Opinie o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SMA Magnetics Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SMA Magnetics Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

M ajko

nic dziwnego.. wystarczy przy liczeniu odrzucić cześć negatywnych i od razu poziom zadowolenia wzrasta :) jak jest w firmie każdy widzi.. a niby wszyscy tacy zadowoleni ? ciekawe.. :)

Ankieter

Może pewni brygadzisci przestali zmuszać do wzięcia udziału w dobrowolnej ankiecie ?

Sandra

Zawsze po rozdaniu ankiet w pełni ja wykorzystuję w niedalekiej toalecie gdyż do tego się jedynie nadaje. Jestem wtedy w pełni zadowolona że do czegoś się przydała i firma powinna być zadowolona gdyż jest mniejsze zużycie papieru do (usunięte przez administratora) Wtedy wskaznik zużycia papieru na tablicy powinien opaść i być na zielono poniżej minimum. Brygadzista chwali i cały obszar jest zadowolony.

WC problem
@Sandra

Wiele rzeczy i decyzji jest jak papier toaletowy czyli raczej do ten tego.Dno i tyle.

Alibaba

Chcieliście podwyżki to macie :)

MMajko
@Alibaba

Przy takich stawkach i warunkach pracy naprawdę nie wiem czemu tylu ludzi dalej tu pracuje?! Pracy na około jest mnóstwo i to za lepsze wynagrodzenie, na o niebo lepszych warunkach... wystarczy trochę odwagi by zmienić swoje życie na lepsze :)

@MMajko

Tak jak napisałem wyżej. Lud chciał pan dał. Dlatego :)

@MMajko

Gdzie indziej masz tak że chcesz dostać podwyżkę. I całym hurtem dostaje pół brygady :) Zakpili z was ale wam dali co chcielibyście.

dura
@MMajko

Ludzie boją się zmian a prawda jest taka że kto nie ryzykuje szampana nie pije. Tym bardziej tutaj nie macie nic do stracenia a jedynie możecie zyskać bo gorzej już trafić raczej się nie da.

Niekoniecznie
@dura

Ludzie nie boją się zmian tylko mogącego wynikać z jej wdrażania braku bezpieczeństwa, pewności. Zmiany sensu stricto mogą być na lepsze i mogą być niewymagające od nich wysiłku (tzw. 'dobre zmiany') i tu nie ma się czego bać, pozostaje się cieszyć. "Tym bardziej tutaj nie macie nic do stracenia a jedynie możecie zyskać" - gdyby tak faktycznie było, ludzie masowo szybko odeszliby. Ich myślenie i idące za nim zachowanie jednak jest inne - być może dlatego, że ich osobowość/wartość jest inna niż Twoja.

tesla
@Niekoniecznie

Właśnie mylisz się, zobacz ilu ludzi odeszło w tym i w tamtym roku.

M K
@tesla

Jeśli firma nie szanuje pracowników to nie ma się co dziwić... ludzie nie zdają sobie tylko sprawy, że jeśli w taki sposób traktuje się doświadczonych, starych pracowników, pracujących tu od lat to jaki stosunek ma do nowych...

Robert
@M K

Jakie konkretnie sytuacje mogą świadczyć o tym, że wg. Ciebie firma nie szanuje pracowników?

trafo
@Robert

Np takie jak dawanie aneksów obniżających znacznie wynagrodzenie doświadczonym pracownikom.......

stachursky
@trafo

Jeśli firma nie szanuje swoich doświadczonych o dużym stażu pracowników, którzy byli z nią na dobre i na złe w chwili kiedy się rozwijała, służyli radami i pomocą udoskonalając produkcje tutejszych rzeczy, podpowiadając często zielonym technologom najlepsze rozwiązania, to odpowiedzcie sobie na pytanie jak ta sama firma ma szanować teraz nowego pracownika?

