Opinie o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Personnel International BPO Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Personnel International BPO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Personnel International BPO Sp. z o.o. w Gliwice

luki

wybiera się ktoś do Niemiec na grudzień z oddziału w rzeszowie?

@luki

a po co aby wykorzystali znowu pozdrów Panią O..

Witam w Poniedziałek wybieram sie na magazyn do Mockmuhl mogłby mi ktos powiedziec co mnie tam czeka

Ktoś
@Nowy

Hmm sam zobaczysz :) Jezeli szybko opanujesz system i bedziesz robic norme czyli 300 koli na godzine i jesteś ogarnięty :P to nie bedzie aż tak tragicznie :)

@Nowy

Chyba, ze jestes z rodziny lub jej przyjacielem, wtedy nie musisz sie az tak starac. Miejsca sie robia wolne, wiec zapraszamy- pogadamy.

bobo
@Nowy

ja nie dawno wróciłem z magazynu tam jest norma 300 koli na godzine nie wyrobisz normy po 3 tygodniach to wylatujesz ja byłem 2 miesiące wystarczyło mi dwa dni niemieć normy i wyleciałem trzeba uwarz ać na podstępy kierowników pierwsze ładnie apo zakończeniu pracy dostaniesz wypowiedzenie bez wypowiedzenia podpisanego przez dyrektora nie ma co jechac

adam
@Ktoś

tak haha miejsca sie robia wolne bo ludzie nie wytrzymuja i uciekaja z waszego reżimu . Dodatkowo sami zwalniacie tych co maja w (usunięte przez administratora)prace 2 x bardziej wydłuzoną niż Niemcy , 2x cięższą niż niemcy i 2 lub 3 x mniej płatną niż Niemcy . Kto był to wie , przykład w Lubbenau , już kilka osób przyjechało na rehabilitacje kręgosłupa zarobili na lekarstwa i kosztowne operacje . BRAWO ! (usunięte przez administratora).

nowy

NAPISZ POPRAWNIE STRONKE TEMAT BO NIE MOGĘ ZNALEŻ PRAWDY O LUBBENAU????

RedShox

Co sądzicie o Kauflandzie w Mockmuhel ?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
johny

Lubbenau to wielki (usunięte przez administratora) gdzie ludzie pracuja po 12/15 godzin dziennie standardowo , mieszkania w vetschau sa zaniedbane i niema podstawowych rzeczy . Szefostwo jest bardzo nie miłe dla otoczenia , nie zalezy im na pracownikach , nie pomagaja pracownikom ani nie umieja profesionalnie przeszkolić nowych osób . Sa problemy z transportem , z rozliczeniem za transport , niema zaliczek dlatego ludzie kradną jedzenie na magazynach i po cichu spożywają . Pracownicy są traktowanie nie po ludzku gorzej niż zwierzeta i przedmioty . Są rózne kary za drobne rzeczy tj , nie wyrobienie normy lub pomyłki tj 5 euro od błednych koli . Norma jest nie do przyjęcia 2,5 palety na godzinę zróżnicowanych prodóktów , czasami nawet jest to 3 palety gdy sa ciezkie słoje lub makarony . Bardzo duzo ludzi narzeka na tą pracę , są spóznienia z wypłatami , nie zgadzają się wypłaty , godziny oraz czas wypłat . Większość pracowników chodzi bardzo zdeberwowana , niektórzy są głodni i nie wyspani , nie idzie sie z nikim dogadac ani uzyskać pomocy w załatwieniu spraw takich jak , internet czy naprawa zepsutych gniazd kontaktowych , gdzie są powydzierane kale i mozna zostać sparalizowanym - tak jest w vetschau w mieszkaniach . Przejazd na własny koszt oraz zupełny brak wyrozumiałosci ze strony pracodawców , jest to praktycznie jesli nie najgorsza to jedna z najgorszych agenncji ,która zatrudnia ludzi traktując nie po ludzku . Przestrzegam i współczuję przyszłym pracownikom / ofiarom Personnel International GmbH, jesli ktoś chce wiedzieć więcej , (usunięte przez administratora)

