Opinie o Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. w Zielona Góra

Julita

@Domator, jakiś czas temu pytałam o dział marketingu w Hertz Systems i niektórzy narzekali na ilość obowiązków i rotację, czy Ty skoro masz pozytywne doświadczenia, możesz to potwierdzić, czy Twoim zdaniem jest totalnie inaczej?

Domator

Jestem obecnym pracownikiem Hertz Systems i bardzo dobrze pracuje mi się w tej firmie. Zarobki w porządku, współpracownicy to fajni, ambitni ludzie. W kuchni można się pośmiać i pożartować ;) Chyba zagrzeję tu miejsce na dłużej !

Finisar

Pracuję w tej firmie już prawie pół roku i jest naprawdę spoko. Mili, sympatyczni ludzie, z którymi można pożartować. Kierownictwo dające wskazówki do zlecanych zadań. Nie ma pracy w ciemno lub po omacku, to dla mnie wielki plus. Już teraz widzę, że nauczyłem się wielu przydatnych rzeczy :)

mikeli

Z powodów rodzinnych musiałem odejść z Hertz System Ltd. Sp z o. o. i wrocić do swojego miasta, ale mogę podzielić się swoją opinią o tej Firmie. Po pierwsze, miałem okazję w dobrej atmosferze pracować z zespołem dynamicznych ludzi, pełnych pasji i nowatorskich pomysłów. Jest to stabilna firma z 30-letnim doświadczeniem zdobytym na wielu płaszczyznach m.in. ochrony, wojskowej i technologii kosmicznych. Po drugie to miejsce dla ambitnych ludzi, którzy na co dzień nie boją się nowych wyzwań. Po trzecie Hertz Systems Ltd z siedzibą w Zielonej Górze to polski producent o profilu związanym z technologiami przyszłości. W pełni mogę polecić tę Firmę osobom, którzy szukają pracy w przyjaznej atmosferze, w połączeniu z intelektualnym rozwojem.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Kandydatka

ostatnio uczestniczylam w rozmowach rekrutacyjnych do tej firmy. Pomimo negatywnych opini uznalam, ze warto ta firme poznac osobiscie, bo przynajniej na www chwala sie fajnymi projektami. I musze przyznac jestem zawiedziona poziomem traktowania kandydata bioracego udzial w rozmowach. Spotkanie bylo jak dla mnie za krotkie, p(usunięte przez administratora)przyszla na kilka minut i zadala w sposob atakujacy 2-3 pytania po czym powiedzila, ze jest bardzo zajeta i musi opuscic spotkanie! Co to jest za poszanowanie czasu kandydata?!! ja sie zwolnilam z pracy na pol dnia, a ta pani mi mowi ze jest zajeta! To po co w ogole uczestniczy w spotkaniu?!Jedyne, co moge ocenic na plus, to poziom zachowania dyr. hr bo naprawde w sposob taktowny prowadzila rozmowe i mialam wrazenie, ze naprawde chciala poznac moje dotyczczasowe doswiadczenie, choc wszystko i tak dzialo sie pod presja czasu, ze nawet pytan wszystkich nie zadalam. Z jednej strony twierdzila, ze dla tej firmy przeprowadzila sie z Wwy, bo firma taka rozwijajaca sie i z ogromnym potencjalem, co istotnie zrobilo na mnie wrazenie, (usunięte przez administratora). I tak sobie mysle, jesli na rozmowie rekrutacyjnej (usunięte przez administratora)to czego sie spodziewac w codziennej pracy w tej firmie? chyba tego, co opisuja inni poniżej.....

Julita

@anonim niestety nie odpowiem Ci na te pytania, bo nie pracuję w firmie Hertz Systems i nie wiem ile osób dostaje podwyżki. Ale może jakiś pracownik Ci odpowie na to pytanie. Generalnie uważam, kto nie próbuje ten się nie przekona, czyli zawsze lepiej się nastawiać pozytywnie, niż negatywnie. A jakie są lepsze benefity dla Ciebie? Pamiętaj, że każdego może coś innego satysfakcjonować?