Minister Finansów

Od stycznia wzrasta podatek od najwięcej zarabiających. Dla firmy oznacza to większe koszta dla każdej osoby zarabiajacej powyzej 8000zł brutto. Aby firma utrzymała się i nie przynosiła strat będzie musiała albo zwolnic kilka osób na wyższych stanowiskach, i zwiększyc efektywnośc pracy pozostałych osób na tych stanowiskach, ewentualnie zostawic wszystkich dobrze zarabiających w biurach, a zmniejszyc kadrę produkcyjną. A nie przepraszam, kadra produkcyjna zmniejsza się sama co tydzień :) i to jeszcze nie koniec, nadal wiele osób szuka nowej pracy.

Natalia
@Minister Finansów

@Minister Finansów Losy firmy może warto zostawić kadrze zarządzającej. Napisz, ile wynosi wynagrodzenie w DTW?

Łysy
@Natalia

Kwota wynagrodzenia nie powala ok 2200do 2300zl

hreth
@Minister Finansów

Oprócz tego wzrasta zus o 200 zł miesięcznie.

Pan Kleks
@Łysy

Za takie pieniądze to ja kiedyś pilnowałem samochodów na parkingu i przeganiałem gołębie żeby na nie nie srały ,a nie wyrabianie normy naliczonej sekundowo i praca nieraz w soboty na dwie zmiany za wybitkę pod koniec kwrtału. Ludzie chyba powariowaliście do reszty !

Esperanza

Zamiast się zwalniać trzeba brać przykład z pracowników będących na mniej lub bardziej zasadnych l4.

Choroba nie wybiera

Esperanza
@Qp

Pod warunkiem że ludzie faktycznie chorują. A wszyscy wiemy że niektórzy lubią sobie brać l4 by przeczekać gorsze czasy w firmie albo brać zwolnienia dla celów prywatnych. NAGMINNIE.

:-P
@Esperanza

Jakoś trzeba sobie odbić te wszystkie soboty, tak samo trzeba traktować firmę jak ona innych traktuje :-P

agata
@Esperanza

Nie wiem czy tylko ja zauważyłam że gorsze czasy zdarzają się co roku, zazwyczaj od września do marca..

Gh

To do piątku ludziska ;-)

brygadzista
@Gh

Nie siej paniki, żadnych zwolnień nie będzie!

korcyl
@brygadzista

Będzie redukcja brygadzistów bo jest ich za dużo i za dużo zarabiają.

Były
@brygadzista

A od kiedy to cis normalnego i przewidywalnego dla tej firmy powoduje u ludzi panikę . Może u was brygadzistów bo wy za nic nie robienie dostajecie duża kasę , to macie co stracić . Reszta nic nie traci

Antropowy
@brygadzista

A Ty hamuj z gadką parówo :) nie ma zwolnień ?... A co się aktualnie dzieje ile osób leci ?... Co ty myślisz że my nic nie wiemy?... Brygadzista... W innych fabrykach każdy by cię wyśmiał że miałeś takie stanowisko... Bo na brygadzistę się wgl nie nadajesz :) tyle w temacie najpierw zrób uprawnienia potem przejdź szkolenie z zakresu obowiązków i pracy na produkcji a potem przejdź kolejne szkolenia które ci będą potrzebne... A nie tylko norma bo jak nie to po premii.... Nie wstyd Ci gonić ludzi którzy zarabiają śmieszne pieniądze tutaj ?.... I jeszcze im zabierać z wypłaty ?.... Żebyś kiedyś stracił to stanowisko (usunięte przez administratora)

brygadzista

Nie było żadnych zwolnień.

@brygadzista

Jesteś pewny ze teraz nikogo nie zwolnili ?

polskie zoo
@Były

Tracisz kluczyk od szafki i kartę którą wbijasz co chwilę każdą czynność do komputera aby orangutan za komputerem przy biurku widział czy masz 100 % normy czy o jednego banana za mało się zjadło przed pracą i wtedy przychodzi i grozi owłosionym palcem.