KAufland Dortmund NIE POLECAM po odejeciu zastepcy kierownika jego miejsce zajal ibmecyl ktory nie zna jezyka zmiana prowadzi sie sama przychodzac do pracy nie ma sluchawek i powrot do domu malo tego z 2 zmian zrobiono jedna gdzie brak sprzetu maszyn jest tragednia godziny sa wpisywane jak leci przez pania ktora jest brygadzistka na innym dziale i pisze co chce wyplaty sie spozniaja mielismy obiecane talony za wyrobienie o 100 euro wiecej ponad norme i gdzie saa PYTAM BARANOW KIEROWNICTWO KTORE NAPEWNO TO PRZECZYTA?????? ogolnie na tym magazynie personel traci dzial po dziale tylko dlatego ze kierownik nie ma pojecia do niczego poza siedzeniem na facebooku srednia wyplata to 800 euro ludzie wola isc na zasilek nizeli pracowac tam. Jeden wielki (usunięte przez administratora)!!!

expracownik

Ludzie czy wy nie rozumiecie że sami sobie szkodzicie robiąc po 150% normy a potem się dziwicie że norma wzrasta , przykre ale prawdziwe , ale są tez tacy co gonią jak [usunięte przez moderatora] po regałach i się nie przejmują tym że przyjdzie nowy i nie wyrobi normy . Polacy muszą się jednak wiele nauczyć , to pracodawca jest dla was a nie wy dla niego . Życze powodzenia .

ripclaw2

ja chciałbym poprosic o warunki mieszkalne i prace na magazynie kauflandu w lubennau bo sie tam wybieram, bodajże tam bo 60 km od granicy, czy warto tam jechac??

szelon
@ripclaw2

człowieku daj sobie pare stronek wczesniej i poczytaj o lubbenau pracowałemp tam rok i dam ci dobra radade daruj sobie wiecej info pod moi gg 6645322

Fakt
@szelon

Strony sa usuwane przez moderatorów , o Lubbenau masz tutaj napisaną rozprawkę , poczytaj , daj kilka stron wczesniej i zastanów się . Taka jest prawda o mieszkaniach o godzinach pracy o oszukiwaniu na godzinach , wypłatach , braku pomocy , olewania i nerwów w pracy . O tym ze szef jest prymitywem i niekulturalnym analfabetą wraz z drugim smankiem co sie uczy na ten pzoiom jak byc skutecznie rowneiz młotkiem bez uczuc . Jedziesz tam po kalectwo i dobry wózek inwalidzki bo na to zarobisz pracujac w nerwach 14 godzin , i pozniej terapia na kręgosłóp kilka lat . Powodzenia .

jeżeli bierzesz pod uwagę swoje spostrzeżenia to się chłopie grubo mylisz , przyjedż,zobacz,oceń i dopiero wtedy mów o ludziach pijaki .jeżeli trafiłeś dobrze to masz farta bo nie zawsze jest tak kolorowo jak mówisz

hanys

witam wszystkich ja pracuje przez ta agencje w neuwailer jako spawacz praca bardzo ok zarobki na czas,tylko jak przyjezdzaja pijaki to pozniej sa takie efekty ze nazekaja itd.pozdrawiam.

Wiesiek

Witam. Pracowałem w personelu i nie ma co narzekać , większość z was myśli że euro leży tam na ziemi i wystarczy tylko je podnieść . Niestety musiałem się zwolnić z powodów rodzinnych a pracowałem rok prawie i pewnie dalej bym pracował , a co do wszelkich warunków mieszkaniowych to pretensje należy mieć do kierowników bo to oni wszystko załatwiają , ja miałem kierownika z którym można było konie kraść , byłem w mieszkaniu 3 pokojowym w 5 osób więc luksus :) a i kasa zawsze na czas wyjazdy do domu żaden problem wpisywaliśmy się w zeszyt i pierwszy wolny termin do domu , ja praktycznie pracowałem w miesiącu 3 tyg i tydzień w domu byłem

stop obozom
@Wiesiek

jasne tam jest tak super ze ludzie albo wracaja po tygodniu z tego lubbenau gdzie kierownikiem jest cham i cwaniaczek . Do tego 13 /15 godzin dziennie bylem i wrucilem bo sie szanuje , za spoznianie wyplat i brak zaliczek a do tego brak warunkow mieszkalnych w Vetschau mieszkania puste bez zadnego wyposarzenia nawet mopa niema . dziekuje i zycze sukcesow widocznie coraz wiecej chce byc wykorzystywanych i traktowanych jak (usunięte przez administratora) , powodzenia pfheh .

