkanaście minut i chyba nigdy jeszcze w korku nie stałem. Dużo ludzi dojeżdża autobusem albo kolejką, bo przystanki są bardzo blisko, ale mnie się nie chce (a parking za free). Ogólnie, polecam bardzo.

kasia

coś duża tam rotacja ostatnio i ciągle szukają pracowników, biedronka dla IT ?

krakus

przeprowadzam się do gdańska w lipcu (.NET) - jaką firmę polecacie? rozważam solwit, kainos, intel, sii czy znacie ich plusy/minusy?

kariera
@krakus 07.05.2016 00:17

hej, w Kainos zaproponujemy Ci pakiet relokacyjny przy przeprowadzce z Krakowa. mamy kilka benefitów które mogę Cię zainteresować, wszystko znajdziesz na kainos.pl/kariera. jeżeli masz jakieś pytania, to daj nam znać - kariera@kainos.com

Michał
@krakus 07.05.2016 00:17

Sii jest super, naprawdę, jeśli chodzi o atomosferę, ludzi, imprezy etc. Natomiast kwestia wynagrodzeń często kuleje... Na pewno zależy od stanowiska oraz klienta, dla którego się pracuje. Nie mniej jednak POLECAM gorąco jeśli pensja będzie odpowiednia ;)

Nowy

Jest super. Kulturalnie i bezpiecznie. Nie zawiodłem sie.

fsfg

Do wyboru macie umowę o pracę lub kontrakt.

Olaf

Polecam Patrząc jak rosną to myślę, że wiedzą co robią Byłem w paru firmach ale tutaj zatrzymam sie na dłużej

Devit

Bardzo szybko rosną, są porządni i uczciwi, płacą dobrze + akcje Coś między startapem i korporacją - 100 ludzi Wysokie wymagania, fajni managerowie, różne projekty Godni polecenia i naśladowania

były

Popracowałem u nich i nie polecam. Obiecują kokosy i fajne projekty a w rzeczywistości wrzucają cię w nudne starocie. Na sensowną podwyżkę nie ma co liczyć. Firma nie interesuje się pracownikami, to zwykły pośredniak.

Marek
@były 17.12.2014 21:15

Chce złożyć CV do tej firmy. Jakich zarobków tam się można spodziewać?

Janusz
@Marek 12.03.2015 22:19
Chce złożyć CV do tej firmy. Jakich zarobków tam się można spodziewać?

Niskich :D

Employee

Fajna firma, dobra atmosfera i ambitne zadania. Firma zalożona przez szefów Intela, wiec prezentuje klasę w zarządzaniu. Polecam.

Karol

Bardzo przyjemna atmosfera, zarobki wysokie, zdecydowanie polecam.

fakej

Jest OK

Zostaw opinię o Solwit S.A. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solwit S.A.