Krytyk

Takiego roku jeszcze nie było. Tylu pracowników o długim stażu na produkcji się jeszcze samo nie odeszło. To o czymś świadczy. Ale kierownictwo z butą i arogancją się śmieje i mówi że nic się złego nie dzieje. Tym którzy się zwalniają nawet dobrego słowa na do widzenia. Kultury za grosz. Tu już dobrze nie będzie.

antyzarząd
@Krytyk

To daje tylko świadectwo jacy ludzie zarządzają nami i daje sygnał aby stąd odejść jak najszybciej. Stwierdzić ze dobrze tutaj nie będzie można było wiele lat wstecz . Ameryki nie odkryłeś.

Antropowy

Brygadziści buahahaha ???? proszę was ani jeden nie ma pojęcia na temat produkcji... Ciemnogród i tyle nic więcej a potraficie tylko stosować mobbing i nic więcej zwykle patałachy w pracy jesteście bogami :) poza brama zakładu już jest inna cywilizacja wtedy wam się kończy cwaniakowanie zwykle parówy konfidenty i nic więcej...

europa

nasza firma jest tak wspaniała że pierwszego dnia pracy dwuch chłopaków z ukrainy zrezygnowało mówiąc "svkia bliać" :)

Escobary z Grochowa

Poważnie??

yoshimitsu
@europa

To może z chińczykami by wypaliło?

dwÓch
@europa

a szacunek do języka polskiego ?

A

Proponuję douczyć się ortografii

odpowiedź
@europa

To klasyczny przykład manipulacji informacją :) dowiedź się jaka była przyczyna, później pisz :) unikniemy czytania bzdur :) Pozdrawiam

3 zmiana

Wiecie kto się chowa w dziurach?? ...Szczury, myszy, różne paskudztwa i Krystian Logistic Menager:-)

@3 zmiana

Takie wpisy atakujące bezpośrednio osoby z firmy są nie na miejscu. Jednak jak mniemam nie jesteś zadowolony z pracy, może więc opiszesz co konkretnie Ci nie pasowało? Chodzi o atmosferę? Byłeś zadowolony z pensji którą dostawałeś? Jeśli już krytykować, to merytorycznie, takie wpisy na pewno więcej wniosą niż personalne ataki.

Andersen
@Grzegorz

A co masz teraz dobrego w firmie ,z czego można być zadowolonym ????

r3effgv
@3 zmiana

Dziurawy chłopak.

Obiektywna
@Andersen

Coś jednak musi być dobrego, jeżeli nadal pracujesz.

M. Hołota
@Obiektywna

Jedynie przyzwyczajenie... człowiek popada w taki letarg... ale w końcu nadejdzie taki dzień.. :)

agata
@Grzegorz

a czy ktoś tutaj jest w ogóle zadowolony z zarobków? a przepraszam panie prezesie za tak ciężką pracę na rzecz pracowników produkcji i trud żeby każdy był zadowolony oraz za nieomijanie niewygodnych pytań należy się !

Jack

co porabia wystraszony brygadzista co ma bałagan na strychu

Szkoda

Czy tylko ja mam wrażenie jakby Szefu przed spotkaniem nie zapoznał się z pytaniami? Wyglądało to jakby dostał kartkę z pytaniami i czytał je dopiero chwilę przed tym jak miał się do nich odnieść, standardowo po spotkaniu wiemy tyle co nic. Była prośba o merytoryczne pytania w zamian za co nie dostaliśmy merytorycznych odpowiedzi, niestety jedynie odpowiedzi do których odniósł się dyrektor były sprecyzowane.

Gghhhjj
@Szkoda

Zwykłe propagandowe zagranie to spotkanie.

@Szkoda

Niby soboty Wolne... A normy pan Kierownik Produkcji podnosi... Taki cwany niech wyjdzie na halę i pokarze jak się robi... A nie że wyliczą co do sekundy... Żałosne zagranie... Kara za prawdę na zebraniu... Może niech pan Kierownik zważy sobie mózg lecz nie wiem czy wgl go ma zakompeksiona ciota nic więcej...

wąsolina
@Anonim

Wąsatemu meksykaninowi jedyne co bym dała do kierowania to dziećmi w piaskownicy. Jeden niech grabi piasek, drugi ładuje łopatką do wiaderka a trzeci niech robi babki i na tym zakończmy jeśli chodzi o umiejętności kierowania i rozmawiania z ludzmi. Trzeba przejrzeć na oczy i poszukać czegoś normalnego a nie siedzieć tutaj i się tylko denerwować. No chyba ze komuś sombrero spadło na oczy i nie widzą prawdy.

