Top design

Sopot

Opinie o Top design

Edyta

Witajcie. Czy wśród odwiedzających forum dyskusyjne firmy Top design , są osoby które posiadają aktualne informacje na temat firmy? Firma zajmuje sie oznakowaniami ich produkcją, być może właśnie do działu produkcji poszukiwani są pracownicy?

Hgr

Młody nie może odciąć pępowiny od starych, to cwaniak, kłamca i oszust. Nieudolny unie wykształcony, duzo gada a nic nie robi unie tylko sie zapożyczać i tworzyć długi.

Kotlet

Wegetacja ....trafione w 10 określenie funkcjonowania tej firmy......fajny produkt, duże możliwości.....fatalne zarzadzanie, właściciel z wizją, ale młody wykonawca nikogo nie słucha i na wszystkim zna się najlepiej i efekty widoczne nietrafione inwestycje i brak komunikacji to jego znak firmowy.......

An

W tym momencie jeśli chodzi o firmę to ta rozwija się coraz prężniej, coraz lepiej, to już nie jest mała firemka tylko duża i porządna rzecz, moim zdaniem Opa-Carbo rośnie nam na lidera w mieście, więc to fajnie, że wszystko jest tak dobrze poprowadzone

Git
@An 17.10.2016 22:37

Serio? Chyba myślimy o innych firmach i cos ci sie pomyliło. Firma zatrudnia na max 3mce zmieniając stałe pracowników, których nie szanuje i traktuje jak śmieci. Działalność tej firmy można określić jako wegetację, a nie rozwój. Żyją od zlecenia do zlecenia, nie maja pieniędzy na realizacje produkcji. Rozwój chyba tylko na papierze lub na stronie www. Gdzie można napisać wszystko!

Git
@An 17.10.2016 22:37

Gość

Firma Top Design w Sopocie to producent oznakowania ewakuacyjnego i ppoż. Nie zatrudniają ludzi na stanowisku stolarz. Firma mieści się w Sopocie Wyścigi i jest to jedyny oddział tej firmy. Ogłoszenia na stolarza napewno nie są z tej firmy. Jakaś pomyłka. Firma szuka pracowników na produkcję oznakowania lub do biura. Ogłoszenia można znaleźć na trójmiasto.pl. Firma często zmienia pracowników, więc bardzo często pojawiają się ogłoszenia. Jest to firma prywatna. Wysokie wynagrodzenie otrzymują tylko znajomi. Pracownicy "z rekrutacji" nie mają żadnych szans na godną pensję.

lulek

wszyscy mówią bardzo seeeeeerio - a jak ja widzę gdzieś podstawę plus coś tam coś tam - od razu zamykam ogłoszenie.

Manionan

Jakie sa zarobki na godzine tam ?!

kasia90

ja również m,ówiąc szczerze mam problem ze znalezieniem w intertnecie informacji czy top design może potrzebuje jakichś nowych pracowników i ewentual;nie na jakie stanowiska prowadzi się u nich aktualnie rekrutacje - szkoda że firma nie pomyślała aby w sieci to zamieścić/ wielki minus. a jak pójdę do was to ile płacicie na rękę?

Gość

Nie zgadzam się z przedmówcami. Firma przyjazna klientowi. Zawsze doradzą, pomogą znaleźć rozwiązanie. Cechują się dużą jakością zarówno w produktach, jak i obsłudze klienta. Może się zmieniają co chwilę pracownicy, ale wielokrotnie byłem obsłużony przez osoby, które absolutnie nie nadawały się na to stanowisko. Nie dziwię się, że zostały zwolnione. Te osoby psuły zdecydowanie wizerunek firmy. Obecnie nadal korzystam z ich usług i jestem zadowolony. Na zamówienie czekam 3 dni maksymalnie! W bardziej skomplikowanych zamówieniach do 7 dni. Dziewczyny z BOK zawsze pomogą, wysłuchają, doradzą. Polecam!

dżejkob

pracowałem tam aż mnie wywalili za dobrą prace i nie lizanie im d [usunięte przez administratora]:)

Herman

Chora firma chorzy lduzie z przerośnietym ego własnie przez takei firmy takich lduzi oraz takie traktowanie swoich pracowników mamy taki syf w polsce

Helka

Dokładnie zgadzam sie z przedmówcami powinien zajrzeć tam ktoś z PIP'u

nick
@Helka 03.03.2011 18:26
Dokładnie zgadzam sie z przedmówcami powinien zajrzeć tam ktoś z PIP'u

antek jak cos smierdzi to trzeba utylizowac

Antek

Witam Niedawno bylem w tej firmie odebrac dla swojego szefa zamówione znaki gdy wszedłem do handlowego siedziała tam jakss gruba baba która strasznie smierdziala. Ludzie zróbcie coś z tym bo wam klienci do biura nie będą przyhcodzić otworzcie okna czy zainwestujcie w klimatyzację!

wwwww

Zgadzam się. Niskie zarobki, traktują ludzi jak zera. W firmie jest nepotyzm, zwalniani są długoletni pracownicy na miejsca znajomych.

ppppp

zgadzam sie wymieniaj pracowników jak rękawiczki co może świadczyć o takiej firmie nie dziwie sie że nie maja klientów

pracuś

Uwaga na tę firmę !!!. Zatrudniają tylko na czas określony lub na czarno za marne grosze. Póżniej po trzech miesiącach zwalniają ludzi tłumacząc się złą kondycją finansową lub też zwalniają kiedy mają mniej zleceń. Nie płacą za przepracowane nadgodziny. Obiecują po trzech miesiącach wysokie wynagrodzenie i nie dotrzymują słowa. Ogólnie patrzą jak wykożystać pracownika i nie zapłacić.

niki
@pracuś 13.08.2009 20:52

jaki piekny jest swiat bez top-design

Zostaw opinię o Top design - Sopot

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top design