carlos

(usunięte przez administratora) z tego wychodzi ze kazda agencja jest najgorsza ze wszystkich bo wszedzie widze takie wpisy

jeykopf

Ludzie nie dajcie sie nabrać na to co wam oferują az tak bardzo chcecie byc poszkodowani ? przejzyjcie na oczy NIGDY WIECEJ PERSONELU - TO NAJGORSZA AGENCJA ZE WSZYSTKICH !!!!!!!!

carlos

hej, widziałem ze już kilka osób się pytało ale bez odzewu. Macie jakies informacje o pracy na magazynie w Heilbronn? z tego co zrozumiałem to magazyn z jakimiś czesci mechaniczne, srubki? cos takiego. Podobno to jakis nowy kontrakt dopiero od 3 miesiecy

wiwat

Praca jak praca.Co do mieszkań - piszecie prawdę( a potrącenie za kwaterę- horrendalne), co do kompetencji kierownictwa- też, jedynie co mnie niepokoi to,że każdy pisze , a nikt im tego w oczy nie powie.Jest "wazelina",bo chce się zarobić, jest"konfidencja",bo niech zwolni innego,nie mnie.Zapewne o warunkach pracy i mieszkania Peronnel nic nie wie, bo nikt ich nie zaprosił do swojej kwatery i nie pokazał za co płaci.

Tak Ryszardziku
@wiwat

Jak nie wiedzą o warunkach mieszkan jak przeciez ten caly cwaniaczek brygadzista cie wprowadza do mieszkania co ty gadasz? oni doskonale wiedza co daja bo ludzie kradna rozne przedmioty za podzieke . Bardzo dobrze powinni rozwalac te mieszkania jak odchodza niech maja koszta jak najwieksze za to cwaniactwo i hamstwo . W oczy im nie jeden juz mowil ale bałwany tego nie zrozumieja , wkoncu padnie ten kołchoz bo coraz wiecej ludzi sie szanuje , Rumunek sam bedzie zapitalal bo kto wytrzyma 16 godzin i bez zaliczek ? heh do tego jeszcze jakies limity powymyslali co jest nie do przyjecia . Zresztą kto był to wie ze to padnie i to w ciagu kilku miesiecy i bardzo dobrze . Wystarczy ze coraz wiecej bedzie ludzi , ktorzy nie pozwola sobie na takie zachowanie no chyba ze chca sobie pozniej kupowac wozek inwalidzki to ich bedzie na to stac i zapewne na rechabilitacje bo akurat na to zarobią.

po

To fakt z wypłatami to juz przegięcie!!! Zaraz koniec nastepnego miesiaca a za poprzedni kasy zero!!!W końcu ludzie maja rodziny na utzymaniu! Harówka od rana do nocy, brak czasu na podstawowe codzienne czynności!nie ma wyjścia trzeba strajkować! a banialuki w stylu problemów z bankiem niech włożą sobie w (usunięte przez administratora) A może firma się rozpada i ciężko to przekazać???

Maximus

dokładnie , jak sie nie bedziecie buntowac tylko dawac prac po głowach zamiast robic strajki i nie pracowac miec ich w (usunięte przez administratora) to wami beda gardzic i traktowac jak scierki ! . Zreszta samo to ze pozwalacie im tak sie kopac po (usunięte przez administratora) za warunki mieszkania , godziny , chamstwo brygadzity i brak wyplat to juz oznaka ze nie umiecie sobie radzic z 3 osobami , a was jest 20 . Cuz wasza sprawa mnie juz to nie dotyczy naszczescie .

xxx

Kaufldand Donnersdorf. Wyplata powinna byc na koncie do 20 kazdego miesiaca. Tylko nieliczne osoby ktore posiadaja niemieckie konta otrzymaly wynagrodzenie. Pozostala czesc pracownikow nadal czeka na wyplaty. To juz 9 dzien zwloki. Kierownictwo tlumaczy sie problemami z wyslaniem przelewu. Paranoja...

NIK

Do bylego pracownika:Kolego o kim i o jakim magazynie tak milo piszesz??