@wąsolina

Czasy tych ciot się skończą co ograbiają ten zakład... Przydała by się telewizja... Jak kierownik produkcji i jego pachołki brygadziści nie mają pojęcia co się wgl robi... A jedyne co potrafią to norma... No ale tak to jest jak prezes nic nie wie... Ale ciekawe w jaki sposób załatwili sobie stanowiska ale pewnie wargi mieli pełne zajadów :)

benedykt
@Anonim

Ciekawi mnie co zakrywa ich sumienie że działają zle... niech zgadnę, czyżby to były o wiele lepsze pieniążki niż nawet stary stażem pracownik produkcji... hmm... pewnie za dwa razy tyle co teraz bez mrugnięcia okiem podpisali by cyrografy...

@benedykt

Na pewno biorą więcej... I chroni się brygadzistę alkoholika który ciągle chleje i zwalnia kobietę która była na kacu... Jak temu małemu karakanowi sumienie na to pozwala...

M Ajko

Jak tam w SMA? Zapowiadają pogodę na weekend i powrót upałów, czyli soboty na dwie zmiany? =D

Piórkin
@M Ajko

Panie i Panowie dla rozluznienia cisnienia w zwieraczach Zapraszam serdencznie na tance w czasie przerwy miejsce spotkania biuro taniec (usunięte przez administratora)

Zadowolony inaczej
@M Ajko

To już standard. A szlachta się bawi.????

@M Ajko

Czy w firmie jest zainstalowana klimatyzacja tak, żeby pracownicy podczas upałów mieli bardziej komfortowe warunki pracy? Pracodawca ma także obowiązek przy wysokiej temperaturze zapewnić wodę do pica w nieograniczonej ilości. Ciekawy jestem jak to wgląda w DTW. Możesz odpisać?

eddcx32

Woda jest w kałuży.

dura

Zapraszamy pREZESA w którąś sobotę na popołudniu, za to w któryś deszczowy wrześniowy piątek może nie przychodzić do pracy.

gtjk
@dura

Dawniej w tej firnie była czterobrygadówka i trzeba było przychodzić w niedzielę na nocki.

lui de fine
@gtjk

To jeszcze wcześniej zanim niektóre niepożądane osoby dostały się do zarządzania były soboty dla chętnych pracowników chcących przyjść i dorobić sobie. Zawsze byli chętni. Oczywiście taka sobota była ekstra płatna, pracodawca był zadowolony bo zawsze się było do przodu z planem i również pracownik czując że jest uczciwie traktowany a nie tak jak to bywa teraz.

nxbvhdvj
@lui de fine

Cała prawda! Polać mu!

biurowy
@lui de fine

co wy se myślicie, że tu lepiej będzie? Bo jeśli tak myślicie, to jesteście w błędzie! Nam tez nie jest łatwo, dawniej dostawalismy nowe długopisy co tydzień a dziś? jeden ma wystarczyć na cały rok!

red telephone
@biurowy

Dobrze wiemy o tym, tyle macie pracy że nawet długopisu nie potraficie wypisać za rok :-) za to telefon firmowy aż czerwony od rozmów o niczym :-)

Lidl
@biurowy

Jak z sma to tylko do Lidla do Lidla ram pam pam

Alibaba

Sami sobie chodźcie w soboty :)

@Alibaba

Obowiązkowa jest praca w soboty w firmie DTW? Wiesz może, czy jest ona dodatkowo płatna, czy może praca w te dni jest wliczona już w wynagrodzenie miesięczne? Widzę, że masz wiedzę na ten temat, dlatego mam nadzieję, że sprecyzujesz swój komentarz i go rozwiniesz.

