Norel Jacek Wałdoch

Gdańsk

Norel Jacek Wałdoch

Opinie o Norel Jacek Wałdoch

Jako były już pracownik nie mogę powiedzieć złego słowa. Przede wszystkim Super Zespół! Zupełnie nie rozumiem pierwszej - negatywnej opinii. Chociaż coś tam słyszałem o jednym niezadowolonym pracowniku, przyłapanym na czymś tam... ;) Ale to dawno temu, nie znałem nawet człowieka. Uczciwa firma, uczciwy pracodawca. Pensja zawsze była na czas. Jak na tą branżę całkiem niezła. Można robić nadgodziny. Odszedłem, bo tak chciało życie. Nie dlatego, że nie byłem zadowolony.

Anonim

Pensja pod stołem, praca po godzinach bez dodatku, wynagrodzenie jak na tą branżę słabe, częste okresy przestoju. Jednym słowem szkoda czasu na pracę w tej firmie bo nietrudno trafić lepiej.

Zadowolony pracownik
@Anonim 27.02.2017 19:13

Pensja adekwatna do umiejętności i ambicji, słodkie wynagrodzenie jak na taką branżę, brak przestojów - kwestia podejścia do klienta i własnego angażu w powierzone możliwości. Jednym słowem lepiej narzekać jak samemu wykazać się i działać. FIRMA to ludzie, zespół ludzi którym zależy na wspólnym dobru, aby klient był zadowolony - kazdy by chciał przyjść do pracy, 8h posiedzieć i mieć 2 pensje polaczka... Pozdrowienia dla Anonimka

Zostaw opinię o Norel Jacek Wałdoch - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Norel Jacek Wałdoch