@NIK

o Lubbenau , magazynach kauflandu i mieszkaniach w vetschau jakie oferuja

vetto
@były pracownik

oto chodzi by was trzymac byscie teraz po 16 godzin pracowali bo ida swieta ludzi malo a duzo pracy , a jak wam przeleja to sporo osob odejdzie i nie bedzie mial kto robic ! zastanowcie sie jak wami manipuipuluja przestancie pracowac dopuki nie wyplaca , zrobice strajk i dopuki nie wyplaca nie pracujcie !! . To takie proste ze chca was przytrzymac bo kto bedzie pracowal po 16 godzin zaniedlugo /?? oto chodzi , mogli nie zwalniac ludzi a jak sa tacy mocni w pyskach i chamscy to sami beda pracowac i zobaczymy kto sie bedzie smial ostatni , a najbardziej bedzie wyl ten cham brygadzista , ktorego kazdy nienawidzi !!

Rodzinka SZEFÓW bez szacunku ,wy nawet do siebie nie macie szacunku bo słyszałem jak rozmawiacie nawet miedzy sobą sie kłucicie heh patologia , jesteście tak zepsuci że już sami boicie się o swoje 4 litery jak ktoś chce sobie poczytać umowę i powie wam słowo " inspekcja pracy " ( oo ? inspekcja pracy uuu widać nie każdy jest tak tępy że nie zna swoich praw prawda ? To juz trzeba go zwolnic bo taki " przyszet " i lepiej by bylo by " wyszet " bo jeszcze sie wyda i beda problemy ... ) do tego gotujecie się na każdym kroku , jak tylko ktoś nie chce szybko pasywnie podpisywać wam papierów lub godzin bez wczesniejszego ich sprawdzenia , tak ? spokojnie przyjdzie taki czas że ktoś was skontroluje a skontroluje jakie oferujcie warunki mieszkania , warunki pracy , już sie ktoś oto stara ;) :D :D :D . Kompletne olanie pracownika , do tego chamstwo , prymitywne nastawienie i brak organizacji w grafiku pracy , brak profesjonalnego przeszkolenia pracownika , brak jakiejkolwiek pomocy z załatwianiem spraw do mieszkania , brak dbałości o pracowników totalne dno , syf w mieszkaniach, od czasu do czasu jakieś robactwo , taka sama pustka i obrzydzenie jak u was pod płatami czołowymi :) a do tego brak znajomości podstawowych słów ehh . Panie (usunięte przez administratora) . Szefie - Brygadzisto z syndromem zajętego życia Panie " Każdy ponad każdym " , :)) następnym razem jak będziesz rozmawiał z osobą , której nie znasz, to nie traktuj go jak idiotę skoro sam siebie stawiasz w takim świetle , ja wiem doskonale że nie każdy ci to powie , bo są ludzie , którzy od razu wyczuwają twoją intelektualną biedę ale są bardziej inteligentni od ciebie i współczują ci , nie odzywając się lub mają poczucie szacunku , którego Tobie bardzo brakuje .W słowniku ludzi kulturalnych niema takich słów , które by mogły ocenić twoje zachowanie i nastawienie do ludzi miłych i uprzejmych – pewnie nawet nie wiesz co to znaczy bo cuż może z patologi wyrosnąć ? .Czytaj uważnie jak ktoś się nazywa bo nie każdy to akceptuje że mu zmienisz nazwisko lub imię podpisując papiery . Apropo mówi się " wyszedłem , przyszedłem " a nie " wyszłem , przyszłem " analfabeto . Każdy wie że jesteś znienawidzony przez 90 % ludzi ktorzy sa wporzadku , cuż nikt takiej osoby nie lubi i dobrze , bo coraz wiecej bedzie ludzi , ktorzy beda pisac opinie po roznych forach . Nawet juz ci niektorzy w nerwach mówią , co mysla o twojej osobie i coraz wiecej ludzi to mówi ci prosto w oczy bo sie szanują w przeciwienstwie do twojego chamstwa jakie cię wypełnia oraz brak cech człowieka , którymi powinien sie wykaząć chociażby dla renomy firmy na takim stanowisku . Czemu jak ktos zacisnie piesc to sie kulisz ze strachu jak pies do budy a taki w pyszczku jestes mocny ?

Zostaw merytoryczną opinię o Personnel International BPO Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Personnel International BPO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 19 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Personnel International BPO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Personnel International BPO Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Personnel International BPO Sp. z o.o.