Mimi
@Julita

Nastawienie pozytywne owszem ale chyba nie w tej firmie. Skoro w ciagu roku jest rotacja ok 80% pracownikow to chyba w czyms a raczej w kims ten problem tkwi... I akurat owoce raz w tygodniu nie sa wyznacznikiem czy warto gdzies pracowac czy nie. Chwala sie kursami z nativem -szkoda, ze nikt tych zajec nigdy nie widzial a wspomniany native od dawna tam nie pracuje. Poza tym za kazde szkolenie nawet takie za 300zl masz lojalke do podpisania - powodzenia!

@Julita

Jeżeli chodzi o podwyżki to uzyskują je tylko pracownicy "lojalni firmie" czyli tacy, którzy pracują po 14 godzin dziennie i są dyspozycyjni 24h/365dni. Naturalnie żeby otrzymać podwyżkę trzeba wystosować odpowiednie pismo (wypowiedzenie umowy) . W takim wypadku Twój bezpośredni przełożony wie że "lojalny pracownik" próbuje odejść z firmy a w związku z tym trzeba dać mu podwyżkę. Uprzedzając kolejne pytania. Podwyżka to kwota rzędu 300zł (oczywiście brutto). Naturalnie taką kwotę otrzyma tylko bardzo lojalny pracownik, który na rozmowie z Panem Dyrektorem zostanie ugoszczony herbatką w stylu "angielskim". Ale jak to w angielskiej pogodzie, wiecznie słonecznie nie będzie i "lojalny pracownik" będzie musiał z czasem znowu pisać prośby wyżej. Jeżeli byłyby jeszcze jakieś pytania proszę pytać. Chętnie podyskutuję. Pozdrawiam ciepło

Potencjalny pracownik
@CAR

Witam - proszę o pomoc... jestem zainteresowana pracą w tej firmie ale słyszałam o niej same niepochlebne opinie w środowisku zielonogórskim. Może coś wiesz na ten temat? Czy to prawda, że wymieniają co rusz pracowników - nawet dobrych? Czy pracuje tam na wysokim stanowisku jakaś pani, która zwalnia młode ładne dziewczyny bo jest o nie zazdrosna? Czy atmosfera w tej firmie jest dobra czy zła? Czy to jest prawda czy też nie? Proszę o opinię.

@Potencjalny pracownik

Witam serdecznie. Po pierwsze należy postawić pytanie w jakim dziale chciałaby Pani pracować. Kolejną kwestią jest pytanie czy czuje się Pani osobą atrakcyjną. Czy jest Pani postrzegana za taką osobę? W firmie nadal jest taka osoba, której młode, ładne i atrakcyjne dziewczyny dość mocno przeszkadzają. Odnośnie wymiany pracowników. Nie jest to tak do końca, ponieważ jest coraz mniej osób chcących pracować w tej firmie a przez to firma nie może pozwolić sobie na brak szarych pracowników. Aczkolwiek wypłaty szarych pracowników są niższe niż pracowników pracujących na kasie w przysłowiowej "Biedronce". A ponoć firma zatrudnia specjalistów. Bywają przypadki że pracownicy są zwalniani z tzw. "widzi mi się". Odnośnie atmosfery w firmie można by powiedzieć że jej nie ma. Generalnie dopóki nie przyjedzie "wódz naczelny" to można nawet z kimś pożartować na korytarzu. Później to już tylko szukać żywej duszy na korytarzach. "Jakby pojechali na pogrzeb". Atmosfera jest taka jaką sobie ją stworzysz. Do życia w tej firmie trzeba podchodzić z dużym dystansem co by za bardzo się nie denerwować. W razie kolejnych wątpliwości jestem do dyspozycji.

