Opinie o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SMA Magnetics Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SMA Magnetics Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMA Magnetics Sp. z o. o. w Modlniczka

shj

jak tam dtw wachlujecie się drzwiami od lodówki.

Kapelanka

Co macie do Kapelana, przecież on jest fer, jak góra wymysli kupno baranów to pokieruje tak by wiecej weszło, jak każą mu zmagazynować ciepło na zime to tez sobie poradzi :) chopy to my nie rozumiemy góry, przecież zyski sie liczą. Co do glonojadów, kurna chopie mój glonojadł zdechł!! no mówie o tym co go kisze w porach, zjarał sie na DPII bede żądał odszkodowania bo nie bede mógl płodzić kolejnych glonojadów. A jak nie będzie glonojadów to kto będzie pracował, małpota? czy inna głupota?? no pomyslice musza nam zrobic pokoje płodne bo nie ogarniemy zrobic wysyłki, tyle roboty a glonojadów brak.

h

jak tam glonojady z h2 część zdechła z braku pożywienia a reszta ? lizusów od T.D Kapelany ,Bastry i Redle ? pozdrowienia z Kloten były wyrobnik ,

dok

podobno ,Karolek wymyślił magazynowanie ciepła z 2 na źime , pomaluje dach na czarno by było cieplej , i w wiatrołapach czarny styropian zzzzzkumulują a w kanciapy kozy wstawią , bo baranów mają za mało ;

Leszno
upalny dzień

A skąd wiesz jak jest w Bangladeszu?Może tam jest lepiej niż w Polsce.Może tam się szanuje pracowników. A jezeli chodzi o DTW to nic nie da się zrobić bo już zrobili projekt 2.0 który jest jednym co im nie wyszło.

op

zerknijcie nieroby do kroniki krakowskiej jak pracownik jest lepszy od capów z dtw

tvp kronika

w (usunięte przez administratora) mam ,was kierownik , nieroby ,

abw

W (usunięte przez administratora) mają was wasze kierowniki i brygadzisty , Jak nie wyjdziecie na parking z blokadom

Hiszpan

Powinno być jak w Hiszpani, w najgorętsze godziny rzucamy robote i siesta pod parasolkami przed pracą :)

Hiszpannnn
@Hiszpan

No właśnie tak powinno być w tym Kraju :)

fg
@Hiszpan

Dtw to nie Hiszpania to Bangladesz:)

gb

worek lodu na głowę i do roboty :)

L4

Chodźmy wszyscy do stajenki po L4 do panienki. Każdy powinien pójść do lekarza po L4 bo inaczej na miejscu się rozchorujemy, ale przynajmniej jak pogotowie zabierze to będzie inna bajka. A co do L4 jak by połowa ze zmiany dostała albo jeszcze lepiej każda zmiana dostała L4 na tydz to by dopiero było ciekawie:)

kkk

Pan Małota był koloru barszczu bo był przepity

DEBLE

Witajcie, wszyscy narzekamy tu i w pracy ale czy ktoś wysłał zawiodomienie do Pipu i skargę? Pan BHPowiec nie robi z tego nic, ppdobno wczoraj rozmawiając z ala oslakieropseudownikami musiał iść do boxu gdzie klimatyzacja jest bo Malota juz był nie czerwony a koloru barszczu... chyba z zimna... pora coś z tym zrobić, jedno pismo i bhp wylatuje a reszta ma problem.. niech ktoś zemdleje to Malota i reszta pójdą siedzieć za mobing i zmuszanie do pracy w takich warunkach gdzie na hali obecnie jest 35 stopni...

tyj

kuchenne rewolucje

spoko

Rewolucja udała się wyśmienicie ciasno, gorąco kontrola cały czas zapchana ludź na ludziu jest super. Nikt nie wie co ma robić latanie po całej hali, przeciskanie się między stołami na plecach czuć oddech następnego pracownika raj na ziemi a jak się nie przypilnujesz to stół może Ci w plecy wjechać z wcześniejszego stanowiska DZIĘKUJEMY

dwieście es

Jedne oczy widzą totalny bałagan a inne z radością patrzą na to zostało spieprzone.Mialo być pięknie a wyszło jak zwykle.Smutne.Niczym prostowanie banana.

a.szok

Dziwna sprawa ? Rozmowa w pewnej firmie o dtw , dwoje poważnych ludzi i nic miłego dziwne blisko dtw . Jakiś przypadek ? O scieku pompie coś tu śmierdzi.

maciomen

A więc po rewolucjach chyba każdemu pracuje się gorzej, pytanie czemu labu nie przenieść do tego blaszaka, a produkcji a na ich piętro, kazdy obwinia(usunięte przez administratora) Ale jednak prezes podpisał zgodę, to moze czas aby podpisał wszystkim podwyżki, nie stać zakładu? Dobra nie wszystkim tylko produkcji, bo biurowym sie nie należy, no chyba ze im wydajność w ostatnim czasie sie tak zwiększyła jak nam.

rewolucja
@maciomen

Jak po rewolucjach? Pytasz siebie? a ty jak tam? bo ja nie zamierzam przeklinać bo i tak to wypikają. Pozostawię to bez Komentarza. Albo skłamie WSPANIALE !

zomo

W kaftany zamkną dyrekcje i do psychiatryka wyślą za zgnojenie ludzi . Czas by system upomniał się o pracownika w dtw i posłać nierobow strumykiem za plotu . Zrobili sobie ranczo pajace @ i nieudaczniki .. Szkoda że jakieś 10_sieć lat temu Domagała ni utopił dziadów za plotem .........................

magda

Skoro tak bardzo Wam źle w DTW, to dlaczego nadal tam pracujecie? Nikt nie trzyma Was na siłę.

Zostaw merytoryczną opinię o SMA Magnetics Sp. z o. o. - Modlniczka

• Jak się pracuje w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy SMA Magnetics Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SMA Magnetics Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w SMA Magnetics Sp. z o. o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SMA Magnetics Sp. z o. o.