@Grzegorz

Praca w soboty jest obowiązkowa, płatna jak każdy inny dzień. Praktycznie się nie da wsiąść na ten dzień urlopu.

uki

@Wladimir To wszystko jest zgodne z prawem obowiązującym w Polsce.

m ajko

Не рекомендую ... робота орієнтована на максимальну експлуатацію співробітників. Працювати по суботах без оплати понаднормової роботи, а з першого разу після звільнення (через два місяці від прийому на роботу всі нові співробітники були звільнені, а через місяць вони були прийняті знову). І весь час ...

Zygmunt

Cześć. Co powiecie o nadchodzącym wolnym piątku (wybicie) i kolejnych pracujących sobotach w kolejnym kwartale?

casto
@Zygmunt

w 40 godzinnym tygodniu pracy nie ma mowy w umowie o sobocie więc tego się trzeba trzymać i pracować od poniedziałku do piątku,w soboty niech przyjdą chętni lub Ci co sobie zaplanowali pracujące soboty

małotowska
@casto

Pierwszy niech przyjdzie planista, parę razy tak przyjdzie w sobotę to mu się odwidzi takie planowanie o!

mKostrz
@Zygmunt

Hahahahahahahahahaha.. i tyle w temacie :D

Nocki, gościu

SMA

Dla naszego klienta poszukujemy: Montera/ Monterki- praca w Zabierzowie Wynagrodzenie w wysokości 3055 zł brutto, :DDDDDDDDD - Imprezy integracyjne, okolicznościowe, ?????????????????? hmmmm.............. Widocznie nie da się napisać uczciwie ogłoszenia. Ramowy zakres obowiązków: - Proste prace manualne - Prace montażowe na halach produkcyjnych - Montaż elementów i podzespołów Wymagania: - Zdolności manualne - Praca od poniedziałku do piątku na dwie zmiany (6-14; 14--22); czasami praca w soboty - Nie wymagamy doświadczenia Oferujemy: - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełen etat, - Stałą opiekę koordynatora ze strony agencji pracy tymczasowej w miejscu pracy, - Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjnej, - Pracę w nowoczesnym zakładzie pracy w klimatyzowanych halach produkcyjnych, - Wynagrodzenie w wysokości 3055 zł brutto, - Dodatkowe bonusy finansowe na wakacje i święta, - Imprezy integracyjne, okolicznościowe, - System benefitów: Luxmed dla każdego pracownika + pakiet dla rodziny, karnety sportowe Multisport, ubezpieczenia grupowe oraz inne drobne udogodnienia w tym kawa.

Belzebub
@SMA

Szukając pracy decydujący fakt o jej przyjeciu miałaby ta darmowa kawa ???? Co z tego że są benefity na wakacje, skoro zatrudnieni w SMA w tym momencie wakacji w tej firmie nue doczekają ????

żal
@Belzebub

za niedługo będzie darmowy parking.. żal.pl

water
@żal

Albo bezpłatna woda w spuczce w kiblu.

Mrówka
@water

Darmowe sobotnie popoludniowki w upale za deszczowe piątki

In Post

Magazynier - Zabierzów Wynagrodzenie 3800zł brutto Jeżeli: chcesz przyjmować do magazynu i wydawać towary na podstawie obowiązujących dowodów obrotu materiałowego, chcesz być odpowiedzialny za utrzymanie porządku oraz bezpieczeństwo na magazynie, masz doświadczenie w rozmieszczaniu w magazynie towarów zgodnie z kategoriami, w szczególności z uwzględnieniem grup, rodzajów, i częstotliwości wydawania, potrafisz zabezpieczyć przechowywane materiały przed zniszczeniem, uszkodzeniem lub zanieczyszczeniem. To ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy: stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, dofinansowaną kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną, pracę w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce, możliwość zdobycia nowych kwalifikacji.

Zostaw merytoryczną opinię o SMA Magnetics Sp. z o. o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SMA Magnetics Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMA Magnetics Sp. z o. o.