Dział HR firmy Hertz Systems LTD pragnie poinformować użytkowników portalu "GoWork.pl", że zależy nam na opinii i poziomie zadowolenia pracowników firmy. Dział Personalny jest zawsze otwarty na dialog, dotyczący warunków pracy oraz komunikacji między pracownikami. Uważamy, że najlepszą, najbardziej konstruktywną formą dialogu jest bezpośrednia, rzeczowa rozmowa z przełożonym oraz Dyrektorem działu HR. Anonimowe przedstawianie opinii na forum publicznym, często niedające możliwości na obiektywną weryfikację treści, zazwyczaj są krzywdzące dla większości pracowników. Pracowników firmy pragnących porozmawiać na temat wszelkich kwestii, problemów, kłopotów (nawet tych osobistych) zapraszamy do kontaktu z działem HR, który jest zawsze otwarty na szczerą i poufną rozmowę. Justyna Iwaszko, Dyrektor HR Hertz Systems Ltd.

Znawca tematu

Jedna z najlepszych firm w okolicy ... a poza tym chciałbym przypomnieć, że na forum można opisywać firmę, a nie jej pracowników, szczególnie w sposób obrażających ich. Odsyłam do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

@Znawca tematu

Tylko że firmę tworzą jej pracownicy. Jeżeli osoby na stanowiskach które obejmują nie są kompetentne to źle świadczy o firmie a nie o osobie.Zwykły "szary" niższego szczebla pracownik powinien mieć wsparcie w swoim przełożonym a nie odwrotnie.

Gołomp

Brak poszanowania pracownika niższego szczebla jest powodem złej opinii firmy Hertz Systems, działy z tego co wiem często są mocno okrojone a ludzie pracują za 2-3 osoby. Brak komunikacji pomiędzy tzw. wyższym szczeblem a niższym sprawia, że powstają zgrzyty, czasem całkiem niepotrzebnie. Podwyżka podczas trwania umowy- zdecydowane nie, to główny demotywujący czynnik tej organizacji.

Julita

@Rdzg a czemu tak często się zmienia zespół marketingu w firmie Hertz Systems? Jest aż tak duża rotacja? Czyli w firmie nie ma systemu premiowego? A co pracowników motywuje o pracy po nocach i w domu? Może jakieś benefity?

Pasjonat
@Julita

Z mojego doświadczenia wynika, że pracowników do długiej i ciężkiej pracy motywuje niestety presja z góry.

Julita

@Zielonogórzanin a jak jest doszkalanie pracowników przez firmę Hertz Systems to na jakiej zasadzie jest przyznawane? Którzy pracownicy dostają wtedy takie szkolenie? Nowi czy tacy, co już długo pracują?

Mimi

Na żadnej... Kaprys wlasciciela firmy

byly_pracownik_hertza
@Julita

Nie zauważyłam, aby szkolenia były przyznawane bardziej chętnie pracownikom z dłuższym stażem niż nowym pracownikom. Jeśli koszty szkolenia przekraczają 300 zł, jest podpisywana umowa szkoleniowa na 3 lata.

Julita

@Mimi czyli pracownicy nie mają żadnego wpływu i wiedzy na ten temat? Raczej w Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. prowadzony jest system zaskoczenia pracownika?

Jola
@Julita

Jedynie co w tej firmie można dostać z zaskoczenia to wypowiedzenie. Wymiana ok. 50 % pracowników rocznie. Nie polecam

Julita

@Mimi skoro pracownicy korzystając ze szkolenia podpisują lojalkę to znaczy, że zawsze coś dodatkowego jednak się dzieje w firmie Hertz Systems Ltd. Możesz powiedzieć na jaki czas się podpisuje wtedy taką lojalkę z firmą?

Zielonogórzanin
@Julita

Za dużo powiedziane, że coś pozytywnego się dzieje. Hertz Systems za bardzo nie szkoli, są to bardzo sporadyczne przypadki. Pracownik sam musi sie doszkalać a jak już jest doszkolony to już tam nie pracuje :)

Julita

@nick to źle, że firma Hertz Systems Ltd zapewnia owoce, herbatę i kawę? Raczej mało osób jest, które mają alergię na wszystkie owoce. Czyli łatwiej będzie nowej osobie wywalczyć wyższą pensję na początku? Czy firma nie prowadzi polityki, że po okresie próbnym można walczyć o podwyżkę?

