Norel Jacek Wałdoch

Norel Jacek Wałdoch
4 2

Opinie o Norel Jacek Wałdoch

Anonim

Pensja pod stołem, praca po godzinach bez dodatku, wynagrodzenie jak na tą branżę słabe, częste okresy przestoju. Jednym słowem szkoda czasu na pracę w tej firmie bo nietrudno trafić lepiej.

Zadowolony pracownik
@Anonim 27.02.2017 19:13

Pensja adekwatna do umiejętności i ambicji, słodkie wynagrodzenie jak na taką branżę, brak przestojów - kwestia podejścia do klienta i własnego angażu w powierzone możliwości. Jednym słowem lepiej narzekać jak samemu wykazać się i działać. FIRMA to ludzie, zespół ludzi którym zależy na wspólnym dobru, aby klient był zadowolony - kazdy by chciał przyjść do pracy, 8h posiedzieć i mieć 2 pensje polaczka... Pozdrowienia dla Anonimka

Zostaw opinię o Norel Jacek Wałdoch - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Norel Jacek Wałdoch