@Julita

Każdy może walczyć o podwyżkę ale czy dostanie? Wiem, że jest trudno dostać w tej firmie podwyżkę. To nie jest wyssane z palca, to wynika z rzeczywistości. Walczenie walczeniem a dostanie to całkiem co innego, abstrakcja..Julita widać, że pracujesz w tej firmie i powiedz ile osób dostaje podwyżki po okresie próbnym i ile osób pracujących od dawna dostaje podwyżki? A swoja drogą czy te owoce są codziennie czy na jakiś czas? Wątpie, że codziennie. Czytam oferty pracy innych firm i tam nie oferują owoców tylko całkiem co innego, lepsze benefity.

nick

Małe zarobki, ciężko o podwyżkę i duża rotacja. Co mądrzejsi ludzie tam długo nie pobędą. Jeśli ktoś na początku nie wywalczy sobie dobrego wynagrodzenia to później będzie ciężko z podwyżką. Czasem są wyjątki ale to bardzo rzadko. Co to za firma, która w ofercie pracy zapewnia herbatę, kawę czy owoce? Jeśli ktoś ma alergię na owoce to nie jest to praca dla niego ;) Lepiej poszukać nowego pracodawcy.

Julita

@Nick nic takiego nie zapisałam, żeby nie pracować w firmie Hertz Systems. Czemu tak dużo osób jest niezadowolonych z pracy w tej firmie? Nie podajecie zbyt wiele szczegółów, by stwierdzić, co może być problemem. Dwa dni temu Hertz Systems uczestniczył w warsztatach MATH AND DATA SCIENCE DAY na Wydziale Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego. Firma opowiadała o Elementarzu eksperta Big Data. Czy ktoś z Was uczestniczył w tych wykładach i chce ocenić ich użyteczność dla przyszłego specjalisty?

Nerwowy

Czy ktoś zastanawiał się dlaczego rotacja nie dotyczy specjalistów i szeregowych pracowników? To jest wskazanie na kadrę średnią , że nie pracują jak powinni. Maja niższe zarobki i zwalniają się z firmy!!!!

Obsewer

Dobrze jest niektórym w firmie. Od rana zamiast pracować to obserwują co kto robi? A na zwróconą uwagę szybko siada do kompa nasmarować coś na firmę, żeby odegrać się? Koledzy w pracy nie będą długo tolerować obiboków ponieważ każdy chce zarabiać na siebie!!

Ciągła rotacja (ludzie uciekają z tej firmy nawet po kilku dniach pracy), niska płaca (na kasie w Biedronce więcej dostają), ogromne wymagania i stres. Brak szacunku do pracowników. Nie polecam.

Dzienniak

@Iga Twój wpis bardzo odbiega od rzeczywistości. Firma właściwie nie potrzebuje nowych pracowników a przy tak dużej ilości osób zatrudnionych to prawie nie ma potrzeb. Dodatkowo bardzo mało jest wpisów na tym forum co świadczy o zadowoleniu pracowników.

Iga
@Dzienniak

Taaa.... Czyli wpis z 28 sierpnia, tj. z przed dwóch tygodni to kłamstwo????? Wystarczy spojrzeć na stronę Hertz, żeby się przekonać, że nic nie odbiega od rzeczywistości. Zadowolony pracownik zawsze chwali firmę, a już na forum tym bardziej. Oczywiście nie mam na myśli wpisów działu kadr, który zaraz po wypiciu porannej kawki, czujnym okiem spogląda do neta i wyłapuje wszelkie info, które mogłoby dodatkowo wpłynąć na słabnącą pozycję firmy. I namiętnie odpowiada pod coraz to lepszymi ksywkami typu baryłka, dzienniak itp..., co by zarząd był zadowolony. Jak widać wpisy to nie wszystko....

Iga
@Dzienniak

Zostaw merytoryczną opinię o Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hertz Systems Ltd Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 109 ocen.

Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.